ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Запитання лікарям

Розділи питань:

*Щоб поставити питання нашим лікарям, виберіть потрібний Вам розділ.

*Також Ви можете отримати платну ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ, встановивши наш додаток на мобільний телефонВсі питання
Вікторія
19.09.2021
Чи можна годувати дитину грудним молоком, якщо я приймаю протиепілептичні таблетки Ламотриджин 100?
Валентина
19.09.2021
Доброго дня Почалися місячні 2 вересня закінчилися 7 Сьогодні 19 я помітила мажучи виділення схожі до місячних це норма чи ні?
Крістіна
18.09.2021
Місячних немає 3 місяці вагітність непідвердилась, але є білі виділення, легка твердість в низу живота, болі при натисканні, і моментами пульсивні удари. Що це може бути?
Таня
18.09.2021
Затримка 3 дні...остані місячні були 20.08 по 24. 08...сексу небуло...осттаній був 29.07..захищений ...чому немає місячних?((
Олег
18.09.2021
Турбує остеохондроз, кіфоз хребта
Инна
18.09.2021
Доброго дня.Був незахищений анал секс,в кінці серпня,,ПІсля сходила в туалет,потім Душ, місячні останні були 22.08-25.08.Наступні повинні бути 19.09.2 тести робила 2 дні назад,негативні.
Христина
18.09.2021
Доброго дня. У мене після ненструації другий тиждень коричневі виділення, не знаю чи це нормально чи ні?
Анастасия
18.09.2021
Пирацетам ***
Анастасия
18.09.2021
Добрый день , выписали ноофен 250 /3 р в день , можно ли заменить парацетамол и в какой дозировке . Нарушение венозного оттока, тревожность , пониженное давление
Марта
18.09.2021
Доброго дня, уже третій день місячні то є то нема...тобто з ранку можуть піти доволі рясні,а напротязі дня може взагалі не бути....мені 31 р.
Наталія
18.09.2021
Чи може з'являтись часто геморагічна кіста після розсмоктування яйника і чи є вона небезпечною?
Олексій
17.09.2021
Доброго дня! Мене турбує дуже сильна втомлюваність після короткого перебування у фізичних повсякденних навантаженнях, після цієї втомлюваності з'являються серцеві симптоми, інколи аритмії, завмирання серця, сильне серцебиття, головна біль, інколи біль в підребері правому та плечі правому не сильна, тянуча, невеликі порушення зі сторони жкт у вигляді пневматизації кишкіника, порушення жовчевиділення і т. Д. По результатам оглядів та аналізів у лікарів зі сторони жкт проблем сильних немає (по результатам узд, фгдс), зі сторони кардіології (узі в динаміці( три рази робив за рік) регургітації мітрального та трьхстулкового 1 та 2 - ї ступені відповідно, холтер показав ав блокади 2 ступінь 1 типу (і в зимку і в літку показав) пульс на протязі дня від 47 до 163; буває тиск піднімається у вечері до 150-160 на 100-90(при цьому я не маю шкідливих звичок таких як куріння, багато кави не пью, вживаю алкогольні напої приблизно один два рази в місяць і то не багато, бо на наступний день при похмільному синдромі всі симптоми сильніші зі сторони серця і головокружіння),, біохімія в нормі, загальний аналіз крові також, сдавав неділю попереду аналіз на ттг т3 т4 за призначенням лікаря, т3 т4 у нормі, ттг - 5.59... Робив узі щитовидної вона не збільшена... Запитання : Чи може всі ці симптоми бути із за збільшеного ттг? Якщо ні, що може бути причиною всього цього? (бо працездатність втратив, не можу відробити день, далеко виізджати)
Міша
17.09.2021
Почему появляється нервний тик верхней губи може є якесь лекарство как избавиться от неврного тика
Андрій
17.09.2021
Доброго дня! Вже тиждень тримається тиск , 140-150 на 90-100. Таблетки збивають його але не повністю і лише на десять-15 одиниць. Присутнє напруження в шиї....у мене шийний остеохондроз. Скажіть будь ласка в чому може бути причина і які обстеження потрібно пройти? Дякую
Оля
17.09.2021
Доброго дня.після прийнятя ескапелу за 7 днів почалися виділеня які тривають 5 днів.це не місячні тому що раніше сроку.
Виктория
17.09.2021
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, мне на родах , 2 месяца назад, делали эпидуральную анестазию .После того, как я родила , у меня начали болеть, кисти рук, боль ноющая уже как 2 месяца. Может ли это быть, паралич нижних конечностей, последствием эпидуральной анестезии???
Надежда
17.09.2021
Здрастуйте, 06.01. 2021 г., я травмировала ногу, подвернула, была резкая боль, 10 секунд и все прошло, через два часа, начала отекать, я вызвала скорую, ничего страшного растяжение, 08.01.,отек стал ещё больше, и нога естественно синюшного цвета, я поехала все таки в травмпункт, оказалось закрытый перелом наружной лодыжки, без смешения и растяжение незначительное связки, месяц я проходила в гипсу, соблюдала все рекомендации врача, пила кальций, нога всегда была в спокойном состоянии, потом период восстановления, я начала ходить через две недели, после снятия гипса, хромала буквально 2 дня, ни боли ничего меня не беспокоило. Сейчас прошло уже много времени, кость заметно больше, чем на здоровой ноге, буквально две недели назад, начались какие то, неприятные ощущения, нога ноет целый день, при долгой хотьбе начинает болеть. Врач говорит, что я выдумываю и все нормально, выписал серрату, я пропила, толку ноль, дискомфорт в месте перелома присутствует, если долго сижу, стою, потом начинаю хромать, это при том, что уже прошло 8 месяцев с момента перелома. Нормально ли это, или мне стоит обратиться к другому врачу и пройти обследование.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно щоб оглянув ортопед травматолог, клінічно оцінив стан мяких тканин та, можливо, потрібно буде зробити контрольний ренгенівський знімок. З собою потрібно мати попередній ренгенівський знімок. Після чого буде вирішено тактика лікування або ж буде призначена необхідна реабілітація.
Валерий
17.09.2021
3 недели назад ударился сильно ногой. А именно большим пальцем. Обратился к травматологу. Палец спустя 3 часа отек, гематома выступила. После осмотра и рентген снимка, врач выписал нимидгель на 5 дней и все. Сейчас палец болит когда хожу. Могу им шевелить. Но не доклнца он сгинаеться. Посоветуйте пожалуйста что делать?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Першочергово лікар травматолог повинен оглянути палець та рентген знімок,після цього призначити лікування,по потребі імобілізацію фаланги.
Маша
16.09.2021
Доброго вечора був статевий акт без захисту після останнього дня місячних. Після чого на 16 день я зробила тест (негативний) зараз затримка 5 день тільки мізерні кров’яні каплі інколи.. я зробила знову тести вони негативні. Але в мене постійно такі відчуття під час затримки ніби місячні (але їх немає) ломить спину здуття живота) Раніше вела активно статеве життя ( пів року це тривало) а зараз місяць пройшов і це було з іншим партнером і перший раз в житті без захисту … Але він впевнений що все добре і в мене не кінчали) Минулого місяця була затримка на 3 дні але все було ок) А тут затримка уже 5 днів і як я уже казала краплі крові( Могло це статись через стрес ? Недосипання? Фізичні навантаження? Чи від інтенсивного акту з новим партнером? Тести негативні
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації до 1 тижня є в межах норми та щоб підтвердити або спростувати вагітність здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) так як тести зрідка можуть дати хибнонегативний результат. І стрес, і недосипання і фізичні навантаження, і схуднення, і переліт, і подорожі, і ще багато чого іншого може викликати затримку. Заспокойтеся. Здайте ХГЛ і зверніться на консультацію(можлива навіть онлайн).
Марта
16.09.2021
Доброго вечора, затримка місячних 5 днів, робила тести на 16 день після статевого акту та на 4 день затримки місячних , вони негативні … Інколи є краплі крові (
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть дати хибнонегативний результат, тому здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Катя
16.09.2021
Доброго дня,чи можна завагітніти від чоловічого мастила ? якщо потрапила у піхву
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, можна
Рая
16.09.2021
Доброго дня. В мене таке запитання, в мене місячні закінчилися 24.08.але на даний момент в мене твердий живіт , і в середині як щось рухається. Робила тест на вагітність він негативний
Наталя
16.09.2021
Доброго о дня. Робила узд та скринінг першого триместру. По узі малюк добре, тільки на тиждень більший. Та є підвищений крововилив у артеріяз матки, що може свідчити про гестоз. По скринінгу у мене мом папп-а підвищений 3,9. А мом вільний бата-хгл занижений 0,44.Про ще звідчить? Які у мене ризики?
катя
16.09.2021
перепила корвалмент ,сердце болело ,хотела чтобы легче стало ,а стало хуже ,что посоветуете сделать ,спасибо!
Відповідь від лікаря
Доброго дня, для того щоб оцінити Ваш стан потрібен огляд .
Пилипів Тетяна
16.09.2021
Доброго дня. 3 вересня в мене був останній цикл , зараз в мене знову 15 вересня почався цикл але з дуже темним кольором. Раніше в мене ніколи за один місяць такого не відбувалося . Була думка що в мене викидиш
Відповідь від лікаря
Доброго дня, навряд чи це викидень. Якщо є сумніви, здайте аналіз крові на ХГЛ. І зверніться на очний прийом
Яна
16.09.2021
Добрый день! Подскажите бабушке 84 года,был в мае исшимический инсульт в левом полушарии,двиг.функции восстановились,а речь и мышление периодами,то нормально и все понимает,то вообще говорит не понятно что и ничего не понимает,эти периоды пугают,это является нормой и возможно чем то можно помочь,кололи цитиколин и глиятон,постоянно на АГ терапии,Клопидогрел,статины. МРТ не делали,т.к стоит кардиостимулятор,заранее благодарна
Відповідь від лікаря
Доброго дня! В кожного період реабілітації проходить по різному і все залежить від того в якій саме ділянці стався інсульт. Раз на пів року потрібно проходити курс лікування.
ІВан
16.09.2021
Дівчинку 15 років лічили у нефролога 9 місяців в звязку з поганими аналізом сечі перебільшення еретроцитв. Після лікування нічого не змінилося. Дівчинка сонлива не активна.Що робити далі, ми вже не знаємо,хтось має допомогти.
Катерина Андреєва
16.09.2021
У мене 11 днів затримка, тест робила на 7 дні був негативний, раніше такого не було ,цикл регулярний,28 днів, вчора трішки мазнулось світлокоричневі виділення,потім знову не було,а ось вранці знову мазнулось і потягує поясницю, статевий акт був в тому місяці 27 серпня ,можлива вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Щоб підтвердити або спростувати вагітність здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини),
Віка
15.09.2021
Привіт,останні місячні 14 серпня почались манструальний цикл 30 днів ,ідуть 3 дня ,по моїх підрахунках мали початись 12 вересня, статевий акт був 22 серпня ,4 вересня,і 11 вересня,затримка робила на 3 -й день теста то показала друга полоска її було погано видно але так як була,і ще робила один тест показав (негативний)і іде 5 день затримки що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації до 1 тижня є в межах норми, та щоб підтвердити або спростувати вагітність здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини).
Вікторія
15.09.2021
Привіт,останні місячні 14 серпня були, манструальний цикл 30 днів ,по моїх підрахунках мали початись 12 вересня, статевий акт був 22 серпня ,4 вересня,і 11 вересня,затримка робила на 3 -й день теста то показала друга полоска її було погано видно але так як була,і ще робила один тест показав (негативний)і іде 5 день затримки що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації до 1 тижня є в межах норми, та щоб підтвердити або спростувати вагітність здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Валя
15.09.2021
Чи можуть перестати йти місячні (невагітна) пила таблетки від щитовитки.
Людмила
15.09.2021
Добрий вечір. Ми пропиваємо аміналон і кваніл,але малий почав кашляти можна давати інші ліки разом з цими?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб відповісти на ваше запитання потрібно знати які саме ліки Ви плануєте давати. Ви можете звернутись на прийом і лікар призначить необхідне лікування Вашому малюку.
Тетяна
15.09.2021
Мені 21,місячні завжди починалися на 25-30 день ,а цього місяця почалися на 18 ,як бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Раджу зробити УЗД і звернутись на особисту консультацію гінеколога для з'ясування можливих причин і вибору тактики.
Тамара
15.09.2021
Чи можлива вагітність, якщо був переревний акт на інший день почалася менструація?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Не можлива.
Світлана
15.09.2021
Чи моглиб ви мені розшифрувати аналізи
Людмила
15.09.2021
Кокс артроз кульшових суглобів
Марія
15.09.2021
Чи можна було завагітніти в такому випадку, що 23квітня був статевий акт,тоді 2 травня почалися місячні і були вони 6-7днів.Вони у мене так завжди 7 днів.Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня, ні, вагітності не було.
Андрей
15.09.2021
По результатам Мрт предварительно указан диагноз интрамускулярная гемангиома мышц нижней трети левого бедра. Подскажите пожалуйста, какое лечение предусмотрено?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, все залежить від її розмірів, місця розташування. Для правильного підбору лікування (консервативне, оперативне) рекомендуємо прийти на консультацію
Людмила
15.09.2021
Доброго дня, хотіла вас запитати, вмене затримка місячних вже шостий день, тест негативний , ноє поперек живіт... Біль голови .. втома ...
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Нонна
15.09.2021
Скажите,пожалуйста,я перепробовала все ,что есть антидепресанты,и от всех у меня начигает сильно печь и болеть спина,голова,слабость в руках и ногах,сильное сердцебиение и высокое давление,а также головокружение и потеря равновесия.Может ли быть,что у меня есть проблема со спинным мозгом?спасибо
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Питання не зовсім коректне. Спробую відповісти. Якщо дані симптоми виникають лише після прийому ліків, то це побічна реакція. У всіх антидепресантів є певний перелік побічних дій, в тому числі різні больові синдроми, розлади серцево- судинної с-ми та розлади рівноваги і таке ін. Як правило ця реакція організму є тимчасова і на потязі 14 днів зникає повністю. Також можлива корекція дози для зменшення побічної дії. Зверніться до лікуючого лікаря для вирішення даної проблеми.
Оксана
14.09.2021
Доброго дня. Вже близько 10 років турбує постійна закладенісь носа, зараз особливо почало докучати, тому що, якщо донедавна завжди якась одна ніздря дихала вільно, то тепер одна закладена повністю, а одна ледь дихає, стан погіршується з вечора. Чи можливо це якось виправити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Закладенність носу може бути з різних причин ( може бути як оперативне так і консервативне лікування)тому без попереднього огляду вирішити це питання не можливо.
Настя
14.09.2021
Прийняла постинор після першого незахищеного акту , через 6 днів пішли „місячні « . Нормальні місячні повині буди прийти через тиждень , нема вже 2 тиждень , тести негативні , не розумію шо робити
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Прийом постинору може порушувати менструальний цикл. Стосовно тестів - зрідка вони можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Пепеля Ірина
14.09.2021
Я приймала дуфастон з шостої неділі до 12 неділі,потім не приймала 3 неділі,і тепер знову почала приймати які можуть бути наслідки?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Ірино! Все залежить від того, з яких причин Вам його призначали, і на який період. Але швидше за все - нічого страшного не буде. Не хвилюйтеся.
Христина
14.09.2021
Доброго дня. Спочатку була бліда полоска на тесті звичайному потім на наступний день зробила струменевий теж бліда. За пару днів зробила знову і полоска вже чітка, затримка 4 день
Роксолана
13.09.2021
Що може бути при статевому акті нічого не вітчуваю і болить.Взагалі пропав потяг до сексу що робити дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня,Роксолана! Зверніться на очну консультацію. Можливо бажання зникло через постійні болі? Потрібен огляд.
Іван
13.09.2021
Два місяці тому видалили праву сторону щитовидки , чи потрібно ритмами тироксин Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Залежно від рівня ТТГ вирішується доза застосування L-тироксину.
Марина
13.09.2021
Сину16 лет,упал с турника ударил плечо ,сделали ренген кости целые ,сильные боли в области лопатки ,присесть на стул и встать тоже больно отдает в руку ,доктор назначил доларен .Хочу спросить можно в 16 лет принимать мускомед,мовалис,мовиназа ?
Валя
13.09.2021
Доброго дня. В мене були крайні критичні які ішли два тижні,спочатку виділення було не дуже а потім більш інтенсивніше,потім як вони закінчились через п'ять днів почалися знову. В чому може бути проблема?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Причин може бути багато. Потрібно з'ясувати обставини, що передували порушенню, чи був прийом будь-яких ліків, подорожі, стреси. Ну і звичайно потрібен огляд і УЗД. Звертайтесь на очний прийом.
Марія
13.09.2021
Добрий день!затримка місячних 5 днів і спазми внизу живота,саме більше при сечовипусканні що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації до 1 тижня є в межах норми, та щоб переконатися у відсутності вагітності здайте аналіз крові на ХГЛ ( хоріонічний гонадотропін людини), а також проконсультуйтесь в уролога щодо скарг на біль при сечовипусканні.
Оля
13.09.2021
Було проникнення лише пальцем ( перед цим партнер кінчив і пішов змивати) Затримка місячних другий день. Чи можу я завагітніти? Є ймовірність,що сперма не змилася до кінця з рук?
Инна
12.09.2021
Добрий день! Затримка критичних днів, здала кров на хгч, прийшли результати, ХГЛ загальний 922, прогестерон 30,4. Підскажіть, який термін вагітності? Дякую
Відповідь від лікаря
Добрий день, Інна, термін вагітності вираховується точно по статевому акті під час овуляції та УЗД , а не по цифрах ХГЛ. Для відповіді на Ваше запитання потрібно знати останній день місячних. У бланку заключення ХГЛ по графам написано приблизно який термін
Петро
12.09.2021
Через скільки місяців після першого обстеження комп'ютерної периметрії на обох очах хворого з відкритокутовою глаукомою, можна робити йому таке ж саме повторне обстеження,і чи назване вище обстеження піднімає на декілька хвилин , а може більше, ВОТ хворому з відкритокутовою глаукомою? Чи піднімається внутрішньоочний тиск на очах у хворого з відкритокутовою глаукомою,після користування неправильно підібраних йому окулярів?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Все вирішує лікар індивідуально для кожного пацієнта. При стабільному перебігу хвороби рекомендуємо повторювати периметрію через 4-6 міс. Під час обстеження ВОТ не змінюється. Неправильно підібрані окуляри не впливають на циркуляцію внутрішньоочної рідини.
Оксана
12.09.2021
Задержка Місацних 5 днів Тест робила невірний Секс був 8 днив назад
Вадим
12.09.2021
Да у меня был вывих большого пальца на руке,затянул,загнилось,сделали операцию,говорят что хрящ выгнил,не вправишь,теперь кость не там,можно ли как-то это исправить,типа протез может???
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно оцінити важкість травми. Огляд та необхідні обстеження для визначення подальшої тактики лікування
Ірина
12.09.2021
Доброго дня.В мене немає місячних.Останні місячні 17.07.В кінці липня випила по потребі постінор.В серпні -затримка.Здала тест,була на УЗД.-вагітності немає.Пішла до лікаря,по рекомендації здала аналіз крові на ймовірність вагітності та щитовидки і пролактин.Аналізи в нормі, вагітності немає.призначили пити дуфастон і відразу як тільки почнуться місячні-регулон.На четвертий день почались виділення дуже не значні,я подумала,що прийшли місячні,припинила пити дуфастон,почала регулон.Але далі місячних немає....Що робити?
Марія
11.09.2021
Був з партнером секс (кінець був в мене).Після цього на3-4день був тупий біль в низу живота,як при настанні місячних,груди боліли коли доторкалася.Через 7 днів почалися місячні?Чи можу я бути вагітна?
Галина
11.09.2021
Упала на ягодицу ,болить в низу ягодици.Может быть перелом седалищной кости?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для виключення цього потрібно, щоб оглянув травматолог та цифровий ренгенівський знімочок цієї ділянки
Іра
11.09.2021
Довго не було інтиму. Піля захищеного сексу пропали місячні, затримка 2 тижні. Що це може бути
Маріна
11.09.2021
Доброго дня) хочемо з чоловіком зачати дитинку, тричі був закінчений статевий акт за день до овуляції та в день овуляції і через пару днів, все як має бути, після ст. акту лежала, митись не ходила, знаю що не бажано Вже пройшло півтори тижня і почалась менструація!
Оксана
10.09.2021
Добрий вечір. Таке питання: був секс без презерватива( але кінець не в мене), після чого почалися місячні( всі ознаки на місячні були) але тривали лише 2 дні( досить рясні), і раптово припинилися, зараз через 4 дні мали початися би наступні але зовсім немає симпомів ПМС, чи великий відсоток наявності вагітності? Дякую
Ірина
10.09.2021
Підкажіть,які вітаміни почати приймати 17 тиждень вагітності Зараз приймаю тільки йодофол
Богдана
10.09.2021
Чи можлива вагітність на 5 день місячних,тепер затримка на 9днів,якщо тиждень після овуляції були темно коричневі і позові виділення,але тест негативний і зараз виділень ніяких
Юлія
10.09.2021
Довго не було інтиму.Після незахищеного сексу затримка місячних уже третій день.Хоча місячні мали розпочатись через два дні після статевого акту.Які можуть бути причини, і чи можлива вагітність?
Катерина
10.09.2021
Довго не було інтиму . Потім не захищений статевий акт . Затримка і є болі в животі як на місячні , але після сексу не пройшо і тижня
Люба
09.09.2021
В мене почались місячні не по графіку і перет тим в нас статевого життя в нас не було місяць почались місячні що день нормально йшли а потім мазались десь два дні ті три дні ми жили статевим життям
Елена
09.09.2021
Ребёнок 6лет постоянно пачкает трусики калом
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Каломазання потребує консультації гастроентеролога та психолога або психоневролога. Ця проблема може бути при закрепах у дитини або на психологічному фоні.
Юля
09.09.2021
Добрий вечір!останні місячні закінчилися 10серпня,тест позитивний,тягнуть низ живота як на місячні і появились виділення коричневі
Марина
09.09.2021
В аналізі на гормони показник ТитрАТРО 919,78, що це значить?
Наталя
09.09.2021
Доброго дня! Не мала статевих відносин більше року, і коли все сталось(секс був з презервативом) в мене з'явилася затримка місячних. Це може бути гормональний збій?
