ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Дерматолог

Поставити запитання лікарю

Дерматолог

Лікар дерматовенеролог займається діагностикою , лікуванням , профілактикою шкірних захворювань та захворюваннь , яки передаються статевим шляхом. Приводом звернутись до дерматолога є поява висипаннь на шкірі , почервоніння , свербіж , печія , новоутворення , зміни нігтьових пластинок , проблеми з волоссям.

Поширеними серед шкірних захворювань є дерматити . Лікар виявить причину та призначить правильне обстеження та лікування дерматиту . Адже причин дерматитів велика кількість : алергічні , контактні , подразнюючі фактори , прийом харчових продуктів та інші . Також дерматолог займається лікуванням уражень шкіри , спричиненими грибковою, вірусною та бактеріальною інфекцією. При вугревій хворобі , як правило ,особливо у жінок , є проблеми в гормональній сфері .Тому лікування призначається з урахуванням всіх причин хвороби.

Шкіра – «дзеркало» внутришнього стану організму. Тому в комплексному обстежені можуть бути призначені додаткові аналізи та консультації суміжних спеціалістів.

Щоб запаисатись на прийом дерматовенеролога в Вінниці,потрібно заздалегіть по телефону уточнити вільні дати та час.

Для постановки правильного діагнозу шкіра повинна бути чистою (без нанесених лікарських засобів та косметики)Фотогалерея


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А ( переглянути на мапі)

Лікарі

Майструк Людмила Степанівна Майструк Людмила Степанівна
дерматовенеролог

Прайс на послуги

Первинний прийом дерматолога (дорослий) 350
Повторний прийом дерматолога (дорослий) протягом місяця 250
Бесіда — консультація дерматолога (дорослий) 180

Статті по темі: