ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Вопросы врачам

Разделы вопросов:

*Чтобы написать вопрос нашим врачам, выберите нужный Вам раздел. Мы постараемся ответить Вам в течении 24 часов.

Все вопросы
Иван
23.07.2021
Здравствуйте, я хотим с девушкой заняться сексом без презервативов, но сначала хотим сдать анализы на инфекции, можно ли у вас это сделать? Какие именно анализы нужны? И сколько это будет стоить?
Татьяна
23.07.2021
Добрый день. После удара локтём в нём собралась жидкость. Сегодня её удолилы. Наложили повязку до утра НЕ снимать. Назначили Прикладывать демексид а сколько раз и на какое время НЕ запомнила ..... Если можно подскажите пожалуйста. спасибо
Лилия
23.07.2021
Здравствуйте. Можно сделать подтяжку груди, и можно ли без стационара? Сколько приблизительно длится операция и какая цена, напишите пожалуйста?!
Лілія
22.07.2021
Доброго дня. У квітні виявили кісту у правій верхньощелепній пазусі, була прооперована. Зараз знову поставили такий діагноз. Чи може кіста з'явитися ще раз, чи це її не видалили минулого разу?
Анастасия
22.07.2021
Здравствуйте, 21.06.2021 упала на асфальт, содрала колено и ушибла косточку на ноге, сначала она опухла, я ее смазывала мазью, после был синяк и боль при нажатии выше косточки (сама выпирающая часть не болит), вот уже прошёл почти месяц, синяк ещё немного есть желтого цвета, но боль осталась. Это остаточное явление или нужно идти к врачу?
Юлія
21.07.2021
Доброго дня,скажіть будь ласка,чи може початись менструація на 9 день після зачаття?
Ответ от врача
Доброго дня. Так, може.
Олег
21.07.2021
Было варикоцеле слева, вены 2.9 мм, опущенная и оттечная мошонка слева, сделали операцию, после нее через два месяца узи показало вены 2.3 мм, но мошонка пока такая же, и то же пока есть дискомфорт, но вроде меньше. Скажите при варикоцеле может быть такое: - После дефекации мошонка слева стает симметрична на некоторое время, правой или даже яичко может быть выше и выпирать, дискомфортные давящие ощущения проходить - Такое же может быть если поплавать или позаниматься спортом Это симптомы варикоза и нужно подождать когда вены прийдут в норму или причина в другом?
Ответ от врача
Доброго дня. Інколи для повного відновлення відтоку венозної крові за рахунок колатеральних вен потрібно більше часу (до 6міс), ширина вени відносний показник і нас на УЗД також цікавить рефлюкс крові, до і після операції, тому варто звернути на це увагу також, набряклість калитки може бути спричинена багатьма факторами тому без візуалізації та пальпації важко встановити причину
Тетяна
21.07.2021
Добрий день. Батькові поставили діагноз вертебробазилярна недостатність, робили КТ-все добре, УЗД-атеросклероз, в лікарні лікували 11 днів.Сьогодні на 13 день хвороби вдома. Не може нормально ходити( захитує і крутиться голова). Приймає ліки, покращення не бачу. Скільки часу потрібно,щоб відновити координацію руху при хотьбі і що для цього робити? Такий стан у нього вперше.
Ответ от врача
Доброго дня. Чітко відповісти не можемо. Але якщо протягом 2 тижнів лікування стан не покращується потрібно додатково консультуватись у невролога. Можливо варто дообстежитись.
Наталія
20.07.2021
Добрий день. Пройшла УЗД молочних залоз. права молочна залоза : структура залозисто-жирова, молочні протоки нерозширені. На 14 і 21 годинах ділянки підвищенної ехогенності без чітких границь орієнтовними розмірами до 20,7мм. Ретромамарна фасція візуалізується на всьому протязі. Периферичні лімфові вузли визначаються до 11.3 мм, незміненні. Ліва: на 14 годинах підвищенної ехогенності ділянка до 25,7мм. лімфові вузли визначаються до 9,5 мм. BIRADS-2 Фіброзно-аденозна хвороба грудних залоз. Підскажіть, будь ласка, на скільки це серйозно?
Наталя
20.07.2021
Статавий акт був 2 тижня тому. Презерватив порвався. Місячні почались, але з кров’ю вийшла частинка презервативу. Я не знала, що частинка презервативу є в мені і при чому аж 2 тижня. Мене нічого не турбувало. Це небезпечно? Що робити?
Тетяна
20.07.2021
Доброго дня. Моїй дитині в 4 роки була проведена операція Бергмана по видаленню кісти сім"яного канатика. Зараз хлопчику 10 років, прооперована калитка менша в розмірі. Зробили УЗД, ознаки нечначно вираженої гіпоплазії яєчка. Чим це загрожує і що маємо робити,
Ответ от врача
Доброго дня. Яєчко збережене і це головне. Можете проконсультуватись у ендокринолога, перевірити гормональний фон.
Марія
19.07.2021
Доброго вечора скажіть будьласка вмене мали початися місячні 14 липня і до цього часу немає не вагітна спина болить і часом ногу.
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно здати кров на ХГЛ , щоб точно виключити вагітність. Та зробити УЗД ОМТ, щоб побачити чи нема кісти яєчника.
Елена7
19.07.2021
Мелкооочаговые изменения вещества головного мозга дисциркулярного характера. Ретроцеребеллярная киста 32,0*39,0*39,0 мм. Киста шишковой железы 6,0*3,5*4,0 мм. Киста сосулистых боковых желудочка 18,0*15,0 мм справа.Расширение субарахноидальных конвекситальных пространств. Как ее теперь лечить?
Катерина Пантелімонова
18.07.2021
Доброго дня. Я вже родила дитину 10 років тому. 2 роки тому завагітніла , але перервала вагітність медикаментозно., і в тому ж році 3 рази приймала постінор.На даний час хочу завагітніти , але вже 6 місяців нічого не виходить. Скажіть з чим це звязано?
Ответ от врача
Доброго дня! Про діагноз безпліддя можна говорити у випадку ненастання вагітності через рік відкритого (без контрацепції), регулярного статевого життя. Після цього необхідно звернутись на прийом до гінеколога, адже причини насправді можуть бути різні. Звертайтесь, завжди раді допомогти!
Ірина
16.07.2021
Доброго вечора, яким методом проводиться операція по видаленню кісти Бейкера? Чи робите таку операцію якщо дитині 2,8 роки?
Ответ от врача
Доброго дня. Кісту Бейкера не потрібно оперувати, тим паче в такому віці. Проводиться консервативне лікування.
Оксана
16.07.2021
Доброго вечора. Хлопчику 12 років. Ріст 155см, вага 36кг. Глікований гемоглобін 5,42. Чи повинен насторожити цей показник?
Ответ от врача
Доброго дня. Показник глікованого гемоглобіну не насторожує, при умові що у дитини немає проявів цукрового діабету(часте пиття рідини, постійна спрага, часте сечовипускання,різке зниження ваги). В першу чергу потрібно проконтролювати цукор крові. Насторожує вага дитини(недостатньо ваги по відношенню до зросту) Потрібно визначити причину. Можливо це така генетична особливість дитини, але є ряд інших ендокринних патологій, які можуть призвести до дефіциту ваги. Тому потрібна консультація дитячого ендокринолога і при необхідності додаткове лабораторне дослідження.
Елена
16.07.2021
Подскажите, сделала мрт головного мозга. Обнаружили кисту. Как ее лечить? Чем, она опасна.? Может, она пропасть? Сказали, что оперативного вмешательства пока не надо. Я, очень переживаю. Буду рада любому ответу Возраст: 30
Оля
16.07.2021
Добрий день, місячні мали початись 8 липня але до сьогоднішнього дня їх не має , а сьогодні болить низ живота
Ответ от врача
Доброго дня. Щоб підтвердити або виключити вагітність потрібно здати аналіз крові на ХГЧ
Діана
16.07.2021
В мене була затримка один тиждень,а потім появились місячні,чи може бути це вагітність? Тест не робила
Ответ от врача
Доброго дня. Щоб підтвердити або виключити вагітність потрібно здати аналіз крові на ХГЧ
Сергей
15.07.2021
Дякую за відповідь (це питання було на рахунок того що в загальному аналізі крові були деякі не значні завищені показники ( а саме -лейкоцити=9,7 -холестерин загальний =6,38 -тригліцериди=1,71 ) при цьому було тиждень назад зрорблено щеплення від ковіду (1 доза-Пфайзер) Відповідь була, що можливо це така реакція була на щеплення і через 7-10 днів зробити повторний аналіз агальний та ліпідограму. Будь ласка проконсультуйте: 1.Але через дві неділі буде друга доза щеплення (повинна бути- згідно інструкції на Пфайзер- 2 доза через три неділі) В ЦЕЙ ПЕРІОД МОЖНА ЗДАВАТИ ДАНИЙ АНАЛІЗ (між промежутками вакцинації)/ 2.Сімейний лікар (подивившись аналізи ) виписав рецепт на приймання "Симвастатину". і сказав що повотрний аналіз поки що не треба здавати. 3. ТО ЯК БУТИ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ- поки що не здавати аналіз повторний, пропити препарат а вже потім здати повторно. ЧИ ЯК БУТИ???? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ЗА ВІДПОВІДЬ
Ответ от врача
Доброго дня. Щоб визначити чи потрібно вам пити статини (симвостатин) потрібно здати Ліпідограму та подивитись на ЛПНЩ. ЗАК можна здавати перед ванкинацією.
Максим
15.07.2021
Добрый день, моему отцу отрезали ногу 3,5 месяца назад (облитерующий атеросклероз) нога до сих пор болит, не стухает - опухшая) и раны очень медленно зажывают, восстановление остановилось) что делать?
Уляна
14.07.2021
Добрий вечір. Я звертаюся до вас по важливому питанню. Мені 16 років, мій зріст становить 152 см і він не змінюється з 14 років. Скажіть будь ласка чи можна мені приймати гормон росту та чи зможу я ще коли - небудь вирости?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно обов'язково прийти на консультацію до ендокринолога. Перед цим можна здати кров на аналізи: соматотропний гормон, інсуліноподібний фактор росту1. І рентген кисті( кістковий вік).
Сергей
14.07.2021
Скажіть будь ласка ось такі загальні аналізи крові: я -мужчина, 55 років -гемоглобін=143 -еритроцити=4,57 -кольоровий показник=0,92 -тромбоцити=209,0 лейкоцити=9,7?????? -швидкість осідання еритроц=5 нейтрофіли -паличкоядерні=1% -сегментоядерні=66% -еозинофіли=3% -лімфоцити=22% -моноцити=8% -холестеринзагальний =6,38 -тригліцериди=1,71 -альфа-амілаза=96,9. Приймаю 2 місяці -тасмін-форте (хр. простатит) тиждень назад приймав (5 таблеток)-лоротадин (кропивниця). Тиждень назад отримав щеплення від короновіруса (перша доза -Пфайзера) Аналізи зроблені 13.07.21 Лаборант вказав на збільшені показники; -лейкоцитів, холестерину, тригліцериду. Ні чого не турбує, що можно сказати по цим результатам
Ответ от врача
Доброго дня. Незначні зміни в аналізі крові можливо можуть бути реакцією на проведену вакцинацію. Для того, щоб подивитись динаміку потрібно через 7-10 днів перездати загальний аналіз крові та ліпідограму (для того щоб оцінити ЛПНЩ). Бажаємо Вам здоров'я
Татьяна
14.07.2021
Огромная благодарность ВСЕМУ персоналу медицинского центра!!За внимательность и чуткость! За ваш труд!!! Отдельная благодарность врачу ортопеду Вознюк Александр Витальевич!!! Моя мама прошла первичный осмотр 14.07.2021г., приняла укол в коленный сустав ( сделано професионально)). И мы остались довольны!!! Спасибо за ваш профессионализм! Теперь, только у врача Вознюк А.В.
Ответ от врача
Уважаемая Татьяна. Благодарим вас за отзыв. Ваша оценка очень важна для нас. Мы ценим, что Вы нашли время, чтобы поделиться своим впечатлением о нашем центре и будем рады передать Ваши теплые слова врачу и персоналу клиники. Желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья и всего наилучшего.
Іванна
13.07.2021
Доброго дня! У мене гепатит Б. Я здала аналізи, але з результатом не встигла піти до лікаря, бо виїхала за кордон. Можна знати що означає: Вірус гепатиту В(HBV), HB corAG,антитіла сумарні: 0.006 ПЛР.Вірус гепатиту В(кров,Abbott,кількісне визначення,Real-time): 1.57x10^3 (МО/мл)
Ответ от врача
Доброго дня. Хронічна форма гепатита В, для оцінки активності гепатиту необхідні біохімічний аналіз крові (печінкові проби).
Юлія
13.07.2021
Доброго дня. Після пірнання в озері заклало вухо та зявився біль, на наступний день заклало й інше вухо. Пройшло 4 дні вуха не розкладає. Що може допомогти?
Ответ от врача
Доброго дня. Однозначно вставити діагноз неможливо.Може бути як запалення так і сірчані корки тому тактику лікування визначають тільки після попереднього огляду.
Наталія
13.07.2021
Після лікування стригучого лишаю у дитини, на місці де виросло волосся знову почало ломитись. Це означає, що лишай повернувся?
Ответ от врача
Доброго дня Для того, щоб визначити причину необхідно провести лабораторне дослідження та оглянути дитину. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Ігор
12.07.2021
Доброго дня, дитина 3.5 роки, третій тиждень мучить кашель, все почалося як попила мінералки газованої, наступного дня мала температуру 37.5, на другий день захрипла, потім почала кашляти, кашель вологий, але тільки зранку і ввечері, інколи вночі, пшикали горло, даємо сироп від кашлю, але нічого не змінилося, сімейний лікар слухала все ок, казала якщо не перестани давати антибіотики, (в дитини алергії немає)
Ответ от врача
Доброго дня. Дитину обов’язково має оглянути лікар, ваш опис не є інформативним. Є багато моментів, які потрібно уточнити з приводу перебігу захворювання та можливих наслідків.
Костя
12.07.2021
Скажіть будьласка чи може грибок з нігтя передатись на кісткову тканину через рану?
Ответ от врача
Доброго дня. Не може.
Поліна
09.07.2021
Добрий вечір! 05.06.21 отримала випадковий удар локтем колеги по лучевій кістці біля зап'ястку, місце удару трохи боліло, зап'ясток без проблем, рухливий. Я археолог, тож за тиждень довелось копати повний робочий день, місце удару почало трохи боліти, без фанатизму, ше залишалась шишка, але іншого дискомфорту не було.На всяк випадок 17.06. зробила рентген. Результат - "несвіжий незрісшийся крайовий перелом шилоподібного відростка правої ліктьової кістки" (дивно кістки зіграли одна об іншу... ). Тобто я повноцінно користувалась зламаною рукою майже 2 тижні.Мій травматолог дозволив замість гіпсу використати ортез с жорсткою вставкою від долоні до середини передпліччя. Рентген назначено на 17.07. Біда в том, що рука без набряку, але після початку носіння ортезу (затягую не дуже сильно) почала сильно німіти, тягне сухожилля локтя, ниє зап'ясток та пальці.Ортезчас від часу знімаю (душ итд). Рукою в ортезі доводиться працювати, хоч і без підйому важких речей. Питання таке: онеміння - це нормально, чи в ортезі замість гіпсу не вистачає фіксації та могли початись ускладнення та є сенс прискоритись з рентгеном. Ношу з 18.06 по сьогодні (09.07.) Дякую!