Таня
09.09.2021
За 10 днів до місячних почалися рожеві прожилкуваті виділення
Альона
08.09.2021
Доброго дня. Таке питання, дівчинка 5,7років ріст 105см, вага 16кг(при народженні 45см та вага 2350кг). Ріст матері 148см, батько 175см. Чи норма для нашого віку такий зріст та вага, чи все таки потрібно лікуватись?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У дитини спостерігається затримка в рості.Тгму потрібна консультація дитячого ендокринолога з вирішенням питання додаткового обстеження і подальшого лікування
Влад
08.09.2021
Перелом локтя после снятие гипса через 2 месяца начал играть в волейбол боли были но уменьшились после перерыва начал опять играть и бил очень сильно рука начала болеть там где был перелом что делать оно пройдет? Перелом закрытый
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно зробити контрольний знімок та обовязково проконсультуватись у травматолога
Олена
08.09.2021
Доброго дня. Три роки назад була операція по видаленню фіброаденоми з грудей, зараз хочу зробити лазерну епіляцію. Зараз жалоб немає. Чи можна робити такий вид епіляції під пахвами
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, можна
Людочка
08.09.2021
Доброго вечора. Затримка місячних 24 дні. ( 4 дні тому пульсував, був дуже чутливий правий яєчник) Ще був сильний стрес.. І 2 тижні тому закінчила приймати Дуфастон
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації може бути через відсутність овуляції внаслідок стресу, також треба виключити вагітність. Але потрібно більше інформації про вас. Чому приймали Дуфастон? Чи раніше була нерегулярна менструація? Останнє УЗД ОМТ? Потрібен очний прийом.
Олена
08.09.2021
Був незахищений секс і після нього почались місячні потім всі 5 днів так як мають іти дуже болить живіт внизу Затримка 6 день робила тест 1 полоска що робити
Вікторія
08.09.2021
Доброго дня! При правильному і тривалому прийнятті КОК закінчення сексу повинно бути перерваним чи може бути у середину?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Прийом КОК-це надійна контрацепція. Якщо приймаєте без пропусків, згідно інструкції, то додаткової контрацепції не потребуєте. Статевий акт може бути не перерваний.
Олег
07.09.2021
Добрий вечір, був секс зі своєю дівчиною, усі рази в презервативі, але немає місячних уже 2 тиждень, робили два тести на вагітність, перший на 4 дні затримки то було 1 полоска, другий на 10-11 теж показувало 1 полоску(буди різні тести на вагітність), що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Затримка менструації-це не лише про вагітність. Порушення менструального циклу може мати багато причин. Потрібна очна консультація і дообстеження. Звертайтесь,допоможемо.
Катя
07.09.2021
Доброго вечора, вчора мали початись місячні ввечері був незахищений статевий акт хлопець вроді встиг але ніхто із нас не впевнений, чи можна завагітніти Ще купила постинор не випила ще випила німід бо як перед місячними болів низ уже кілька днів , чи можна постинор пити з німідом?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Можна
Юлия
07.09.2021
Здравствуйте! На прошлой неделе начало беспокоить запястье, обратилась к врачу. Он поставил ортрит лучезапястного сустава под вопросом. Сделала УЗИ сустава- все впорядке. Мне посоветовали сделать электронейромиографию левого плеча. По этому исследованию заключение: выявлены признаки очаговой сенсорной нейропатии левого срединного нерва- уровень запястья... Подскажите пожалуйста что нужно делать и к которому врачу обращаться?
Настасія
07.09.2021
Доброго дня минулого місяця у мене була затримка менструації не пов’язана з вагітністю лікар виписав пити дуфастон після чого місячні почалися чи потрібно наступного місяця пити знову дуфастон якщо місячні не почалися знову в зазначений термін?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно звернутись на консультацію, тому що не зрозуміло з якою метою був призначений Дуфастон і на який термін. Є різні схеми призначення Дуфастону
Елена
07.09.2021
Добрый день.У меня перелом второго пальца на ноге.Ношу лангетку.Сегодня 2 недели со дня перелома.Когда можно пжл полностью ставать на ногу,хожу на пяте все это время.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо перелом без зміщення - потрібно зробити контрольний знімок через 1 місяць після травми для того, щоб визначитись з подальшим навантаженням та реабілітацією
Іра
06.09.2021
Місячні не ідуть майже місяць , П'ю нормоцикл якій призначив лікар ,через скільки часу місячні нормалізуються
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Місячні мають розпочатись при нормалізації менструального циклу. Коли точно, не відомо, так як ми не знали яке саме порушення у Вас було. Часто після прийому більше місяця Нормоцикл , цикл нормалізується
Любомир
06.09.2021
Добрий вечір. У мене гіпоплазія лівої ХА .Часті головні болі.скажіть що робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Варто звернутись до невролога. Під час консультаці лікар зможе визначити причини головного болю, скорегувати на потрібне дообстеження та призначити ефективне лікування.
Андрій
06.09.2021
Доброго дня! Місяць на потилиці червоні плями. Не турбують, не чешуться, але не естетично і не зрозуміла причина. Шампунь не міняв. Стресів очевидних не було. Проблема у режимі харчування? Яка можлива причина і що робити? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Необхідна очна консультація
Євгенія
06.09.2021
Доброго дня, мене 22 років, в мене не регулярна менструація , може раз у пів року бути , і так було постійно скільки себе пам'ятаю, була у врача, у чотирьох різних всі говорять що все знаходиться в нормі, що робити?
Руслан
06.09.2021
Доброго дня. В нас з дівчиною був незахищений секс після цього вона прийняла таблетку ellaone , що б не завагітніти. Зараз в неї затримка 9 день. Чи може вона бути вагітною? Теста ще не робила.
Оля
05.09.2021
Після статевого акту почались кров’янисті виділення (не перший раз був)
Татьяна
05.09.2021
Добрый день. Мне 39, 13 долгих лет ожидания, 4 операции, недавно сделали ЭКО - и вот она долгожданная беременность (сейчас 10 недель). Сдала анализы ПЛР на тромбофилию - есть мутация генов: Ген F13A1 (103 G>T) Ген FGB-Фібриноген (455 G>A) Ген Серпін1, PAI-1 (675 5G>4G) Ген ITGB3-β-інтегрин (1565 T>C) д-Димер 0.2 ПЛР. Фолатний цикл. MTHFR (1298 A>C) ПЛР. Фолатний цикл. MTRR (66 A>G) Протромбіновий час (ПЧ, РТ, сек.) 9.5 Фібриноген - 4.449 Мнение врачей разошлись, а я в большой растерянности, столько лет ожидания и теперь боюсь что-то упустить или сделать не так. На сегодняшний день принимаю: Кардиомагнил 75 Инжеста 2,5% 2 мл- 1 раз в день Девигель 1%, 1 мг - 3 раза/день Утрожестан 300 мг во влогалище на ночь. Подскажите, пожалуйста, стоит ли начинать принимать Клексан, если да, то с какой недели, и в какой дозе. Если нет, то продолжать ли пить кардиомагнил, в какой дозе и до какой недели (знаю, что после 14- вроде нельзя уже).
Віка
05.09.2021
5 днів затримки тест негативний ( тиждень тому були мізерні ледь помітні і зовсім чучуть світло -рожеві виділення)
Катя
05.09.2021
Після 2 днів статевого акту пішли місячні але тривали лише 2 дні .Чи можлива вагітність?
Марта
04.09.2021
Доброго дня , чи під час лікування молочниці вагінальними свічками неотризол є шанс завагітніти ?
Олеся
04.09.2021
Почались місячні на 4 дні раніше,і рожевого коліру
Олександра
04.09.2021
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи може бути температура тіла в обід і ввечері 37,1 при гаймориті? Лікуюсь антибіотиком 5 днів.
Юля
04.09.2021
Буду дуже чикати вашої відповіді❤️Був статевий незахищений переревний статевий акт, один день до місячних, пішли місячні на наступний день) але дуже боюся що можу завагітніти від чоловічого мастила, робила тест на 7 день після акту, показало 1 полосочку, але можливо тест був зашвидко зроблений, відчуття дуже некомфортні і дуже переживаю) віжповіжте будласка чи можлива вагітність
Інеса
04.09.2021
29 день циклу(Кд 27-29завжди) 3 дні тому зробила тест показав 1 полоску вчора зробила 2 теж 1.Поставила тест збоку пройшло декілька годин викидаючи помітила ледь помітну 2 полоску)Можлива всеж вагітність?
Nataliia
04.09.2021
Доброго дня,в мене місячні почалися 27 серпня з мазання 3 дні(завжди починалися з надмірного виділення2-3дні і зменшувалося),виділення стали помірні і не закінчуються,яка може бути причина?
Наталя
04.09.2021
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, був секс без презерватива , за 3 дні коли хотіли знову, під час сексу пішла кров... раніше такого не було. В чому може бути причина.
Юля
04.09.2021
Добрий день, 21 серпня були місячні, а 4 вересня знову почалися, що це може бути.
Марина
04.09.2021
Доброго дня. Затримка місячних 3 дні,на 3 день все болить як на місячні але з'явились незначні виділення темного кольору. Незахищений статевий акт був 14 днів назад
Мирослава
03.09.2021
Була спіраль Гінеколог вийняла її, Менструації так і нема, Можлива вагітність?
Петро
03.09.2021
Чи можна,і чи правильно,відразу після обстеження комп'ютерної периметрії на обох очах при діагнозі відкритокутова глаукома,робити тонометричне вимірювання внутрішньоочного тиску на обох очах? Чи можна і чи правильно відразу після декількахвилинного підбору окулярів на очах хворого з відкритокутовою глаукомою ,робити йому тонометричне вимірювання ВОТ на обох очах? Щиро Дякую
Ирина
03.09.2021
Если был анальный секс и теперь внутри ануса печет,а на половых губах папиломавирус,что делать
Оксана
03.09.2021
Потребую консультацію онлайн
Олена
03.09.2021
Місячні закінчились 22 серпня, а сьогодні 3вересня почалися знову. Чи може бути причиною цистит?
Роман
03.09.2021
Доброго дня ,скажіть будь ласка чи є якийсь метод .щоб дізнатися чи за останні 2 місяця був в жінки секс? Дякую
Валентина
03.09.2021
Доброго дня, вчора був незахищений секс а сьогодні під час походу в туалет замітила густі коричневі виділення...Статевий акт був за 4 дні до овуляції...Дуже боюсь щоб не завагітніти
Іванка
03.09.2021
Добрий день. Чи можливі сильні болі при зараженні бактерією хелікобактер?
Яна
03.09.2021
Неприємний запах мочі, но не самої мочі!
Максим
03.09.2021
Здравствуйте, меня гложет корректность моей операции. Сломал ключицу. Врачь сделал операцию но пластина не соединяет кость, сказал что лучше не смог сделать из-за вены, что кость соединиться костной мозоллью. Это так ?! Вот ссылка на снимок: https://drive.google.com/file/d/1-_3HJgTBfIAyHBy6-vkCHVhA1qH8XwVJ/view?usp=drivesdk
Максим
03.09.2021
https://drive.google.com/file/d/1-_3HJgTBfIAyHBy6-vkCHVhA1qH8XwVJ/view?usp=drivesdk
Оксана
02.09.2021
Чи можливий збій менструального циклу після геморагічної кісти(вже немає)? 2 дня назад повинна була бути менструація, живіт болить так як на місячні а крові немає
Марія
02.09.2021
Доброго дня! Мають завтра бути місячні але живіт не болить. Минулого місяця пила постинор можлива від нього затримка?
Віка
02.09.2021
Добрий день) завтра мають бути місячні, але живіт не болить, тільки болять груди. Минулого місяця приймала Постинор
Руслан
02.09.2021
Сломал ногу , но вроде не правильно наложили гипс , оноайн в вайбере можно набраться ?
Мария
02.09.2021
Добрый день. На протяжении 2,5 лет температура от 37,1 - 37,4. Иногда снижается до нормальной 36,6. За это время набрала 30 лишних кг. Что это может быть?
Олена
02.09.2021
Доброго дня. Три роки назад була операція по видаленню фіброаденоми з грудей, зараз хочу зробити лазерну епіляцію. Зараз жалоб немає. Чи можна робити такий вид епіляції під пахвами
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, можна
Людмила
02.09.2021
Перелом голеностопа. Гипс уже 3 недели. Можно заменить гипс на ортез. Спасибо огромное
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, але спершу потрібно побачити ренгенівський знімок
Соня
01.09.2021
Дякую за попередню відповідь,що таке ключові клітини+++,чим лікувати?
Вера
01.09.2021
Після нерегулярного сексу (захищеного) затримка 10 днів тест негативний Чому вони не починаються?
Віта
01.09.2021
Добрий день. Планувала вагітність. Була затримка 3 дні, але з коричневими виділеннями. Потім пішла кров. Чи можлива вагітність?
Віра
01.09.2021
Це вже 2-3 місяць коли критичні мають бути , то дуже мало крові (здається що можу бути вагітною) і вот вже 4 день критичний їх немає
Марія
01.09.2021
Яка причина місячні пішли два рази за липень і досі нема
Марія
01.09.2021
у Липні місячні пішли два рази і затримка уже місяць
Марія
01.09.2021
Дуже дякую Вам за відповідь В репродуктивній клініці нам вже сказали що без екз нам не обійтись чоловіку поставили діагноз олігоастенотератоазооспермія назначили курс вітамінів після прийому вітамінів показники були піднялись до норми з якою можна робити ВМІ перед процедурою здав аналіз спермограми то діагноз був тератоастенозооспермія в нас резус фактор в чоловіка 2+ а в мене 4- група крові але казали на першу вагітність це не вплине і прохідність труб мені не провіряли ні перед тим як проводити процедуру і після того як після першої невдалої так і після другої а сказали разу що шансів було не багато і треба тільки екз робити
Маша
01.09.2021
Вакцинувалась від COVID-19 на 4-й день менструації. Виділення раптово припинились. Це може бути побічний ефект?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Ні,це не може бути побічним ефектом вакцинації. До того ж 4 дні-це нормальна тривалість менструації.
Василь Лук'янець
01.09.2021
Доброго часу доби таке питання я здавав тест на віл в мед закладі(кров на антитіла) і випадково випив звичайної води і з'їв солі (дуже малу кількість ) чи потрібно перездавати тест ( результат був негативний). Дякую завчасно
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ні на результат це не вплине, але якщо у Вас є сумніви, то краще перездати аналіз.
Соня
01.09.2021
Проходила медогляд,діагноз sana,що означпє?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Sana - це так колись позначали в діагнозі жінок, які пройшли профілактичний огляд та не мають патології. Раніше їм проводилась САНАція (звідти і слово), тобто обробка дезінфікуючими розчинами, хоч потреби в тому не було. Деякі лікарі досі використовують це слово в заключенні.
маша
31.08.2021
може через таблетки проти грибка бути затримка місячних ? (16 р)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ні, дуже маловірогідно
Виталий
31.08.2021
После удаление липомы хирургическим путем в области шеи . Появились такие симптомы: онемело ухо и болит, а иногда слышно пульсацию и шум в ухе. С момента операции прошло 14 дней.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Необхідно оглянути пацієнта
Петро
31.08.2021
Як часто , при діагнозі первинна відкритокутова глаукома можна міряти(контролювати) внутрішньоочний тиск, і чи процедура вимірювання внутрішньоочного тиску не шкодить на кришталик ока?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. При підборі очних крапель у пацієнтів з некомпесованою глаукомою ВОТ вимірюється 1 раз/ тиждень. Глаукомним компенсованим хворим вимірювання ВОТ проводить раз на 1-3 місяці. Вимірювання ВОТ ніяким чином не шкодить кришталику.
Ольга
31.08.2021
Доброго дня. Лікаря ендокринолога у місті не має. Підскажіть будь ласка, чи можете ви призначити лікування по таких результатам обстеження щитовидки: Тиреотропний гормон 6,350 Трийодтиронін загальний 78,5 Тироксин загальний 9,45 Пролактин 27,55. Дата народження:15.03.1993р. Не вагітна, не народжувала.
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Краще запишіться на прийом або онлайн-консультацію. У Вас знижена функція щитоподібної залози. Необхідно детально Вам все пояснити.
Анна
31.08.2021
Добрий день, дитина перед тим як заснути на животі піднімає і опускає попу. Що це може бути? Дитині 3,5років хлопчик
Каріна
31.08.2021
Доброго дня , підсажіть будь ласка чи можна робити тест на вагітність ввечері ,якщо цілий день до туалету неходила ?
Анна
31.08.2021
Доброго дня! В мене болить поперек і відає в ліву ногу,вже місяць ,останню неділю боль ужасна,не сплю ночами.Робила МРТ грижа,лікарі кажуть операція! Скажіть можна минути операцію?
Відповідь від лікаря
Доброго дня На це запитання можна дати відповідь після огляду пацієнта ( при собі мати результати обстежень)
Олена
31.08.2021
Був незахищений секс і після нього почались місячні потім всі 5 днів так як мають іти дуже болить живіт внизу чи можна завагітніти ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Дуже малоймовірно. Та подібні ситуації хоч і рідко, але трапляються. Не хвилюйтеся передчасно. Очікуйте наступної менструації. У випадку затримки-звертайтеся на прийом до гінеколога.
Наталія
31.08.2021
Доброго дня. В мене рідке волосся і повільно росте. Кінці постійно ламаються і тому воно не дуже довге. Нігті теж ламкі і повільно ростуть. На консультації в лікаря порадили здати аналізи на ТТГ, Т4 вільний, АТПО, вітамін Д та цинк. Результати такі: Цинк - 11,75 мкмоль/л, вітамін Д -31,95 нг/мл, ТТГ - 1,489 мОд/л, Т4 вільний - 0,76нг/до, АТПО - 117,58 МОд/мл. Хотілося бдізнатись про що говорять ці результати і що далі робити.
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Наявний аутоімунний тиреоідит. Для призначення лікування пройдіть узд обстеження щз, а далі виберіть зручний для себе спосіб консультації ендокринолога.
Галина
31.08.2021
Затримка 18 днів..останні пару днів болі як перед критичними днями..які можуть бути причини?
Валентина
31.08.2021
Якщо після незахищеного сексу в день овуляції,на другий день з'явилися кров'янисті виділення про що це може свідчити. Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Може свідчити про овуляторний синдром, а може говорити про патологію шийки матки (ектропіон, що кровить, поліп шийки). Зверніться на очний прийом до гінеколога.
Іра
30.08.2021
Добрий день допоможіть розшифрувати аналізи що потрібно робити? На узд підозра на аутоімуний тиреоїдит АТ до ТГ 393.1 TSH 3.50
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Є Аутоімунний тиреоідит. Здайте АТ до ТПО для підтвердження діагнозу та призначення лікування.
Наталія
30.08.2021
Доброго дня,чи може бути причина затримки місячних в тому що ми почали вести відкрите статеве життя
Ніла
30.08.2021
Доброго дня! З'явились дрібні висипи на руках. Якщо спробувати описати - без форми,випуклі, якщо провести пальцями як згруповані маленькі-маленькі прищички "ширшаві". Під пахвами також зявилось декілька більших великих, червоних, сухих та сверблять, якщо один раз почухати вже важко зупинитись, а також аналогічне між ногами, біля лобка (де розпочинаються внутрішня сторона ніг), дуже сухе і набухле.
Олександра
30.08.2021
Доброго дня!Затримка місячних,але були 2 дні незначні міс.,тепер час від часу проявляються кровяні виділення так, як перед чи після місячних, тести негативні. Є привід для хвилювання
Катерина
30.08.2021
Часто нудить, нещодавно були сильні болі і сильна нудота
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно звернутись на прийом до гастроентеролога.
Вікторія
30.08.2021
Затримака 7 днів. Були виділення 2 дні але дуже мало
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Вікторія. Вибачте, не зрозуміле запитання. Які саме виділення і що саме Вас цікавить чи непокоїть?
Аліна
29.08.2021
доброго вечора) лікувалася гелем інтінова, залишилося прийняти ще один шприц,чи можна займатися статевим актом?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Можна
Катерина
29.08.2021
Доброго дня, я приймаю ліки джас. Наскільки я знаю то останні 4 таблетки це плацебо. В мене лишалося 3 пігулки плацебо, я одну прийняла ранком, тоді за декілька годин у мене почалася менструація. А на наступний день я почала пити вже нову упаковку ліків джас. Скажіть це впливає на дію контрацептиву? Чи є це порушенням?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. На дію контрацептиву це не впливає, та в подальшому таблетки слід вживати згідно інструкції, а не лише активні
Катерина
29.08.2021
Чотири місяці назад потягнула ногу. Біль була сильна, набряк був, зробили рентген - нічого не показав. Виписали нестероїдні, серрату, гель. Трохи полегше стало. Але біль збереглася до сьогодні та набряк. Зробила МРТ. Висновок - часткове пошкодження передньої гомілково-таоанної зв'язки, легаментопатія задньої великого гомілкової таранної зв'язки та великогоміокової пяткової зв'язки, теносиновітт сузожилків довгого згинача пвльців стопи, заднього великогоміокового, довгого малогоміокового м'язів, артроз таранного човноподібного суглоба, набряк волокон довгого згинача великого пальця стопи, синрвіт гомілково-ступеневого суглоба, синрвіт пятково-кубоподвбного суглоба. Підкажіть, будь ласка, чт потрібно ставити гібс та пити антибіотики? Нічого не допомагає.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Спершу потрібно зняти залишковий запальний процес.Та обовязково консультація реабілітолога і фізпроцедури для кращого відновлення.Потім потрібно виконати PRP терапію ( дати регенеративні властивості пошкодженим структурам)
Настя
27.08.2021
Доброго дня,був не захищений перший статевий акт в останній день місячних,затримка 4 дні,чи можлива вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Елена
27.08.2021
Здравствуйте, буду очень благодарна если ответите. Началось все в 2014 г., с утра до вечера ощущение "падения", сильная и быстрая усталость с самого утра, усталость мышц ног при незначительной нагрузке. Со стороны головы симптомы такие: начинается "приступ" с зрительного восприятия—больно смотреть, больно переводить взгляд, все становиться как будто далеким, "как в телевизоре", будто я "отсутствую, просто наблюдаю со стороны. Также есть реакция на звуки, свет, голоса(все как в тумане/телевизоре. Потом появляется ощущение/желание мозга…? наверное просто "вырубиться" прямо во время хотьбы/стояния и т. д. Потом появляется ощущения шатания, качания, падения, слабость в ногах и резкое желание присесть совместно с вышеупомянутыми симптомами. По длетельности: длится это все от 5 минут до нескольких дней. Результаты УЗИ сосудов головы и шеи: вазоспазм обеих СМА, правых ПМА, ЗМА, левой ПА, кровоток в венах в пределах нормативных значений., ассиметрия кровотоква выраженая по ЗМА, скоростные характеристики выше возрастных нормативных значений. Умеренно выраженые дифузные изменения биоэлектрической активности коры головного мозга. Нарушение функции верхнестволовых регуляторных систем мозга. Исследование активности ЭЭГвыявляет неустойчивостьуровня функционального состояния коры. Признаки венозной дисциркуляции—эктазирована правая ВЯВ, С—изгибобеих ПА в сигменте V2обусловлен патологией шейного отдела позвоночника, кровоток по ним достаточный, ассиметричный. Плечеголовый ствол, подключичные артерии, экстракраниальные отделы сонных и позвоночных артерий визуализированы, проходимы. Сейчас пью циннаризин уже месяц, начала с 1т 3 раза в день, сегодня по две 3 раза в день. Вначале чувствовалось облегчение, потом потихонку все симптомы возвращаются. Что у меня за диагноз и что нужно пропить или проколоть что это состояние ушло, посоветуйте пожалуйста, уже сил нет.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. З даними симптомами та обстеженням потрібно звернутись до невролога для додаткового огляду та уточнення анамнезу хвороби, оскільки без цього встановити точний діагноз не можливо, а відповідно і призначити лікування.
