ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Вопросы врачам

Разделы вопросов:

*Чтобы написать вопрос нашим врачам, выберите нужный Вам раздел. Мы постараемся ответить Вам в течении 24 часов.

Все вопросы
Софія
01.03.2021
Доброго вечора, мене обсипало маленькими прищиками на щоці після використання лосьйону де присутня олія лаванди виявилося що у мене на неї є алергія чи прищики самі зійдуть, чи потрібно лікувати їх.
Сергій
28.02.2021
Доброго дня вам. Хотів запитати як нам поступити..? Є в мене дитина уже вік 6 місяців. Хлопчик. При народженні в йому ще в пологовому відділенні сказали, що не опустилось ліве яєчко в мошонку, та на ніжці є родиме пятно. При виписці з родому показались сімейному лікарю яка довгий період працює на цій посаді, при огляді сказала спостерігати, нічого не робитм, воно (яєчко) може до 1 року саме опуститись. Масажі там ніякі не робити. І ця пісня тривала до 6 місяців. Написала після натиску направлення до лора, хірурга, ортопеда в обл. Дит. Лікарню. Тут коронавірус, поки що не працює лікарня, нам сказали. Вирішили ще після неї до дитячого хірурга за місцем проживання звернутись. Прийом був не офіційний так як лікарня на той час не працювала в звязку з карантином. Хірург сказав що можна оперувати, але перед цим зверніться до обласної дит. Лікарні. Направлення є вже 2 місяць електронне. Але ті в відпустці, ті ще десь лікарі. Потрапити на прийом це жесть. Зараз хочем поїхати, бо проживаєм 100 км від Вінниці. І катати, тримати дитину під кабінетами, які пусті не хотілося б, тим паче що епідемія знов росте... Хотілося б потрапити на прийом до вас. Та щоб все було добре
Ответ от врача
Доброго дня. Щоб не очікувати в черзі ви можете попередньо записатись на прийом до лікаря за телефоном (068) 840-30-30. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Юлія
28.02.2021
Доброго дня. Хлопчик 1 рік травувався і лікарі виявили закритий перелом лівої ноги стегнової частини із невеликим зміщенням. Поклали на витяжку, ножку догори перпендикулярно тіла. Хвилююся чи правильні методи лікування обрано? І чи можна з цього приводу ще проконсультуватися у вас у дитячого ортопеда-травматолога?
Ответ от врача
Доброго дня. Так, звичайно, ви можете звернутись на консультацію до наших лікарів.
Ганна
26.02.2021
Добрий день. У мене 3 дні була температура, 37-38, пила парацетамол, сьогодні вже нема, а вчора почався приступ на підшлункову: цілий день тошнило, так ніби надувався лівий бік, боліло у лівому підребер'ї. Їла лише супчика овочевого, картоплю в мундирі, багато пила. Лікар назначив Реналган, омепразол, креазим 20000. Все це не помогло. Сьогодні сімейний лікар назначив Мебсин, Креазим, Домрид, Дексалгін, Реовода, Газоспазм, Дексаметазон. УЗІ буду робити лише в понеділок, але попереду вихідні, а мені знову надувається бік і тошнить... Що з цього порекомендуєте Ви? Чи можливо крапельниці? Що саме?
Ответ от врача
Доброго дня Щоб відповісти на Ваше запитання необхідна очна консультація Можете спробувати відмінити прийом дексаметазону та дексалгіну, а за 30 хв до сніданку прийміть езолонг (40 мг) і обов'язково зверніться на очну консультацію до лікаря
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болі у лівій частині грудної клітини.Приступообразні.Після прийому обезболюючих,які не допомогають біль концентрується у районі ребріб під груддю або збоку по тій же самій лінії ребра.Чи може кардіограма не показувати проблеми із серцем?Чи можуть проблеми із серцем проявляться так?Дякую
Ответ от врача
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болить у лівої частині грудної клітини під груддю.Біль переходить під лопатку на позвоночник .Може боліти вся ліва частина грудної клітини.Обізбоючи ніяки не допомогають.Болить постійно.Спати на лівий бік не можу.2 раза у різних докторів робила кардіграму.Сказали що з серцем все нормально.Це продовжується вже 6 місяців.Розпочалось раптово після привівки столбняк.Я перепила за цей час безліч ліків:моваліс,тізалуд,зонік.Всі ліки дають короткотривалий ефект.3-5 днів нормально,а потім знову як приступ.Сильний біль або в лівої частині грудної клітини і я думаю що це серцевий напад або сильно болить позвоночник.У мене питання яке обстеження мені потрібно пройти ?