Ответ от врача
Доброго дня. Ні оніміння - це не нормально. Потрібно оцінити стан мяких тканин та підібрати потрібну фіксацію в ортезі, так як набряк і лімфозастій погіршує регенеративні функції. Також була б доречною консультація реабілітолога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Тетяна
08.07.2021
Доброго дня!!! Скільки буде коштувати введення препарату в колінний сустав ( блокада)
Ответ от врача
Доброго дня. Перед проведенням процедури необхідний огляд лікаря для визначення тактики лікування.
Нина
07.07.2021
Добрый день! У меня с 2018 года увеличен правый надключичный лимфоузел. Делала несколько УЗИ. По его результатам он был вначале 1,14 см на 0,7 см, затем стал 0,9 см на 0,3 см. С сохраненной структурой и дифференцировкой, овальной формы. Странно что по УЗи он меньше, а на ощупь кажется мне большим. Я даже вижу его в зеркале часто и на фото. Узисты ничего криминального не нашли. Онколог помял и сказал что лимфоузел нормальный. То же самое сказал маммолог. УЗИ щитовидки и гормоны в норме. Только пролактин был повышен, снизили Достинексом. ОАК несколько раз - норма. СОЕ - 2. Гемоглобин 129. В общем все врачи отмахиваются от моих страхов, что это может оказаться лимфома. А я начиталась что надключичные - это всегда онко. Лимфоузел этот не в самой ямке, а где то на 1,5 см выше. Подвижный, плотно-эластичный. Я худощавая (при росте 173 см вешу 56 кг всю жизнь). Но лимфоузел то выпирает только справа. Скажите, может ли это оказаться лимфома если он у меня несколько лет уже?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно зробити пункцію вузла.
Аліна
07.07.2021
На 11 тижні вагітності два дні були кровянисті виділення, капали Гемотран два рази на день (2 дні). Потім приймала цей препарат в таблетках (1 таблетка 2 рази на день). Знову почалися виділення. В чому причина?
Ответ от врача
Доброго дня. Причину в даному випадку назвати неможливо, бо невідомі дані результату огляду та УЗД. Якщо кров'янисті виділення - не з поверхні шийки матки, значить - з порожнини матки. Що частіш за все відбувається при загрозі переривання вагітності з частковим відшаруванням плідного яйця. За більш детальною консультацією звертайтесь на особистий прийом з результатами УЗД обстеження.
Алла
05.07.2021
Добрий день!була затримка 5 днів після чого 2 тести показали дві смужки після цього я записалася на узд, у середу почали кровяні виділення коричневого кольору, а у п'ятницю зробили вагінальне узд сказали що я невагітна ось сьогодні понеділок а кровяні виділення сильніші,чи міг непобачити лікар позаматкову вагітність
Ответ от врача
Доброго дня, Алла. Вам потрібно здати аналіз крові на визначення особливого білка-гормону , який виробляється оболонками ембріона і є симим надійним та самим інформативним методом у діагностиці вагітності в ранньому терміні вагітності. Тести на вагітність та УЗД можуть мати незнану похибку та відхилення. ХГЛ аналіз підвищується навіть і при позаматковій вагітності. Тому, спочатку зробіть тест на ХГЛ зранку (натще).
Ирина
05.07.2021
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, чем мазать голень, если есть серая корочка при 4 стадии варикоза.
Анатолий
03.07.2021
Здравствуйте. Скажите пожалуйста если во время секса не могу кончить, чувствую что вот вот но не могу, подскажите что делать?6349
Ответ от врача
Доброго дня. Є кілька причин що спричинюють даний симптом, а саме: Психоемоційні розлади та тривожні стани, Ендокринні порушення, Хронічні захворювання сечостатевої системи, Запальні захворювання сечостатевої системи, Для уточнення діагнозу рекомендовано проконсультуватись у вузького спеціаліста. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Ірина
03.07.2021
Доброго дня, у мене 33-тій тиждень вагітності дихоріальною, диамніатичною двійнею. Сьогодні на УЗД виявили, що в одного з плодів асиметричні бічні шлуночки мозку: 5.0 мм та 8.0 мм. По ехобіометрії плід відповідає 31-32 тижню вагітності. Більше жодних зауважень немає. Чи є цей стан загрозливим та чим?
Ответ от врача
Доброго дня! Якщо жодних інших маркерів не визначається, то непокоїтись не варто. Багатоплідна вагітність - це особлива вагітність,яка потребує більш детального і частішого моніторингу, зокрема і УЗД. Ви маєте орієнтуватись на рекомендації Вашого акушер-гінеколога щодо термінів і об'єму необхідних обстежень і все буде добре!
Оксана
03.07.2021
Добрий день.Вчора ввечері син 13 років травмував ногу нижче коліна.Рану обробили і зашили.Чи потрібно вакцинацію робити від правця,якщо тільки до року має щеплення?
Ответ от врача
Доброго дня. У вашому випадку вакцинація є бажаною.
Людмила
03.07.2021
Мені 45 років . Я вже родила 2 дітей сама без ніякого кесирового і все було добре. А типер ми плануємо знову шоб родити. Але як правильно і коли жінка може завагітніти до місячних чи після місячних чи вовремя місячних?
Ответ от врача
Доброго дня. Жінка може завагітніти тільки на овуляцію. Овуляція настає з 14 дня циклу, рахуючи з першого дня менструації це при умові що цикл 28-30 днів. Якщо 21 день цикл то овуляція буде раніше з 11 дня циклу.
Олена
02.07.2021
Доброго дня,в мене таке питання, вчора я провакцинувалась першою дозою Pfizer,до того зробила кілька тестів,на вагітність і результати негативні,але я не впевнена на 100 %що вагітності немає,(10 днів після статевого акту),чи може ця вакцина мати негативний вплив на розвиток плоду,і чи варто брати другу дозу, якщо вагітність підтвердиться
Ответ от врача
Доброго дня,Олено! Вакцинація від COVID 19 показана і жінкам що планують вагітність і вагітним. Відсутні дані,щодо негативних наслідків для плода і вагітності вцілому після вакцинації. Отже, оскільки Ви вже розпочали вакцинацію, доцільно буде її завершити по графіку. Будьте здорові!
Марія
30.06.2021
Доброго дня , скажіть будь ласка в мене 4 повних днів затримка , на третій день вийшло виділення блідо рожевого кольору та в той момент тягнули них живота (невеличкий ляп) , за два тижні в двох днях ( не під ряд) в мене тягнуло живіт, як на місячні. Бт 36.7 - 36.8, 9 Мій нормальний цикл 28 днів того місяці була затримка три дні .Читала що так виражається імплантація , але після 5 -7 днів овуляції, в мене вона вже пройшла в 14 числах , чи можлива в мене вагітність ?
Ответ от врача
Доброго дня, вагітність можлива. Зробіть тест або здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Ірина
30.06.2021
Добрий день! Хочу запитати про щеплення АКДС. Моїй дитині зараз 2 роки. Тільки в 3 місяці було щеплення БЦЖ у зв'язку з патологією. В 11,5 місяців захворіла коклюшем. Проконсультуйте чи можна дитині робити щеплення АКДС і яким графіком. Так як без щеплення не беруть у садочок.
Ответ от врача
Доброго дня. Ви можете продовжувати вакцинацію вашій дитині згідно календаря щеплень (графік складається індивідуально- таку послугу можете отримати в нашому центрі). Всі вакцини в наявності. Рекомендуємо почати з вакцин від гепатиту В, АКДП, поліомієліту та гемофільної інфекції. Перед вакцинацією в нашому медичному центрі ви можете отримати комплексний огляд вашої дитини лікарем педіатром та вирішити усі питання з приводу щеплень. Будьте здорові!
Христина
27.06.2021
Доброго дня, вже пів року лімфовузли на шиї і паху, вони рухомі, була усюди онколог, інфекціоніст, терапевта, ендокринолога....Часті болі в горлі, лімфовузол брали на гістологію, онко не показало. Є проблема з щитовидною залозою. Страх постійний, порадьте що робити, бо вся шия у них.
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно бачити УЗД щитовидної залози. І ще аналізи на ТТГ ВТ4 і АТ до ТПО. Це може бути реакція лімфатичних вузлів на аутоімунний тиреоїдит. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Марія
25.06.2021
Доброго вечора , ми з чоловіком дуже хочемо дитину, і вже півтори роки в нас не виходить завагітніти, зимою мені робили гістероскопію, та сказали що після цього я завагітнію, пройшло вже 5 місяців і немає результату, почала вимірювали бт, і в мене після овуляції 36.6 ,36.7 і тільки два дні була 36.9 і після спадає день перед критичними, чому така низька температура, може в цьому причина безпліддя??
Ответ от врача
Доброго дня, Маріє! Підвищення базальної температури відбувається після овуляції, при зміні гормональної переваги з естрогенової на прогестеронову. Але це підвищення може бути різе у різних жінок, залежно від гормонального статуса. Тому це відносний показник. Не підвищення чи зниження температури має значення, а більше цікавить гормони в 1 та 2 фазу циклу і чи відбувається овуляція (фолікулогенез). Окреме питання-гістероскопія. Треба зрозуміти з яких причин виконувалась, що було виявлено під час процедури? Рекомендую звернутись на прийом, з усіма результатами обстежень, аби більш ретельно розібратись в ситуації.
Іван
24.06.2021
Які симптоми має міо кардіо склероз?
Ответ от врача
Доброго дня. Основними симптомами атеросклеротичного та постінфартного кардіослерозу є серцебиття, залишка, можуть бути набряки, порушення ритму серця,болі в ділянці серця, зниження толерантності до фізичного навантаження.
Виктор
24.06.2021
Доброе утро произошёл перелом Джонса на стопе в тоже время на снимках видно что кость треснула на половину в гипсе уже неделю можно ли перейти на ортез, снимку могу выслать на Вайбер. Спасибо!
Марина
23.06.2021
Доброго вечора, скажіть будь ласка чи є нормою біло-прозорі виділення з молочних залоз при натисканні перед місячними. Приймала Гідазепам протягом місяця,
Ответ от врача
Доброго дня. В більшості випадків це є нормою, але рекомендовано огляд спеціаліста, щоб підтвердити це
ЛАРА
23.06.2021
ДОБРОГО ДНЯ! БУЛО ВТАНОВЛЕНО ДИСПЛАЗІЮ ЩИЙКИ МАТКИ ТРИ ПЛЮСА. ПРОЙШЛА КУРС ЛІКУВАННЯ. ХОЧУ ЗРОБИТИ ПОВТОРНО АНАЛІЗИ НА ЦИТОЛОГІЮ. В ЯКИЙ ПЕРІОД КРАЩЕ, МОЖЛИВО НА ЯКИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ МІСЯЧНИХ БАЖАНО ЗРОБИТИ МАЗОК???
Ответ от врача
Доброго дня, для цитологічного аналізу день циклу не має особливого значення, головне, щоб це не було під час менструації або інших кров‘янистих виділень. Необхідною умовою є також те, що після останньої цитології повинно пройти не менше 3 тижнів.
Артур
22.06.2021
Добрый вечер, подскажите пожалуйста возможна ли комиссация с ВСК после пластики ПКС левого коленного сустава?
Марина
22.06.2021
Здравствуйте. При приеме препаратов Линбаг и Ламотрин можно делать инъекции ботокса? Нет какой-либо несовместимости? Спасибо.
Ответ от врача
Доброго дня. Ін'єкції ботокса не можна робити під час прийому антикоагулянтів та антибактеріальних препаратів. Але для детального збору анамнезу та визначення показів та протипоказів для проведення процедури радимо звернутися на консультацію до лікаря
Сергей
20.06.2021
Боль при мочеиспускании, примесь кррви в моче, резкий запах и недержание мочи. Температура.
Ответ от врача
Доброго дня! Необхідно звернутися до фахівця, причому негайно! Перед цим зробити трузд простати, здати загальний аналіз крові та сечі!
Хелла
20.06.2021
Які ефективні засоби від боротьби кишечноі палочки в уретрі та вагіні?
Ірина.
20.06.2021
Доброго дня.Т4 12.94. Т3 4.38. Анти тіла до щитовидної залози 308.4. індикс НОМА4.6.Пролактин 6.7. Кортизол у слині 5.16. Метанефринизагальні в добові сечі 46.9. Тиреотропний гормон 5.513. Глікований гемоглобін 5.4 . Прогестерон 0.22.
Алла
19.06.2021
Добрий день. Приймаю таблетки Джаз плюс, але сьогодні прийняла таблетку, яку мала прийняти завтра (а за сьогодні пропустила). Помітила це, коли з'явились кров'яні виділення (другий тиждень циклу). Одразу випила й іншу таблетку (таким чином, дві таблетки за один день). Як вчинити далі, чи не буде ризику вагітності?
Ответ от врача
Добрий день, не дуже зрозуміло про «завтрашню таблетку», оскільки в Джазі та Джаз Плюс всі таблетки однакові (за виключенням останніх чотирьох - вони без гормонів, «пустишки»). Тому від перестановки попередніх 24-ох таблеток кровянистих виділень початися не повинно було, хіба що ви пропустили таблетку раніше, або приймаєте цей контрацептив лише перший місяць (тоді кровянисті виділення є варіантом норми). В першому разі ризик вагітності є - наступні 7 днів потрібно користуватися презервативом, в другому випадку - ризику немає.
Каріна
18.06.2021
Доброго дня! Я хотіла б записати лікарю-кардіолога, що означає такий термін як "ЛПапікал". Нещодавно мені проводили УЗО Серця і я зустріла цей термін в характеристиці лівого передсердя.
Ответ от врача
Доброго дня. Надішліть, будь ласка, фото заключення.
Анастасія
16.06.2021
Доброго дня. Хотіла запитати чи може бути таке що під час першого разу немає крові і сильної болі?
Ответ от врача
Доброго дня. Так. Якщо було гарне збудження та партнер віднісся щадящо, то крові і болі може не бути.
Наталя
15.06.2021
Мамi 78 рокiв,сколiоз та кiфоз хребта.Чи можна в такому випадку робити вправи ЛФК вдома?Чи можливий варiант онлайн консультацii та якi обстеження потрiбнi в такому випадку?
Ответ от врача
Доброго дня. Робити вправи ЛФК в домашніх умовах можна після дообстеження (рентген або МРТ) та консультації лікаря, який призначить нагрузки, що будуть відповідати віку та стану здоров'я.