Богдан
27.08.2021
Аритмія, синдром Вольфа Паркінсона Уайта.. Чи можна робити щеплення на ковід?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, так, це не є протипоказом до вакцинації. Проте не виключає індивідуальної не переносимості одного з компонентів вакцини.
Оксана
27.08.2021
Доброго дня,в мене затримка 4 дні,тести негативні, симптомів вагітності немає
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Наталія
27.08.2021
Добрий день! Лікую дисплазію матки свічками Альфарекін. Почалися критичні дні. Чи можно перервати курс лікування . Залишилося 3 свічки. Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня,Наталія! Якщо ви використовуєте супозиторії вагінально-то під час менструації вони з виділеннями виходитимуть. Вагінальні форми лікарських засобів не застосовують під час місячних.
Ольга
27.08.2021
Мені 18. В мене нерегулярні місячні. Почались вони в 14 років. Наразі в мене 96 день цикла, затримка 49 днів. Тест не робила, тому що в мене ніколи не було сексу.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, обов‘язково треба прийти на очний прийом і вирішити це питання, тому що часті затримки менструації небезпечні для ендометрію (внутрішня слизова оболонка матки).
Yuliya
27.08.2021
Доброго дня , статевий акт був за 3 дня до місячних , і почалися місячні , є вірогідність того що вагітна?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Маловірогідно
Іванна
27.08.2021
Яка причина може бути затримки місячних?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Причин може бути багато. Живете статевим життям чи ні? Контрацепцією користуєтесь чи ні? Екстренну контрацепцію використовували? Приймали якісь ліки? Подорожували? Маєте якісь соматичні чи ендокринологічні захворювання? Можливо намагались схуднути? Все важливо уточняти, аби встановити причину.
Іванна
27.08.2021
Доброго дня! Останній раз в мене були місячні 2 липня і вже мали бути давно але немає затримка вже 24 день робила тест на вагітність не вагітна
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Антоніна
27.08.2021
Добрий день! Був нежить, виділення іноді були з легкими слідами крові. Використовувала Евказолін. Тепер іноді є закладеність носа, а також у носі весь час засохла кров. Коли ніс промити водою, то починається легка кровотеча. Наніч змащую ніс маслом шипшини. Використовую отривін та п'ю синупрет. Як прибрати кровотечі з носа?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Більш детально потрібно зібрати анамнез.Цікавить термін використання та дозування евказоліну.Скільки закладенність та кровотечі? Бажано було б все таки звернутись до лікаря перш чим займатись самолікуванням.
Марія
27.08.2021
Аналізи здавала естрадіол, прогестерон, фсг, лг, т3, т4 овуляціяю відстежували фолікулометрією все в нормі фолікулів багато овуляцію як відстежували то була раз на 16 день раз на 14 день коли в другій фазі здала прогестерон при збої менструації то він був нижче норми виписували або дюфастон або утрожестан місячні внормовувались коли переставала їх пити бували знову збої при плануванні дитини безпліддя чоловічий фактор в мене все добре але після того як зробили 2 інсемінацію завагітніти не вдалось то після того місячні були 2 дні і все потім була затримка в 64 дні і почались самі 4 дні йшли добре на 5-6 день простр мазалось і все тому вже незнаю що тепер і думати дякую вам за відповідь
Відповідь від лікаря
Доброго дня, навіть в абсолютно здорових жінок можуть виникати затримки менструації, що говорить про ановуляторні цикли. Очевидно після інсемінації у вас не було овуляції (можливо через стрес чи інші фактори), але головне, що цикл відновився. Вам обов‘язково потрібно вирішити питання з чоловічим фактором у андролога, але не варто забувати ще й про трубний фактор (перевірити прохідність труб) та ендометрій.
Оксана
27.08.2021
23 роки місячні ще ні разу не починалися
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Вам неодмінно потрібно відвідати гінеколога. При відсутності менструації до 16 років,батьки з дівчинкою мають звернутись до дитячого гінеколога і з'ясовувати причини. Раджу перед прийомом зробити УЗД.
Ксения
26.08.2021
Попередні місячні не рясні як зазвичай, з періодами припинення під час менструації, затримка два дні, один з тестів негативний
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Ксенія. Один тест негативний. Скільки їх було? Чи були позитивні? Напишіть,що саме Вас цікавить?
Віта
26.08.2021
Чи являється медобіотин гемопатичним ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ні
Ковальчук Богдана
26.08.2021
Тести показують негативно,а менструації немає
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Богдана
26.08.2021
Добрий день кінець місяця в мене немає менструації тест показав негативно признаків вагітності немає, живіт поболює
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини)
Інна
26.08.2021
Доброго дня,скажіть будь ласка болить під правою лопаткою,і вадко вдихати повітря на повні легені,що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для варифікації діагнозу зверніться будь ласка до невропатолога або кардіолога для подальшого обстеження
Інна
26.08.2021
Доброго дня,чи може овуляція настати на 7 день після місячних?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Може бути тільки у тому випадку, коли цикл короткий
Николай
26.08.2021
Добрый день, у меня на анализах оказалось впч 51, 10"5 показатель 3.3 и 4.4, хотелось бы узнать насколько это плохо и что посоветует уролог
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Цей тип впл з низьким рівнем онкопатогенності , особливої загрози за собою не несе . Також доказової бази для лікування впл немає. Треба лише слідкувати за зовнішніми проявами на шкірі, якщо вони є, то їх краще видалити.
Наталия
25.08.2021
Доброго дня.Дитина 10 років почались місячні але виділення невеличкі (мазалось) днів 7.Потім ніби перестало пройшло 4 дні знову почалося,чи це є нормою чи потрібно звертатись до лікаря?Буду вдячна за будь яку відповідь
Відповідь від лікаря
Доброго дня, якщо немає інтенсивної кровотечі, то панікувати не потрібно. Нерегулярні місячні протягом першого року після їх початку - варіант норми. Головне, щоб вони і далі не були частіше, ніж раз у 18 днів, не довше 7 днів і не більше 5 прокладок на добу. Треба слідкувати в динаміці. І обов‘язково треба прийти на прийом, щоб виключити передчасне статеве дозрівання, оскільки 10 років для першої менструації може бути зарано, якщо ще немає вторинних статевих ознак.
Людмила
25.08.2021
Моій мамі 83 роки у неі сахарний діабет 9. 10,3 приймає ліки глюкофаж але цукор не падає підскажіть що робити дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Необхідно дообстеження та корекція цукрознижуючоі терапії. Обов‘язково консультація ендокринолога! Можливий виклик ендокринолога додому.
Світана
25.08.2021
Доброго дня. Була затримка тиждень,тоді місячні і після того за 2 тижні знову місячні.По календарі мали бути за тиждень.Чи нормально це?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Світлана! Ні,це не нормально. По менструальному календарю місячні мали б бути через 4 тижні після початку останньої менструації(якщо Ваш цикл в середньому 28 днів), а не через два тижні. Отже це порушення менструального циклу,яке потребує уточнення причин. Зверніться на особистий прийом до гінеколога.
Настя
25.08.2021
Коли на чнуться місячні якщо кінчилися 3 липня
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) та зробіть УЗД органів малого тазу
Марина
24.08.2021
Добрый день. Провели обследования колена. Помогите расшифровать мрт, что дальше делать? Вывод: дегенеративные изменения коленного сустава, разрыв заднего рога медиального мениска, неполный разрыв заднего рога латеральтного мениске .Дегенеративни изменения передней крестообразно связи. Бурсит.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно обовязково лікарем травматологом оглянути коліно та мрт скани. Такі зміни можуть потребувати навіть оперативного втручання, але спершу огляд.
Анна
24.08.2021
Місячні були 11 днів тому, а сьогодні з'явилися світло- коричневі виділення, і незначні ниючі болі, що це може бути?
Ярослав
24.08.2021
Доброго дня вам! У дружини болить зап'ястя, трішки є набряк? Що це може бути? Дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно оглянути пацієнтку, можливо будуть потрібні якість дообстеження для постановки діагнозу.
Діана
24.08.2021
Доброго дня скажіть будь ласка була затримка місячних зробила тест показав вагітність сьогодні була на роботі було жарко пішла трохи кров що це чи нормально це
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Діана. Вцілому , наявність незначної кількості кровянистих виділень не є критичним , але Вам потрібно звернутись до лікаря на УЗД ( для визначення місця локалізації плідного яйця )
Віталія
24.08.2021
Потрібна консультація, при проходженні Обхідного листа до школи зробили обстеження щитовидної, перегляньте, будь ласка
Оля
24.08.2021
Доброго дня,якщо секс був на 3 дні місячних,а місячні закінчилися через 2 дні після цього,через скільки днів потрібно робити тест на вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Ольга. У вашому випадку тест на вагітність робити не потрібно , у вашій ситуації завагітніти неможливо.
Дарина
23.08.2021
Доброго вечора , пройшло дві неділі після місячних , почалися виділення кровянисті . Біль в незу живота , три місяці тому лікувала кісту , що може бути ?
Ирина
23.08.2021
Здравствуйте! Резко ухудшилось состояние: сильные боли во всех областях головы, головокружение, нарушение координации движения, пелена перед глазами, шум в левой половине головы, больно вращать глазами и головой. На КТ: гидроцефально расширены желудочки 13 мм. Лечение: в/в капельно лизин 5,0, магнезия 5,0, Актовегин 5,0, Церебролизин 5,0, ренейро 4,0. Сделала 5 капельниц, но состояние не улучшается. До этого( 2018году) на МРТ была Наружная умеренная гидроцефалия. Но после лечения состояние улучшалось. От внутричерепной гипертензии страдаю с 2015 года( а прошлом были зчмт). Скажите пожалуйста, опасно ли сейчас мое состояние( внутренняя гидроцефалия), на много ли увеличены желудочки и правильное ли лечение. Или срочно нужен стационар. Из-за нарушения координации движения и головокружения с трудом передвигаюсь по квартире. Мне 48 лет. Спасибо
Відповідь від лікаря
Доброго дня! З Вашим діагнозом потрібно лікуватись стаціонарно під наглядом медичного персоналу. Лікування вірне, але Вам потрібно на стаціонар!
Христина
23.08.2021
Доброго дня ставила вагінальні свічки на 10 днів чи може із за них бути затримка у мене наразі 29 день циклу до того починались на 23-24 день циклу місячні
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Ні, вагінальні супозиторії не можуть викликати затримки місячних. Варто шукати іншу причину. Зверніться на огляд та гінекологічне УЗД.
Диана
23.08.2021
Можно ли при двурогой матке подкововидной почке забеременеть?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Можна завагітніти. Є інші питання-розміри рогів матки і ін. що може впливати на виношування вагітності. Потрібна особиста консультація по результатах УЗД.
Ольга
22.08.2021
ДОБРОГО ДНЯ. У МЕНЕ БУВ НЕ ЗАХИЩЕНИЙ СТАТЕВИЙ АКТ. ЧЕРЕЗ 2 ДНІВ ПІСЛЯ НЬОГО РОЗПОЧАЛИСЯ МІСЯЧНІ. НАСТУПНІ МІСЯЧНІ НЕ НАСТАЛИ. ЗАТРИМКА 13 ДНІВ. ЧИ МОЖЛИВА ВАГІТНІСТЬ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Руслана
21.08.2021
Дуже сильно болить піджилудочна аж корчить що робити
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно зробити УЗД ОЧП, загальний аналіз крові, діастаза (альфа-амілаза) сечі.
Антоніна
21.08.2021
Доброго дня! Останнім часом турбує дуже сильне серцебиття: у стані спокою пульс приблизно 120. Стала відчувати болі в серці останнім часом дуже часто, особливо після нервів. Що порадите робити з таким станом? Дуже дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня, з метою уточнення діагнозу необхідно виконати ЕКГ (щоб зрозуміти яка аритмія), ЕхоКГ з послідуючим оглядом кардіолога також бажано виконати УЗД щитовидної залози та біохімічне дослідження крові на гормони щитовидної залози (ТТГ, вТ3, вТ4) з послідуючим оглядом ендокринолога.
Катя
21.08.2021
У мене з моїм хлопцем був статевий акт стидно сказати, через кульок в той момент не було презерватива але він в мене не кончав боюсь чи можу я завагітніти від чоловічого мастила
Відповідь від лікаря
Доброго дня. В чоловічому прееякуляті є невелика кількість сперматозоїдів, тому можна завагітніти навіть без еякуляції в піхву, якщо не використовувати бар‘єрні методи контрацепції. Пакети до таких методів не відносяться, будь ласка, не використовуйте їх з такою метою.
Карина
20.08.2021
Через скільки днів після зачаття, можна робити тест?
Марина
20.08.2021
Доброго дня!!!Чи можна пити вітаміни ( Аєвіт або інші..) десь тиждень перед менструацією, щоб не було висипань. Якщо ні, то що можете порекомендувати? Аналізи всі в нормі.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Прийом вітамінів не профілактують висипку . Для зміцнення організму вітаміни приймати можна ,якщо немає протипоказів
Марія
20.08.2021
Доброго дня! Робила інсемінацію на протязі 14 днів приймала утрожестан вагітність не підтвердилась через 5 днів почались місячні але пройшли тільки два дні лікар сказав що занепокоїнь немає наступні місячні будуть йти в нормі після того місячні почались на 64 день затримки чи можливий такий збій після невдалої процедури цикл не був ніколи регулярний коливатися міг і до 45 днів пооікістоз не виявлений аналізи які назначили все були в нормі тільки прогестерон в другій фазі циклу завжди падав дуже дякую Вам за відповідь
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Марія! Те що у Вас і до процедури менструальний цикл був не регулярний і значно подовжений, свідчить радше про гормональні порушення. Мені складно Вам відповісти про які, адже обстежень я не бачила. Аналізи, що здавали-в нормі, але можливо призначені були не всі необхідні обстеження? Чи відбувається овуляція, чи робили Ви фолікулогенез? Сама процедура інсемінації не може в результаті призвести до порушення менструального циклу.
Александра
20.08.2021
Яким чином найбільш точно обстежити дитину на наявність чи відсутність лямблій та інших глистів? Кров, кал?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Аналіз калу на яйця гельмінтів та найпростіші метод Парасеп. В деяких випадках рекомендовано ІФА крові на антитіла до гельмінтів , тут вирішує лікар
Катерина
20.08.2021
Доброго ранку. Тиждень назад ходила на УЗД по вагітності.... Сказали що вагітності не спостерігається... Затримка місячних тиждень, і тест на вагітність показує позитивний результат зараз і до затримки???
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб підтвердити або спростувати вагітність через тиждень здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) та зробіть повторне УЗД
Ірина
19.08.2021
Доброго вечора,якщо в мене був незахищений секс,після нього я пішла в туалет,і під час сечовипускання витекла сперма,як це впливає на зачаття і чому
Ольга
19.08.2021
Доброго дня! В мене нерегулярний місячний цикл (годую груддю). Тест показав позитивний. Інших ознак вагітності нема чи варто повторити тест? Чи може показати тест вагітності при нерегулярних місячних?
Оля
19.08.2021
Скажіть будь ласка що може бути біль в правому боці і внизу живота , білок в сечі 1.8 шое 20. Лейкоцити 11.2
Таня
19.08.2021
Доброго дня, на цьому тижні проходила комісію при огляді гінеколог сказала що є невелика ерзія( хоча років 10 назад я її прижигала,і при проходженні комісії щороку було видно тількі рубець),були взяті мазкі і результат 2B,підскажіть що це означає ,дуже переживаю.Лікар дала направлення на дообстеження
Таня
19.08.2021
Доброго дня, на цьому тижні проходила комісію при огляді гінеколог сказала що є невелика ерзія( хоча років 10 назад я її прижигала,і при проходженні комісії щороку було видно тількі рубець),були взяті мазкі і результат 2B,підскажіть що це означає ,дуже переживаю.Лікар дала направлення на дообстеження
Оксана
19.08.2021
Доброго дня,вчора був незахищений секс,після нього я полежала 15 хв,і пішла в туалет,під час сечовипускання витекла трохи сперма,чи це впливає на зачаття
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, це впливає на зачаття.
Вікторія
19.08.2021
Дорого дня. Хотілося б поцікавитись, чи обовязково після ймовірного запліднення, має бути затримка, якщо запліднення відбулось за 4 дні до місяних?
Відповідь від лікаря
Запліднення за 4 дні до місячних дуже малоймовірно. Але кров‘янисті виділення, що нагадують менструацію, на фоні вагітності можуть бути, хоч і нечасто. Це зумовлено імплантацією плідного яйця в порожнині матки (руйнується стінка судин і це може супроводжуватись кровотечою). Тоді затримку місячних, як таку, можна пропустити. Проте ви все одно помітите, що менструація не така, як зазвичай
Ірина
18.08.2021
Місячних немає уже три місяці , заміть них скудні коричневі виділення, п'ю нормоцикл уже третій місяць також пропила вітамін Е , але місячних так і немає чи може бути вагітність яку гінеколог просто не помітила ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня,Ірино! Якщо гінеколог оглядав Вас ще до затримки, або при затримці місячних до десяти-чотирнадняти днів - вагітність бімануально дуже складно визначити, адже розміри матки можуть бути нормальні. За будь яких сумнівів, при затримці на 10-14 днів, варто зробити УЗД гінекологічне; зробити аналіз на ХГЛ або тест на вагітність.
Яна
18.08.2021
Может нормоцикл привезти к выкидышу или навредить плоду
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Яна! Ні,прийом Нормоциклу не нашкодить ембріону, і не спричинить викидня. Але ж показ до прийому препарату-порушення циклу, а не вагітність. Тому, якщо на фоні прийому виникла затримка, Ви не користувались ніякими засобами контрацепції - необхідно одразу припинити прийом ліків і пересвідчитись в наявності чи відсутності вагітності, а не продовжувати прийом препарату.
Галина
18.08.2021
Доброго дня. В мене 19 день циклу. Я приймаю дюфастон з 10 по 25 день циклу. Почалися передчасно місячні. Питання чи потрібно продовжити пити дюфастон
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Продовжувати потрібно. Але все залежить від кількості таблеток і тривалості лікування
Каріна
18.08.2021
Дуже дякую Вам за відповідь,надіюсь вагітність настане♥️
Діана
18.08.2021
Доброго дня,в мене затримка місячних 14 днів, в мене нерегулярний цикл, зробила тільки один тест на вагітність, показав позитивний результат, більше ознак вагітності немає, чи можлива вагітність , чи слід зробити повторни тест?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Наталья
18.08.2021
Таке питання, в вашій клініці роблять таку складну операцію як ректоцеле, в украиніж не зарегестровпнно апарат для проведення ціеі операції і вона вважається дуже складна, і часто мае тяжкі ускладнення, які гарантіі на благополучний ісход
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Будь-яка операція - це завжди складно і дати 100 відсотків гарантії, що ускладнень не буде було б не правильно. У нашому центрі ми вже давно успішно проводимо такі хірургічні втручання. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Светлана
18.08.2021
Затруднённое дыхание. Антигистаминные принимаю, массаж сделала, чтоб исключить зажим.
Марина
18.08.2021
Доброго дня! Скажіть будь-ласка , 10 днів назад був незахищений акт, сьогодні 3-й день затримки, сильний біль в низу живота— чи може бути це вагітність?(тест негативний)
Відповідь від лікаря
Вагітність можлива, зрідка тести можуть бути хибнонегативні. Здайте аналіз крові на ХГЛ. Але все ж, швидше за все, це просто варіант норми, оскільки затримка до 7 днів не вважається патологічною.
Ірина
18.08.2021
Чому місячні ідуть тільки ввечері
Наталья
17.08.2021
Добрий день. Допоможіть розшифрувати аналізи                     ТТГ 1.92 АТПО 12.9 Т4 вільний 0.955 Т3 вільний  2.86
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Функціональний стан щитовидної залози задовільний. Все в нормі.
Аня
17.08.2021
Будласка відповіжте, був статевий незахищений акт один день до місячних, ранком пішли місячні, тривали 4 дня зупинилися на два, і потім почали виникати кров‘янисті виділення) можлива вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Вірогідність звичайно низька,але все ж існує. Раджу звернутись на прийом для отримання рекомендацій з дообстеження. Окрім того, кров'янисті виділення, що тривають після менструації, можуть мати і інші причини, не пов'язані із вагітністю. Саме тому потрібен індивідуальний підхід,огляд і дообстеження.
Юля
17.08.2021
Добрий день. Цикл - 30 днів. В п’ятницю в обід був незахищений секс. В суботу зранку почались місячні, не зовсім типові для мене ( в рази менша кількість виділень). Чи можна завагітніти при умові, що овуляція «гуляє»?
Каріна
17.08.2021
Доброго дня. Чи можна завагітніти під кінець менструації (7 день)? Менструація триває 8 днів
Відповідь від лікаря
Доброго дня Каріна! Так, імовірність вагітності існує. Має значення не лише тривалість менструації, а і тривалість усього циклу. До того ж овуляції можуть бути ранні (не всередині циклу,як зазвичай, а раніше), або пізні. Крім того, сперматозоїди потрапивши в статеві шляхи жінки, зберігають свою життєздатність ще до 5 днів. Саме тому імовірність вагітності зберігається.
Ельвіра
16.08.2021
Доброго вечора... В мене така проблема, як більше року температура 37-37,2... Почалось все, помер тато, потім викідень, потім завмерла вагітність, потім пробила ногу на вила, потім в грудні Ковід, пост ковід, тобто кишечник, серце, тиск, гастрит, печінка все полетіло .. І до цього часу, після 16 год починає пекти лице, болить голова, знобить, вжар кидає то в холод, в грудях ніби горить, ніби подавилась, важко дихать, нічого не хочу, навіть жить так втомилась, а після 22 год починає сама падать, і так майже кожен день... Місяць тому видалила зуб 7 з верху з кістою, все зажило, а от лімфовузол в шоці болить і сіпає, тягне досі, він не зменшився але і не збільшився, думала це від зуба, ні все так далі продовжується, За цей період випила 6 видів антибіотиків, ніякого ефекту... За рік обійшла всіх кого можна, що тільки не провіряла, нічого...
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо виключено проблеми внутрішніх органів та виключені буль які запальні процеси, то підвищення температури може бути пов’язане з дисфункцією вегетативної нервової системи на фоні хронічного стресу. Варто проконсультуватись з психотерапевтом або невропатологом.
Юлія
16.08.2021
Добрий вечір. Місячні стабільно 5 днів, перші 2 дні - інтенсивні.Минули цикл тривав 31 день. Цього циклу місячні тривали лише 2 дні, виділення помірні ( було пару маленьких згустків та прозорий слиз). Це норма? Чи може це бути імплантаційна кровотеча?
Відповідь від лікаря
Добрий день, швидше за все, це все ж така менструація. Але, щоб виключити вагітність - здайте кров на ХГЛ.