Ответ от врача
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Олена Вишнева
25.02.2021
Низький гемоглобін може будти причиною довготривалості місячних ?
Ответ от врача
Доброго дня. Так звичайно
Олена Іванівна
25.02.2021
Доброго дня.Мені 47 років.Останні місячні у листопаді.У всіх жінок у родині ранній клімакс.У січні були 7 днів скудні місячні.У лютому почалась мазня.Раз в день пару крапель крові.І так вже 20 днів.Чи це є нормою на початку клімаксу?Чи таке можливо ?Весь минулий рік місячні гуляля.Були то обільні то скудні.
Ответ от врача
Доброго дня. Нерегулярний цикл є нормою для пременопаузального періоду (того, що передує клімаксу). Головне, щоб у цей час не було проривних маткових кровотеч зі значною крововтратою. 47 років - абсолютно нормальний вік для настання менопаузи (норма з 45 до 55 років), і, судячи з ваших скарг, кровотеч у вас не було. Але насторожує значна тривалість виділень. Це можна трактувати як аномальну маткову кровотечу, незважаючи на те, що виділень щодня небагато. Потрібно обов‘язково пройти ультразвукове обстеження для виключення патології ендометрію (поліпи, гіперплазія), здати загальний аналіз крові та феритин (для виключення або підтвердження анемії) і звернутися до гінеколога.
Олена Вишнева
25.02.2021
Доброго дня.Вже 6 місяців турбують болі у лівої частині грудної клітини.Збоку груді лівої у районі ребрів.Біль гуляюча .Може ввждавати у позвоночнік ,або під лопатку,або вверх груі аж до шиї.2-3 дня може не сильно боліти а потім як серцевий напад йде по всій грудній клітині вверх.Ставили діагноз невралгія.Призначали діклоберл і вітаміми в.Не допомогло.Потім інший лікар ставив остеохандроз.Призначали тізалуд зонік вітаміни в.Не допомогло.2 рази робили кардіограму.Сказали з серцем все нормально.У мене питання до якого лікаря мені звернуться ?Хочу пройти СКТ органів грудної клітини.Чи може ви порадите шось інше.Дякую.
Ответ от врача
Симптоми характерні для ураження нервових корінців на рівні грудного відділу хребта. Причина може бути різна : деформуючі,дегенеративні зміни хребта, запальний процес нервових волокон та ін. Для визначення причини зверніться до невролога, який в свою чергу зможе визначити необхідний план обстеження та лікування.
Марія
23.02.2021
Доброго вечора, дівчинка 3. 8 р,при ходьбі, ставе ніжки носками всередину, раніше мали дисплазію. Раніше так сильно видно не було як зараз. Починаю хвилюватись. Чи можна обійтись без операції, бо вже такого начиталась, що жах. Хочу попасти до вас на консультацію
Ответ от врача
Доброго дня, Маріє Щоб відповісти на Ваше запитання необхідно оглянути Вашу доньку. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти
Юлия
23.02.2021
Доброго дня! Чи може гарднерельоз та уреаплазмоз бути причиною ненастання вагітності?
Ответ от врача
Юліє, окремо, самі по собі, уреаплазмоз та гарднерельоз - не можуть бути причиною ненастання вагітності. Але дуже часто вони поєднуються з іншими прихованими інфекціями, або створюють умови для виникнення біоплівок, тому підтримують перебіг хронічних запальних станів жіночої репродуктивної системи. Отже точно потребують уваги і лікування.
Володимир
23.02.2021
Покалывание в руках и ногах, принимал витамин B12 в таблетках 500 мкг в день(15 дней) , после B12 внутримышечно раз в неделю 0.5мл(половину ампулы),после третьего приема началось покалывание в руках и ногах,и продолжается уже четвертый день
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до невролога для того, щоб визначити причину. Потрібно детально зібрати скарги, анамнез, супутні захворювання і, можливо, пройти деякі обстеження для постановки точного діагнозу та призначення адекватного лікування.
Семен
21.02.2021
Добрий день! Хочу видалити папілому на стопі. Перед цим обов'язкова консультація дерматолога і дерматоскопія? Якщо так - скажіть, будь ласка, чи можна це все зробити за один прийом чи результати аналізу потрібно чекати кілька днів? І чи можна це зробити в суботу, чи тільки у будній день? Дякую!