Віталій
13.06.2021
Доброго дня. Десь пів року тому мав оральний секс з жінкою у якої до мене було багато чоловіків і одразу на наступний вечір дуже погано почувався, погано спав, була гарячка, боліла голова. За кілька днів був закладений ніс, нежить і почало боліти горло (можливо заразився чимось на роботі бо багато людей тоді хворіли), і здавалося ніби в паху набряки, так тривало десь 3-4 тижні. Потім це минуло але під час смаркання носа почав виходити жовтий або часом зелений слиз з кров'ю (до теперішнього часу і можливо так було до того але я не звертав уваги). На статевому члені з'явилися 3 прищі подібні до підліткових, а на тілі почали з'являтися і зникати якісь різні прищі, рожеві, рожеві не великі крапки, прищі подібні до підліткових після який залишалися темно червоні чи навіть бордові плямки, почалися розлади шлунка (розлади були і до того але якось не так), і знайомі почали говорити що я втратив у вазі. Потім прищі на статевому члені зникли десь через 3 тижні і за якийсь час з'явилося почервоніння і свербіж в паху, часом навіть біль, і біль в низу живота під час статевого акту, точніше під кінець статевого акту. А ще почала крутитися голова як при грипі, коли жар, і постійно якийсь знесилений. Десь 3 місяці тому був у венеролога котра сказала зробити тести на антитіла до ВІЛ інфекції, гепатиту B і C, та сифілісу. Результати негативні, антитіл не має, на що лікарка сказала що я здоровий а почервоніння це грибок але призначене лікування не допомогло. Десь 2 тижні тому був на прийомі у іншого венеролога який після огляду і зібраного анамнезу сказав що я здоровий і що в мене проблеми з головою, прищі то пустули, гнійники а почервоніння алергія від яких допоможе спеціальний гель для душу. І після цієї зустрічі я почав менше зациклюватися на тому що є хворим і мені стало на багато краще. Я вирішив зробити ще раз вище вказані тести і знову результати негативні. Також були проведені такі аналізи як Морфологія, лііпідограмма, ферменти печінки, креатинін, глюкоза, сечова кислота, СРБ, аналіз сечі, які є в порядку. Що ще потрібно зробити щоб знати точно чи здоровий? Мало не забув що живу з сусідом і в нього теж проблеми зі шлунком без видимих на це причин, різні прищі, і також буває кров з носа.
Ответ от врача
Доброго дня. З приводу вище вказаних скарг зверніться до сімейного лікаря або до терапевта, щоб вияснити яка патологія дихальних шляхів та шлунково - кишкового тракту. З приводу болючості після проведеного статевого акту, рекомендую Вам проконсультуватися з урологом, зробити узд сечостатевої системи, здати секрет простати та мазки на приховану інфекцію.
Марина
12.06.2021
Добрий день! Результати аналізу від 11.06.21: ТТГ -13,0; Т4(вільний)-1. Приймаю еутирокс 50 мг протягом 6 міс.
Ответ от врача
Доброго дня. Збільшіть дозу до 100 мкг. і через 1 міс повторіть ТТГ.
Лариса
08.06.2021
Доброго дня! Встановлено діагноз: ФКМ кісти обох молочних залоз. Вогнищева мастопатія лівої! на 2-3 год ділянка зниженої ехогенності 17 на 10 мм без чітких меж, авоскулярна. Є поодинокі кісти діаметром 5,5 мм, 13 на 4,7 мм, ближче до переферії. Чи можливе лікування препаратами чи тільки оперування??
Ответ от врача
Добрий день. Необхідний огляд. Мало одного заключення УЗД. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Майя
07.06.2021
Доброго дня. Хочу перервати вагітність, але так, щоб не знали рідні. Як це можна зробити?
Ответ от врача
Доброго дня! Ми не надаємо допомогу з приводу переривання небажаної вагітності. Можемо допомогти з наданням інформації з питань планування сім'ї, перебігу вагітності за потреби.
Оксана
07.06.2021
Доброго дня ,скажіть будь ласка, коли можна піти на УЗД малого тазу, якщо затримка в мене 3 дні?
Ответ от врача
Доброго дня, затримка до 7 днів взагалі вважається нормою, але, якщо ви маєте позитивний тест на вагітність, то краще всього УЗД органів малого тазу робити через 7-10 днів затримки. В іншому випадку, плідне яйце може просто ще не бути видно.
Юлія
07.06.2021
Доброго дня. Мені 24 роки, постійно з'являються синці на ногах(може бути до 10 синців одночасно на різних ділянках) , при цьому я ніде не вдаряюсь і не травмуюсь. Чи є це приводом звернутись до Вас? Дякую.
Ответ от врача
Доброго дня. Це скоріше за все проблема зі згортальною системою крові. Потрібна консультація гематолога.
Наталья
06.06.2021
Доброго дня чи можна заключити декларацію з лікарем педіатром
Роман
06.06.2021
В мене діагностовано варикозну хворобу (ХВН 2 ст.). При проведенні хірургічної операції по усуненню лівосторонньої пахової грижі мені було затромбовано праву ногу. Чи можливе проведення оперативного лікування хронічної анальної тріщини за допомогою сургітрона? Чи є якісь протипоказання?
Олена
04.06.2021
Чи можна і чи потрібно робити щеплення від Ковід, якщо антитіла G 8.5 ? Перехворіла у грудні 2020, аналіз зробила 04.06.2021
Ответ от врача
Доброго дня! Наявність високих показників рівня IgG, на жаль, не відображає наявність саме захисного імунітету. Для цього необхідно визначати рівень спайкового білка (S-білка) серед антитіл, тривалість захисту якими теж індивідувльна. Щеплення рекомендоване, якщо не протипоказане.
Наталья
04.06.2021
Здравствуйте. У меня задержка месячных, была в гинеколога, сделала УЗИ, поставили диагноз киста яичника. Прописали дуфастон 2р.-7 дней и тазалок 2р по 45 кап. Уже прошло 8 дней после приема табл.и нет месячных
Ответ от врача
Доброго дня. Можна продовжити прийом до 10-15 днів.
Роман
03.06.2021
Чи можливо проведення оперативного лікування хронічної анальної тріщини за допомогою сургітрона, якщо є варикозна хвороба обох нижніх кінцівок з затромбованою правою ногою?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно зробити УЗД вен нижніх кінцівок, прийти на огляд і спланувати лікування.
Наталья
02.06.2021
Можно ли делать вакцину от ковид при саркоидозе лимфоузлов средостения? Вакцина Пфайзер. Спасибо.
Ответ от врача
На сьогодні ефективність і безпечність вакцинації у даному випадку потребує вивчення. Однак, враховуючи більшу імовірність ускладнень COVID-19 на тлі саркоїдозу, вакцинація наполегливого рекомендується
Вікторія
02.06.2021
Доброго дня, мені 28 років. За останніми аналізами, рівень цукру - 5,3, інсулін 15,4, а індекс НОМА 3,54. Варто хвилюватися через підвищення індексу чи це норма?
Ответ от врача
Доброго дня. Це підвищений. Але важливо, яка у вас вага?
Вадим
01.06.2021
Был острый панкреатит средней тяжести.Через пару месяцев поехал на консультацию к гастроэнтеролог.Сдал анализы кала на еластазу и кальпротектин.У меня норма.Врач сказал,что у меня нет хронического панкреатита.Что мне можно есть все,кроме помидор и капусты ижареного.Хотелось бы знать точночто можна,а что нет.
Олександра
01.06.2021
Добрий день? Чи можна наносити зволожуючий крем на обличчя після нанесення або перед нанесенням гелю Дуак?
Ответ от врача
Доброго дня. Дуак гель наносити на шкіру ввечері,а зранку можна наносити зволожуючий крем.
Роман
01.06.2021
Доброго дня. В мене діагностовано хронічну анальну тріщину. Чи проводите операції з висічення фіброзних країв тріщини за допомогою сургітрона?
Ответ от врача
Доброго дня. Так, саме таким методом у нашій клініці проводиться лікування хронічної тріщини.
Олена
31.05.2021
Доброго дня! Плануємо вагітність. Протягом місяця ходила на УЗД на фолікулометрію. В мене 25 днів триває цикл. На 14 день циклу виявили на лівому яйнику фолікул діаметром 15 мм. Сказали, що він маленький. Ендометрій однорідний, ніяких утворень поганих не було виявлено. Після того протягом тижня мене зліва внизу живота боліло. Сьогодні на 21 день циклу на УЗД виявили на місці фолікула полоску рідинини та жовте тіло 6 мм. Зліва внизу живота мене продовжує нити. Читала, що розмір жовтого тіла маленький. Хочу запитати в чому причина маленького розміру тіла та чи це може стати перешкодою настання вагітності? Дякую!
Ответ от врача
Доброго дня! Трапляються випадки, коли лютеїнізується фолікул, який не овулював, або ж спостерігається недостатність лютеїнової фази. Та і пізню овуляції теж не можна виключити.Тут можуть допомогти розібратись аналізи та УЗД в динаміці. Недостатність лютеїнової фази виявлена і підтверджена до вагітності може бути причиною невиношування вагітності. Радимо з усіма результатами попередніх обстежень звернутись на прийом до гінеколога і підібрати правильну тактику наступних обстежень перед плануванням вагітності.
Владислав
28.05.2021
Добрый день. Стала периодически беспокоить острая пульсирующая боль в наружной боковой части стопы, от косточки до мизинца.Боль появляется,внезапно без видимых причин,днем,ночью и исчезает тоже внезапно,как приступами.
Ответ от врача
Добрый день. Для начала нужно проконсультироваться с хирургом для исключения сосудистой патологии
Іра
26.05.2021
Здравствуйте! Бабушці 83роки,..проблеми з ногами: варикоз, тромбофлебіт.. Одна нога внизу стала наче попечена і стягується шкіра+виступають прозорі виділення. Чим можна їй допомогти ?
Ответ от врача
Доброго дня. Необхідно зробити УЗД (артерій та вен), та записатись на очну консультацію до судинного хірурга.
Наталія
26.05.2021
Доброго дня. Планую вагітності.Була одна завмерша вагітність і два викидні до 4 неділь.Скажіть які аналізи потрібно здати перед вагітністю ?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно пройти стандартне обстеження: загальний аналіз крові, феритин, тиреотропний гормон, пролактин. Обстежитись на TORCH-інфекції та інфекції, що передаються статевим шляхом. Додатково обстежитись з партнером у генетика та пройти скринінг на тромбофілії. Приймати фолієву кислоту 1 мг на добу та пробувати вагітніти знову.
Марина
25.05.2021
Здравствуйте, два роки назад проходила сеанс ударно -хвильової терапії , лікувала пяточну шпору. Зараз опять воспалениї і біль,записалась опять на сеанси ,Скажіть будь-ласка ,може є шось ще ефективне в лікування
Ответ от врача
Доброго дня. Для підбору індивідуального плану лікування потрібно записатись на консультацію до ортопеда травматолога, щоб оцінити стадію плантарного фасцеїту та клінічно оглянути. Може буде ряд причин чому знову зявились симптоми - плоскоступість( відсутність ортопедичної устілки) дискомфортне взутття, фізичне перенавантаження. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Віолетта
24.05.2021
Добрий вечір .У мене близько пів року заложений ніс буває заложений, а буває не дуже .Декілька раз лічила наче спочатку трішки помогла ,а потім те саме .Зараз почала прочитати сольовим розчином він став ще більше забитий та це більше усе витікає не має взагалі як дихати .Підкажіть що робити ?
Ответ от врача
Доброго дня. Закладеність носу буває при багатьох захворюваннях.Тому зорієнтувати з призначеннями без огляду та ряду досліджень важко.Варто звернутись до лікаря.
нино
24.05.2021
Здравствуйте, у нас тугоухость 1-ого степени. Нам посаветовали аппарат.,можно ли использовать на одно, или обязательно на оба уха, Спасибо заранее.
Ответ от врача
Добрый день. Для решения вашего вопроса нужно видеть ребенка, оценить его уровень речевого и общего развития, соответствие возрасту; нужео видеть аудиограмму. Обращайтесь, будет рады помочь
Леонід
24.05.2021
Доброго дня. Як впливає на здоров'я утримання від мастурбації більше року в підлітковому віці 14-18 років?
Ответ от врача
До серйозних наслідків це не призведе, оскільки в цей період відбувається дозрівання статевих гонад у хлопчиків, але якщо ви занепокоїлися цим питанням, то краще за більш детальною інформацією звернутися до фахівця і пройти певні обстеження.
Ірина
23.05.2021
Доброго дня Дитині 1 рік, є нежить прозорий як вода, і температура 37.8. Про що це свідчить, і чи можуть бути зуби
Ответ от врача
Доброго дня. Зуби - процесс фізіологічний. Ні температури, ні нежиті не повинно бути. Скоріш за все це вірусна інфекція. Потрібна очна консультація педіатра.
таня
22.05.2021
Здраствуйте. Такой вопрос, отец упал с крыши, высота 4-5 метров, врачи сказали что перелом ребер 2 и 3 ребра справа и 7 и 9 слева. А также компрессионный перелом позвономника T11 хребца. Сами с села перевести в город врачи говорят что нельзя потому, что падает кислород поетому подключили к апарату. Возможности сделать МРТ нет, а вот на рентгене нечего с органов не задето, на УЗИ сказали что тоже ничего не обнаружыли. Подскажите как быть что делать, на сколько все плохо?(
Ответ от врача
Здравствуйте. Рентген в таком случае может быть малоинформативным. Необходимо обязательно сделать СКТ.
Людмила
22.05.2021
Доброго дня, почали турбувати видінення крові яскраво - червоного кольору підчас дефікації, з'явився біль у задньому проході, ниючий віддає у поясницю та в праву ногу. На разі не маю змоги відвілати лікаря чи можливо зараз приймати якісь препарати для полегшення симптомів? Дякую
Ответ от врача
Доброго дня. У Вашому випадку потрібна очна консультація. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Марія Голуб
22.05.2021
Доброго дня! Коли майже кожної ночі корч бере за ногу, яка може бути причина?..Мені 48 р. хворію ревматоїдним поліартритом багато років і звичайно вживаю ліки і гормонзалежна, від недавна була операція на грудь( аналіз негативний і без метастаз) і після цього проходження променевої терапії 4 тижні. Дякую на перед за відповідь!
Ответ от врача
Доброго дня! Це може бути наслідком перевтоми, зневоднення організму, електролітного дисбалансу: магній, кальцій, калій, натрій; а також через прийом медикаментів.
Наталія
21.05.2021
Доброго дня! Не знаю чи правильно звертаюсь, проте я просто не знаю куди і до кого звернутись.В дитини вік 12 років, на мові та на задній стінці пухирці , постійні гнійні пробки з температурою 35,5-35,8, мигдалини дряблі та не функціональні. пухирці вже близько року ніхто не може встановити діагноз та лікування за останніх два дні погіршення. Лор відправляє до стаматолога , останній до Лора. Здавали аналіз на ВПЛ негативний, тільки штам 59 позитивний. Лікували Хелікобактерпілері, все без змін.
Ответ от врача
Доброго дня. З ваших слів у дитини хронічний тонзиліт та гранульозний фарингіт. Необхідно пройти курс лікування тонзиліту протягом 10 днів. Проводить процедури ЛОР. Це можна зробити в умовах нашої клініки. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Наталя
19.05.2021
Доброго дня. Дитині 5 років, розмовляла добре, а недавно почала заїкаться, повторює перші слоги у реченнях. В дитинстві мала підвищену судомну активність, розмовляла багато і чітко, а потім начала повторювати перші слоги у реченнях.