Оксана
16.08.2021
Чи можна при діагнозі первинній відкритокутовій глаукомі одночасно застосовувати для зменшення внутрішньоочного тиску очні каплі Бримонал 0,2% яким закапую око в 7:30 і 19:30год. і Унілат - в 22:00год, в одне і те ж саме око?Так як до складу діючих речовин,що в Бримонал 0,2%входить в тому числі: Натрію хлорид,Бензалконію хлорид,Натрію гідроксид. До складу діючих речовин,що в Унілат входить в тому числі: Натрію хлорид, Бензалконію хлорид і Натрію гідроксид. В інструкції написано так: "Повідомлялось про парадоксальне підвищення внутрішньоочного тиску після одночасного офтальмологічного застосування двох аналогів простагландинів".
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Діючі речовини в цих двох краплях відносяться до різних фармакотерапевтичних груп з різним механізмом дії. Одночасне застосування можливе для дрсягнення кращого лікувального ефекту. Ви перерахували допоміжні речовини / консерванти , які є спільними для багатьох крапель. На показники очного тиску впливу вони не мають.
Аня
16.08.2021
Чи можуть взяти в поліцію чи армію з аритмією та вторинною міокардіодистрофією?
Руслан
16.08.2021
Доброго дня.Мене звати Руслан .46 років.Перелом основної фаланги безіменного пальця правої руки .Гіпсову пов'язку накладено 6 тижнів тому.На рентгенівському знімку дуже слабка консолідація ,є зміщення,чи можливо замінити гіпс на ,щось інше ,наприклад на ортез шину ,або інший вид бандажу
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно щоб лікар травматолог оглянув ренгенівський знімок і після чого будуть подальші рекомендації
Світлана
16.08.2021
Добрий день! У похилої жїнки, 65 років, після падіння, результат КТ: Уламковий вколочений перелом хірургічної шийки лівої плечової кістки з відривом великого горбика, Гемартроз лівого плечавого суглобу, В травмпункті зафіксували корсетом дезо, лікар сказав тільки операція, пластина. Нажаль, коштів на операцію немає. Поки одягли корсет дезо. Які наслідки можуть бути, якщо не робити операцію? На скільки небезпечний такий перелом? Дякуємо
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно оцінити клінічно важкість травми та рентгенологічно. Наслідки можуть бути виражений больовий синдром, плексит, атрофія м'язового корсету плечового поясу, контрактура
Марина
16.08.2021
Білі та жовті виділення із статевих органів, зуд, біль внизу живота
Діана
16.08.2021
Був зламаний палець, неправильно зрісся, хотілося б дізнатися чи можна цого знову зробити рівним
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно зробити свіжий знімочок обовязково в 2-х проекціях та проконсультуватись в травматолога
Аня
16.08.2021
Я вже болію 3 дня і сьогодні пішли місячні це норм ?
Ольчик
16.08.2021
Затримка місячних 13 днів, тест позитивний алн на 10 день затримки почалися виділяння кров'яні схожі на місячні але в меншій кількості!!!! Що це означає?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, це може означати як загрозу переривання вагітності, так і позаматкову вагітність. Терміново зверніться до гінеколога!
Аня
16.08.2021
Будласка відповіжте, був статевий незахищений акт один день до місячних, ранком пішли місячні, тривали 4 дня зупинилися на два, і потім почали виникати кров‘янисті виділення) можлива вагітність?
Світлана
16.08.2021
Доброго дня, турбує поганий сон, не вперше, час від часу лікувала безсоння антидепресантами, допомогали на деякий час. Скажіть, будь ласка, як часто можна приймати Гідазепам, цей препарат допомогає, але, чула, що його приймати можна тільки 3-4 дні підряд. Чи можна приймати одноразово тільки тоді, коли була безсонна ніч, або коли стрес?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Гідазепам можна приймати лише в крайніх випадках-сильний стрес. Для сну краще приймати препарати,які покращують сон,тому що до гідазепаму є звикання.А краще звернутись до лікаря,щоб підібрати адекватне лікування.
Юлия
16.08.2021
Скажите в вашей клинике проводят такую операцию как удаление ректоцеле, и сколько нужно находиться в, клинике?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, в нашому центрі проводять такі операції. В клініці потрібно знаходитись 1 день.
Анна
15.08.2021
Доброго вечора хотіла запитати коли можна робити тест після зачаття сьогодні вже 9 день робила але нічого не показало
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Наталья
15.08.2021
Мені 28 вага 57 зріст 167 турбують болі у правому підреберї, 7.08 стала приймати препарат Ярина, після чого стала відчувати болі в животі 14.08 препарат не приймаю після погіршення самопочуття вирати свідомості. 15.08 18.00 температура 38.2.
алла
15.08.2021
У березні перехворіла на коронавірус, гемоглобін був трохи знижений а тромбоцити повишені. На днях здала аналіз гемоглобін ще впав і став 106, НСТ = 34,4, GRaN 46,4, а лімфоцити LYMP (%)= 45,8 а решта показників в нормі Про що це може говорити?
Оксана
15.08.2021
Добрий день. Мені 37 років. Вага начальна була 84кг. після дієти стала 74 кг дієта з лютого по квітень. Займалася вправами та дієта(складав дієтолог). З квітня була на звичайному харчуванні але вага зменшувалася. На зараз у мене вага ще зменшується вже 69 кг. Підскажіть в чому може бути причина.
Оксана
15.08.2021
Доброго дня,мене цікавить таке питання: чи може молочниця проявлятись при кожному незахищеному статевому акті
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ні. Це може бути не молочниця.
Яна
15.08.2021
Добрый вечер. Пью уже 5 лет ламотрин, начала пить коки по назначению гинеколога и пропила их пол года, когда вышла с них поправилась на 20 кг за несколько месяцев (мой рост 160 сейчас вешу 65 кг). 1,5 года лечилась у эндокринолога эффекта 0. Повышены лептин, Пролактин, ттг иногда. Пью достинекс он не помогает совсем, хожу в спортзал с тренером, стараюсь питаться правильно. Подскажите пожалуйста, может ли оказывать такое влияние препарат мой постоянный ламотрин?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ламотрин, діюча речовина ламотриджин. Опираючись на дані по дослідженню речовини ламотриджин - немає даних про суттєве підвищення ваги, навіть при тривалому прийомі. Тому відповідь - ні, підвищувати вагу не може.
Лена
14.08.2021
Добрий день ,проходила планове узі щитовидки по узі все добре лише в правій долі колоїдна кіста 2мм ,здала аналізи на гормони ТТГ, Т4, АТ-ТПО все в нормі. Лікар ендокринолог сказала що в мене все добре призначила дієту і пропити Альбу 3 місяці,скажіть будь ласка чи насправді мені більше нічого нетреба приймати з ліків при колоїдній кісті в 2 мм. Мені 42 роки ,ріст 154 ,вага 80 головні болі ,втомлюванність ,по жіночому кісти були пройшла лікування все добре,приймаю Регулон. Буду вдячна за відповідь.
Відповідь від лікаря
Доброго дня! За даними інструментальних і лабораторних обстежень з боку ЩЗ патології немає. З приводу симптомів нижче необхідний об‘єктивний огляд та дообстеження.
Нина
13.08.2021
Добрый вечер. Сегодня очень резко, как спазмами прихватило мышцы спины ниже лопаток. По ощущениям болят широчайшие. Любое движение акцентируется одновременно тянущими боевыми точками. Лежать на спине и на животе ровно можно, а на боку очень тянет всё. Физ нагрузки были, 10 дней (связано с танцами). Но уже три дня тело в покое, даже не знаю как быть и чем снять эти болевые ощущения. Заранее спасибо за ответ!
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно звернутись до вертебролога
Василь
13.08.2021
Як принімати морсол цитатит ,що перше і коли по часу після одного з них?
Николай
13.08.2021
Здравствуйте. Две недели назад получил растяжение связок в районе голеностопа. Вчера сняли гипс начал ходить но очень плохо и с болью в районе поврежденных связок. Начал ходить спустя где-то часа 2 начало побаливать колено. Сегодня проснулся утром и понял что не могу ходить с согнутой ногой потому-что невыносимая боль в колене.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібен огляд лікаря травматолога
Александр
13.08.2021
Здравствуйте, ваши профессионалы занимаются обрезанием крайней плоти? да? сколько стоит и что для этого необходимо, спасибо
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, ми робимо дане оперативне втручання.
Настя
13.08.2021
Прикладаю руку до серця і не чую нормального серцебиття,серце б'ється дуже тихо,що це може бути
Марія
12.08.2021
Добрий вечір Був не захищений статевий акт на наступний день ранком почалася менструація яка вероятність завагітніти ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Немає вірогідності.
Оксана
12.08.2021
Доброго дня,мені 17 років,болить серце ,минулого тижня була у кардіолога ,він приписав мені валер'янку ,сказав ,що це все через нерви,але зараз я зовсім не нервую,але серце болить,також проходила кардіограму серця,вона хороша,але серце болить,що порадите робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, для уточнення діагнозу необхідний огляд лікаря кардіолога (для визначення ймовірної причини болю за грудиною),УЗД серця, можливо потрібно буде зробити біохімічне дослідження крові з метою дообстеження, а також огляд невролога.
Анастасія
12.08.2021
Доброго вечора , того місяця у мене місячні почались на 4 дні швидше , пройшло 28 днів після тих місячних , і затримка вже 3 день . Робила чутливий тест на вагітність - негативний . Яка причина ?
Галина
12.08.2021
Доброго вечора у мене почався цистит але я годуюча мама дитині 5 місяців порадьте щось будь ласка
марія
12.08.2021
біль у районі п'ятки при натисканні рукою, при ходьбі не дуже боляче
Яна
12.08.2021
Добрий день що це може бути якщо 11днів трошки маже але місячних нема
Відповідь від лікаря
Добрий день, може бути багато варіантів: від вагітності до порушення менструального циклу і навіть ендометріозу. Зверніться до гінеколога.
Марина 47 років
12.08.2021
В 2016 видалили всі жіночі придатки, почувала себе нормально , а останнім часом замучили приливи, що це
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Таке може бути, потрібно приймати замісну негормональну терапію. Зверніться на консультацію до гінеколога. Також потрібно здати аналізи на гормони щитовидної залози, при їх порушенні теж можуть бути приливи.
Тетяна
12.08.2021
Добрый день. У моего сына 14л 10мес низкий рост - 160 см, вес 47 кг. Проходили консультацию и обследование в Институте Ендокринологии 2 недели назад. Результаты - узи щитовидной - норма, ИФР-1 288, по рентгену кисти сказала, зоны роста почти закрыты, остаточные промежутки еще есть. Диагноз: даных по патологии СТГ функции гипофиза не выявлено. Рекомендации: для покращення кінцевого ростового ефекту - гормон росту в дозі 1,5 мг/день - 3 місяці. Рекомендувала Генотропін Файзер. Когда я начала искать генотропин, выяснилось, что он есть в дозировках 16 МО и 36МО на 1мг. Мне нужна консультация в том, какой обьем МО на 1мг надо моему ребенку, как рассчитать, какой вид генотропина покупать? В карточке только 1,5 мг/день. Или они одинаковые по количеству действующего вещества? Буду очень благодарна за консультацию
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Розрахунок діючої речовини не відрізняється в ручках з 16 і 36 МО. Різниця лише в кількості по об'єму діючої речовини в шприц ручці. Змішуєте порошок і розчинник згідно інструкції. В шприц ручці вибираєте ту кількість речовини яку вам призначено лікарем(там є позначки). Відеоінструкцію по розчиненню і застосуванню даного препарату можна побачити на сайті виробника
Вікторія
12.08.2021
Температура 37 та 37.3, вище не піднімається але тримається уже протягом місяця навіть більше.. здала аналіз крові сказали що все в нормі, хіба що дещо підвищений гемоглобін але він може коливатись...
Інна
12.08.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка чому після відвідування гинеколога під час сечовипускання сильно пече у середині піхви і в кінці сечовипускання каплі крові? Хоча раніше такого не було.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, можливо гострий цистит. Потрібно здати загальний аналіз сечі та звернутись до уролога
Руслан
11.08.2021
Рентген https://a.radikal.ru/a34/2108/e6/9d7f0f28554e.jpg https://a.radikal.ru/a02/2108/9b/1bc452679577.jpg Здравствуйте. Вчера ударился пальцами об бордюр в сандалиях, то есть пальцы открыты. Думаю удар пришёлся примерно по оси большого пальца. Сегодня сделал этот рентген, но заключения в травмопункте не дали. На словах травматолог сказал кажется так - "боковой перелом ногтевой фаланги." На мой вопрос что делать, может гипсовать, может шину какую-то , он ответил - ничего не нужно, только ходи с нагрузкой на пятку и не нагружай носок. И всё это не официально, без заключений на бумаге, возможно потому что этот травматолог и больница не по моему адресу приписки. Скажите пожалуйста, на что там похоже и что возможно делают в таких случаях. Палец сильно болит, припух раньше у меня были ушибы но болело гораздо слабее. Также удар пришёлся и на соседний с большим палец. Очень хотелось бы чтобы не было дискомфорта при ходьбе в будущем, так как мне приходится много ходить. Заранее спасибо.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно обов'язково оглянути клінічно пацієнта, оцінити набряк та функціональні проби. На рахунок ренгенограми - так є внутрішньосуглобовий уламковий перелом нігтьової фаланги, але зробрелиний знімок лише в прямій проекції (потрібно 2 проекції - пряма , бокова) . На рахунок що робити - огляд лікарем травматологом для того, щоб призначити протизапальну та протинабрякову терапію, фіксація (чи це буде гіпсова лонгета, чи інша функціанальна шина). Та подальші рекомендації в плані навантаження та реабілітації
Диана
11.08.2021
Добрый день Где то 2 недели у меня хрустело правое колено - физ нагрузок большых и травм не было , потом начало болеть колено Уже 3 дня болит когда згибаю ногу и ноет колено , немного появился оттек на колене , скажите что мне делать в таком случае и что это может быть ? К врачу не могу обратиться пока что потому что не знаю к кому именно и куда нужно идти ..
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно провести повний клінічний огляд колінного суглоба, можливо пошкодження внутрішньосуголобових утворень, по потребі призначаються додаткові методи обстеження
Софія
11.08.2021
Скажіть будь ласка , був не захищений статевий акт , місячні почалися через 2 дня після нього ,чи є ризик завагітніти?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Немає
Ира
11.08.2021
Здравствуйте. 3 года назад была полностью удалена щитовидка . Пью эутирокс 125 мг, сдала анализ , показал ТТГ - 2.5. Нужно ли корректировать дозу. Спасибо
Відповідь від лікаря
Добрый день. Нужно ли корректировать дозу зависит от: Вашего возраста, причины удаления щитовидной железы.
Анна
11.08.2021
Доброго дня. Після першої дози вакцини Пфайзер ,були виражені побічні ефекти,температура до 38.3 ,нудота,запаморочення, головний біль,слабкість. Сьогодні вже 12 день після другої дози ,але головний біль ще є і температура постійно 37.2 - 37.3.
Марія
11.08.2021
Доброго дня, мені 70 років, здала аналіз на гормони щитовидної та пара щитовидної залоз:ТТГ 0.137 Т4в 0.93 Т3в 3.60 Прошу роз'яснення
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для більш детальної консультації, крім аналізів, необхідно Ваші скарги, об‘єктивне обстеження. На даний час ТТГ значно нижче нормальних показників і вимагає медикаментозної корекції. Ви потребуєте консультації фахівця очно. Будьте здорові!
Галина
11.08.2021
Доброго дня! Чи міг ескапел викликати місячні на два тижні раніше?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, тому що це засіб для екстреної контрацепції, менструація могла початись навіть відразу після прийому
Юлия
11.08.2021
Здраствуйте у меня задержка 23 дней што делать подскажить пожалоста
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ). Якщо вагітність виключена, то зверніться до гінеколога, щоб встановити причину затримки.
Валентина
11.08.2021
Німіють руки дуже,лікар виписала зонік,бо нічого не допомагає,препарата цього боюсь,побічні великі
Людмила
10.08.2021
В мене мали початися в 09.08.21 місячні їх немає я переживати почала. Так як я живу з чоловіком.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Ольга
10.08.2021
У дівчинки у 9 років почалися місячні чи це норма?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, все залежить від наявності вторинних статевих ознак. Менструація в 9 років - це раннє статеве дозрівання, але може бути варіантом норми, якщо це спадковий варіант і кістковий вік диини відповідає календарному. Краще зверніться до дитячого гінеколога, щоб розібратися у цих питаннях
Олена
10.08.2021
Дитина жаліється на лоскотання в низу живота, особливо перед сном і почала впісюватись 1) сімейний лікар назначив антибіотик Флемоксин. 250 мг 3 рази на день - недопомогло 2) узо сечового міхура в нормі 2 тижні пили Канефрон - недопомогло 3) мазок в Гінеколога в нормі 4) місяць пили ношпу 10 крапель 2 р на день недопомогло 5) профілактика глистів таблетками Зентел 6) всі 4 аналізи сечі в нормі 7) аналіз крові теж в нормі Вже 3 місяць дитина мучиться, нічого з вище перерахованого не допомогло
Світлана
10.08.2021
Затримка місячних 20 днів, тест негативний. Овуляція цього місяця була (тест + узд).. Чи можлива вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) Якщо вагітність виключена, то зверніться до гінеколога, щоб встановити причину затримки.
мар'яна
10.08.2021
була відсутність менструації лікар сказала почекати ще тиждень якщо і надалі буде відсутня то почати прийом таблеток дуфастон 09.08 почались виділення коричневого кольору чи це є менструацією і ліки вже не потрібно приймати?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Мар’яна. Наявність темних та коричневих виділень не є ознакою початку місячних так як дана симптоматика може бути ознакою іншої патології. Чи потрібно приймати ліки далі буде зрозуміло після гінекологічного ( вагінальним датчиком ) УЗД. Ліки даної групи не потрібно приймати більше 10-14 днів ( саме цього достатньо для відновлення менструальноподібної кровотечі ). Затримку місячних на тиждень та більше потрібно діагностувати та пролікувати ( причиною може бути полікістоз яєчників, підвищений рівень пролактину в крові та ін. ), тому не втрачайте час і зверніться до лікаря на консультацію.
Инна
10.08.2021
Подскажите пожалуйста, является ли ХГЧ на 11-й неделе беременности 51 нг-мл нормой или нет?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, це норма
Инна
10.08.2021
Подскажите пожалуйста, является ли ГГГ на 11-й неделе беременности 51 нг-мл нормой или нет?
Ольга
10.08.2021
Доброго дня! У березні цього року мене подрялала незнайома кішка (вона виглядала чистою та домашньою), залишились досить глибокі подряпини на грудях та плечі. Я не приділила цьому уваги у той час, але нещодавно прочитала, що навіть така ситуація може наражати на ризик зараження сказом, і інкубаційний період може тривати місяцями або навіть роками. Я не знаю чи вакцинована була ця кішка, але її поведінка не викликала підозри: вона подряпала мене тому що я намагалася взяти її на руки. Чи варто мені хвилюватися? Робити щеплення? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У вашому випадку пройшов вже досить тривалий час, тому стосовно щеплення вам варто проконсультуватися у інфекціоніста.
Алекс
10.08.2021
Здравствуйте , после отжиманий на брусьях болят локтевые суставы. Все началось с того что год назад я начал добавлять вес к отжиманиях. Что это может быть? Растяжение или травма? Болит только после физических нагрузок
Світлана
10.08.2021
Мені 52 роки. Місячні відсутні 2роки та 8місяців. Чи існує ймовірність завагітніти?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У Вашому випадку ймовірність завагітніти повністю відсутня.
Руслан
09.08.2021
Доброго дня. Працюю за границею. Маю проблеми з внутрішньою веною лівої нижньої кінцівки в районі ікроножного м'яза. Два тижні боліло так що ногу з ліжка не міг опустити (по ходу через сильний набряк і гравітацію) потім звернувся у місцеву лікарню отримав два уколи типу гепарину (клексану) і трохи полегшало. Мій INR 1.3 і призначили Еліквіс 5 мг. (Епіксабан) два рази в день. Впродовж тижня прийому особливого полегшення не сталося. Тому я з власної ініціативи додатково цього тижня почав приймати свої постійні антикоагулянти Acenocumarol 2 mg один раз в день. Після 5-6 годин на роботі нога набрякає як колода і не дає нормально ходити. Доводиться практично постійно лежати після чого набряк зменшується. У двох ногах болі ззаду в районі камбаловидних м'язів між литкою та п'ятою. Узд не робили, лише декілька аналізів крові. Якщо маєте якісь думки або поради з цього приводу напишіть будь-ласка. Дякую і гарного дня. Вайбер +380668616231 Email : pylb4uk@gmail.com
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зі скарг схоже на тромбоз глибоких вен обох нижніх кінцівок. Цей стан може загрожувати життю. Потрібно зробити УЗД вен обох н к, загальний аналіз крові і коагулограму. Поки приймати Рівароксабан 15 мг 2 р/добу, компресійні панчохи на ноги
Оксана
09.08.2021
Доброго дня. Скажіть будь ласка, після годування груддю дитина багато зригує молоком ( 2 тижні дитині). Що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зригують діти через незрілість КШТ (відкритий клапан на шлунку, який закривається, коли дитина сама сяде, це 5/6 місяців ) Нормою є 3/4 ст.лож на добу та 1/2 "фонтани" Також важливо правильно та глибоко прикладати дитину до грудей, щоб дитина не заковтувала повітря, це зменшить кількість зригувань
Оксана
09.08.2021
Затримка місячних
Рома
09.08.2021
Ви з переломами працюсте
Відповідь від лікаря
Так, на базі нашого центру є травматологічне відділення
Віка
09.08.2021
Доброго дня Мені гінеколог приписав полижинакс і альфарекин свічки , чи можна їх разом
Відповідь від лікаря
Ми не маємо права коментувати призначення інших лікарів. Зверніться на прийом до гінекологів нашого центру за альтернативною думкою, або запитайте свого лікуючого лікаря
Діана
09.08.2021
Добрий день. Я підвернула ногу і в мене з‘явилася гематома. Гематома знаходиться в області голеностопа з права. Ходила до травматолога, наділи гіпс і направили зробити рентген. Мені сказали,що в мене ймовірно надрів связок,бо кістки цілі. Сказали ходити в гіпсі 3 неділі,але зняла його через 1 неділю. Вже пройшло 3 неділі і в мене гематома практично зійшла,але ще трішки болить нога,де гематома,коли ходжу. Мажу маззю “Traumeel” біль проходить і мажу «ФастРеліфом». Підскажіть,будь ласка,що робити далі,бо біль не швидко йде.
Виктория
09.08.2021
За день до місячних почалось сказатись десь колись світло-червоним та блідо-коричневим кольором. Без болів і місячних не має. Що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо був стрес або фізичне навантаження то так може проходити менструація, а потім через 2 тижні може розпочатись знову і рясніше
Надія
09.08.2021
Добрий день. Допоможіть розшифрувати аналіз:антитіла до тиреопероксидази 10.0.ТТГ 0.780.Т4 1.04
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Ви здорові!)