Ответ от врача
Доброго дня Вам потрібно записатись на прийом до хірурга і лікар визначить необхідність проведення дерматоскопії. Це все можливо зробити за один прийом (і в суботу також)
Світлана
21.02.2021
Порадьте до якого лікаря звернутися і які пройти обстеження, коли випиваєш будь-яку таблетку, таке відчуття, що вона ніби застрягла десь у гортані, хочеться чимось заїсти, щоб попхнути її
Ответ от врача
Доброго дня. Вам необхідно записатись на прийом до гастроентеролога. Лікар призначить необхідні обстеження
Тарас
20.02.2021
При порушенні сечовиділення, тянучих болях внизу живота і порушенні ерекції до кого краще звернутися - до уролога, чи уролога-андролога?
Ответ от врача
Якщо є порушення ерекції, краще звернутись до уролога-андролога
Влада
18.02.2021
здраствуйте! Періодично синіють губи, іноді з'являється біль в грудній клітині. Мені 18. Чи є сенс хвилюватися?
Ответ от врача
Доброго дня, Влада. Згаданих Вами симптомів недостатньо, щоб зрозуміти повну клінічну картину. Цікавить, чи немає у Вас задишки, серцебиття, кашлю, набряків, а також частота виникнення симптомів. Крім того, в таких випадках, потрібно обов'язково проводити обстеження лікарем(аускультація легень, серця).
Ирина
16.02.2021
Доброго дня.Чим лікувати кропив"ятку?Тіло зудить?
Ответ от врача
Доброго дня, Ірина. Вам обов'язково потрібно звернутись на прийом до лікаря. Для зняття симптомів: Ніксар 1таб 1раз в день -1тиждень Ентеросгель 1капс 3 раза в день перед їдою -1тиждень Глюконат кальція 1таб 3 раза в день Гіпоалергенна дієта ,виключити фізичні навантаження
Катя
13.02.2021
Доброго дня скажіть будь ласка , у мене було виявлено мікоплазму та гарднереду , я лікувалась в гінеуолога, але виділення все ж ідуть, в чому причина не ефективного лікування, ?
Ответ от врача
Доброго дня! Насправді виявлена мікоплазма і гарднерели не завжди є причиною збільшеної кількості виділень. Так як і збільшена кількість виділень - не обов'язково є ознакою захворювання, а може характеризувати певну фазу менструального циклу. Необхідно звернутись на повторний огляд і здати аналізи після закінчення лікування. Тоді матимемо підставу говорити про ефективність, неефективність і, за потреби, підібрати інший альтернативний варіант лікування.
Анатолій
12.02.2021
Доброго дня.маю порушення сну,іде постійний набір ваги .підозрюю що в мене гармональний збій Що порадите
Ответ от врача
Доброго дня, Анатолій. Причин Ваших скарг, може бути багато, у тому числі, дійсно, й гормональні. Рекомендуємо для початку перевірити рівень тиреотропного гормону, кортизолу слини та звернутися до лікаря-ендокринолога.
Наталья
11.02.2021
Доброго вечора! Які аналізи і обстеження потрібно пройти дитині 4р.? Кашель 3-тій тиждень,мокрий, без температури!
Ответ от врача
Доброго вечора. Потрібно здати загальний аналіз крові та записатись на консультацію до педіатра.
Руслан
10.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка ,якщо на крайній плоті і головці статевого члена з'явився сирнистий наліт в великій кількості , гігієна дотримується, але всеодно протягом доби формується наліт знову. Головка яскраво червоного кольору, деякий свербіж є , дискомфорт з середини ста. члена. Як бути з цим, цю проблему вирішує дерматолог чи уролог?
Ответ от врача
Доброго дня. Можна звернутися за допомогою як до уролога, так і до дерматовенеролога, щоб більш детальніше ознайомитися з даною проблемою, а також набрати мазки з уретри.
Ростислав
10.02.2021
Доброго лня! Чи можу я замовити у вас розмову-консультацію за 150 грн згідно цінами альтамелики по Viber чи Skype/FaceTime? Знаходжусь за кордоном, хочу їхати до вас і наступні консультаціі проводити наживо. Але щоб не витрачати час, прошу вас про вищеописане. Дякую
Ответ от врача
Вкажіть, будь ласка,номер телефону на наш емейл altamedik@gmail.com
Ольга
09.02.2021
Здравствуйте, у меня на лице уже 4 месяца есть довольно большое шелушение и ничего не помогает от него избавиться, кожа буквально отшелушиваются кусочками
Ответ от врача
Це складно - треба бачити стан шкіри. Поки можна - фізіогель(крем) 1 раз в день, вранці. Цікопласт (бальзам) 1 раз в день ввечері на ділянки враження - 1 тиждень, через тиждень бажано прийти на прийом
Надежда.