Ответ от врача
Доброго дня. Для того, щоб з' ясувати причину та, при необхідності, призначити лікування необхідна очна консультація дитячого невролога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Сергій
18.05.2021
Доброго дня, я от уже декілька днів періодично відчуваю невеликій біль у яєчках(більше у лівому), що б це могло бути? Може це звязано з тим що я вийшов на роботу під час якї я сидю від 8 до 16.
Ответ от врача
Доброго дня, для уточнення діагнозу варто зробити УЗД органів калитки, щоб виключити варикозне розширення вен калитки, та лівобічний епідидиміт і згідно результатів проконсультуватись в уролога.
Наташа
17.05.2021
Доброго дня. Який відсоток Гематокриту HCT повинен бути у дити 4 річки
Ответ от врача
Доброго дня. Норма для дітей з 2 місяців до 4 років 30-41%, з 4 років і старше 34- 43%
Оксана
17.05.2021
Добрый день. Не могут поставить диагноз. Маме 77 лет. Она упала. Сейчас в лежачем состоянии. Есть ли перелом шейки бедра? Одни врачи говорят есть, а другие нет. Помогите пожалуйста.
Ответ от врача
Добрый день. Необходимо пройти обследование, в данном случае СКТ, которое решит эту дилемму.
таня
16.05.2021
Здраствуйте. С 12 лет начала потеть (сначала подмышками потом ноги, руки). Утром только проснусь руки и ноги сухие а вот пройдет несколько минут и я вся покрываюсь потом. Также руки и ноги постоянно холодные. Сейчас мне 22 года, потеть так и не перестала, все стало только хуже. Помогите в чем дело? Была у врачей, сдавала анализы. сказали что со щитовидкой все в норме, делала МРТ гипофиза, патологий нет, но вот только повышен постоянно кортизол в 4 раза.
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно звернутись на очну консультацію до ендокринолога з результатами аналізів.
Ірина
15.05.2021
Чи можна завагітніти,якщо сперма потрапила на білизну з зовнішньої сторони?
Ответ от врача
Доброго дня, Ірино! Якщо сперма не потрапила у статеві шляхи - імовірності вагітності немає.
Олена
14.05.2021
Доброго дня! Допоможіть прояснити дану ситуацію. Я вагітна! Неможу зрозуміти від якого статевого акту я завагітніла. 22.10.20 був перший,потім 5.11.20 пішли місячні. 12.11.20 був другий. 11.12.20 була затримка,пішла на УЗД сказали вагітність 3 тижні гестації. Пізніше мені в термін добавили ще 2 тижні чомусь.Коли приблизно настало зачаття після якого акту???
Ответ от врача
Доброго дня, якщо 5.11 дійсно була менструація, то ви завагітніли після другого статевого акту. УЗД показує фактичний термін вагітності, а акушерські тижні ми рахуємо від першого дня останніх місячних і тому, зазвичай, це ще +2 тижні (оскільки вагітнієте ви не в перший день місячних, а під час овуляції, яка настає в середньому через два тижні від початку місячних при 28 денному менструальному циклі). Є ще такий нюанс, що під час вагітності може іти «менструація» - це означає імплантацію плідного яйця в порожнину матки. В такому випадку, вагітність можлива від першого статевого акту. Але все ж, така вірогідність менша.
Олена Ігорівна
14.05.2021
Доброго вечора!Відчуваю вже декілька днів наче пульсацію ,посмикування вище паху.Не вагітна ,була менструація.Підкажіть що це може бути?Дякую.
Ответ от врача
Доброго дня, Олена Ігорівна! Скарги, описані Вами, можуть бути пов'язані як із змінами з боку гінекології, так і з урологічними причинами, або ж внутрішньою патологією. Неможливо заочно зорієнтувати Вас стосовно причини. Зверніться, будь ласка, на очну консультацію, будемо раді допомогти
Людмила
14.05.2021
Доброго дня! Мамі 60 років, час від часу підвищується тиск протягом уже кількох років, частіше на погоду або через стреси. Приймає таблетки для пониження тиску, коли необхідно. Стверджує, що на регулярних мед оглядах ЕКГ в нормі. Чи може допомогти чистка судин? І що порекомендуєте приймати (з ліків та народних методів)? До лікаря йти відмовляється.
Александра
14.05.2021
Здравствуйте скажите пожалуйста тяжесть в левом боку пустая отрыжка ком в горле бывает тошнота что делать
Ответ от врача
Добрый день. Возможно есть проблема с желудком и поджелудочной железой. Необходимо пройти УЗИ органов брюшной полости и записаться на консультацию гастроентеролога. Обращайтесь, будем рады помочь.
Людмила
14.05.2021
Доброго дня, чи можна підписати декларацію із педіатром, дитині 1рік 10м.?
Аліна
13.05.2021
Добрий день! Є шишка (декілька років) в області шиї біля хребта одразу під волоссям. По розміру приблизно 2-3 см. На дотик тверда. Є знімки мрт шиї. Підкажіть, будь-ласка, до якого лікаря потрібно звернутись з цим?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно спочатку звернутись до хірурга, якщо вона поверхнево - це може бути атерома. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Настя
12.05.2021
Добрий вечір,17 років .Хвилює біль у серці,запаморочення,часте серцебиття,тривога на серці.Тиждень тому була в лікарні ,робили кардіограму серця,сказали ,що з серцем все добре,кардіолог сказав ,що це все через нерви,приписав такі таблетки:біфрен,кратал,магне б 6,.самопочуття покращилося трішки,досі відчуваю біль у серці і запаморочення.Що мені робити?І це є смертельно?Дуже переживаю
Ответ от врача
Доброго дня! Дотримуйтесь рекомендацій кардіолога, якщо через 1 міс не зникне головокружіння - зверніться на консультацію до невролога з метою дообстеження.
Стародуб Анастасія
11.05.2021
Добрий вечір,мені 17років.Хвилює запаморочення, часте серцебиття,інколи біль у серці.Що це може бути?
Ответ от врача
Доброго дня. Причин може бути багато. Для початку зробіть загальний аналіз крові та ЕКГ.
Виктория
11.05.2021
Добрый день , возможны ли естественные роды при травматической деформации копчика под кутом 119 градусов, загиб копчика Или скорей всего будет кесарево сечение? Копчик болит если долго ходить лежать на спине или сидеть .
Ответ от врача
Доброго дня, Вікторія! Питання, щодо можливості природніх пологів, в такому випадку, вирішується лише акушером-гінекологом після консультації вагітної травматологом. Та ще раз переглядається ближче до передбачуваного терміну пологів. Адже перед пологами всі місця з'єднань тазових кісток та крижово-куприкового з'єднання, дещо розм'якшуються, надаючи можливість, певною мірою збільшити розміри площини виходу з малого тазу. І якщо передбачається не велика вага плоду-пологи природнім шляхом будуть можливі. Тому це питання є індивідуальним і вирішуватиметься ближче до дати пологів.
Валентина
08.05.2021
Добрий день, як записатись на мамографію грудей і отримати консультацію лікаря після обстеження? Дякую
Ответ от врача
Доброго дня. Записатись на обстеження, а також на консультацію до лікаря Ви можете за телефоном (068) 840-30-30. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Юлія
08.05.2021
Зробила УЗД малого тазу. ПРОТОКОЛ: Тіло матки візуалізується, розташоване в антефлексіо. Форма правильна. Контури чіткі рівні. Розміри матки довжина 55 мм, ширина 39 мм, передньозадній розмір 39 мм, ехоструктура мінометні я гомогенна. Шийка матки 27/25 мм, гомогенна. Ендомерій візуалізується, ехоструктура звичайна, товщина 3 мм. Правий яйник розміщений біля правого кута матки, розміри 34/27 мм. Лівий яйник розташований біля лівого кута матки, розміри 35/23 мм. В обох яйниках 8-10 фолікулів по 3-6 мм. Сечовий міхур недостатньо наповнений, стінка 4 мм, не потовщена. Узд робилося в кінці циклу. Чи можлива вагітність при такому УЗД??
Ответ от врача
Доброго дня, сказати, чи може жінка завагітніти лише по результатах УЗД - неможливо. Треба виключити багато факторів непліддя: це і наявність овуляції, і прохідність маткових труб, і патологія ендометрію, і, що немаловажливо, спермограма чоловіка (він теж дає 50% успіху запліднення). Враховуючи дане УЗД, можемо тільки сказати, що в цьому циклі вагітність не настане, бо товщина ендометрію не відповідає фазі циклу. Овуляції не було, і, швидше за все, часто нерегулярні місячні. Треба розбиратися детальніше. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Марина
06.05.2021
В листопаді місяці почала з'являтись кропивниця. В січні місяці вже приєдналось Квінке(розпухали губи, повіки, брови), звернулись до алерголога, призначила антигістамінні, додаткове обстеження. Антигістамінні препарати мало допомагали, спасав супрастин і дексаметазон. Здали ЗАК по якому високі лейкоцити і УЗІ органів прказало, збільшення печінки, жировий гіпатоз і запалення підшлункової. Почечні проби в нормі, гепати В С не виявлені. Глюколізований гемоглобін в нормі. Пролікували панкриатит антибіотиками 14 днів і після реосорбілакт+Есенціалє. Висипати стало менше і Квінке теж дуже рідко з'являлось. ЗАК було в нормі і гастррентеролог сказала, що від запалення нас вилікувала і якщо є і надалі висипи то звертатись до інфекціоніста. Інфекціоніст назначив аналізи на гельмінти які були негативні. Один із лікарів призначив Алегру на якій протягом місяця не було висипань взагалі. Через місяць знову кропивниця, а ще біль в правому підребір'ї, здуття, нудота, газоутворення, біль у попереку і по спині. Здали мочу все в нормі тільки Діастаза 250. Здаєм печінкові і почечні проби є відхилення. ЗАК в нормі. Що з цими результатами робити і до кого звертатись вже просто не знаю.
Ответ от врача
Доброго дня. Зверніться на консультацію до гепатолога, гастроентеролога нефролога.
Виктория
02.05.2021
Здравствуйте. Мне 19 лет. У меня правое плечо выше левого, но левое бедро выше правого. Эта проблема появилась в течении последних нескольких лет. Но обратила должное внимание на неё, когда начала заниматься спортом. Скажите, пожалуйста, к какому врачу мне пойти, который сталкивался с подобным и знает как это можно реабилитировать моё состояние. Спасибо!
Ответ от врача
Добрый день. В Вашем случае нужно записаться на приём к ортопеду травматологу на первичный осмотр для выяснения причины данной патологии. При осмотре станет понятно нужны ли дополнительные обследования для постановки заключительного диагноза и решения этой проблемы. Обращайтесь, будем рады помочь
Поліна
30.04.2021
Питання до спеціаліста - при діагнозі хронічний алергічний риніт (що триває безперервно трохи більше року) - свіжий аналіз крові з моноцитами 10,6 % та лімфоцитами 40 % (решта в нормі) - підтверджує алергію, чи слід шукати причину в іншому захворюванні? (інших проявів, крім риніту, немає).Дякую заздалегідь!
Ответ от врача
Доброго дня. Алергічний риніт виставляється на підставі алергопроб і тільки алергологом.А аналіз крові свідчить про запальний процес в організмі вірогідно інфекційного, або ж вірусного генезу.Тому бажано звернутись до лікаря та дообстежитись.
Ирина
29.04.2021
Здравствуйте! Есть подозрения, что страдаю Гиперандрогенией, ищу хорошего специалиста, который сможет помочь. Скажите, пожалуйста, как часто к вам обращаются с такой проблемой, есть ли врач с опытом лечения таких расстройств?
Ответ от врача
Здравствуйте. С проблемой гиперандрогении обращаются постоянно и регулярно. Врач с опытом лечения есть. Обращайтесь, будем рады помочь.
Наташа
27.04.2021
Добрий вечір, підскажіть будь ласка, який термін дії результатів аналізів на гормони? Дякую
Ответ от врача
Доброго дня. Усе залежить від клінічної необхідності та діагнозу.
Наталія
26.04.2021
Доброго вечора! Мій син порізав ногу металопрофілем 29.03.21р. Діагноз:Різана рана правої гомілки з пошкодженням сухожилків розгиначів пальців правої ступні. Пальці зараз відчуває, але стопу на себе потягнути не може взагалі. Чи це нормально для такої травми. Нам лікар сказав робити велосипед і тягнути стопу на себе. Чи мені звернутись до іншого лікаря, поки не пізно?
Ответ от врача
Доброго дня. Проконсультуйтесь ще у іншого лікаря. Якщо є порушення функції стопи, необхідно оглянути дитину, можливо потрібно буде оперувати (шукати та ушивати зв‘зки)
Софія
25.04.2021
Скажіть, яка тривалість профілактичного курсу вітаміну А? У мене заїдь на губах і я придбала в аптеці баночку де одна таблетка містить 3’000 mcg RAE, або 10’000 IU. Як довго і краще його пити?
Ответ от врача
Доброго дня, Софія. Не потрібно приймати вітамін А профілактично, Ви можете передозувати і завдати шкоду організму. Гіпервітаміноз вітаміну А, на відміну від дефіциту, не лікується. Крім того, хейліт (заїди на губах) пов'язаний із дефіцитом вітамінів групи В.
Валерій
25.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, на які гормони необхідно здати аналіз щоб визначити проблеми з наднирниками? Постійно піднімається артеріальний тиск який медикаментозно не можливо зменшити. Для виключення проблем з наднирниками хочу здати аналіз на гормони, а на які саме не уявляю.
Ответ от врача
Доброго дня. Ви можете здати альдостерон, кортизол слюни, кортизол крові, електроліти крові. Якщо вони будуть в нормі, то ще доздати метанефрини крові.
Оксана
24.04.2021
Добрий день!Дитині 2 роки,здали аналіз калу реакція 5.5, крохмалю велика кількість,йодофільна флора в великій кількості,рослинна клітковина що перетравлюється помірна кількість, рослинна клітковина що неперетравлюється помірна кількість,жир нейтральний помірна кількість,форма кашоподібна, ОАК Ney# 0.90 Neu%17.0 Lym%67.6 Mon%10.5 Bas%1.70 HGB 108 HCT 31 MCH 27.2 PCT 0.287 Лімфоцити мікроскопічне дослідження 64.. Лактозна непереносимість поліморфізм 13910 С/Т гетеризигонтна форма .ЗАМ лейкоцити поодинокі в препараті, PH 7.0.Амілаза панкреатична 8.40 , біохімічний комплекс крові;Сечова кислота 167.7 .Ці аналізи погані?
Ответ от врача
Доброго дня. Зміни в аналізах є. Дитина потребує дообстеження.
Аня
23.04.2021
Дитині 5місяців,робили узд сердечка. Висновок: помірне підвищення тиску на КЛА малих серцевих аномалій.Градієнт тиску 8.1мм Hg Регургітація не визначається. Можете розшифрувати заключення, і чи варто хвилюватись?
Інна
23.04.2021
Доброго дня,у мене з 1 січня ідуть місячні по сьогоднішній день, була на узд сказали все добре ,виписав лікар кровозупинні уколи ,але ніякого ефекту не було .Що мені робити?