Аліна
09.08.2021
Минулого місяця були місячні , після них нічого нізким не було , а цього місяця затримка 7 днів , шо може означати ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Аліна. Швидше за все у вас є порушення гормонального фону у вигляді затримки місячних. Вам потрібно зробити УЗД та здати кров на аналіз деяких гормонів (дисбаланс яких часто призводить до затримки місячних) або звернутись на консультацію до наших спеціалістів
Ірина
08.08.2021
Доброго дня. МРТ показало з права невиражений синовіт кульшового суглобу та зліва пошкодження верблюжої западини лівого кульшового суглобу. Скажіть, що це? Як лікувати? Куди звернутися?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно звернутись до травматолога, оцінити важкість пошкодження після якого буде визначено метод і тактику лікування
Оля
07.08.2021
Доброго дня один день до місячних зранку помазалось рожеве виділення чи може бути вагітність?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Багато факторів може вплинути і стреси і фізичні навантаження і статевий акт. Вагітність теж може бути (для підтвердження здайте кров на ХГЛ)
Наталія
07.08.2021
Добрий день. У мене передклімакс. Затримка місячних другий місяць. Чи можна завагітніти?
Відповідь від лікаря
Добрий день. Завагітніти можна, так що використовуйте засоби контрацепції.
Карина
06.08.2021
Доброго дня. Слабка дисплазія це дуже погано?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Каріна. Слабка дисплазія це фоновий доброякісний стан клітин шийки, що не критичним і не потребує оперативного втручання, але даний стан потребує більш детального дообстеження на ІПСШ (інфекції , що передаються статевим шляхом), вірус папіломи людини, кольпоскопію та у окремих випадках біопсію шийки матки. Після чого можна точно верифікувати діагноз і прописати лікування не допустивши переходу у важчу стадію дисплазії, яку потрібно лікувати уже оперативно. Звертайтесьтесь на консультацію, будемо раді бути корисними
Анастасія
06.08.2021
Доброго дня,болить серце,постійний страх,задишка,була у кардіолога з серцем усе гаразд,але воно мене болить ,що мені робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зверніться до невролога, можливо це тривожний розлад.
Юлия
06.08.2021
Добрый день! Я начала носить бандаж на колене и начал отекать голеностоп той же ноги. Это может быть взаимосвязано? У меня по МРТ разрыв и смещение миниска и воспаление связок. Спасибо!
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Може, якщо не вірно підібраний бандаж , рекомендуємо підійти на консультацію до лікаря для вирішення тактики лікування пошкодження меніску
Галина
06.08.2021
Доброго дня! У дитини (16 років) постійно закладений ніс, через це почався кашель і задишка. Поставили діагноз астма. Виявили поліпи, видалили. Але закладеність носа не проходить. Лікар сама вже не знає, що з дитиною і що робити. Підкажіть, що ще можна зробити, до якого спеціаліста звертатися, щоб знайти причину. І чи може гормональний дисбаланс давати такі наслідки?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо у дитини є астма і поліпи то і алергія також є в анамнезі. Тому для початку огляд лікаря отоларинголога для виключення саме проблем з носом і визначення подальшої тактики лікування.
Ирина
06.08.2021
І написали що плодове яйце в лівій трубі розміром 5 мм! Останні місячні були 7 липня(цикл 30-31 день)
Ирина
06.08.2021
Доброго вечора! Сьогодні зробили узд (перший день затримки) Хгч 67! Поставили діагноз позаматкова вагітність! Таке можливо?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, так, цілком можливо. Запліднення відбувається в середині менструального циклу, тому інколи можна побачити плідне яйце в 1 день затримки
Оля
06.08.2021
Добрий день,болить серце,важко дихати,інколи в серці ніби щось харчить. Була у лікарні, сказали, що це все через нерви, з серцем усе гаразд, приписали кардонат і валерянку, але покращення не бачу, болю у серці вже немає, але досі важко дихати, ніби задихаюся і страх.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо виключена кардіологічна патологія, з даними скаргами варто звернутись до невролога.
Діана
06.08.2021
У прошлому місяці були місячні а вцьому місяці не було
Богдан
06.08.2021
Дивіться у меня синостоз , в гіпсі був 3 тижні , питання зараз на даний момент ходжу , нога не болить , чому напухша сторона є , чому вона напухша , болі ж не ма
Эдуард
06.08.2021
Здравствуйте, скажите пожалуйста, можно ли избежать операцию при коксартрозе 3 степени? Спасибо!
Відповідь від лікаря
Здравствуйте. К сожалению нет.
Наталія
06.08.2021
Добрий день. Вагітність 6 тижнів. Група крові 1(-). Вагітність4, народжувала 1 раз. Питання коли здавати аналіз крові резус конфлікт?
Відповідь від лікаря
Добрий день. Титр антирезусних антитіл здається вперше при постановці на облік, потім в 20 тижнів і далі кожні 4 тижні (це потрібно лише у випадку, якщо в чоловіка резус(+). Обов‘язково прослідкуйте, щоб вам ввели антирезусний імуноглобулін в терміні 28-32 тижні та після пологів. До речі, якщо у вашого чоловіка не 1 група крові, то потрібно також моніторити можливість конфлікту по групі.
Яна
06.08.2021
Затримка місячних на 3 день почалось виділення крові не багато. Зміна настрою, біль в низу живота, нудота відчуваю слабкість
Марія
05.08.2021
Доброго дня!народжені передчасно на 32 тижні вагітності. Діагноз:Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС,ВШК,набряк г/м,с-м пригнічення,формування субепіндик.кісти зліва. Лікар говорить готуватися до гіршого.нсг присутня. Про все лікар говорила,але про наявність ВШК ні,по чому вона поставила такий діагноз?не давши лікування?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Діагноз встановлюється на основі УЗД головного мозку (нсг)
Марина
05.08.2021
Доброго дня! Чи може бути вагітність при повноцінних місячних?Після місячних продовжують виділятися білі виділення.
Людмила
05.08.2021
Я уточнюю.По УЗД ,по аналізам встановили пієлонефрит.Лікували антибіотиками,після лікування з другої спроби сеча значно покращалась,в аналізі крові всі показники чудові тільки висока шое.Чи може вона нормалізуватися з часом чи це свідчить що запалення
Відповідь від лікаря
Доброго дня. З часом може нормалізуватися. Зробіть контроль через 2 тижні
Інна
05.08.2021
Доброго дня у мене немае менструації,тест показав що вагітності немає
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Людмила
05.08.2021
Доброго дня, після лікування пієлонефриту моча практично прийшла у норму, раніше лейкоцити покривали все поле зору,а залишилося шоє 50, Як таке може бути? Чи буває таке шоє при пієлоіриті?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! ШОЕ може бути підвищене при запальному процесі, вірусних захворюваннях, онкології і т.д. Щоб переконатися, що це дійсно пієлонефрит чи був пієлонефрит , треба здати аналіз крові, сечі та зробити УЗД нирок і звернутися до фахівця. Якщо запальний процес минув, а ШОЕ залишилося , то треба шукати іншу причину.
Марія
05.08.2021
В мене була замерша вагітність пішли місячні і все само вийшло не чистили нічого.Скільки днів можуть бути ще місячні ?бо вже йдуть 9 днів…
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Марія! Кров'янисті виділення в даному випадку не місячні. Кількість кров'янистих виділень подібна до менструації, в нормі, може бути до 7 днів. Після цього виділення припиняються. Обов'язковою рекомендацією є УЗД, через 7-10 днів від початку викидня. Зрідка допустимі мажучі виділення протягом 1 циклу(до наступної менструації), але це якщо по результатах УЗД в порожнині матки не визначаються залишки плідного яйця. Іноді, в результаті не повного викидня може утворитися плацентарний поліп,який проявляється ниючими болями внизу живота і тривалими мажучими кров'янистими виділеннями. Тому робіть УЗД і звертайтесь на особисту консультацію.
Оксана 42 роки
05.08.2021
Доброго дня, виникла така проблема , місячні закінчилися 28.07 , а 5.08.почалися знову кров'яні виділення.
Ярина
05.08.2021
Доброї ночі. Сьогодні зранку почались місячні. Але ввечері я не втрималась від мастурбації, місячні просто припинились. Чи нормально це? В мене паніка, адже зазвичай і перший день в мене дуже сильні виділення, а тут вони пропали зовсім
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Не переживайте, все нормально
Любов
04.08.2021
Добрий вечір? Скажіть будь ласка получила удар по обличчю, біля вічка, з кулака. Запиклася кров, посиніло, і зразу зробилася гуля на щоці, мене болить голова, терпне і тягне там де гуля, гуля почала синіти, я думаю що утворилася гематома. Пройшло вже 5 днів і воно не сходить. Скажіть будь ласка що робити.
Алена
04.08.2021
Здравствуйте, у ребенка 3 года, на затилке шелушится кожа и не много покаснение
Відповідь від лікаря
Добрый день. Точный диагноз только при очном контакте.Это может быть банальный раздражающий дерматит,аллергический контактный дерматит.Не исключен атопический дерматит.Возможна и заразная патология ,например микроспория. Для правильной диагностики достаточно иногда и обычного осмотра,но при подозрерии на инфекцию кожи лабораторная диагностика обязательна.Приходите на прием
Марина
04.08.2021
Чи можна завагітніти після місячних
Анна
04.08.2021
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как трактовать заключение мрт: "МР-ознаки структурних змін задньо-верхньої суглобової губи, незначного піддзьобоподібного бурситу лівого плечового суглоба, набряку дельтоподібного м’яза по задній поверхні."?
Олена
04.08.2021
Появилися кандиломи при вході у піхву що робити, і білий наліт в піхві?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно прийти на прийом, якщо виділення порушені - то лікуватись, а потім видаляти кандиломи.
Марина
04.08.2021
Добрий день. 19 р. Чомусь з'явилося безсоння, засинаю під ранок (4,5 годин), як тільки засинаю, іноді(1, 2 рази на місяць) різко починяє сильно трясти тіло і швидко битися серце, стає страшно, часто болить голова, іноді темніє в очах, останнім часом не відчуваю енергії, нічого не хочеться. Що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це прояв панічної атаки. Потрібно звернутись до невролога, щоб з'ясувати причину і підібрати відповідне лікування.
Віка
04.08.2021
Доброго дня! Потребую консультації, якщо можна? Ми на морі, в сина (8р.) вчора зранку заклало ніс, температура 37.3. Нічого не робили, тільки видували соплі і на море не ходили. Сьогодні ще ніс закладений, температура 37.1, але він дуже хоче іти купатися в морі. Температура води в морі 27-30 градусів. Чи можна йому іти в воду, на жару? Він дуже багато пірнає, чи не зашкодить це?
Марина
04.08.2021
Перелом двох кісток на руці чи обов'язково робити операцію чи можна обійтись без неї є фото
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб відповісти на Ваше запитання необхідна очна консультація.
Оля
03.08.2021
Чи можлива прививка від covid при хронічному тонзиліт?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Протипоказами є гострі процеси. А також хронічні в стадії загострення. Проте оцінка стану безпосередньо перед прививкою виконується лікарем,який дає допуск.
Оля
03.08.2021
Добрый день. В 2017 рбула важка дисплазія 3ст. Чи можу я завагітніти? Через скільки днів після можливого зачаття можна робити експрес тест на вагітність? Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, багато питань з приводу дисплазії: діагноз було поставлено після цитології , чи брали біопсію? Якщо брали біопсію, і діагноз підтвердився, вам повинні були виконати конізацію шийки матки. Конізація зазвичай не впливає на можливість завагітніти (виключення лише атрезії цервікального каналу шийки матки, що буває вкрай рідко). Сама важка дисплазія на здатність завагітніти не впливає жодним чином, але її потрібно лікувати хірургічно, щоб не допустити прогресування до раку шийки матки. Стосовно тесту: експрес-тест на вагітність потрібно робити з переших днів затримки менструації. Якщо хочете дізнатися раніше, або бути впевненою, що тест не показав хибнонегативний або ж хибнопозитивний результат - раджу здати кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Маргарита
03.08.2021
Підкажіть будь ласка, я 1.08 впала вдома під час стрибка. Впала на сідниці з висоти приблизно 1 метр. Після падіння підвестись не могла протягом 30-40 хвилин. Ноги відняло. Потім поїхали у травмпункт, там зробила знімок лише попереку у профіль… черговий травматолог нічого не зміг пояснити, сказав що не може зрозуміти чи це стара чи нова травма на знімку. Направив в інститут травмотології та ортопедії. Зараз поїхати не можу. Але мене турбує мій стан. Температура тримається після падіння 37,3 вже 3 день, сидіти я ще деякий час можу, а ось ходити і стояти майже вже стає не можливо. Ноги починає викручувати так, що стає дуже боляче. Можу вислати знімок, допоможіть розібратися що за травма і як мені її лікувати. Бо крім знеболюючого більше нічого не написав той лікарь.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Бажано зробити МРТ поперекового відділу хребта,так як по скаргах є можливість ураження спинного мозку та після МРТ - консультація нейрохірурга та травматолога.
Марина
03.08.2021
Доброго дня. Після 2-деного лікування ерозії Далмаксином з'явились кров'янисті виділення. + Є слабка дисплазія.Це нормально?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Марино! Після використання вагінальних форм лікарських засобів, зрідка, справді можуть з'явитися мажучі кров'янисті виділення, це допустимо,якщо їх небагато. Особливо, якщо є ектопія циліндричного епітелію шийки матки (ерозія-як Ви написали) та розширені, чи пошкоджені судини на поверхні. Але, так як Ви вказали на наявність дисплазії, і враховуючи, що не маємо даних результатів огляду і кольпоскопії, не можна цілковито впевнено стверджувати,що все добре. Звертайтесь на особистий прийом,будемо раді Вам допомогти!
Настя
03.08.2021
Доброго дня! Був перший половий акт ,після нього були невеликі кров‘яні виділення,потім все пройшло .І після другого полового акту знову ідуть кров‘яні виділення ,це норма ? І як довго це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, дівоча перетинка може за один раз повністю не розірватись. Можна використовувати лубрикант під час статевого акту.
Таня
02.08.2021
Таня, 48 років Добрий вечір! Прошу Вашої консультації за результатами аналізів і УЗД. Результати від 29.07.2021 р. ТТГ -- 1.31 , Т3(вільний) -- 2.61 Т4(вільний) -- 0.636 ТГ -- 112 Кальцитонін -- < 2 УЗД Обєм щитовидної залози -- 15.76 В обох долях множинні колоїдні вузли діаметром від 0.23 до 1.09 . Біля перешийка -- ізоехогенний утвір з чітким рівним контуром, овальної форми. Кровотік в залозі – середній. Капсула – чітка не змінена. Ехогенність – дещо знижена. Дослідженні робилися за направленням кардіолога, оскільки останнім часом сильно погіршився загальний стан : -тахікардія , задишка , запаморочення , покашлювання , набряки ніг , підвищена пітливість , тремор рук , зниження зору , та сильно виражена загальна слабкість. Лікар кардіолог призначив лікування для підтримки серцево судинної системи. Але при УЗД серця – всі показники в нормі. Прошу, допоможіть поставити діагноз і порадьте чим лікуватися. Дякую.
Євгеній
02.08.2021
Добрий день. Перед візитом до гастроентеролога потрібно робити УЗД черевної порожнини та фіброгастроскопію чи тільки УЗД черевної порожнини? В мене печія
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Фіброгастроскопію можна пройти, інші необхідні обстеження лікар призначить на прийомі.
Оксана
02.08.2021
Доброго дня, цікавить , чи ви робите лапороскопію по видаленню кісти яєчника при вагітності?
Андрій
02.08.2021
Добрий день є проблема з волоссям .Волосся випадає по руках, ногах . Волосся росте і за короткий час випадає і дуже рідке
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Причин ендокринологічного генезу при даних скаргах може бути багато. Для призначення лікування необхідно Вас оглянути об‘єктивно, перевірити лабораторно та інструментально роботу щитовидної залози, наднирників та статевих залоз, а після призначати план лікування. Будьте здорові!
Стародуб Анастасія
31.07.2021
Через велике нервування болить серце,що мені робити?Дуже переживаю,що це є небезпечно
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Запишіться на прийом до лікаря. Самостійно можна прийняти корвалмент.
Віра
31.07.2021
Внесло помилку в аналізі інсуліновий фактор росту 261
Віра
31.07.2021
Дівчина 16 років вага55 ріст171 ріст батьків мама 164 тато 175 чи буде ще рости аналізи самототропий гормон о.650 Ттг-0.665 Інсуліновий фактор росту 2610
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для того щоб оцінити подальші темпи росту дитини в першу чергу потрібно оглянути дитину та проаналізувати її статевий і фізичний розвиток та порівняти із віком дитини.Для оцінки гормонального обстеження,яке проводилося дитині, потрібно знати нормативні дані( адже кожна лабораторія має свої норми,для віку в тому числі та одиниці вимірювання). Обов'язково потрібно зробити рентгенографію кисті в прямій проекції (кістковий вік) для того щоб оцінити кістковий вік і відповідність його до паспортного віку дитини.З даним обстеженням в подальшому потрібно пройти консультацію дитячого ендокринолога.
Іра
31.07.2021
Доброго ранку.У дитини 7 років виявила глисти в калі. Підкажіть як їх правильно вивести.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо мати дитини виявила глисти, потрібно здати аналіз калу на яйця гельмінтів. Якщо виявлено яйця гельмінтів в аналізі, потрібно лікувати даний вид гельмінтів, адже схеми лікування різних гельмінтів - різні.
Катя
30.07.2021
Добрий день, чим може супроводжуватися запах крові або металу з вагіни?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Причиною може бути інфекція, яка саме можна дізнатися здавши мазок на всі інфекції.
Даша
30.07.2021
Добрий день, під орального сексу чоловік доторкнувся до моєї руки на якій були слюна, а потім засунув палець в мене, він хвилюється через те, що на моїй руці міг залишитись його передеякулят, в якому могли б бути активні сперматозоїди. Це був останній день менструації. Скажіть будь ласка чи могла б бути вірогідність так завагітніти?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, такої вірогідності немає
Лілія
30.07.2021
Доброго дня, лікарем поставлений діагноз гіпертиреоз . Чи потрібно обмежувати своє харчування (читала що тільки продукти які містят йод) чи ще якісь продукти вилучити із меню. Завчасно дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Продукти з йодом, сонце і фізичне навантаження, а також нікотин (не курити).
ЕВА
29.07.2021
Здравствуйте ! Подскажите пожалуйста девочке 13 лет , поправилась , из-за переходного возраста . Появились комплексы из-за веса . Нужно ли сходить к эндокринологу ? Если да напишите с кем можно связаться чтобы попасть на приём .
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Записатись на прийом можна за тел. 068 840 30 30. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Артемчук Михайло Павлович
29.07.2021
21.04.21 був на прийомі у Бібік Катерини Іванівни . коли треба робити аналіз крові щоб отримати додаткову консультацією вже тиждень як з явилась аретмія?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Аналізи можна здати у будь-який день, вранці, натощак. Та якщо з'явилась аритмія - потрібен огляд.
Александр
29.07.2021
Здравствуйте. У меня болит спина и тянет нога, печет иногда. По МРТ грыжа 9мм. Помогает Прегабалин, но наверное от того что долго принимаю, слабо обезболивает. Скажите есть ли смысл добавить Дулоксетин? Так как боль не даёт работать и жить
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно для початку прийти на огляд до лікаря, по необхідності пройти курс протинабрякової та протизапальної терапії . І вже потім, по рішенню лікаря, вирішується подальша тактика лікування. А з такою килою в 9мм потрібно звернутись до нейрохірурга. Записатись на консультацію можна за тел. 068 840 30 30
Ірина
27.07.2021
Доброго дня, робила УЗД органи черевної порожнини. Висновок початкові прояви хронічного гепатиту Здала на печінкові проби ГГТ 28.80 Білірубін загальний 8.47 АСТ 19.54 Білірубін прямий 3.46 АЛТ 27.23 Лужна фосфатаза 101.41 Антитіла до антигену вірусу гепатит С (Anti- HCV) 0.051 HBsAg ( Поверхневий антиген гепатиту В) 0.408 Чи маю я при таких аналізів гепатит і куди дальше звертатись?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно з усіма обстеженнями звернутись на прийом до гастоентеролога.
Маргарита
27.07.2021
Добрый день. Маммографию тоже надо делать в зависимости от менструального цикла или можно в любой день?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Мамографію, як і будь-яке обстеження молочної залози, краще проводити з 5-го по 10-й день менструального циклу. Обстеження в цей період дозволяє провести його максимально комфортно для пацієнтки та найбільш інформативно для лікаря. Але, день циклу суттєво саме на інформативність мамографії не впливає, тому можна проводити у будь-який день, особливо, якщо є скарги. Найкращий варіант, коли необхідність та можливість проведення мамографії визначає лікар-мамолог індивідуально після огляду.
Андрій
26.07.2021
Доброго дня! Якщо в загальному аналізі крові немає відхилень, і вони всі в нормі, чи є сенс проводити додаткові аналізи(біохімічний і т.д.)? Це є гарантією того, що я здоровий, і в мене немає ніяких патологій?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо немає відхилень в загальному аналізі крові, це не є ознакою, що інші аналізи (наприклад біохімія, ...) також будуть в межах норми і це не є гарантією, що немає ніяких патологій.
Людмила
26.07.2021
Можна дізнатись розшифровку аналізу крові ?бета- ХГЛ вільний(нг/мл) 3,22
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Неможливо консультувати цей аналіз відокремлено від пацієнта, не знаючи причин і обставин, що спонукали до обстеження. Це здавала жінка з підтвердженою вагітністю ?Підозра на вагітність? Скарги? Звертайтесь,з радістю допоможемо розібратись з результатом,після особистої бесіди.
Христина
26.07.2021
Добрий в мене була затримка 15 днів робила тест негативний потім почало мазатиме коричневим і нічого не турбує що це може бути
Відповідь від лікаря
Добрий день. Нажаль розібратись в цій ситуації можливо лише на прийомі, після дообстеження. Затримку місячних може викликати і стрес, і значні емоційні чи психологічні навантаження, переліт, зміна часових поясів, на виключаємо і вагітність раннього терміну чи невизначеної локалізації(в тому числі і позаматкова), порушення роботи щитоподібної залози, схуднення і багато іншого.. Тому зверніться на прийом - ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Александр
24.07.2021
Добрий вечір, отримав результат МРТ, але не розумію що вони саме означають і що я маю робити надалі, буду вдячний за відповідь Висновок лікаря: МРТ-ознаки імпінджмент синдрому жирового тіла сухожилка чотириголового м’язу, мінімальний випіт в суглобі товщиною до 0,3 см.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це означає що є нестабільність в пателло-феморальному суглобі ,за рахунок чого виникли ускладнення у вигляді імпіджменту та синовііту. Для вияснення повної клінічної картини та причини виникнення даннної симптоматики рекомендуємо звернутись на прийом до лікаря ортопеда-травматолога.
Иван
23.07.2021
Здравствуйте, я хотим с девушкой заняться сексом без презервативов, но сначала хотим сдать анализы на инфекции, можно ли у вас это сделать? Какие именно анализы нужны? И сколько это будет стоить?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так в нас є такі аналізи. Потрібно здати на фемофлор скрін( входить 12 інфекцій+герпес).