09.02.2021
Доброго дня.Яка вартість ендопротезування кульшового суглобу?Якого виробника протези і що входить в вартість операції?
Ответ от врача
Доброго дня. З вартістю хірургічного втручання Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі Травматологія та ортопедія. Ціна самого ендопротезу залежить від країни виробника, стадії ураження суглобу та показів для постановки. У вартість операції входить саме хірургічне втручання, анестезія, ендопротез та перебування у стаціонарі.
Саша
08.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи якісь заборони у віці для процедури вазектомії? Якщо чоловіку 22 роки, в шлюбі, маємо двох діток, одна дитина у спільному шлюбі.
Ответ от врача
Доброго дня! Вікових заборон немає, можуть бути нюанси по стану здоров‘я. Для того, щоб виконати таке оперативне втручання, потрібно обстежитися! І, обов’язково, обговорити дане питання з родичами та лікуючим лікарем, адже вік досить молодий для того, щоб бути безплідним протягом всього життя.
Вікторія.
08.02.2021
Недавно була у лікаря у вас, узд грудей - кісти, фіброаденоми, мастодинія. Лікар призначила прожестожель на ніч. На третій день з'явились виділення з піхви більше коричневі, ніж червоні. Мазня іншими словами. Чи може це бути через прожестожель? Я руками втирала повністю. Про соски ніде не було написано, що не можна... Є фіброміома. Завжди цикл був регулярний. А зараз на 15 день ось таке. Дякую за відповідь. Немає номера лікаря, інакше звернулася б напряму (
Ответ от врача
Подібні симптоми можуть бути пов‘язані з використанням прожестожелю через те, що незначна кількість прогестерону може поступати в кров. Це може бути одноразовим проявом. Але необхідно отримати консультацію гінеколога для уточнення подальших дій.
Наталя
06.02.2021
Доброго вечора. Скажіть будь ласка що може бути дитина 2 рочки рано встав а на ножку стати не може плаче ножки підносе ними рухає а стати не може. Одна ножка ліва. Дякую за відповідь.
Ответ от врача
Доброго дня. У мене, як у лікаря, є багато додаткових запитань, відносно стану дитини. Потрібна консультація ортопедії. Записатись до лікаря Ви можете за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.
Наталія
06.02.2021
Якщо на Узд виявлено фіброаденома 16.3×9.8 мм до кого потрібно звернутись до масового чи до онколога
Ответ от врача
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до мамолога. Записатись на прийом до лікаря в нашу клініку, Ви можете за номерами телефонів вказаних на сайті.
Вадим
06.02.2021
Холодная фаланга безымянного пальца, сначала побелела, через две недели приобрела синеватого оттенка, что это может быть?
Ответ от врача
Добрый день. Это может быть тромбоз переферичных артерий, нужен осмотр сосудистого хирурга, УЗИ. После - определяться с дальнейшей тактикой лечения.
Богдан
03.02.2021
Зробили у вас сперматограму прийшли аналізи але нічого не зрозуміло
Ответ от врача
Аналіз сперми має оцінити лікар. Потрібно записатись на прийом.
Микола
02.02.2021
Погіршення зору (багато працюю за ноутбуком).
Ответ от врача
Доброго дня. Так, при тривалій роботі за комп'ютером можуть виникати порушення зору. Тому, для вчасного визначення змін та їх профілактиці Вам потрібно звернутись до спеціаліста для перевірки. Звертаю Вашу увагу, що для уточнення змін зору потрібно виконання певних діагностичних маніпуляцій, що потребуватиме перебування в клініці до 1 години.
Ірина
02.02.2021
Доброго дня! Помітила у дитини на трусиках жовту пляму (виділення), інших скарг не має. Дитині 5р. На що це вказує? Наші дії?
Ответ от врача
Доброго дня, якщо інші скарги відсутні, швидше за все - це норма. Переконайтесь, що ці виділення точно з піхви, а не з уретри. Для виключення наявності бактеріальної інфекції можна виміряти рН піхви дівчинки, зробити аналіз виділень та загальний аналіз сечі.