Ответ от врача
Доброго дня, Інно! В цьому випадку будь-які рекомендації можливі виключно після огляду гінеколога і свіжого УЗД! Багато факторів мають значення у виборі методу зупинки кровотечі. Це серйозна ситуація, не втрачайте час і запишіться на прийом.
Ірина
22.04.2021
Доброго дня Два місяці підряд немає нормальної менструації, лише за тиждень - два до початку злегка криваві виділення на кілька днів Раніше були проблеми з циклом, приймала спіронолактон та вітамін Е, нормоцикл Якийсь період приймала КОКи, після прийому минуло більше півроку, і зараз знову збій циклу Тести на вагітність робила, негативні
Ответ от врача
Доброго дня, замало інформації. Скільки вам років? Чи здавали ви аналізи на рівні гормонів і, якщо так, то які вони були (особливо цікавлять андрогени та гормони щитовидної залози)? Чи не було останнім часом стресових факторів, схуднення або набору ваги, зміни клімату і т.д. Плюс потрібно бачити УЗД малого тазу
Віта
22.04.2021
Добрий день, була затримка 20-21 день потім один день були криваві виділення і через день знову виділення робила тести 2 негативні ,чи може таке бути через фізичні навантаження?
Ответ от врача
Доброго дня. Так, а також таке можливо через стресові фактори
Михайло
21.04.2021
Неможу підняти руку в верх після зняття гіпсу на плечі.
Ответ от врача
Доброго дня. У Вашому випадку необхідна консультація реабілітолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Людмила
21.04.2021
Добрий день! Зверталась до ендокринолога зі скаргами на збільшення ваги, розтяжки на боковій поверхні живота, грудях, оволосіння. Здала аналізи і виявилось, що 17-альфаоксипрогестерон підвищений до 4,09. А дегідроепіандростерон-сульфат знижений до 34,0. Про що це може свідчити? І чи призначають якесь лікування?
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно дообстеження. Дигідротестостерон, загальний тестостерон ( потрібно здавати з 3-5 дня менструального циклу). Кортизол добової сечі або кортизол слюни. Після цього з результатами обстежень звернутися на консультацію до ендокринолога.
Лариса
21.04.2021
Доброго дня. Два місяці назад у чоловіка відбувся інсульт.Вже певний період він відчуває болі в області плеча та кісті паралізованої руки. а також шийних хребців.Чому і що робити. Дякую за відповідь.
Ответ от врача
Доброго дня. У Вашому випадку потрібен огляд травматолога (тому що це може бути за рахунок малорухомості суглобів) та реабілітація.
Інга
20.04.2021
Доброго вечора! При елонгації шийки матки, УЗД органів малого тазу потрібно робити трансвагінально чи абдомінально? І до якого лікаря ,гінеколога чи хірурга ,потім потрібно звернутися? Дякую!
Ответ от врача
Доброго дня, Інга. УЗД органів малого тазу потрібно робити вагінальним датчиком. На огляд - консультацію звертатись до лікаря гінеколога- хірурга. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Ганна
20.04.2021
Доброго дня!!! Рік тому у сина,йому на той час було 8 років....,трапилося кілька жахливих нападів головного болю...лікарі сказали,що підозрюють мігрень...біль був такий сильний,що провокував рвоту... Тиск був в межах норми .. Окуліст теж заперечив підняття очного тиску... Лікування ніякого не було призначено...лиш спостереження... Ми вели щоденник болю...більше таких нападів не відбувалося...зараз дитині 10 повних років..Але,нажаль періодично виникає головний біль ,не сильний.....всередньому 1 в тиждень. Хочеться почути Вашу думку...яке обстеження нам варто пройти,щоб виключити або підтвердити поставлений діагноз
Ответ от врача
Доброго дня! У вашому випадку необхідний огляд невролога для виключення вогнищевої симптоматики(при наявності-МРТ головного мозку). Також необхідно визначити стан судин (очне дно, доплерографія судин голови та шиї) і виключити проблеми шийного відділу хребта
Катя
20.04.2021
Доброго дня, в мене затримка менструації тиждень, робила тести всі негативні, цикл 30-31 день.була на дієті з приводу підшлункової залози, тиждень пила таблетки ензистал, омез, холосас, чи може від цього бути така затримка і що мені робити?
Ответ от врача
Доброго дня. Менструальний цикл в нормі 21-40 днів. Препарати або нервове перенавантаження можуть слугувати затримці. Але якщо на овуляції не відбулося запліднення і на фоні цього утворилась кіста функціональна, яка самостійно може розсмоктатися, може бути затримка до 14 днів. Потрібно зробити УЗД органів малого тазу.
Яна
18.04.2021
Доброго дня! Після пологів на тілі почали з'являтись множинні кровяні родини, які з часом стають ороговілими ,коричневого кольору. Чи можна зупинити їх розмноження? Чи є якесь лікування?
Ответ от врача
Доброго дня. Для вирішення подальших дій необхідно провести дерматоскопічне обстеження.
Людмила
17.04.2021
Доброго дня! Мені 25 років (вага 63 зріст 170). Наперед дякую за відповідь! Майже рік тому перезворіла на ковід, без пневмонії, легко. Мене нічого не турбувало і не боліло, проходила медогляд і випадково виявили зміни на ЕКГ. Малий ріст зубца R в V1-V3. Зміни міокарда (II, III, aVF, V4, V5, V6) Негативні зубці T: TIII=-0.16, TII=-0.15, TV5=-0.14(мB) Субепікардіальна ішемія міокарда (II,III,aVF) Депресія сегмента ST:TaVF=-0.14, STII=0.13, STIII=-0.11(мВ) Потім звичайно почала добстежуватися, мені зробила Ехо, МРТ з контрастом, КТ ОГК, здала всі необхідні аналізи. ЗАКЛЮЧЕННЯ Ехо: незначні фіброзні зміни МК, без порушення їх функції. Пролапс ОПС МК 1ст , гемодинамічно не значиме. Скоротлива функція МК збережена. За даними МРТ. Виявлені зміни міокарду лівого шлуночка - неішемічного генезу, з найбільшою вірогідністю наслідок вогнещевого міокардиту. Грубих субендокардіальних змін характерних для постішемічного фіброзу не виявлено. Ексудативний перикардит (вільна рідина в перикарді товщиною до 7мм, ззаду від лівого шлуночка). Згодом мені поставили міокардит вогнишевий( я півтора місяці лікуватися, а потім мені виключив цей діагноз інший який займається міокардитами), і сказали що це давні фіброзні зміни на серці. Через місяць зробила КТ ОГК: обстеженні ОГК патологічних змін не виявлено. Аналіз крові загальний,біохімія, гормони щитовидки, холестерин, ревмопроби, креатинін-МВ (КФК-МВ) все в нормі. Буває тахікардія на фоні хвилювання. Зараз інколи поколювання в ділянці серця, але зовсім незначно, задишка відсутня. Мене хвилюють ці ішемічні зміни на ЕКГ. Можливо потрібно щось приймати підскажіть будь ласка . Дякую!)
Марина
17.04.2021
Здравствуйте. Мне 24. Уже 4 года беспокоят боли мышц, всех групп, но больше всего выражено в ногах и руках. На постоянной основе, болят всегда не переставая. Боль тянущая, ноющая. Плюс чувство что мышцы всегда напряжены, я не помню когда последний раз могла расслабить тело. К этому сильная слабость и усталость практически всегда. Проверялась у ревматолога - отбросили вероятность того, что это от болезни ревматического характера. Была у невропатолога, направил на анализы калия, кальция, магния - все в норме, но назначил пить магний. Ничего не изменилось. По эндокринологии у меня субкл. гипотиреоз - пью л-тироксин, ничего не изменилось. Даже по своей воле пошла к психотерапевту от того, что уже никто не знал, что со мной делать - прописали курс антидепрессантов и транквилизаторов на «авось повезёт», но так же это не дало никакого результата. Проходила курс оздоровительного массажа, курс мануальной терапии - результата нет. По анализам все в норме, и по моче, и по крови, и по биохимии. В норме гемоглобин и железо тоже в норме. Единственное, сдавала ферритин - был 35. Я где-то читала что он должен быть равен весу человека или больше его. Однако терапевт взглянул на нормы лаборатории и сказал что все ок. Куда копать дальше? Не понимаю куда двигаться, все разводят руками. Спасибо заранее.
Ответ от врача
Доброго дня. Рекомендуємо провести обстеження на предмет хвороби Лайма(Імуноглобулін G до Borrelia Burgdorferi).
Інга
16.04.2021
Доброго вечора! Пролапс тільки шийки матки , мені 46р.Яку потрібно робити операцію?
Ответ от врача
Доброго дня. Для оцінки довжини шийки матки потрібно зробити УЗД органів малого тазу. При елонгації , гіпертрофії шийки матки проводиться видалення її частини через вагінальний доступ. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Людмила
16.04.2021
Дочке 14 лет. Одна грудь достаточно больше другой. К какому специалисту обратиться?
Ответ от врача
Здравствуйте. В Вашем случае нужна очная консультация мамолога. Обращайтесь, будем рады помочь.
Світлана
14.04.2021
Доброго вечора! Дитині 5 місяців 15 днів. Після прогулянки( було жарко) голова була мокренька, появилась червона дрібна виставка по цілій голові, чи може бути це пітничка? і як з нею боротись? Дякую
Ответ от врача
Доброго дня. Так, може. Намагайтесь не перегрівати дитину. Через кілька днів висип повинен пройти самостійно. Якщо висипання не будуть зменшуватись, потрібно буде обробляти їх спеціальним розчином. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Юлія
14.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може довготривалий прийом такого препарату як комбіприл викликати біль у спині. Якщо так то що робити?
Ответ от врача
Доброго дня! Даний препарат може викликати таку побічну дію як біль у спині, м'язевий та суглобовий біль. Потрібно припинити прийом даного препарату
Катерина
13.04.2021
Доброго вечора, маю багато не бажаних родимок на обличчі хочу запитати чи болісна процедура їх видалення і які можуть бути наслідки?
Ответ от врача
Доброго дня. Проводиться місцева анестезія, після цього видалення. На місці видаленого невуса може з'явитись бліда пляма, яка зникає протягом кількох місяців.
наталя
13.04.2021
Доброго вечора. Пишу від імені бабусі 83 роки ,вона має стимулятор на серці , її призначили лікування на пів року потім доктор сказала приїхати знов, але доктор за кордоном, бабуся в селі 200 км від Вінниці, пульс у неї 35-40 тривоги нерви, рветься в лікарню, змоги і по ситуації це більше неможливо бо боїмось і за себе і за ню, оскільки всі ізольовані один від одного, ПОМОЖІТЬ ПІДКАЖІТЬ що можна зробити в нашій ситуації, чи можливо назначити інше лікування, якщо маємо попереднє лікування і можемо описати її стан зараз?????
Ответ от врача
Доброго вечора. Потрібно обов'язково приїхати в лікарню, оскільки потрібно перевірити роботу кардіостимулятора, а попередньо поставити холтер ЕКГ.
Каріна
13.04.2021
Доброго дня. Сьогодні 14 день протікання ковіду. З'явився нюх, температури нема. Чи свідчить це про одужання? Чи можна вже здавати тест?
Ответ от врача
Доброго дня, так, можна здавати тест. Якщо з цих 14 днів останні 3 дні абсолютно без симптомів, Ви автоматично вважаєтеся здоровими
Anatoliy
13.04.2021
Доброго дня! Прошу Вашої консультації за результатами аналізів дружини : Дружині 72 роки, вузловий зоб, тиреотоксикоз з липня 2020р Призначено тирозол -30 мг на добу, знижували дозу до 5 мг на добу до початку вересня, у вересні тирозол відмінили, тому що з’явилися судоми в ногах. З листопада 2020 тирозол по 10 мг на добу до теперішнього часу. Результати; від 14.12.20р ТТГ -0.78 (N 0,4-4,0 мОд/мл). Т3- 3,07 (N 2,6- 5,7 пмоль/л. Т4 - 1,69 (N 10,6 - 19,4 пмоль/л). Результ. від 5.04.21р ТТГ
Ответ от врача
Доброго дня. Перевірте, будь ласка, чи Ви вірно вказали результат Т4. Дякуємо
Анатолій
13.04.2021
Доброго дня! Продовження запитання від 12.04.21р Результ. від 5.04.21р ТТГ-
Анатолій
12.04.2021
Доброго дня! Прошу Вашої консультації за результатами аналізів дружини : Дружині 72 роки, вузловий зоб, тиреотоксикоз з липня 2020р Призначено тирозол -30 мг на добу, знижували дозу до 5 мг на добу до початку вересня, у вересні тирозол відмінили, тому що з’явилися болі у всіх м’язах і судоми в ногах (особливо в нічний час), пастозність на обличчі, допоміг магнерот. З листопада 2020 тирозол по 10 мг на добу до теперішнього часу. Результати; від 14.12.20р ТТГ -0.78 (N 0,4-4,0 мОд/мл). Т3- 3,07 (N 2,6- 5,7 пмоль/л. Т4 - 1,69 (N 10,6 - 19,4 пмоль/л). Результ. від 5.04.21р ТТГ
Тетяна
12.04.2021
Доброго дня. У мене дитина 2.5 міс. Періодично на личку зявляються прищики які зливаються і потім покриваються кірочками і проходять. Дитина виключно на грудному вигодовуванні. Я їм лише печені та варені продукти зсвіжих лише яблуко, банан та огірок. В сімї старші діти мають контактну алергію. До якого лікаря мені звернутись з цією проблемкою до педіатра чи дерматолога.
Ответ от врача
У віці 2,5 місяців у дітей практично істинної алергії бути не може. Тому висипання можуть бути як наслідок харчової непереносимості ( викликають деякі продукти в раціоні матері). Може бути при подразненні та інфікуванні шкіри, якщо неправильний догляд. Це можуть бути і прояви дитячого себорейного дерматиту. Потрібна очна консультація дитячого дерматолога для вирішення Вашого питання. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Ніна
12.04.2021
Доброго дня. У мого сина (4 роки) закисають очі вже 2 добу. Зранку важко очі відкрити, тільки після ретельного промивання роствором ромашки та вичищення від засохлих виділень з ока. Протягом для з куточка ока йде жовте виділення, яке постійно забираю. Капаю окомістином. Перед тим як мали хворіти очі, син хворів (кашель, температура, нежить). Що робити?
Ответ от врача
Доброго дня. У вашому випадку потрібно записатись на очну консультацію до дитячого офтальмолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Елена
11.04.2021
Завершила гв тиждень тому. Останніх пів року зменшувала годування до 1 в день. Груди не набираються, м’які, але одна болить.
Ответ от врача
Доброго дня. Є багато причин, які можуть викликати болі у молочній залозі. Для того, щоб з'ясувати, що саме їх викликає необхідно записатись на прийом до мамолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Оксана
11.04.2021
Що робити, якщо дитина царапнула очко паличкою від чупачупса...
Ответ от врача
Доброго дня. Потрібно звернутись на огляд до офтальмолога.
Юлия
09.04.2021
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи можливо дізнатися за допомогою аналізів чи була вагітність після того як пройшло 4 роки.
Ответ от врача
Доброго дня, Юліє! Нажаль, немає аналізу, який би допоміг прояснити данну ситуацію, яка сталась чотири роки тому.