Татьяна
23.07.2021
Добрый день. После удара локтём в нём собралась жидкость. Сегодня её удолилы. Наложили повязку до утра НЕ снимать. Назначили Прикладывать демексид а сколько раз и на какое время НЕ запомнила ..... Если можно подскажите пожалуйста. спасибо
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Компресси з димексидом розводяться 1 до 4, в чистому вигляді буде опік, склад компресів індивідуальний може бути антибіотик та гормон. Також термін встановлює лікар по важкості травми і вмісту рідини. Це може бути 3-4 рази на добу тривалістю по 20-30 хв або більше
Лилия
23.07.2021
Здравствуйте. Можно сделать подтяжку груди, и можно ли без стационара? Сколько приблизительно длится операция и какая цена, напишите пожалуйста?!
Відповідь від лікаря
Добрый день. Да, такую операцию в нашем центре сделать можно. После вмешательства желательно сутки провести в клинике. Обойтись без стационара возможно, запланировав операцию на первую половину дня. Касательно стоимости врач сможет сориентировать Вас на приёме. Обращайтесь, будем рады помочь.
Лілія
22.07.2021
Доброго дня. У квітні виявили кісту у правій верхньощелепній пазусі, була прооперована. Зараз знову поставили такий діагноз. Чи може кіста з'явитися ще раз, чи це її не видалили минулого разу?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо є схильність до утворення кист то надати гарантії того що після операції вони не будуть утворюватися ніхто не може.З іншого боку якщо є результати СКТ до і після оперативного втручання можна зробити висновок з приводу якості наданої послуги.
Анастасия
22.07.2021
Здравствуйте, 21.06.2021 упала на асфальт, содрала колено и ушибла косточку на ноге, сначала она опухла, я ее смазывала мазью, после был синяк и боль при нажатии выше косточки (сама выпирающая часть не болит), вот уже прошёл почти месяц, синяк ещё немного есть желтого цвета, но боль осталась. Это остаточное явление или нужно идти к врачу?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно оглянути пацієнтку і оцінити об'єм травми. На термін реабілітації впливає лише важкість травми
Юлія
21.07.2021
Доброго дня,скажіть будь ласка,чи може початись менструація на 9 день після зачаття?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, може.
Олег
21.07.2021
Было варикоцеле слева, вены 2.9 мм, опущенная и оттечная мошонка слева, сделали операцию, после нее через два месяца узи показало вены 2.3 мм, но мошонка пока такая же, и то же пока есть дискомфорт, но вроде меньше. Скажите при варикоцеле может быть такое: - После дефекации мошонка слева стает симметрична на некоторое время, правой или даже яичко может быть выше и выпирать, дискомфортные давящие ощущения проходить - Такое же может быть если поплавать или позаниматься спортом Это симптомы варикоза и нужно подождать когда вены прийдут в норму или причина в другом?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Інколи для повного відновлення відтоку венозної крові за рахунок колатеральних вен потрібно більше часу (до 6міс), ширина вени відносний показник і нас на УЗД також цікавить рефлюкс крові, до і після операції, тому варто звернути на це увагу також, набряклість калитки може бути спричинена багатьма факторами тому без візуалізації та пальпації важко встановити причину
Тетяна
21.07.2021
Добрий день. Батькові поставили діагноз вертебробазилярна недостатність, робили КТ-все добре, УЗД-атеросклероз, в лікарні лікували 11 днів.Сьогодні на 13 день хвороби вдома. Не може нормально ходити( захитує і крутиться голова). Приймає ліки, покращення не бачу. Скільки часу потрібно,щоб відновити координацію руху при хотьбі і що для цього робити? Такий стан у нього вперше.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Чітко відповісти не можемо. Але якщо протягом 2 тижнів лікування стан не покращується потрібно додатково консультуватись у невролога. Можливо варто дообстежитись.
Наталія
20.07.2021
Добрий день. Пройшла УЗД молочних залоз. права молочна залоза : структура залозисто-жирова, молочні протоки нерозширені. На 14 і 21 годинах ділянки підвищенної ехогенності без чітких границь орієнтовними розмірами до 20,7мм. Ретромамарна фасція візуалізується на всьому протязі. Периферичні лімфові вузли визначаються до 11.3 мм, незміненні. Ліва: на 14 годинах підвищенної ехогенності ділянка до 25,7мм. лімфові вузли визначаються до 9,5 мм. BIRADS-2 Фіброзно-аденозна хвороба грудних залоз. Підскажіть, будь ласка, на скільки це серйозно?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Заключення УЗД не є діагнозом. УЗД молочної залози- це додатковий метод обстеження, який допомогає лікарю-мамологу в діагностиці. Остаточний діагноз лікар встановлює після огляду, збору скарг, даних анамнезу (історії захворювання та життя) та даних додаткових методів обстеження. Тому для отримання вичерпної відповіді на Ваше запитання, рекомендуємо звернутися до лікаря-мамолога.
Наталя
20.07.2021
Статавий акт був 2 тижня тому. Презерватив порвався. Місячні почались, але з кров’ю вийшла частинка презервативу. Я не знала, що частинка презервативу є в мені і при чому аж 2 тижня. Мене нічого не турбувало. Це небезпечно? Що робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Наталя. Вам потрібно звернутись на плановий огляд до лікаря-гінеколога для визначення стану мікрофлори піхви, так як тривалий час інороднє тіло (латекс) перебував у піхві та міг призвести до запалення слизової оболонки піхви. У разі відсутності можливості звернутись до лікаря на огляд - проведіть спринцевання розчином Тантум Роза та проставте вагінальні на ніч свічки Містол (по 1 св. в піхву на протязі 5-7 днів )
Тетяна
20.07.2021
Доброго дня. Моїй дитині в 4 роки була проведена операція Бергмана по видаленню кісти сім"яного канатика. Зараз хлопчику 10 років, прооперована калитка менша в розмірі. Зробили УЗД, ознаки нечначно вираженої гіпоплазії яєчка. Чим це загрожує і що маємо робити,
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Яєчко збережене і це головне. Можете проконсультуватись у ендокринолога, перевірити гормональний фон.
Марія
19.07.2021
Доброго вечора скажіть будьласка вмене мали початися місячні 14 липня і до цього часу немає не вагітна спина болить і часом ногу.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно здати кров на ХГЛ , щоб точно виключити вагітність. Та зробити УЗД ОМТ, щоб побачити чи нема кісти яєчника.
Елена7
19.07.2021
Мелкооочаговые изменения вещества головного мозга дисциркулярного характера. Ретроцеребеллярная киста 32,0*39,0*39,0 мм. Киста шишковой железы 6,0*3,5*4,0 мм. Киста сосулистых боковых желудочка 18,0*15,0 мм справа.Расширение субарахноидальных конвекситальных пространств. Как ее теперь лечить?
Катерина Пантелімонова
18.07.2021
Доброго дня. Я вже родила дитину 10 років тому. 2 роки тому завагітніла , але перервала вагітність медикаментозно., і в тому ж році 3 рази приймала постінор.На даний час хочу завагітніти , але вже 6 місяців нічого не виходить. Скажіть з чим це звязано?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Про діагноз безпліддя можна говорити у випадку ненастання вагітності через рік відкритого (без контрацепції), регулярного статевого життя. Після цього необхідно звернутись на прийом до гінеколога, адже причини насправді можуть бути різні. Звертайтесь, завжди раді допомогти!
Ірина
16.07.2021
Доброго вечора, яким методом проводиться операція по видаленню кісти Бейкера? Чи робите таку операцію якщо дитині 2,8 роки?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Кісту Бейкера не потрібно оперувати, тим паче в такому віці. Проводиться консервативне лікування.
Оксана
16.07.2021
Доброго вечора. Хлопчику 12 років. Ріст 155см, вага 36кг. Глікований гемоглобін 5,42. Чи повинен насторожити цей показник?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Показник глікованого гемоглобіну не насторожує, при умові що у дитини немає проявів цукрового діабету(часте пиття рідини, постійна спрага, часте сечовипускання,різке зниження ваги). В першу чергу потрібно проконтролювати цукор крові. Насторожує вага дитини(недостатньо ваги по відношенню до зросту) Потрібно визначити причину. Можливо це така генетична особливість дитини, але є ряд інших ендокринних патологій, які можуть призвести до дефіциту ваги. Тому потрібна консультація дитячого ендокринолога і при необхідності додаткове лабораторне дослідження.
Елена
16.07.2021
Подскажите, сделала мрт головного мозга. Обнаружили кисту. Как ее лечить? Чем, она опасна.? Может, она пропасть? Сказали, что оперативного вмешательства пока не надо. Я, очень переживаю. Буду рада любому ответу Возраст: 30
Відповідь від лікаря
Доброго дня. За кістою потрібне спостереження. Консультація нейрохірурга і після його консультації лікар вирішує про безпечність чи небезпечність кісти. В основному кісти є вродженими і небезпеки не несуть.
Оля
16.07.2021
Добрий день, місячні мали початись 8 липня але до сьогоднішнього дня їх не має , а сьогодні болить низ живота
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб підтвердити або виключити вагітність потрібно здати аналіз крові на ХГЧ
Діана
16.07.2021
В мене була затримка один тиждень,а потім появились місячні,чи може бути це вагітність? Тест не робила
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб підтвердити або виключити вагітність потрібно здати аналіз крові на ХГЧ
Сергей
15.07.2021
Дякую за відповідь (це питання було на рахунок того що в загальному аналізі крові були деякі не значні завищені показники ( а саме -лейкоцити=9,7 -холестерин загальний =6,38 -тригліцериди=1,71 ) при цьому було тиждень назад зрорблено щеплення від ковіду (1 доза-Пфайзер) Відповідь була, що можливо це така реакція була на щеплення і через 7-10 днів зробити повторний аналіз агальний та ліпідограму. Будь ласка проконсультуйте: 1.Але через дві неділі буде друга доза щеплення (повинна бути- згідно інструкції на Пфайзер- 2 доза через три неділі) В ЦЕЙ ПЕРІОД МОЖНА ЗДАВАТИ ДАНИЙ АНАЛІЗ (між промежутками вакцинації)/ 2.Сімейний лікар (подивившись аналізи ) виписав рецепт на приймання "Симвастатину". і сказав що повотрний аналіз поки що не треба здавати. 3. ТО ЯК БУТИ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ- поки що не здавати аналіз повторний, пропити препарат а вже потім здати повторно. ЧИ ЯК БУТИ???? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ЗА ВІДПОВІДЬ
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб визначити чи потрібно вам пити статини (симвостатин) потрібно здати Ліпідограму та подивитись на ЛПНЩ. ЗАК можна здавати перед ванкинацією.
Максим
15.07.2021
Добрый день, моему отцу отрезали ногу 3,5 месяца назад (облитерующий атеросклероз) нога до сих пор болит, не стухает - опухшая) и раны очень медленно зажывают, восстановление остановилось) что делать?
Уляна
14.07.2021
Добрий вечір. Я звертаюся до вас по важливому питанню. Мені 16 років, мій зріст становить 152 см і він не змінюється з 14 років. Скажіть будь ласка чи можна мені приймати гормон росту та чи зможу я ще коли - небудь вирости?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно обов'язково прийти на консультацію до ендокринолога. Перед цим можна здати кров на аналізи: соматотропний гормон, інсуліноподібний фактор росту1. І рентген кисті( кістковий вік).
Сергей
14.07.2021
Скажіть будь ласка ось такі загальні аналізи крові: я -мужчина, 55 років -гемоглобін=143 -еритроцити=4,57 -кольоровий показник=0,92 -тромбоцити=209,0 лейкоцити=9,7?????? -швидкість осідання еритроц=5 нейтрофіли -паличкоядерні=1% -сегментоядерні=66% -еозинофіли=3% -лімфоцити=22% -моноцити=8% -холестеринзагальний =6,38 -тригліцериди=1,71 -альфа-амілаза=96,9. Приймаю 2 місяці -тасмін-форте (хр. простатит) тиждень назад приймав (5 таблеток)-лоротадин (кропивниця). Тиждень назад отримав щеплення від короновіруса (перша доза -Пфайзера) Аналізи зроблені 13.07.21 Лаборант вказав на збільшені показники; -лейкоцитів, холестерину, тригліцериду. Ні чого не турбує, що можно сказати по цим результатам
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Незначні зміни в аналізі крові можливо можуть бути реакцією на проведену вакцинацію. Для того, щоб подивитись динаміку потрібно через 7-10 днів перездати загальний аналіз крові та ліпідограму (для того щоб оцінити ЛПНЩ). Бажаємо Вам здоров'я
Татьяна
14.07.2021
Огромная благодарность ВСЕМУ персоналу медицинского центра!!За внимательность и чуткость! За ваш труд!!! Отдельная благодарность врачу ортопеду Вознюк Александр Витальевич!!! Моя мама прошла первичный осмотр 14.07.2021г., приняла укол в коленный сустав ( сделано професионально)). И мы остались довольны!!! Спасибо за ваш профессионализм! Теперь, только у врача Вознюк А.В.
Відповідь від лікаря
Уважаемая Татьяна. Благодарим вас за отзыв. Ваша оценка очень важна для нас. Мы ценим, что Вы нашли время, чтобы поделиться своим впечатлением о нашем центре и будем рады передать Ваши теплые слова врачу и персоналу клиники. Желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья и всего наилучшего.
Іванна
13.07.2021
Доброго дня! У мене гепатит Б. Я здала аналізи, але з результатом не встигла піти до лікаря, бо виїхала за кордон. Можна знати що означає: Вірус гепатиту В(HBV), HB corAG,антитіла сумарні: 0.006 ПЛР.Вірус гепатиту В(кров,Abbott,кількісне визначення,Real-time): 1.57x10^3 (МО/мл)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Хронічна форма гепатита В, для оцінки активності гепатиту необхідні біохімічний аналіз крові (печінкові проби).
Юлія
13.07.2021
Доброго дня. Після пірнання в озері заклало вухо та зявився біль, на наступний день заклало й інше вухо. Пройшло 4 дні вуха не розкладає. Що може допомогти?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Однозначно вставити діагноз неможливо.Може бути як запалення так і сірчані корки тому тактику лікування визначають тільки після попереднього огляду.
Наталія
13.07.2021
Після лікування стригучого лишаю у дитини, на місці де виросло волосся знову почало ломитись. Це означає, що лишай повернувся?
Відповідь від лікаря
Доброго дня Для того, щоб визначити причину необхідно провести лабораторне дослідження та оглянути дитину. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Ігор
12.07.2021
Доброго дня, дитина 3.5 роки, третій тиждень мучить кашель, все почалося як попила мінералки газованої, наступного дня мала температуру 37.5, на другий день захрипла, потім почала кашляти, кашель вологий, але тільки зранку і ввечері, інколи вночі, пшикали горло, даємо сироп від кашлю, але нічого не змінилося, сімейний лікар слухала все ок, казала якщо не перестани давати антибіотики, (в дитини алергії немає)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Дитину обов’язково має оглянути лікар, ваш опис не є інформативним. Є багато моментів, які потрібно уточнити з приводу перебігу захворювання та можливих наслідків.
Костя
12.07.2021
Скажіть будьласка чи може грибок з нігтя передатись на кісткову тканину через рану?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Не може.
Поліна
09.07.2021
Добрий вечір! 05.06.21 отримала випадковий удар локтем колеги по лучевій кістці біля зап'ястку, місце удару трохи боліло, зап'ясток без проблем, рухливий. Я археолог, тож за тиждень довелось копати повний робочий день, місце удару почало трохи боліти, без фанатизму, ше залишалась шишка, але іншого дискомфорту не було.На всяк випадок 17.06. зробила рентген. Результат - "несвіжий незрісшийся крайовий перелом шилоподібного відростка правої ліктьової кістки" (дивно кістки зіграли одна об іншу... ). Тобто я повноцінно користувалась зламаною рукою майже 2 тижні.Мій травматолог дозволив замість гіпсу використати ортез с жорсткою вставкою від долоні до середини передпліччя. Рентген назначено на 17.07. Біда в том, що рука без набряку, але після початку носіння ортезу (затягую не дуже сильно) почала сильно німіти, тягне сухожилля локтя, ниє зап'ясток та пальці.Ортезчас від часу знімаю (душ итд). Рукою в ортезі доводиться працювати, хоч і без підйому важких речей. Питання таке: онеміння - це нормально, чи в ортезі замість гіпсу не вистачає фіксації та могли початись ускладнення та є сенс прискоритись з рентгеном. Ношу з 18.06 по сьогодні (09.07.) Дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ні оніміння - це не нормально. Потрібно оцінити стан мяких тканин та підібрати потрібну фіксацію в ортезі, так як набряк і лімфозастій погіршує регенеративні функції. Також була б доречною консультація реабілітолога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Тетяна
08.07.2021
Доброго дня!!! Скільки буде коштувати введення препарату в колінний сустав ( блокада)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Перед проведенням процедури необхідний огляд лікаря для визначення тактики лікування.
Нина
07.07.2021
Добрый день! У меня с 2018 года увеличен правый надключичный лимфоузел. Делала несколько УЗИ. По его результатам он был вначале 1,14 см на 0,7 см, затем стал 0,9 см на 0,3 см. С сохраненной структурой и дифференцировкой, овальной формы. Странно что по УЗи он меньше, а на ощупь кажется мне большим. Я даже вижу его в зеркале часто и на фото. Узисты ничего криминального не нашли. Онколог помял и сказал что лимфоузел нормальный. То же самое сказал маммолог. УЗИ щитовидки и гормоны в норме. Только пролактин был повышен, снизили Достинексом. ОАК несколько раз - норма. СОЕ - 2. Гемоглобин 129. В общем все врачи отмахиваются от моих страхов, что это может оказаться лимфома. А я начиталась что надключичные - это всегда онко. Лимфоузел этот не в самой ямке, а где то на 1,5 см выше. Подвижный, плотно-эластичный. Я худощавая (при росте 173 см вешу 56 кг всю жизнь). Но лимфоузел то выпирает только справа. Скажите, может ли это оказаться лимфома если он у меня несколько лет уже?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно зробити пункцію вузла.
Аліна
07.07.2021
На 11 тижні вагітності два дні були кровянисті виділення, капали Гемотран два рази на день (2 дні). Потім приймала цей препарат в таблетках (1 таблетка 2 рази на день). Знову почалися виділення. В чому причина?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Причину в даному випадку назвати неможливо, бо невідомі дані результату огляду та УЗД. Якщо кров'янисті виділення - не з поверхні шийки матки, значить - з порожнини матки. Що частіш за все відбувається при загрозі переривання вагітності з частковим відшаруванням плідного яйця. За більш детальною консультацією звертайтесь на особистий прийом з результатами УЗД обстеження.
Алла
05.07.2021
Добрий день!була затримка 5 днів після чого 2 тести показали дві смужки після цього я записалася на узд, у середу почали кровяні виділення коричневого кольору, а у п'ятницю зробили вагінальне узд сказали що я невагітна ось сьогодні понеділок а кровяні виділення сильніші,чи міг непобачити лікар позаматкову вагітність
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Алла. Вам потрібно здати аналіз крові на визначення особливого білка-гормону , який виробляється оболонками ембріона і є симим надійним та самим інформативним методом у діагностиці вагітності в ранньому терміні вагітності. Тести на вагітність та УЗД можуть мати незнану похибку та відхилення. ХГЛ аналіз підвищується навіть і при позаматковій вагітності. Тому, спочатку зробіть тест на ХГЛ зранку (натще).
Ирина
05.07.2021
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, чем мазать голень, если есть серая корочка при 4 стадии варикоза.
Анатолий
03.07.2021
Здравствуйте. Скажите пожалуйста если во время секса не могу кончить, чувствую что вот вот но не могу, подскажите что делать?6349
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Є кілька причин що спричинюють даний симптом, а саме: Психоемоційні розлади та тривожні стани, Ендокринні порушення, Хронічні захворювання сечостатевої системи, Запальні захворювання сечостатевої системи, Для уточнення діагнозу рекомендовано проконсультуватись у вузького спеціаліста. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Ірина
03.07.2021
Доброго дня, у мене 33-тій тиждень вагітності дихоріальною, диамніатичною двійнею. Сьогодні на УЗД виявили, що в одного з плодів асиметричні бічні шлуночки мозку: 5.0 мм та 8.0 мм. По ехобіометрії плід відповідає 31-32 тижню вагітності. Більше жодних зауважень немає. Чи є цей стан загрозливим та чим?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Якщо жодних інших маркерів не визначається, то непокоїтись не варто. Багатоплідна вагітність - це особлива вагітність,яка потребує більш детального і частішого моніторингу, зокрема і УЗД. Ви маєте орієнтуватись на рекомендації Вашого акушер-гінеколога щодо термінів і об'єму необхідних обстежень і все буде добре!
Оксана
03.07.2021
Добрий день.Вчора ввечері син 13 років травмував ногу нижче коліна.Рану обробили і зашили.Чи потрібно вакцинацію робити від правця,якщо тільки до року має щеплення?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У вашому випадку вакцинація є бажаною.
Людмила
03.07.2021
Мені 45 років . Я вже родила 2 дітей сама без ніякого кесирового і все було добре. А типер ми плануємо знову шоб родити. Але як правильно і коли жінка може завагітніти до місячних чи після місячних чи вовремя місячних?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Жінка може завагітніти тільки на овуляцію. Овуляція настає з 14 дня циклу, рахуючи з першого дня менструації це при умові що цикл 28-30 днів. Якщо 21 день цикл то овуляція буде раніше з 11 дня циклу.
Олена
02.07.2021
Доброго дня,в мене таке питання, вчора я провакцинувалась першою дозою Pfizer,до того зробила кілька тестів,на вагітність і результати негативні,але я не впевнена на 100 %що вагітності немає,(10 днів після статевого акту),чи може ця вакцина мати негативний вплив на розвиток плоду,і чи варто брати другу дозу, якщо вагітність підтвердиться
Відповідь від лікаря
Доброго дня,Олено! Вакцинація від COVID 19 показана і жінкам що планують вагітність і вагітним. Відсутні дані,щодо негативних наслідків для плода і вагітності вцілому після вакцинації. Отже, оскільки Ви вже розпочали вакцинацію, доцільно буде її завершити по графіку. Будьте здорові!
Марія
30.06.2021
Доброго дня , скажіть будь ласка в мене 4 повних днів затримка , на третій день вийшло виділення блідо рожевого кольору та в той момент тягнули них живота (невеличкий ляп) , за два тижні в двох днях ( не під ряд) в мене тягнуло живіт, як на місячні. Бт 36.7 - 36.8, 9 Мій нормальний цикл 28 днів того місяці була затримка три дні .Читала що так виражається імплантація , але після 5 -7 днів овуляції, в мене вона вже пройшла в 14 числах , чи можлива в мене вагітність ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, вагітність можлива. Зробіть тест або здайте кров на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Ірина
30.06.2021
Добрий день! Хочу запитати про щеплення АКДС. Моїй дитині зараз 2 роки. Тільки в 3 місяці було щеплення БЦЖ у зв'язку з патологією. В 11,5 місяців захворіла коклюшем. Проконсультуйте чи можна дитині робити щеплення АКДС і яким графіком. Так як без щеплення не беруть у садочок.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ви можете продовжувати вакцинацію вашій дитині згідно календаря щеплень (графік складається індивідуально- таку послугу можете отримати в нашому центрі). Всі вакцини в наявності. Рекомендуємо почати з вакцин від гепатиту В, АКДП, поліомієліту та гемофільної інфекції. Перед вакцинацією в нашому медичному центрі ви можете отримати комплексний огляд вашої дитини лікарем педіатром та вирішити усі питання з приводу щеплень. Будьте здорові!