Софія
08.04.2021
Хочу дізнатися причину прищів на спині та обличчі. До якого звернутися?
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно записатись на прийом до дерматолога. При необхідності лікар призначить необхідні обстеження та призначить лікування. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Катя
08.04.2021
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, якщо в матері 1 негативна група крові, а в чоловіка 3 позитивна і при першій вагітності робила 2 уколи Резонатив чи потрібно їх робити при другій вагітності?
Ответ от врача
Доброго дня, Катерино! Дуже важливо,що Ви вчасно отримали введення антирезус імуноглобуліну! За наступної вагітності ризики імунного конфлікту будуть низькі. За час вагітності Ви будете щонайменше двічі здавати кров на визначення анти-резус антитіл (при постановці на облік і в 28 тижнів). Можливо і частіше в динаміці, якщо буде виявлено зростання титрів антитіл. Якщо у других пологах народиться немовля з резус-позитивним типом крові, знову показане введення антирезус-імуноглобуліну. Якщо ж резус буде негативний - введення Резонативу не показане.
Олена
07.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь- ласка, якщо у жінки на обох трубах виявлено гидросальпинкс, чи безпечно займатись спортом? Наприклад бігом чи качанням пресу. Чи це може бути небезпечним для здоров'я?
Ответ от врача
Доброго дня. Не бажано, тому що при важких фізичних навантаженнях може бути розрив труби
Василь
07.04.2021
Чи необхідно приймати антибіотики (такий як Пілобакт НЕО) при виразці цибулини ДПК та гастродуеніті, якщо Hp-інфекцію не виявлено? І чому, якщо так? Завчасно дякую Вам.
Ответ от врача
Доброго дня. Не потрібно.
Кирило
06.04.2021
Лікарю у мене питання моя мама потрапила із інсультом в лікарню аналізи показали хороші результати, але через три дні у неї з'явилася температура рвота наче все пройшло , але вона не хоче пити немає сил пити води лікарі нічого не кажуть що в такому випадку робити скажіть будь ласка?
Ірина
05.04.2021
37 років. Зникло лібідо. Раптово перестала отримувати оргазм. Параленьно відбулося загострення гастритдуоденіт з жовчним рефлюксом. Підлікувавшись, оргазм не відновився, натомість поступово зник і статевий потяг. Шукаючи причину, неочікувано був встановлений аутоімунний гіпотеріоз і склерозуючий ліхен вульви. Загальний аналіз крові і сечі в нормі. Інші результати теж в нормі: Пролактин, тестостерон, глобулін СЗГ, естрадіол, фсг, тиреоглобуліг, антитіла (аттг)
Ответ от врача
Доброго дня. Проблеми з щитовидною залозою часто можуть бути причиною зниження лібідо. Не зовсім зрозуміла, чи є у вас підвищення ТТГ (тиреотропного гормону). Якщо є, то необхідно лікуватись у ендокринолога. Склерозуючий ліхен теж, до речі, може призводити до зиження сексуального потягу за рахунок відчуття «стягнення» і травматизації під час статевого акту, тому його лікувати теж необхідно. Важливо знати, чи достатнє зволоження, чи немає больових відчуттів під час статевого акту - це теж може бути причиною зниження лібідо. Жіночі статеві гормони зовсім необов‘язково мають бути порушені: статевий потяг у жінок - це найчастіше емоційна причина, як кажуть «в голові». Підвищити лібідо можна правильним харчуванням, здоровим сном і відпочинком. Змініть «декорації», поїдьте на відпочинок, проводьте більше часу зі своїм партнером і проконсультуйтеся у сексолога. Причин може бути дуже багато.
Володимир
04.04.2021
Добрий день, півтора року тому в мене з'явилася бородавка на великому пальці руки. З часом в мене збільшилась кількість до 11, але не всі великі. Підкажіть будь ласка, куди потрібно до якого лікаря потрібно записатися і яка процедура видалення? Зарання дякую)
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно записатись до хірурга на СВЧ видалення. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Євгенія
03.04.2021
В течении полгода у меня наблюдается мишечная боль по всему телу. Ковидом как будто-бы не переболела - осенью симптомы были, но тест был отрицательным. Думала пройдет.Посоветуйте, пожалуйста, какие нужно здать анализы,чтобы определить болезнь. Заранее благодарна.
Ответ от врача
Доброго дня. Враховуючи отриману інформацію, для початку можна виконати загальний аналіз крові та ревмопроби. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Вікторія
02.04.2021
Доброго дня! Турбує ком в горлі, стресу немає, проте дивні відчуття в горлі, ніби щось душить, заважає. Рік тому в цей самий період березень квітень було так само, сказали через нерви, хоча я не погоджуюсь. Відчуваю слабкість, головну біль, втомленість та постійно хочу спати. Що ви порекомендуєте????
Ответ от врача
Доброго дня. Рекомендуємо пройти УЗД щитовидної залози та здати аналізи (ТТГ і ВТ4).
Ігор
02.04.2021
Близько тижня як закладений ніс. Використовував спрей Евказолін, але полегшення часткове, доводиться бризкать 3 р. на добу. Був у лікаря, зробили рентген ППН, сказали, що гайморит. Прописали Сінгуляр, азітро сандоз 500 мг (або азитроміцин 500 мг, сказали, щоб тільки не виробництва Індії), форінекс, серрата та міліносік. Питання: чи можна замість Сінгуляр використовувати Монтел (діюча речовина однакова)? Чи така сама буде ефективність? І чи всі ці ліки обов'язкові, чи без деяких можна обійтись?
Ответ от врача
Доброго дня. Без огляду про доцільність призначення відповісти важко. Щодо монтелу - так, діюча речовина така ж тому, думаю, різниці (крім суми) в аптеках не буде.
Олена
02.04.2021
Доброго дня, мені 42 роки. Турбує втома, роздратованість, пітливість, деколи задишка при фізичному навантаженні. Результат аналізів ТТГ-0,853мкМод/мл, ВТ4- 0,94пг/мл, ТА до ТПО-1,0 Мод/мл. Допоможіть будь ласка розшифрувати. Дякую.
Ответ от врача
Доброго дня. Аналізи в межах норми. Гормонального порушення немає. Описані Вами симптоми не пов'язані з щитовидною залозою. Потрібно зробити ще УЗД щитовидної залози. Здати загальний аналіз крові, цукор крові та віт Д.
Анна
02.04.2021
Доброго дня! Цікавить видалення папілом на тілі (шия, спина/тулуб). Це множинні утворення невеликих розмірів - до 1-2 мм (на шиї десь більше 20шт). Підкажіть, будь ласка, якими методами здійснюєте видалення папілом? Якщо різними, то яка між ними відмінність? Цікавить загальна вартість процедури і як вона визначається? За анатомічну зону, кількість папілом чи за час роботи?
Ответ от врача
Доброго дня. Такі папіломи можна видалити коагулятором. Стосовно вартості лікар зможе зорієнтувати Вас на прийомі. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Мар'яна
30.03.2021
Доброго дня підкажіть як поступити в даній ситуації в моєї мами часто піднімається тиск, і прицьому болить голова. Тиск вдається збити на невеликий час і то не набагато. Відчувається постійна пульсація в голові. Вона зробила МРТ головного мозку . Висновок порожнє турецьке сідло, кіста ЗЧЯ, Гіпоплазія Р1 сегменту лівої ЗМА. Сказали звернутись до невропатолога. Невропатолог скерував до ендокринолога. Мама здала аналізи на гормони, і її відправляють в обласну лікарню. Для того щоб туди поїхати потрібно було здати тест на ковід, тест показав негативний результат. Притому, що в неї немає інших сисмптомів окрім вище описаних. Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації.
Ответ от врача
З приводу підвищення артеріального тиску потрібно звернутися до терапевта чи кардіолога для оптимального підбору ліків.
Надія
29.03.2021
Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, до якого лікаря звернуться з наступною проблемою та чи потрібно її вирішувати. З минулої весни (вже рік) стабільно час від часу з’являється температура від 37 до 37.4 На початку думала, що це дає цистит. Пролікувала, але температура пропала на деякий час (поки пила антибіотики). Потім гадала, що влітку дають про себе знати кондиціонери. Вже змирилась з цим, але так як зараз повсюди температурний контроль, в тому числі і в офісі, то восени відправили на віддалену роботу, поки буде температура. Сиділа вдома місяць, але вирішила знайти причину. Сімейний лікар сказав, що так як в мене мала вага, то це нормально, по типу організму потрібно більше енергії. Я все ж пішла здала загальні аналізи, до того ж один з лікарів порекомендували здати аналіз на вірус Енштейн Барр, котрий і виявили. Впринципі вірус у вигляді герпесу, але на підборідді давав знати з років 14 (зараз мені 27) при будь-якому ослабленні імунітету. Раніше я пила протифлазид і вірус з’являвся рідше, але останнім часом протифлазид теж перестав діяти, тому перестала його пити. Після аналізів лікар (ендокринолог) назначив імуностимулюючі та противовірусні на 3 місяці, але в мене з’явились сумніви і курс не проходила, лише певний час пропила гропринозин. Температура зникала, потім знову давала про себе інколи знати. Тиждень тому, в черговий раз відправили додому з офісу з температурою 37.4, але симптомів хвороби немає. Чомусь впевнена, що на весну, знову повторюється аналогічна ситуація. Сімейний лікар каже, що 98% населення мають даний вірус і лікувати його не потрібно Якщо це дійсно так, то добре, але хотілось би отримати консультацію від лікаря, котрий спеціалізується на цьому. І зрозуміти чи це є нормою. Адже я відчуваю підняття температури, хоч і не значної. Які причини можуть бути? До якого лікаря звертатись ? УЗД малого тазу зробили, у гінеколога була, в ендокринолога також була. Все в рамках норми. Якщо ж температуру все ж дає вірус Енштейн Барр, то до кого звертатись , чи потрібно це лікувати ?
Ответ от врача
Доброго дня, Надія. Підвищення температури тіла до вказаних Вами цифр може бути і варіантом норми, якщо Ви не відчуваєте дискомфорту при її підвищенні. Загалом, таке підвищення температури може спричинювати ряд захворювань і потребує широкого комплексу обстежень, що краще визначити після огляду лікаря. Не зациклюйтеся на ЕБ-вірусі, Ваш сімейний лікар має рацію і це не причина температури, тому противірусних, імуностимулюючих не потрібно.
Таня
24.03.2021
Доброго дня. дитині 4 роки 9 днів 28 день як перенесла інфекційний мононуклеоз. Зробили УЗД. Чи потрібно щось пити для печінки в селезінки. Чи чекати час щоб вони самі прийшли а норму. Чи потрібно надалі дитину обмежуватии фізичну навантаженість. Селезінка Розміри 86 /40 однорідна. Ехогенність середня. Контури чіткі рівні. V.lienalis 3.7мм прохідна Печінка Контури збережені. Судинний малюнок бо. Права доля 110 мм виступає за край реберної дуги на 6 мм. Ліва доля 46,5. Структура паренхіми однорідна. Ехогенність середня. V.porte 7мм. Холєдох 2.4 мм Підшлункова Однорідна. Ехогенність дещо підвищена. Голівка 18.5.мм Тіло 9 мм. Хві ст 17 мм
Ответ от врача
Доброго дня. Це очікувані реактивні зміни при інфекційному мононуклеозі. Лікування не потребують. Тільки не значні обмеження в фізичному навантаженні, не бажано стрибати.
Анна
24.03.2021
Доброго дня. Турбує неприємний запах з рота (з‘являється десь у районі носоглотки). Звичайне чищення зубів та полоскання ефекту не дає. Зверталася до стоматолога - проблем в ротовій порожнині немає. Лор також робив обстеження, виявив підозру на хворобу ГЕРХ, сказав що запах йде від стравоходу, відправив до гастроентеролога. Робили гастроскопію. Ніяких проблем не виявили. Порадили пити 1,5 л води і зменшити шкідливі продукти в раціоні. Так і зробила, але нічого не змінюється. По симптомах з інтернету запідозрила що у мене може бути понижена кислотність (запах тухлих яєць з ротової порожнини, пуста відрижка, тяга до кислих продуктів). Але робили тест на кислотність шлункового соку - 3.0 (сказали що в нормі). Підкажіть, які ще можуть бути проблеми з ШКТ, від чого виникає неприємний запах з роту? Які б ще вартувало здати аналізи? (Х.Пілорі та на цукор робила, аналізи в нормі)
Ответ от врача
Доброго дня. Для постановки діагнозу та призначення обстеження необхідна очна консультація гастроентеролога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Андрей
24.03.2021
Здравствуйте. Мне 30 лет. 26.01.21 проводили установку металлоконструкции (перелом бедренной кости). 23.03.21 рентген показал осколок кости возле перелома. Скажите, пожалуйста, обязательно ли вынимать осколок? Видно ли на снимке процесс заживления? Ссылка на фото: https://ru.files.fm/u/y25mbdwx4 Спасибо.
Юля
24.03.2021
Добрий день. З’явилась така проблема, що у мене на малих губах з’явилось сильне почервоніння. Немає зуду(моментами з’являється), при сухості пече; виділення: лише овуляція. Один партнер був, але статевого акту не було давно. Що це приблизно може бути?
Ответ от врача
Доброго дня.Є багато факторів, що можуть спричинити дані скарги (засоби гігієни, бриття, та ін). Для зняття симптомів можете змастити ділянки почервоніння гелем Інтінова. При можливості бажано записатись на огляд до гінеколога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Світлана
23.03.2021
У мене збільшений правий підчелюсний лімфовузол, 11мм округлої форми за результатами УЗД діагностики, віддає у вухо, корінь язика, потилицю. Підскажіть до якого лікаря звернутися і які пройти обстеження і здати аналізи потрібно
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно записатись на консультацію до отоларинголога та стоматолога, а також здати загальний аналіз крові та зробити УЗД щитоподібної залози. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Алена
23.03.2021
Доброго дня. Дитинi 3 мiсяцi на ножках складочки не симетичнi ззадi до кого звернутися на прийом?
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно записатись до дитячого хірурга. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Людмила
22.03.2021
Скажіть будь-ласка, якщо є камінь в нирці розміром 6,7 мм і він уже в лоханці.Чи може самостійно вийти,або потрібно його виймати?
Ответ от врача
Доброго дня. Якщо він ніяким чином не заважає, то можна спробувати пролікувати медикаментозно, якщо турбує якимось чином - то в такому випадку треба звернутися в центр літотрипсії.
Евгения
22.03.2021
В течении полгода у меня наблюдается мишечная боль по всему телу. Ковидом как будто-бы не переболела - осенью симптомы были, но тест был отрицательным. Думала пройдет.Посоветуйте, пожалуйста, какие нужно здать анализы,чтобы определить болезнь. Заранее благодарна.
Наталія
22.03.2021
Доброго дня. Хотіла запитати. Я два тижні тому перехворіла ковідом. Була пневмонія - ступінь ураження біля 10%. Пройшла лікування антибіотиками. Зараз ще приймаю серрату, цинк, вітамін Д, вітамін С і лоспірин. Чотири дні тому (після закінчення прийому антибіотиків) відчула печіння в роті. Думала що попекла. Але і зараз є це відчуття. Язик трохи набряк деякі сосочки збільшились (по бокам і ближче до кореня язика). Зараз примішується відчуття затерпання язика. Чи може це бути реакцією на якийсь препарат. Відвідати лікаря поки немає можливості, оскільки знаходжусь в лікарні з дитиною. Дякую за відповідь.
Ответ от врача
Доброго дня. Навряд чи це пов'язано з препаратами, однак проаналізуйте, чи додатково не почали приймати ліків, біологічних добавок протягом останніх 4 днів. Міг розвинутися глосит на тлі зниженого імунітету після інфекції. Тимчасово відмініть вітаміни та цинк. Найкращим варіантом, звичайно, був би огляд. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я.
Олена
22.03.2021
Чи доцільно робити обрізання верхньої плоті на статевому органі хлопчику 2 роки? Чи вбереже це від хвороб в майбутньому?
Ответ от врача
Доброго дня! Доцільно тільки за показами, деталі Ви можете вияснити у дитячого хірурга чи дитячого уролога.
Мария
21.03.2021
Здравствуйте скажите пожалуйста мне сказали что у меня увеличен левый яичник, размеры 35/27/30 , это опасно?
Ответ от врача
Доброго дня, Маріє! Важко зорієнтуватись лише по замірам яєчника. Потрібно оцінити структуру яєчника, звернути увагу на фазу менструального циклу, розміри другого яєчника, кількість фолікулів і уточнити наявність чи відсутність кіст в структурі яєчника. Це питання очної консультації з результатами УЗД. Будемо раді Вам допомогти!
Олена
20.03.2021
Добрий вечір. У дитини 2 роки на ніжці з’явився фурункул, через дня 2-3 ззовні нічого не видно, але при натисканні відчувається тверда гуля під шкірою. В той день, як фурункул з’явився в дитини була температура до 39,5(не знаю чи це якось зв’язано). До якого лікаря звернутись?
Ответ от врача
Доброго дня. У Вашому випадку необхідно, щоб дитячий хірург оглянув дитину. Звертайтесь, будемо раді допомогти. Записатись на прийом можна за тел. (068) 840-30-30
Ольга
19.03.2021
Доброго дня) Болить кістка на нозі біля мізинця, маю відчуття що вона збільшується, що робити в такому випадку?
Ответ от врача
Доброго дня. Ваш опис відповідає декільком захворюванням,які можна диференційної діагностувати лише при огляді та комп'ютерній діагностиці стоп. Тому рекомендовано записатись на прийом до ортопеда-травматолога.
Сергій
19.03.2021
Доброго дня. Піднімаючи мішок з картоплею відчув біль у спині. На сьогодні проблеми з потенцією, хоча ерекція є слабка і нетривала, секс можливо але відчутів немає. Мрт нічого не показало, сахар в нормі, тестостерон в нормі. Нога не німіє, в туалет хожу як завжди, болей при цьому не має. Ви такими випадками займаєтеся?
Ответ от врача
Доброго дня. Якщо є проблемами з потенцією - необхідно записатись на прийом до андролога. Також, для виключення проблем з хребтом, потрібно отримати консультацію нейрохірурга.
Аня Грищенюк
18.03.2021
Добрий вечір. Проходила курс лікування і зараз хочу піти на чистку обличчя , але не знаю на яку краще. Хотілось би запитати у лікаря
Ответ от врача
Доброго дня. Ви можете записатись на механічну чистку обличчя, а в кабінеті з косметологом визначитесь, яку саме чистку краще зробити саме у вашому випадку.
Євгенія
16.03.2021
Доброго дня. Нещодавно замітила що у носоглотці збирається густа слизь. Через ніс видути неможливо. Також язик покривається білим налітом, а ближче до кореня язика наліт темнішого відтінку. Слизь відчуваю у горлі, завжди хочеться прокашлятись зайвий раз, адже відчуваю дискомфорт. Слизь також дає неприємний запах з рота (здається ніби він присутній постійно). Підкажіть, симптомом якої хвороби може бути це?
Ответ от врача
Доброго дня.Це може бути запалення додаткових пазух носа, яке супроводжується виділеннями через носоглотку. Потрібно зробити рентген або СКТ додаткових пазух носа і записатись на консультацію до отоларинголога.
Валентина
16.03.2021
Доброго вечора, у мене виникла така ситуація 1-го березня розпочалась менструація, тривала вона 4 дні, але не як зазвичай, а тільки мазало. Я почекала 2 тижні, здала рівень ХГЧ показав 7,81. При нормі у невагітних не більше 5, і у вагітних від 25. Що робити?
Ответ от врача
Доброго вечора, швидше за все, вагітності немає, але необхідно здати ХГЛ в динаміці через 3 дні, та зробити УЗД органів малого тазу для виключення органічних причин незвичної менструації.
Мечник Наталія
15.03.2021
Ваш флеболог лікував хворих на гемодіалізі? В мене набрякла рука з фістулою.
Ответ от врача
Доброго дня. Для початку необхідно зробити УЗД вен верхньої кінцівки.
світлана
15.03.2021
доброго дня два рази був приступ болі в низу живота аж відавало в задній проход, зробила узд внут. органів узд і огляд гінеколога все добре, Але периживаю за кишечник щоб не було нічого поганого, на яке обстеження краще записатись, щоб виключити все погане з кишечником .Дякую.
Ответ от врача
Доброго дня. У вашому випадку необхідно пройти фіброколоноскопію та звернутись на консультацію до хірурга-проктолога.
Ірина
15.03.2021
Мені потрібно робити колоноскопію , у вашій клініці роблять її з седативно чи з наркозом і чи безпечно це .
Ответ от врача
Доброго дня. Це обстеження є цілком безпечним і у нашому центрі є можливість пройти його під седацією.
Євгенія
14.03.2021
Доброго дня. У моєї мами на обличчі під лівим оком з'явилася родимка, яка за кілька років переросла у рану після спроб її видалити і наразі лише збільшується в площі і в об'ємі а також кровотичить якщо її випадково зачепити.
Ответ от врача
Доброго дня. У вашому випадку необхідна консультація онколога.
Віталіна
13.03.2021
Доброго дня! Чесно кажучи навіть не знаю чи до Вас це питання. Я не відчуваю що наїлась. Аж до болю та блювоти. Постійно голодна. Набрала 20 кг за півтора роки. Допоможіть будь ласка. Або хоч підкажіть до кого звернутися... Я так більше не можу..
Ответ от врача
Доброго дня. У ваших скарг може бути декілька причин. Для того, щоб поставити остаточний діагноз необхідна очна консультація гастроентеролога
Леся
12.03.2021
Доброго дня. Маю 5 день температуру 37-37,2. Біль у грудях( поколюючий),важке дихання. Зробила рентген. Маю висновок і лікування. Прошу можливо ще доповнити з ліків,щоб не погіршити ситуацію! Висновок: Рентгенологічні ознаки хронічного бронхіту. Правобічна полісегментарна пневмонія. 1. Цефтріаксон 2.Азитроміцин 3. Флюдітек 4. Мукалтін форте 5. Кардіомагніл 6. Цинк, Вітаміни С,Д
Ответ от врача
Доброго дня, корекція лікування у Вашому випадку можлива лише після очної консультації
Таня
11.03.2021
Доброго вечора. В дитини 17 день хвороби інфекційний мононуклеоз. Гостра стадія закінчилася. Зараз все зводиться до дієти і обмеження фізичного навантаження через збільшення печінки і селезінки. Але другий день як дитина почала підхрипати. Що це може бути. Дитина тільки вдома з чужими не спілкується,. Це щось нове накладається чи ускладнення на фоні мононуклеозу. Що дитині робити. І що давати. Які потрібно аналізи і взагалі до якого лікаря.
Тетяна
09.03.2021
Доброго дня. Дитина захворіла на мононуклеоз. Зараз 14 день захворювання. Гостра фаза закінчилася. На даний момент збільшення печінки в селезінки. Ліки нічого не п'ємо обмежуємо фізичну активність і дієта. Питання полягає в тому. Коли дитина може відвідувати садок і спілкуватися з дітками. До якого періоду вона рахується заразна для навколишнього середовища. Одні дані пишуть як тільки аналізи лейкоцити і мононуклеари і узд прийде в норму . Інші що дитина рік є заразна. Не може ж рік ні з ким не спілкуватися і сидіти вдома. І друге питання якщо до нас приходить бабуся чи може вона перенести мононуклеоз іншим своїм внукам приходячи до них. Дякую наперед за відповідь
Ответ от врача
Доброго дня. 1. Дитина контактна тільки в гострий період захворювання. 2. Обмеження фізичної активності до поки є збільшення печінки та селезінки , біля 3 міс. 3. Через 3 особи (бабуся) вірус не передається.
Оксана
09.03.2021
На МРТ головного мозга обнаружили: "В режимах T2WI и Т2bladе dark-fl оказываются гиперинтенсивные перивентрикулярные участки по типу периваскулярного астроглиоз в лобных областях, шириной до 2,0 мм ". Насколько тяжелые эти нарушения и как влияют на жизнь?
Катя
05.03.2021
Доброго ранку , я до вас уже зверталась, скажіть будь ласка після польового акту виник свербіж і маленьке червоне висипання в обох партнерів в області статевого органу, раніше лікувалась від мікоплазми та гарднерели, і партнер також приймав протигрибкові, скажіть будь ласка від чого це якщо після лікування аналіз не виявив проблем. Зараз записатись на прийом не можу тому звертаюсь про допомогу тут.
Ответ от врача
Доброго дня,Катерино! Нажаль в цій ситуації без огляду визначитись з діагнозом чи причиною складно, оскільки захворювань з подібними ознаками багато. Причиною може бути, як рецидив перенесеного захворювання, так і інший збудник, не з перерахованих Вами вище. Призначати якісь засоби, без вияснення етіології не доцільно. Тому раджу, знайти можливість разом з партнером відвідати лікаря найближчим часом.
Валерия
04.03.2021
Здравствуйте!Помогите пожалуйста разобраться,очень боюсь.Уже год прощупываю у себя лимфоузлы (подмышки,шея,под челюстью).За все это время сдавала миллион анализов,вирусы,оак раз 5, белок, ревматизм,гормоны-везде все норма,ниразу не было воспалений.Делала УЗИ всех лимфоузлов раза 3- у лимфоузлов структура не изменена,все хорошие.Узи брюшной полости,молочных желез, щитовидной железы-все норма.Рентген грудной клетки-норма.Посетила терапевтов, гастроэнтеролога,Лора, инфекциониста,маммолога и даже онколога ,после того как нашла месяц назад у себя надключичный Лимфоузел.Очень переживаю за лимфому,врач надключичный опасным не посчитала ,его даже на УЗИ не увидели пока я не выкатила его и в самой ямке его не ощущаю,только если выкатить.Лимфоузлы перекатываются ,не спаяны,не болезненны,не выпирают и меня не беспокоят,размерами до 1,5-2 см ,некоторые вообще как крупинки,по УЗИ описаны как неувеличены, только надключичный умеренно увеличен,хотя на ощупь самый маленький.Так же наблюдаю субфебрильную температуру,все врачи списывают на нервы,у меня тревожное расстройство и ужасная фобия онкологии.В биопсии мне отказали ,лимфоузлы здоровые и не огромные,не откуда брать.Все говорят я очень худая(45 кг рост 160 ) и конечно можно прощупать что угодно.Чувствую я себя хорошо,нет зуда,потливости,иногда тяжело дышать и болит грудная клетка, плечо,лопатка,под ключицей,но у меня сколиоз грудного отдела и все твердят боли из-за этого, только извожу себя постоянно из-за надключичного,ведь везде информация что это онко лимфоузлы.Устала бегать по врачам,мне кажется меня уже все ненормальной считают.Помогите пожалуйста советом,страшно за лимфому.
Ответ от врача
Для того, чтобы поставить диагноз необходима очная консультация онколога. Исходя из описанных вами обследований и симптомов - это может быть вариант нормы
Світлана
04.03.2021
Я здавала аналіз на ТТГ, у мене результат 0,67 мкМЕ/мл, інша графа ТТГ, де визначається mlU/me - пуста. Чи це є нормою? Мені 50 років, 5 років тому ударили матку з яїчниками, відчуваю себе не дуже добре, постійні хвилювання, ночні потовиділення.Робила УЗІ щитовидки в нормі, цукор крові в нормі, але в області щитовидки відчуваю якийсь дискомфорт, ніби хочеться щось відкашляти
Ответ от врача
Доброго дня, пані Світлана. Показник гормону хороший, а отже, функція щитоподібної залози в нормі й на загальне самопочуття впливати немає. Дискомфорт в шиї може бути пов'язаним з захворюванням ЛОР- органів, рефлюксною хворобою. (Враховуючи нормальні дані УЗД)
Сопрун Любов
04.03.2021
Доброго дня. Хлопчик 11 років упав і отримав закритий перелом обох кісток на правій руці. Лікар склав через тиждень було все добре. Ще через 2 тижні зробивши знімок виявилося що кістки розійшлися в різні сторони. Потрібна операція . Скільки це буде коштувати.
Ответ от врача
Доброго дня Нажаль дітям у нас такі операції не проводять.
Софія
01.03.2021
Доброго вечора, мене обсипало маленькими прищиками на щоці після використання лосьйону де присутня олія лаванди виявилося що у мене на неї є алергія чи прищики самі зійдуть, чи потрібно лікувати їх.
Ответ от врача
Доброго дня. Необхідно відмінити використання даного засобу та поспостерігати за станом шкіри, у разі, якщо протягом 3 днів висипання не зникнуть, бажано звернутись на консультацію до лікаря
Сергій
28.02.2021
Доброго дня вам. Хотів запитати як нам поступити..? Є в мене дитина уже вік 6 місяців. Хлопчик. При народженні в йому ще в пологовому відділенні сказали, що не опустилось ліве яєчко в мошонку, та на ніжці є родиме пятно. При виписці з родому показались сімейному лікарю яка довгий період працює на цій посаді, при огляді сказала спостерігати, нічого не робитм, воно (яєчко) може до 1 року саме опуститись. Масажі там ніякі не робити. І ця пісня тривала до 6 місяців. Написала після натиску направлення до лора, хірурга, ортопеда в обл. Дит. Лікарню. Тут коронавірус, поки що не працює лікарня, нам сказали. Вирішили ще після неї до дитячого хірурга за місцем проживання звернутись. Прийом був не офіційний так як лікарня на той час не працювала в звязку з карантином. Хірург сказав що можна оперувати, але перед цим зверніться до обласної дит. Лікарні. Направлення є вже 2 місяць електронне. Але ті в відпустці, ті ще десь лікарі. Потрапити на прийом це жесть. Зараз хочем поїхати, бо проживаєм 100 км від Вінниці. І катати, тримати дитину під кабінетами, які пусті не хотілося б, тим паче що епідемія знов росте... Хотілося б потрапити на прийом до вас. Та щоб все було добре
Ответ от врача
Доброго дня. Щоб не очікувати в черзі ви можете попередньо записатись на прийом до лікаря за телефоном (068) 840-30-30. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Юлія
28.02.2021
Доброго дня. Хлопчик 1 рік травувався і лікарі виявили закритий перелом лівої ноги стегнової частини із невеликим зміщенням. Поклали на витяжку, ножку догори перпендикулярно тіла. Хвилююся чи правильні методи лікування обрано? І чи можна з цього приводу ще проконсультуватися у вас у дитячого ортопеда-травматолога?