Христина
27.06.2021
Доброго дня, вже пів року лімфовузли на шиї і паху, вони рухомі, була усюди онколог, інфекціоніст, терапевта, ендокринолога....Часті болі в горлі, лімфовузол брали на гістологію, онко не показало. Є проблема з щитовидною залозою. Страх постійний, порадьте що робити, бо вся шия у них.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно бачити УЗД щитовидної залози. І ще аналізи на ТТГ ВТ4 і АТ до ТПО. Це може бути реакція лімфатичних вузлів на аутоімунний тиреоїдит. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Марія
25.06.2021
Доброго вечора , ми з чоловіком дуже хочемо дитину, і вже півтори роки в нас не виходить завагітніти, зимою мені робили гістероскопію, та сказали що після цього я завагітнію, пройшло вже 5 місяців і немає результату, почала вимірювали бт, і в мене після овуляції 36.6 ,36.7 і тільки два дні була 36.9 і після спадає день перед критичними, чому така низька температура, може в цьому причина безпліддя??
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Маріє! Підвищення базальної температури відбувається після овуляції, при зміні гормональної переваги з естрогенової на прогестеронову. Але це підвищення може бути різе у різних жінок, залежно від гормонального статуса. Тому це відносний показник. Не підвищення чи зниження температури має значення, а більше цікавить гормони в 1 та 2 фазу циклу і чи відбувається овуляція (фолікулогенез). Окреме питання-гістероскопія. Треба зрозуміти з яких причин виконувалась, що було виявлено під час процедури? Рекомендую звернутись на прийом, з усіма результатами обстежень, аби більш ретельно розібратись в ситуації.
Іван
24.06.2021
Які симптоми має міо кардіо склероз?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Основними симптомами атеросклеротичного та постінфартного кардіослерозу є серцебиття, залишка, можуть бути набряки, порушення ритму серця,болі в ділянці серця, зниження толерантності до фізичного навантаження.
Виктор
24.06.2021
Доброе утро произошёл перелом Джонса на стопе в тоже время на снимках видно что кость треснула на половину в гипсе уже неделю можно ли перейти на ортез, снимку могу выслать на Вайбер. Спасибо!
Марина
23.06.2021
Доброго вечора, скажіть будь ласка чи є нормою біло-прозорі виділення з молочних залоз при натисканні перед місячними. Приймала Гідазепам протягом місяця,
Відповідь від лікаря
Доброго дня. В більшості випадків це є нормою, але рекомендовано огляд спеціаліста, щоб підтвердити це
ЛАРА
23.06.2021
ДОБРОГО ДНЯ! БУЛО ВТАНОВЛЕНО ДИСПЛАЗІЮ ЩИЙКИ МАТКИ ТРИ ПЛЮСА. ПРОЙШЛА КУРС ЛІКУВАННЯ. ХОЧУ ЗРОБИТИ ПОВТОРНО АНАЛІЗИ НА ЦИТОЛОГІЮ. В ЯКИЙ ПЕРІОД КРАЩЕ, МОЖЛИВО НА ЯКИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ МІСЯЧНИХ БАЖАНО ЗРОБИТИ МАЗОК???
Відповідь від лікаря
Доброго дня, для цитологічного аналізу день циклу не має особливого значення, головне, щоб це не було під час менструації або інших кров‘янистих виділень. Необхідною умовою є також те, що після останньої цитології повинно пройти не менше 3 тижнів.
Артур
22.06.2021
Добрый вечер, подскажите пожалуйста возможна ли комиссация с ВСК после пластики ПКС левого коленного сустава?
Марина
22.06.2021
Здравствуйте. При приеме препаратов Линбаг и Ламотрин можно делать инъекции ботокса? Нет какой-либо несовместимости? Спасибо.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ін'єкції ботокса не можна робити під час прийому антикоагулянтів та антибактеріальних препаратів. Але для детального збору анамнезу та визначення показів та протипоказів для проведення процедури радимо звернутися на консультацію до лікаря
Сергей
20.06.2021
Боль при мочеиспускании, примесь кррви в моче, резкий запах и недержание мочи. Температура.
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Необхідно звернутися до фахівця, причому негайно! Перед цим зробити трузд простати, здати загальний аналіз крові та сечі!
Хелла
20.06.2021
Які ефективні засоби від боротьби кишечноі палочки в уретрі та вагіні?
Ірина.
20.06.2021
Доброго дня.Т4 12.94. Т3 4.38. Анти тіла до щитовидної залози 308.4. індикс НОМА4.6.Пролактин 6.7. Кортизол у слині 5.16. Метанефринизагальні в добові сечі 46.9. Тиреотропний гормон 5.513. Глікований гемоглобін 5.4 . Прогестерон 0.22.
Алла
19.06.2021
Добрий день. Приймаю таблетки Джаз плюс, але сьогодні прийняла таблетку, яку мала прийняти завтра (а за сьогодні пропустила). Помітила це, коли з'явились кров'яні виділення (другий тиждень циклу). Одразу випила й іншу таблетку (таким чином, дві таблетки за один день). Як вчинити далі, чи не буде ризику вагітності?
Відповідь від лікаря
Добрий день, не дуже зрозуміло про «завтрашню таблетку», оскільки в Джазі та Джаз Плюс всі таблетки однакові (за виключенням останніх чотирьох - вони без гормонів, «пустишки»). Тому від перестановки попередніх 24-ох таблеток кровянистих виділень початися не повинно було, хіба що ви пропустили таблетку раніше, або приймаєте цей контрацептив лише перший місяць (тоді кровянисті виділення є варіантом норми). В першому разі ризик вагітності є - наступні 7 днів потрібно користуватися презервативом, в другому випадку - ризику немає.
Каріна
18.06.2021
Доброго дня! Я хотіла б записати лікарю-кардіолога, що означає такий термін як "ЛПапікал". Нещодавно мені проводили УЗО Серця і я зустріла цей термін в характеристиці лівого передсердя.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Надішліть, будь ласка, фото заключення.
Анастасія
16.06.2021
Доброго дня. Хотіла запитати чи може бути таке що під час першого разу немає крові і сильної болі?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так. Якщо було гарне збудження та партнер віднісся щадящо, то крові і болі може не бути.
Наталя
15.06.2021
Мамi 78 рокiв,сколiоз та кiфоз хребта.Чи можна в такому випадку робити вправи ЛФК вдома?Чи можливий варiант онлайн консультацii та якi обстеження потрiбнi в такому випадку?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Робити вправи ЛФК в домашніх умовах можна після дообстеження (рентген або МРТ) та консультації лікаря, який призначить нагрузки, що будуть відповідати віку та стану здоров'я.
Віталій
13.06.2021
Доброго дня. Десь пів року тому мав оральний секс з жінкою у якої до мене було багато чоловіків і одразу на наступний вечір дуже погано почувався, погано спав, була гарячка, боліла голова. За кілька днів був закладений ніс, нежить і почало боліти горло (можливо заразився чимось на роботі бо багато людей тоді хворіли), і здавалося ніби в паху набряки, так тривало десь 3-4 тижні. Потім це минуло але під час смаркання носа почав виходити жовтий або часом зелений слиз з кров'ю (до теперішнього часу і можливо так було до того але я не звертав уваги). На статевому члені з'явилися 3 прищі подібні до підліткових, а на тілі почали з'являтися і зникати якісь різні прищі, рожеві, рожеві не великі крапки, прищі подібні до підліткових після який залишалися темно червоні чи навіть бордові плямки, почалися розлади шлунка (розлади були і до того але якось не так), і знайомі почали говорити що я втратив у вазі. Потім прищі на статевому члені зникли десь через 3 тижні і за якийсь час з'явилося почервоніння і свербіж в паху, часом навіть біль, і біль в низу живота під час статевого акту, точніше під кінець статевого акту. А ще почала крутитися голова як при грипі, коли жар, і постійно якийсь знесилений. Десь 3 місяці тому був у венеролога котра сказала зробити тести на антитіла до ВІЛ інфекції, гепатиту B і C, та сифілісу. Результати негативні, антитіл не має, на що лікарка сказала що я здоровий а почервоніння це грибок але призначене лікування не допомогло. Десь 2 тижні тому був на прийомі у іншого венеролога який після огляду і зібраного анамнезу сказав що я здоровий і що в мене проблеми з головою, прищі то пустули, гнійники а почервоніння алергія від яких допоможе спеціальний гель для душу. І після цієї зустрічі я почав менше зациклюватися на тому що є хворим і мені стало на багато краще. Я вирішив зробити ще раз вище вказані тести і знову результати негативні. Також були проведені такі аналізи як Морфологія, лііпідограмма, ферменти печінки, креатинін, глюкоза, сечова кислота, СРБ, аналіз сечі, які є в порядку. Що ще потрібно зробити щоб знати точно чи здоровий? Мало не забув що живу з сусідом і в нього теж проблеми зі шлунком без видимих на це причин, різні прищі, і також буває кров з носа.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. З приводу вище вказаних скарг зверніться до сімейного лікаря або до терапевта, щоб вияснити яка патологія дихальних шляхів та шлунково - кишкового тракту. З приводу болючості після проведеного статевого акту, рекомендую Вам проконсультуватися з урологом, зробити узд сечостатевої системи, здати секрет простати та мазки на приховану інфекцію.
Марина
12.06.2021
Добрий день! Результати аналізу від 11.06.21: ТТГ -13,0; Т4(вільний)-1. Приймаю еутирокс 50 мг протягом 6 міс.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Збільшіть дозу до 100 мкг. і через 1 міс повторіть ТТГ.
Лариса
08.06.2021
Доброго дня! Встановлено діагноз: ФКМ кісти обох молочних залоз. Вогнищева мастопатія лівої! на 2-3 год ділянка зниженої ехогенності 17 на 10 мм без чітких меж, авоскулярна. Є поодинокі кісти діаметром 5,5 мм, 13 на 4,7 мм, ближче до переферії. Чи можливе лікування препаратами чи тільки оперування??
Відповідь від лікаря
Добрий день. Необхідний огляд. Мало одного заключення УЗД. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Майя
07.06.2021
Доброго дня. Хочу перервати вагітність, але так, щоб не знали рідні. Як це можна зробити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Ми не надаємо допомогу з приводу переривання небажаної вагітності. Можемо допомогти з наданням інформації з питань планування сім'ї, перебігу вагітності за потреби.
Оксана
07.06.2021
Доброго дня ,скажіть будь ласка, коли можна піти на УЗД малого тазу, якщо затримка в мене 3 дні?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, затримка до 7 днів взагалі вважається нормою, але, якщо ви маєте позитивний тест на вагітність, то краще всього УЗД органів малого тазу робити через 7-10 днів затримки. В іншому випадку, плідне яйце може просто ще не бути видно.
Юлія
07.06.2021
Доброго дня. Мені 24 роки, постійно з'являються синці на ногах(може бути до 10 синців одночасно на різних ділянках) , при цьому я ніде не вдаряюсь і не травмуюсь. Чи є це приводом звернутись до Вас? Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це скоріше за все проблема зі згортальною системою крові. Потрібна консультація гематолога.
Наталья
06.06.2021
Доброго дня чи можна заключити декларацію з лікарем педіатром
Роман
06.06.2021
В мене діагностовано варикозну хворобу (ХВН 2 ст.). При проведенні хірургічної операції по усуненню лівосторонньої пахової грижі мені було затромбовано праву ногу. Чи можливе проведення оперативного лікування хронічної анальної тріщини за допомогою сургітрона? Чи є якісь протипоказання?
Олена
04.06.2021
Чи можна і чи потрібно робити щеплення від Ковід, якщо антитіла G 8.5 ? Перехворіла у грудні 2020, аналіз зробила 04.06.2021
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Наявність високих показників рівня IgG, на жаль, не відображає наявність саме захисного імунітету. Для цього необхідно визначати рівень спайкового білка (S-білка) серед антитіл, тривалість захисту якими теж індивідувльна. Щеплення рекомендоване, якщо не протипоказане.
Наталья
04.06.2021
Здравствуйте. У меня задержка месячных, была в гинеколога, сделала УЗИ, поставили диагноз киста яичника. Прописали дуфастон 2р.-7 дней и тазалок 2р по 45 кап. Уже прошло 8 дней после приема табл.и нет месячных
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Можна продовжити прийом до 10-15 днів.
Роман
03.06.2021
Чи можливо проведення оперативного лікування хронічної анальної тріщини за допомогою сургітрона, якщо є варикозна хвороба обох нижніх кінцівок з затромбованою правою ногою?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно зробити УЗД вен нижніх кінцівок, прийти на огляд і спланувати лікування.
Наталья
02.06.2021
Можно ли делать вакцину от ковид при саркоидозе лимфоузлов средостения? Вакцина Пфайзер. Спасибо.
Відповідь від лікаря
На сьогодні ефективність і безпечність вакцинації у даному випадку потребує вивчення. Однак, враховуючи більшу імовірність ускладнень COVID-19 на тлі саркоїдозу, вакцинація наполегливого рекомендується
Вікторія
02.06.2021
Доброго дня, мені 28 років. За останніми аналізами, рівень цукру - 5,3, інсулін 15,4, а індекс НОМА 3,54. Варто хвилюватися через підвищення індексу чи це норма?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це підвищений. Але важливо, яка у вас вага?
Вадим
01.06.2021
Был острый панкреатит средней тяжести.Через пару месяцев поехал на консультацию к гастроэнтеролог.Сдал анализы кала на еластазу и кальпротектин.У меня норма.Врач сказал,что у меня нет хронического панкреатита.Что мне можно есть все,кроме помидор и капусты ижареного.Хотелось бы знать точночто можна,а что нет.
Олександра
01.06.2021
Добрий день? Чи можна наносити зволожуючий крем на обличчя після нанесення або перед нанесенням гелю Дуак?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Дуак гель наносити на шкіру ввечері,а зранку можна наносити зволожуючий крем.
Роман
01.06.2021
Доброго дня. В мене діагностовано хронічну анальну тріщину. Чи проводите операції з висічення фіброзних країв тріщини за допомогою сургітрона?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, саме таким методом у нашій клініці проводиться лікування хронічної тріщини.
Олена
31.05.2021
Доброго дня! Плануємо вагітність. Протягом місяця ходила на УЗД на фолікулометрію. В мене 25 днів триває цикл. На 14 день циклу виявили на лівому яйнику фолікул діаметром 15 мм. Сказали, що він маленький. Ендометрій однорідний, ніяких утворень поганих не було виявлено. Після того протягом тижня мене зліва внизу живота боліло. Сьогодні на 21 день циклу на УЗД виявили на місці фолікула полоску рідинини та жовте тіло 6 мм. Зліва внизу живота мене продовжує нити. Читала, що розмір жовтого тіла маленький. Хочу запитати в чому причина маленького розміру тіла та чи це може стати перешкодою настання вагітності? Дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Трапляються випадки, коли лютеїнізується фолікул, який не овулював, або ж спостерігається недостатність лютеїнової фази. Та і пізню овуляції теж не можна виключити.Тут можуть допомогти розібратись аналізи та УЗД в динаміці. Недостатність лютеїнової фази виявлена і підтверджена до вагітності може бути причиною невиношування вагітності. Радимо з усіма результатами попередніх обстежень звернутись на прийом до гінеколога і підібрати правильну тактику наступних обстежень перед плануванням вагітності.
Владислав
28.05.2021
Добрый день. Стала периодически беспокоить острая пульсирующая боль в наружной боковой части стопы, от косточки до мизинца.Боль появляется,внезапно без видимых причин,днем,ночью и исчезает тоже внезапно,как приступами.
Відповідь від лікаря
Добрый день. Для начала нужно проконсультироваться с хирургом для исключения сосудистой патологии
Іра
26.05.2021
Здравствуйте! Бабушці 83роки,..проблеми з ногами: варикоз, тромбофлебіт.. Одна нога внизу стала наче попечена і стягується шкіра+виступають прозорі виділення. Чим можна їй допомогти ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Необхідно зробити УЗД (артерій та вен), та записатись на очну консультацію до судинного хірурга.
Наталія
26.05.2021
Доброго дня. Планую вагітності.Була одна завмерша вагітність і два викидні до 4 неділь.Скажіть які аналізи потрібно здати перед вагітністю ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно пройти стандартне обстеження: загальний аналіз крові, феритин, тиреотропний гормон, пролактин. Обстежитись на TORCH-інфекції та інфекції, що передаються статевим шляхом. Додатково обстежитись з партнером у генетика та пройти скринінг на тромбофілії. Приймати фолієву кислоту 1 мг на добу та пробувати вагітніти знову.
Марина
25.05.2021
Здравствуйте, два роки назад проходила сеанс ударно -хвильової терапії , лікувала пяточну шпору. Зараз опять воспалениї і біль,записалась опять на сеанси ,Скажіть будь-ласка ,може є шось ще ефективне в лікування
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для підбору індивідуального плану лікування потрібно записатись на консультацію до ортопеда травматолога, щоб оцінити стадію плантарного фасцеїту та клінічно оглянути. Може буде ряд причин чому знову зявились симптоми - плоскоступість( відсутність ортопедичної устілки) дискомфортне взутття, фізичне перенавантаження. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Віолетта
24.05.2021
Добрий вечір .У мене близько пів року заложений ніс буває заложений, а буває не дуже .Декілька раз лічила наче спочатку трішки помогла ,а потім те саме .Зараз почала прочитати сольовим розчином він став ще більше забитий та це більше усе витікає не має взагалі як дихати .Підкажіть що робити ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Закладеність носу буває при багатьох захворюваннях.Тому зорієнтувати з призначеннями без огляду та ряду досліджень важко.Варто звернутись до лікаря.
нино
24.05.2021
Здравствуйте, у нас тугоухость 1-ого степени. Нам посаветовали аппарат.,можно ли использовать на одно, или обязательно на оба уха, Спасибо заранее.
Відповідь від лікаря
Добрый день. Для решения вашего вопроса нужно видеть ребенка, оценить его уровень речевого и общего развития, соответствие возрасту; нужео видеть аудиограмму. Обращайтесь, будет рады помочь
Леонід
24.05.2021
Доброго дня. Як впливає на здоров'я утримання від мастурбації більше року в підлітковому віці 14-18 років?
Відповідь від лікаря
До серйозних наслідків це не призведе, оскільки в цей період відбувається дозрівання статевих гонад у хлопчиків, але якщо ви занепокоїлися цим питанням, то краще за більш детальною інформацією звернутися до фахівця і пройти певні обстеження.
Ірина
23.05.2021
Доброго дня Дитині 1 рік, є нежить прозорий як вода, і температура 37.8. Про що це свідчить, і чи можуть бути зуби
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зуби - процесс фізіологічний. Ні температури, ні нежиті не повинно бути. Скоріш за все це вірусна інфекція. Потрібна очна консультація педіатра.
таня
22.05.2021
Здраствуйте. Такой вопрос, отец упал с крыши, высота 4-5 метров, врачи сказали что перелом ребер 2 и 3 ребра справа и 7 и 9 слева. А также компрессионный перелом позвономника T11 хребца. Сами с села перевести в город врачи говорят что нельзя потому, что падает кислород поетому подключили к апарату. Возможности сделать МРТ нет, а вот на рентгене нечего с органов не задето, на УЗИ сказали что тоже ничего не обнаружыли. Подскажите как быть что делать, на сколько все плохо?(
Відповідь від лікаря
Здравствуйте. Рентген в таком случае может быть малоинформативным. Необходимо обязательно сделать СКТ.
Людмила
22.05.2021
Доброго дня, почали турбувати видінення крові яскраво - червоного кольору підчас дефікації, з'явився біль у задньому проході, ниючий віддає у поясницю та в праву ногу. На разі не маю змоги відвілати лікаря чи можливо зараз приймати якісь препарати для полегшення симптомів? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У Вашому випадку потрібна очна консультація. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Марія Голуб
22.05.2021
Доброго дня! Коли майже кожної ночі корч бере за ногу, яка може бути причина?..Мені 48 р. хворію ревматоїдним поліартритом багато років і звичайно вживаю ліки і гормонзалежна, від недавна була операція на грудь( аналіз негативний і без метастаз) і після цього проходження променевої терапії 4 тижні. Дякую на перед за відповідь!
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Це може бути наслідком перевтоми, зневоднення організму, електролітного дисбалансу: магній, кальцій, калій, натрій; а також через прийом медикаментів.
Наталія
21.05.2021
Доброго дня! Не знаю чи правильно звертаюсь, проте я просто не знаю куди і до кого звернутись.В дитини вік 12 років, на мові та на задній стінці пухирці , постійні гнійні пробки з температурою 35,5-35,8, мигдалини дряблі та не функціональні. пухирці вже близько року ніхто не може встановити діагноз та лікування за останніх два дні погіршення. Лор відправляє до стаматолога , останній до Лора. Здавали аналіз на ВПЛ негативний, тільки штам 59 позитивний. Лікували Хелікобактерпілері, все без змін.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. З ваших слів у дитини хронічний тонзиліт та гранульозний фарингіт. Необхідно пройти курс лікування тонзиліту протягом 10 днів. Проводить процедури ЛОР. Це можна зробити в умовах нашої клініки. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Наталя
19.05.2021
Доброго дня. Дитині 5 років, розмовляла добре, а недавно почала заїкаться, повторює перші слоги у реченнях. В дитинстві мала підвищену судомну активність, розмовляла багато і чітко, а потім начала повторювати перші слоги у реченнях.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для того, щоб з' ясувати причину та, при необхідності, призначити лікування необхідна очна консультація дитячого невролога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Сергій
18.05.2021
Доброго дня, я от уже декілька днів періодично відчуваю невеликій біль у яєчках(більше у лівому), що б це могло бути? Може це звязано з тим що я вийшов на роботу під час якї я сидю від 8 до 16.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, для уточнення діагнозу варто зробити УЗД органів калитки, щоб виключити варикозне розширення вен калитки, та лівобічний епідидиміт і згідно результатів проконсультуватись в уролога.
Наташа
17.05.2021
Доброго дня. Який відсоток Гематокриту HCT повинен бути у дити 4 річки
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Норма для дітей з 2 місяців до 4 років 30-41%, з 4 років і старше 34- 43%
Оксана
17.05.2021
Добрый день. Не могут поставить диагноз. Маме 77 лет. Она упала. Сейчас в лежачем состоянии. Есть ли перелом шейки бедра? Одни врачи говорят есть, а другие нет. Помогите пожалуйста.
Відповідь від лікаря
Добрый день. Необходимо пройти обследование, в данном случае СКТ, которое решит эту дилемму.