Ответ от врача
Доброго дня. Так, звичайно, ви можете звернутись на консультацію до наших лікарів.
Ганна
26.02.2021
Добрий день. У мене 3 дні була температура, 37-38, пила парацетамол, сьогодні вже нема, а вчора почався приступ на підшлункову: цілий день тошнило, так ніби надувався лівий бік, боліло у лівому підребер'ї. Їла лише супчика овочевого, картоплю в мундирі, багато пила. Лікар назначив Реналган, омепразол, креазим 20000. Все це не помогло. Сьогодні сімейний лікар назначив Мебсин, Креазим, Домрид, Дексалгін, Реовода, Газоспазм, Дексаметазон. УЗІ буду робити лише в понеділок, але попереду вихідні, а мені знову надувається бік і тошнить... Що з цього порекомендуєте Ви? Чи можливо крапельниці? Що саме?
Ответ от врача
Доброго дня Щоб відповісти на Ваше запитання необхідна очна консультація Можете спробувати відмінити прийом дексаметазону та дексалгіну, а за 30 хв до сніданку прийміть езолонг (40 мг) і обов'язково зверніться на очну консультацію до лікаря
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болі у лівій частині грудної клітини.Приступообразні.Після прийому обезболюючих,які не допомогають біль концентрується у районі ребріб під груддю або збоку по тій же самій лінії ребра.Чи може кардіограма не показувати проблеми із серцем?Чи можуть проблеми із серцем проявляться так?Дякую
Ответ от врача
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болить у лівої частині грудної клітини під груддю.Біль переходить під лопатку на позвоночник .Може боліти вся ліва частина грудної клітини.Обізбоючи ніяки не допомогають.Болить постійно.Спати на лівий бік не можу.2 раза у різних докторів робила кардіграму.Сказали що з серцем все нормально.Це продовжується вже 6 місяців.Розпочалось раптово після привівки столбняк.Я перепила за цей час безліч ліків:моваліс,тізалуд,зонік.Всі ліки дають короткотривалий ефект.3-5 днів нормально,а потім знову як приступ.Сильний біль або в лівої частині грудної клітини і я думаю що це серцевий напад або сильно болить позвоночник.У мене питання яке обстеження мені потрібно пройти ?
Ответ от врача
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Олена Вишнева
25.02.2021
Низький гемоглобін може будти причиною довготривалості місячних ?
Ответ от врача
Доброго дня. Так звичайно
Олена Іванівна
25.02.2021
Доброго дня.Мені 47 років.Останні місячні у листопаді.У всіх жінок у родині ранній клімакс.У січні були 7 днів скудні місячні.У лютому почалась мазня.Раз в день пару крапель крові.І так вже 20 днів.Чи це є нормою на початку клімаксу?Чи таке можливо ?Весь минулий рік місячні гуляля.Були то обільні то скудні.
Ответ от врача
Доброго дня. Нерегулярний цикл є нормою для пременопаузального періоду (того, що передує клімаксу). Головне, щоб у цей час не було проривних маткових кровотеч зі значною крововтратою. 47 років - абсолютно нормальний вік для настання менопаузи (норма з 45 до 55 років), і, судячи з ваших скарг, кровотеч у вас не було. Але насторожує значна тривалість виділень. Це можна трактувати як аномальну маткову кровотечу, незважаючи на те, що виділень щодня небагато. Потрібно обов‘язково пройти ультразвукове обстеження для виключення патології ендометрію (поліпи, гіперплазія), здати загальний аналіз крові та феритин (для виключення або підтвердження анемії) і звернутися до гінеколога.
Олена Вишнева
25.02.2021
Доброго дня.Вже 6 місяців турбують болі у лівої частині грудної клітини.Збоку груді лівої у районі ребрів.Біль гуляюча .Може ввждавати у позвоночнік ,або під лопатку,або вверх груі аж до шиї.2-3 дня може не сильно боліти а потім як серцевий напад йде по всій грудній клітині вверх.Ставили діагноз невралгія.Призначали діклоберл і вітаміми в.Не допомогло.Потім інший лікар ставив остеохандроз.Призначали тізалуд зонік вітаміни в.Не допомогло.2 рази робили кардіограму.Сказали з серцем все нормально.У мене питання до якого лікаря мені звернуться ?Хочу пройти СКТ органів грудної клітини.Чи може ви порадите шось інше.Дякую.
Ответ от врача
Симптоми характерні для ураження нервових корінців на рівні грудного відділу хребта. Причина може бути різна : деформуючі,дегенеративні зміни хребта, запальний процес нервових волокон та ін. Для визначення причини зверніться до невролога, який в свою чергу зможе визначити необхідний план обстеження та лікування.
Марія
23.02.2021
Доброго вечора, дівчинка 3. 8 р,при ходьбі, ставе ніжки носками всередину, раніше мали дисплазію. Раніше так сильно видно не було як зараз. Починаю хвилюватись. Чи можна обійтись без операції, бо вже такого начиталась, що жах. Хочу попасти до вас на консультацію
Ответ от врача
Доброго дня, Маріє Щоб відповісти на Ваше запитання необхідно оглянути Вашу доньку. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти
Юлия
23.02.2021
Доброго дня! Чи може гарднерельоз та уреаплазмоз бути причиною ненастання вагітності?
Ответ от врача
Юліє, окремо, самі по собі, уреаплазмоз та гарднерельоз - не можуть бути причиною ненастання вагітності. Але дуже часто вони поєднуються з іншими прихованими інфекціями, або створюють умови для виникнення біоплівок, тому підтримують перебіг хронічних запальних станів жіночої репродуктивної системи. Отже точно потребують уваги і лікування.
Володимир
23.02.2021
Покалывание в руках и ногах, принимал витамин B12 в таблетках 500 мкг в день(15 дней) , после B12 внутримышечно раз в неделю 0.5мл(половину ампулы),после третьего приема началось покалывание в руках и ногах,и продолжается уже четвертый день
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до невролога для того, щоб визначити причину. Потрібно детально зібрати скарги, анамнез, супутні захворювання і, можливо, пройти деякі обстеження для постановки точного діагнозу та призначення адекватного лікування.
Семен
21.02.2021
Добрий день! Хочу видалити папілому на стопі. Перед цим обов'язкова консультація дерматолога і дерматоскопія? Якщо так - скажіть, будь ласка, чи можна це все зробити за один прийом чи результати аналізу потрібно чекати кілька днів? І чи можна це зробити в суботу, чи тільки у будній день? Дякую!
Ответ от врача
Доброго дня Вам потрібно записатись на прийом до хірурга і лікар визначить необхідність проведення дерматоскопії. Це все можливо зробити за один прийом (і в суботу також)
Світлана
21.02.2021
Порадьте до якого лікаря звернутися і які пройти обстеження, коли випиваєш будь-яку таблетку, таке відчуття, що вона ніби застрягла десь у гортані, хочеться чимось заїсти, щоб попхнути її
Ответ от врача
Доброго дня. Вам необхідно записатись на прийом до гастроентеролога. Лікар призначить необхідні обстеження
Тарас
20.02.2021
При порушенні сечовиділення, тянучих болях внизу живота і порушенні ерекції до кого краще звернутися - до уролога, чи уролога-андролога?
Ответ от врача
Якщо є порушення ерекції, краще звернутись до уролога-андролога
Влада
18.02.2021
здраствуйте! Періодично синіють губи, іноді з'являється біль в грудній клітині. Мені 18. Чи є сенс хвилюватися?
Ответ от врача
Доброго дня, Влада. Згаданих Вами симптомів недостатньо, щоб зрозуміти повну клінічну картину. Цікавить, чи немає у Вас задишки, серцебиття, кашлю, набряків, а також частота виникнення симптомів. Крім того, в таких випадках, потрібно обов'язково проводити обстеження лікарем(аускультація легень, серця).
Ирина
16.02.2021
Доброго дня.Чим лікувати кропив"ятку?Тіло зудить?
Ответ от врача
Доброго дня, Ірина. Вам обов'язково потрібно звернутись на прийом до лікаря. Для зняття симптомів: Ніксар 1таб 1раз в день -1тиждень Ентеросгель 1капс 3 раза в день перед їдою -1тиждень Глюконат кальція 1таб 3 раза в день Гіпоалергенна дієта ,виключити фізичні навантаження
Катя
13.02.2021
Доброго дня скажіть будь ласка , у мене було виявлено мікоплазму та гарднереду , я лікувалась в гінеуолога, але виділення все ж ідуть, в чому причина не ефективного лікування, ?
Ответ от врача
Доброго дня! Насправді виявлена мікоплазма і гарднерели не завжди є причиною збільшеної кількості виділень. Так як і збільшена кількість виділень - не обов'язково є ознакою захворювання, а може характеризувати певну фазу менструального циклу. Необхідно звернутись на повторний огляд і здати аналізи після закінчення лікування. Тоді матимемо підставу говорити про ефективність, неефективність і, за потреби, підібрати інший альтернативний варіант лікування.
Анатолій
12.02.2021
Доброго дня.маю порушення сну,іде постійний набір ваги .підозрюю що в мене гармональний збій Що порадите
Ответ от врача
Доброго дня, Анатолій. Причин Ваших скарг, може бути багато, у тому числі, дійсно, й гормональні. Рекомендуємо для початку перевірити рівень тиреотропного гормону, кортизолу слини та звернутися до лікаря-ендокринолога.
Наталья
11.02.2021
Доброго вечора! Які аналізи і обстеження потрібно пройти дитині 4р.? Кашель 3-тій тиждень,мокрий, без температури!
Ответ от врача
Доброго вечора. Потрібно здати загальний аналіз крові та записатись на консультацію до педіатра.
Руслан
10.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка ,якщо на крайній плоті і головці статевого члена з'явився сирнистий наліт в великій кількості , гігієна дотримується, але всеодно протягом доби формується наліт знову. Головка яскраво червоного кольору, деякий свербіж є , дискомфорт з середини ста. члена. Як бути з цим, цю проблему вирішує дерматолог чи уролог?
Ответ от врача
Доброго дня. Можна звернутися за допомогою як до уролога, так і до дерматовенеролога, щоб більш детальніше ознайомитися з даною проблемою, а також набрати мазки з уретри.
Ростислав
10.02.2021
Доброго лня! Чи можу я замовити у вас розмову-консультацію за 150 грн згідно цінами альтамелики по Viber чи Skype/FaceTime? Знаходжусь за кордоном, хочу їхати до вас і наступні консультаціі проводити наживо. Але щоб не витрачати час, прошу вас про вищеописане. Дякую
Ответ от врача
Вкажіть, будь ласка,номер телефону на наш емейл altamedik@gmail.com
Ольга
09.02.2021
Здравствуйте, у меня на лице уже 4 месяца есть довольно большое шелушение и ничего не помогает от него избавиться, кожа буквально отшелушиваются кусочками
Ответ от врача
Це складно - треба бачити стан шкіри. Поки можна - фізіогель(крем) 1 раз в день, вранці. Цікопласт (бальзам) 1 раз в день ввечері на ділянки враження - 1 тиждень, через тиждень бажано прийти на прийом
Надежда.
09.02.2021
Доброго дня.Яка вартість ендопротезування кульшового суглобу?Якого виробника протези і що входить в вартість операції?
Ответ от врача
Доброго дня. З вартістю хірургічного втручання Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі Травматологія та ортопедія. Ціна самого ендопротезу залежить від країни виробника, стадії ураження суглобу та показів для постановки. У вартість операції входить саме хірургічне втручання, анестезія, ендопротез та перебування у стаціонарі.
Саша
08.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи якісь заборони у віці для процедури вазектомії? Якщо чоловіку 22 роки, в шлюбі, маємо двох діток, одна дитина у спільному шлюбі.
Ответ от врача
Доброго дня! Вікових заборон немає, можуть бути нюанси по стану здоров‘я. Для того, щоб виконати таке оперативне втручання, потрібно обстежитися! І, обов’язково, обговорити дане питання з родичами та лікуючим лікарем, адже вік досить молодий для того, щоб бути безплідним протягом всього життя.
Вікторія.
08.02.2021
Недавно була у лікаря у вас, узд грудей - кісти, фіброаденоми, мастодинія. Лікар призначила прожестожель на ніч. На третій день з'явились виділення з піхви більше коричневі, ніж червоні. Мазня іншими словами. Чи може це бути через прожестожель? Я руками втирала повністю. Про соски ніде не було написано, що не можна... Є фіброміома. Завжди цикл був регулярний. А зараз на 15 день ось таке. Дякую за відповідь. Немає номера лікаря, інакше звернулася б напряму (
Ответ от врача
Подібні симптоми можуть бути пов‘язані з використанням прожестожелю через те, що незначна кількість прогестерону може поступати в кров. Це може бути одноразовим проявом. Але необхідно отримати консультацію гінеколога для уточнення подальших дій.
Наталя
06.02.2021
Доброго вечора. Скажіть будь ласка що може бути дитина 2 рочки рано встав а на ножку стати не може плаче ножки підносе ними рухає а стати не може. Одна ножка ліва. Дякую за відповідь.
Ответ от врача
Доброго дня. У мене, як у лікаря, є багато додаткових запитань, відносно стану дитини. Потрібна консультація ортопедії. Записатись до лікаря Ви можете за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.
Наталія
06.02.2021
Якщо на Узд виявлено фіброаденома 16.3×9.8 мм до кого потрібно звернутись до масового чи до онколога
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до мамолога. Записатись на прийом до лікаря в нашу клініку, Ви можете за номерами телефонів вказаних на сайті.
Вадим
06.02.2021
Холодная фаланга безымянного пальца, сначала побелела, через две недели приобрела синеватого оттенка, что это может быть?
Ответ от врача
Добрый день. Это может быть тромбоз переферичных артерий, нужен осмотр сосудистого хирурга, УЗИ. После - определяться с дальнейшей тактикой лечения.
Богдан
03.02.2021
Зробили у вас сперматограму прийшли аналізи але нічого не зрозуміло
Ответ от врача
Аналіз сперми має оцінити лікар. Потрібно записатись на прийом.
Микола
02.02.2021
Погіршення зору (багато працюю за ноутбуком).
Ответ от врача
Доброго дня. Так, при тривалій роботі за комп'ютером можуть виникати порушення зору. Тому, для вчасного визначення змін та їх профілактиці Вам потрібно звернутись до спеціаліста для перевірки. Звертаю Вашу увагу, що для уточнення змін зору потрібно виконання певних діагностичних маніпуляцій, що потребуватиме перебування в клініці до 1 години.
Ірина
02.02.2021
Доброго дня! Помітила у дитини на трусиках жовту пляму (виділення), інших скарг не має. Дитині 5р. На що це вказує? Наші дії?
Ответ от врача
Доброго дня, якщо інші скарги відсутні, швидше за все - це норма. Переконайтесь, що ці виділення точно з піхви, а не з уретри. Для виключення наявності бактеріальної інфекції можна виміряти рН піхви дівчинки, зробити аналіз виділень та загальний аналіз сечі.