таня
16.05.2021
Здраствуйте. С 12 лет начала потеть (сначала подмышками потом ноги, руки). Утром только проснусь руки и ноги сухие а вот пройдет несколько минут и я вся покрываюсь потом. Также руки и ноги постоянно холодные. Сейчас мне 22 года, потеть так и не перестала, все стало только хуже. Помогите в чем дело? Была у врачей, сдавала анализы. сказали что со щитовидкой все в норме, делала МРТ гипофиза, патологий нет, но вот только повышен постоянно кортизол в 4 раза.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно звернутись на очну консультацію до ендокринолога з результатами аналізів.
Ірина
15.05.2021
Чи можна завагітніти,якщо сперма потрапила на білизну з зовнішньої сторони?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Ірино! Якщо сперма не потрапила у статеві шляхи - імовірності вагітності немає.
Олена
14.05.2021
Доброго дня! Допоможіть прояснити дану ситуацію. Я вагітна! Неможу зрозуміти від якого статевого акту я завагітніла. 22.10.20 був перший,потім 5.11.20 пішли місячні. 12.11.20 був другий. 11.12.20 була затримка,пішла на УЗД сказали вагітність 3 тижні гестації. Пізніше мені в термін добавили ще 2 тижні чомусь.Коли приблизно настало зачаття після якого акту???
Відповідь від лікаря
Доброго дня, якщо 5.11 дійсно була менструація, то ви завагітніли після другого статевого акту. УЗД показує фактичний термін вагітності, а акушерські тижні ми рахуємо від першого дня останніх місячних і тому, зазвичай, це ще +2 тижні (оскільки вагітнієте ви не в перший день місячних, а під час овуляції, яка настає в середньому через два тижні від початку місячних при 28 денному менструальному циклі). Є ще такий нюанс, що під час вагітності може іти «менструація» - це означає імплантацію плідного яйця в порожнину матки. В такому випадку, вагітність можлива від першого статевого акту. Але все ж, така вірогідність менша.
Олена Ігорівна
14.05.2021
Доброго вечора!Відчуваю вже декілька днів наче пульсацію ,посмикування вище паху.Не вагітна ,була менструація.Підкажіть що це може бути?Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Олена Ігорівна! Скарги, описані Вами, можуть бути пов'язані як із змінами з боку гінекології, так і з урологічними причинами, або ж внутрішньою патологією. Неможливо заочно зорієнтувати Вас стосовно причини. Зверніться, будь ласка, на очну консультацію, будемо раді допомогти
Людмила
14.05.2021
Доброго дня! Мамі 60 років, час від часу підвищується тиск протягом уже кількох років, частіше на погоду або через стреси. Приймає таблетки для пониження тиску, коли необхідно. Стверджує, що на регулярних мед оглядах ЕКГ в нормі. Чи може допомогти чистка судин? І що порекомендуєте приймати (з ліків та народних методів)? До лікаря йти відмовляється.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, гіпотензивні медикаменти потрібно пити постійно та систематично, бажано в один і той самий час. Конкретні назви препаратів можно призначити лише після індивідуального огляду. Періодичні коливання артеріального тиску (гіпертензивні кризи) можуть дати ускладнення у вигляді інсульту та інфаркту, тому так важливий контроль артеріального тиску та підібрана гіпотензивна терапія.
Александра
14.05.2021
Здравствуйте скажите пожалуйста тяжесть в левом боку пустая отрыжка ком в горле бывает тошнота что делать
Відповідь від лікаря
Добрый день. Возможно есть проблема с желудком и поджелудочной железой. Необходимо пройти УЗИ органов брюшной полости и записаться на консультацию гастроентеролога. Обращайтесь, будем рады помочь.
Людмила
14.05.2021
Доброго дня, чи можна підписати декларацію із педіатром, дитині 1рік 10м.?
Аліна
13.05.2021
Добрий день! Є шишка (декілька років) в області шиї біля хребта одразу під волоссям. По розміру приблизно 2-3 см. На дотик тверда. Є знімки мрт шиї. Підкажіть, будь-ласка, до якого лікаря потрібно звернутись з цим?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно спочатку звернутись до хірурга, якщо вона поверхнево - це може бути атерома. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Настя
12.05.2021
Добрий вечір,17 років .Хвилює біль у серці,запаморочення,часте серцебиття,тривога на серці.Тиждень тому була в лікарні ,робили кардіограму серця,сказали ,що з серцем все добре,кардіолог сказав ,що це все через нерви,приписав такі таблетки:біфрен,кратал,магне б 6,.самопочуття покращилося трішки,досі відчуваю біль у серці і запаморочення.Що мені робити?І це є смертельно?Дуже переживаю
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Дотримуйтесь рекомендацій кардіолога, якщо через 1 міс не зникне головокружіння - зверніться на консультацію до невролога з метою дообстеження.
Стародуб Анастасія
11.05.2021
Добрий вечір,мені 17років.Хвилює запаморочення, часте серцебиття,інколи біль у серці.Що це може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Причин може бути багато. Для початку зробіть загальний аналіз крові та ЕКГ.
Виктория
11.05.2021
Добрый день , возможны ли естественные роды при травматической деформации копчика под кутом 119 градусов, загиб копчика Или скорей всего будет кесарево сечение? Копчик болит если долго ходить лежать на спине или сидеть .
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Вікторія! Питання, щодо можливості природніх пологів, в такому випадку, вирішується лише акушером-гінекологом після консультації вагітної травматологом. Та ще раз переглядається ближче до передбачуваного терміну пологів. Адже перед пологами всі місця з'єднань тазових кісток та крижово-куприкового з'єднання, дещо розм'якшуються, надаючи можливість, певною мірою збільшити розміри площини виходу з малого тазу. І якщо передбачається не велика вага плоду-пологи природнім шляхом будуть можливі. Тому це питання є індивідуальним і вирішуватиметься ближче до дати пологів.
Валентина
08.05.2021
Добрий день, як записатись на мамографію грудей і отримати консультацію лікаря після обстеження? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Записатись на обстеження, а також на консультацію до лікаря Ви можете за телефоном (068) 840-30-30. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Юлія
08.05.2021
Зробила УЗД малого тазу. ПРОТОКОЛ: Тіло матки візуалізується, розташоване в антефлексіо. Форма правильна. Контури чіткі рівні. Розміри матки довжина 55 мм, ширина 39 мм, передньозадній розмір 39 мм, ехоструктура мінометні я гомогенна. Шийка матки 27/25 мм, гомогенна. Ендомерій візуалізується, ехоструктура звичайна, товщина 3 мм. Правий яйник розміщений біля правого кута матки, розміри 34/27 мм. Лівий яйник розташований біля лівого кута матки, розміри 35/23 мм. В обох яйниках 8-10 фолікулів по 3-6 мм. Сечовий міхур недостатньо наповнений, стінка 4 мм, не потовщена. Узд робилося в кінці циклу. Чи можлива вагітність при такому УЗД??
Відповідь від лікаря
Доброго дня, сказати, чи може жінка завагітніти лише по результатах УЗД - неможливо. Треба виключити багато факторів непліддя: це і наявність овуляції, і прохідність маткових труб, і патологія ендометрію, і, що немаловажливо, спермограма чоловіка (він теж дає 50% успіху запліднення). Враховуючи дане УЗД, можемо тільки сказати, що в цьому циклі вагітність не настане, бо товщина ендометрію не відповідає фазі циклу. Овуляції не було, і, швидше за все, часто нерегулярні місячні. Треба розбиратися детальніше. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Марина
06.05.2021
В листопаді місяці почала з'являтись кропивниця. В січні місяці вже приєдналось Квінке(розпухали губи, повіки, брови), звернулись до алерголога, призначила антигістамінні, додаткове обстеження. Антигістамінні препарати мало допомагали, спасав супрастин і дексаметазон. Здали ЗАК по якому високі лейкоцити і УЗІ органів прказало, збільшення печінки, жировий гіпатоз і запалення підшлункової. Почечні проби в нормі, гепати В С не виявлені. Глюколізований гемоглобін в нормі. Пролікували панкриатит антибіотиками 14 днів і після реосорбілакт+Есенціалє. Висипати стало менше і Квінке теж дуже рідко з'являлось. ЗАК було в нормі і гастррентеролог сказала, що від запалення нас вилікувала і якщо є і надалі висипи то звертатись до інфекціоніста. Інфекціоніст назначив аналізи на гельмінти які були негативні. Один із лікарів призначив Алегру на якій протягом місяця не було висипань взагалі. Через місяць знову кропивниця, а ще біль в правому підребір'ї, здуття, нудота, газоутворення, біль у попереку і по спині. Здали мочу все в нормі тільки Діастаза 250. Здаєм печінкові і почечні проби є відхилення. ЗАК в нормі. Що з цими результатами робити і до кого звертатись вже просто не знаю.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зверніться на консультацію до гепатолога, гастроентеролога нефролога.
Виктория
02.05.2021
Здравствуйте. Мне 19 лет. У меня правое плечо выше левого, но левое бедро выше правого. Эта проблема появилась в течении последних нескольких лет. Но обратила должное внимание на неё, когда начала заниматься спортом. Скажите, пожалуйста, к какому врачу мне пойти, который сталкивался с подобным и знает как это можно реабилитировать моё состояние. Спасибо!
Відповідь від лікаря
Добрый день. В Вашем случае нужно записаться на приём к ортопеду травматологу на первичный осмотр для выяснения причины данной патологии. При осмотре станет понятно нужны ли дополнительные обследования для постановки заключительного диагноза и решения этой проблемы. Обращайтесь, будем рады помочь
Поліна
30.04.2021
Питання до спеціаліста - при діагнозі хронічний алергічний риніт (що триває безперервно трохи більше року) - свіжий аналіз крові з моноцитами 10,6 % та лімфоцитами 40 % (решта в нормі) - підтверджує алергію, чи слід шукати причину в іншому захворюванні? (інших проявів, крім риніту, немає).Дякую заздалегідь!
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Алергічний риніт виставляється на підставі алергопроб і тільки алергологом.А аналіз крові свідчить про запальний процес в організмі вірогідно інфекційного, або ж вірусного генезу.Тому бажано звернутись до лікаря та дообстежитись.
Ирина
29.04.2021
Здравствуйте! Есть подозрения, что страдаю Гиперандрогенией, ищу хорошего специалиста, который сможет помочь. Скажите, пожалуйста, как часто к вам обращаются с такой проблемой, есть ли врач с опытом лечения таких расстройств?
Відповідь від лікаря
Здравствуйте. С проблемой гиперандрогении обращаются постоянно и регулярно. Врач с опытом лечения есть. Обращайтесь, будем рады помочь.
Наташа
27.04.2021
Добрий вечір, підскажіть будь ласка, який термін дії результатів аналізів на гормони? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Усе залежить від клінічної необхідності та діагнозу.
Наталія
26.04.2021
Доброго вечора! Мій син порізав ногу металопрофілем 29.03.21р. Діагноз:Різана рана правої гомілки з пошкодженням сухожилків розгиначів пальців правої ступні. Пальці зараз відчуває, але стопу на себе потягнути не може взагалі. Чи це нормально для такої травми. Нам лікар сказав робити велосипед і тягнути стопу на себе. Чи мені звернутись до іншого лікаря, поки не пізно?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Проконсультуйтесь ще у іншого лікаря. Якщо є порушення функції стопи, необхідно оглянути дитину, можливо потрібно буде оперувати (шукати та ушивати зв‘зки)
Софія
25.04.2021
Скажіть, яка тривалість профілактичного курсу вітаміну А? У мене заїдь на губах і я придбала в аптеці баночку де одна таблетка містить 3’000 mcg RAE, або 10’000 IU. Як довго і краще його пити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Софія. Не потрібно приймати вітамін А профілактично, Ви можете передозувати і завдати шкоду організму. Гіпервітаміноз вітаміну А, на відміну від дефіциту, не лікується. Крім того, хейліт (заїди на губах) пов'язаний із дефіцитом вітамінів групи В.
Валерій
25.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, на які гормони необхідно здати аналіз щоб визначити проблеми з наднирниками? Постійно піднімається артеріальний тиск який медикаментозно не можливо зменшити. Для виключення проблем з наднирниками хочу здати аналіз на гормони, а на які саме не уявляю.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ви можете здати альдостерон, кортизол слюни, кортизол крові, електроліти крові. Якщо вони будуть в нормі, то ще доздати метанефрини крові.
Оксана
24.04.2021
Добрий день!Дитині 2 роки,здали аналіз калу реакція 5.5, крохмалю велика кількість,йодофільна флора в великій кількості,рослинна клітковина що перетравлюється помірна кількість, рослинна клітковина що неперетравлюється помірна кількість,жир нейтральний помірна кількість,форма кашоподібна, ОАК Ney# 0.90 Neu%17.0 Lym%67.6 Mon%10.5 Bas%1.70 HGB 108 HCT 31 MCH 27.2 PCT 0.287 Лімфоцити мікроскопічне дослідження 64.. Лактозна непереносимість поліморфізм 13910 С/Т гетеризигонтна форма .ЗАМ лейкоцити поодинокі в препараті, PH 7.0.Амілаза панкреатична 8.40 , біохімічний комплекс крові;Сечова кислота 167.7 .Ці аналізи погані?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Зміни в аналізах є. Дитина потребує дообстеження.
Аня
23.04.2021
Дитині 5місяців,робили узд сердечка. Висновок: помірне підвищення тиску на КЛА малих серцевих аномалій.Градієнт тиску 8.1мм Hg Регургітація не визначається. Можете розшифрувати заключення, і чи варто хвилюватись?
Інна
23.04.2021
Доброго дня,у мене з 1 січня ідуть місячні по сьогоднішній день, була на узд сказали все добре ,виписав лікар кровозупинні уколи ,але ніякого ефекту не було .Що мені робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Інно! В цьому випадку будь-які рекомендації можливі виключно після огляду гінеколога і свіжого УЗД! Багато факторів мають значення у виборі методу зупинки кровотечі. Це серйозна ситуація, не втрачайте час і запишіться на прийом.
Ірина
22.04.2021
Доброго дня Два місяці підряд немає нормальної менструації, лише за тиждень - два до початку злегка криваві виділення на кілька днів Раніше були проблеми з циклом, приймала спіронолактон та вітамін Е, нормоцикл Якийсь період приймала КОКи, після прийому минуло більше півроку, і зараз знову збій циклу Тести на вагітність робила, негативні
Відповідь від лікаря
Доброго дня, замало інформації. Скільки вам років? Чи здавали ви аналізи на рівні гормонів і, якщо так, то які вони були (особливо цікавлять андрогени та гормони щитовидної залози)? Чи не було останнім часом стресових факторів, схуднення або набору ваги, зміни клімату і т.д. Плюс потрібно бачити УЗД малого тазу
Віта
22.04.2021
Добрий день, була затримка 20-21 день потім один день були криваві виділення і через день знову виділення робила тести 2 негативні ,чи може таке бути через фізичні навантаження?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, а також таке можливо через стресові фактори
Михайло
21.04.2021
Неможу підняти руку в верх після зняття гіпсу на плечі.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У Вашому випадку необхідна консультація реабілітолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Людмила
21.04.2021
Добрий день! Зверталась до ендокринолога зі скаргами на збільшення ваги, розтяжки на боковій поверхні живота, грудях, оволосіння. Здала аналізи і виявилось, що 17-альфаоксипрогестерон підвищений до 4,09. А дегідроепіандростерон-сульфат знижений до 34,0. Про що це може свідчити? І чи призначають якесь лікування?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно дообстеження. Дигідротестостерон, загальний тестостерон ( потрібно здавати з 3-5 дня менструального циклу). Кортизол добової сечі або кортизол слюни. Після цього з результатами обстежень звернутися на консультацію до ендокринолога.
Лариса
21.04.2021
Доброго дня. Два місяці назад у чоловіка відбувся інсульт.Вже певний період він відчуває болі в області плеча та кісті паралізованої руки. а також шийних хребців.Чому і що робити. Дякую за відповідь.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У Вашому випадку потрібен огляд травматолога (тому що це може бути за рахунок малорухомості суглобів) та реабілітація.
Інга
20.04.2021
Доброго вечора! При елонгації шийки матки, УЗД органів малого тазу потрібно робити трансвагінально чи абдомінально? І до якого лікаря ,гінеколога чи хірурга ,потім потрібно звернутися? Дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Інга. УЗД органів малого тазу потрібно робити вагінальним датчиком. На огляд - консультацію звертатись до лікаря гінеколога- хірурга. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Ганна
20.04.2021
Доброго дня!!! Рік тому у сина,йому на той час було 8 років....,трапилося кілька жахливих нападів головного болю...лікарі сказали,що підозрюють мігрень...біль був такий сильний,що провокував рвоту... Тиск був в межах норми .. Окуліст теж заперечив підняття очного тиску... Лікування ніякого не було призначено...лиш спостереження... Ми вели щоденник болю...більше таких нападів не відбувалося...зараз дитині 10 повних років..Але,нажаль періодично виникає головний біль ,не сильний.....всередньому 1 в тиждень. Хочеться почути Вашу думку...яке обстеження нам варто пройти,щоб виключити або підтвердити поставлений діагноз
Відповідь від лікаря
Доброго дня! У вашому випадку необхідний огляд невролога для виключення вогнищевої симптоматики(при наявності-МРТ головного мозку). Також необхідно визначити стан судин (очне дно, доплерографія судин голови та шиї) і виключити проблеми шийного відділу хребта
Катя
20.04.2021
Доброго дня, в мене затримка менструації тиждень, робила тести всі негативні, цикл 30-31 день.була на дієті з приводу підшлункової залози, тиждень пила таблетки ензистал, омез, холосас, чи може від цього бути така затримка і що мені робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Менструальний цикл в нормі 21-40 днів. Препарати або нервове перенавантаження можуть слугувати затримці. Але якщо на овуляції не відбулося запліднення і на фоні цього утворилась кіста функціональна, яка самостійно може розсмоктатися, може бути затримка до 14 днів. Потрібно зробити УЗД органів малого тазу.
Яна
18.04.2021
Доброго дня! Після пологів на тілі почали з'являтись множинні кровяні родини, які з часом стають ороговілими ,коричневого кольору. Чи можна зупинити їх розмноження? Чи є якесь лікування?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для вирішення подальших дій необхідно провести дерматоскопічне обстеження.
Людмила
17.04.2021
Доброго дня! Мені 25 років (вага 63 зріст 170). Наперед дякую за відповідь! Майже рік тому перезворіла на ковід, без пневмонії, легко. Мене нічого не турбувало і не боліло, проходила медогляд і випадково виявили зміни на ЕКГ. Малий ріст зубца R в V1-V3. Зміни міокарда (II, III, aVF, V4, V5, V6) Негативні зубці T: TIII=-0.16, TII=-0.15, TV5=-0.14(мB) Субепікардіальна ішемія міокарда (II,III,aVF) Депресія сегмента ST:TaVF=-0.14, STII=0.13, STIII=-0.11(мВ) Потім звичайно почала добстежуватися, мені зробила Ехо, МРТ з контрастом, КТ ОГК, здала всі необхідні аналізи. ЗАКЛЮЧЕННЯ Ехо: незначні фіброзні зміни МК, без порушення їх функції. Пролапс ОПС МК 1ст , гемодинамічно не значиме. Скоротлива функція МК збережена. За даними МРТ. Виявлені зміни міокарду лівого шлуночка - неішемічного генезу, з найбільшою вірогідністю наслідок вогнещевого міокардиту. Грубих субендокардіальних змін характерних для постішемічного фіброзу не виявлено. Ексудативний перикардит (вільна рідина в перикарді товщиною до 7мм, ззаду від лівого шлуночка). Згодом мені поставили міокардит вогнишевий( я півтора місяці лікуватися, а потім мені виключив цей діагноз інший який займається міокардитами), і сказали що це давні фіброзні зміни на серці. Через місяць зробила КТ ОГК: обстеженні ОГК патологічних змін не виявлено. Аналіз крові загальний,біохімія, гормони щитовидки, холестерин, ревмопроби, креатинін-МВ (КФК-МВ) все в нормі. Буває тахікардія на фоні хвилювання. Зараз інколи поколювання в ділянці серця, але зовсім незначно, задишка відсутня. Мене хвилюють ці ішемічні зміни на ЕКГ. Можливо потрібно щось приймати підскажіть будь ласка . Дякую!)
Відповідь від лікаря
Доброго дня.опису ЕКГ не достатньо, потрібно бачити плівку
Марина
17.04.2021
Здравствуйте. Мне 24. Уже 4 года беспокоят боли мышц, всех групп, но больше всего выражено в ногах и руках. На постоянной основе, болят всегда не переставая. Боль тянущая, ноющая. Плюс чувство что мышцы всегда напряжены, я не помню когда последний раз могла расслабить тело. К этому сильная слабость и усталость практически всегда. Проверялась у ревматолога - отбросили вероятность того, что это от болезни ревматического характера. Была у невропатолога, направил на анализы калия, кальция, магния - все в норме, но назначил пить магний. Ничего не изменилось. По эндокринологии у меня субкл. гипотиреоз - пью л-тироксин, ничего не изменилось. Даже по своей воле пошла к психотерапевту от того, что уже никто не знал, что со мной делать - прописали курс антидепрессантов и транквилизаторов на «авось повезёт», но так же это не дало никакого результата. Проходила курс оздоровительного массажа, курс мануальной терапии - результата нет. По анализам все в норме, и по моче, и по крови, и по биохимии. В норме гемоглобин и железо тоже в норме. Единственное, сдавала ферритин - был 35. Я где-то читала что он должен быть равен весу человека или больше его. Однако терапевт взглянул на нормы лаборатории и сказал что все ок. Куда копать дальше? Не понимаю куда двигаться, все разводят руками. Спасибо заранее.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Рекомендуємо провести обстеження на предмет хвороби Лайма(Імуноглобулін G до Borrelia Burgdorferi).
Інга
16.04.2021
Доброго вечора! Пролапс тільки шийки матки , мені 46р.Яку потрібно робити операцію?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для оцінки довжини шийки матки потрібно зробити УЗД органів малого тазу. При елонгації , гіпертрофії шийки матки проводиться видалення її частини через вагінальний доступ. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Людмила
16.04.2021
Дочке 14 лет. Одна грудь достаточно больше другой. К какому специалисту обратиться?
Відповідь від лікаря
Здравствуйте. В Вашем случае нужна очная консультация мамолога. Обращайтесь, будем рады помочь.
Світлана
14.04.2021
Доброго вечора! Дитині 5 місяців 15 днів. Після прогулянки( було жарко) голова була мокренька, появилась червона дрібна виставка по цілій голові, чи може бути це пітничка? і як з нею боротись? Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, може. Намагайтесь не перегрівати дитину. Через кілька днів висип повинен пройти самостійно. Якщо висипання не будуть зменшуватись, потрібно буде обробляти їх спеціальним розчином. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Юлія
14.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може довготривалий прийом такого препарату як комбіприл викликати біль у спині. Якщо так то що робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Даний препарат може викликати таку побічну дію як біль у спині, м'язевий та суглобовий біль. Потрібно припинити прийом даного препарату
Катерина
13.04.2021
Доброго вечора, маю багато не бажаних родимок на обличчі хочу запитати чи болісна процедура їх видалення і які можуть бути наслідки?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Проводиться місцева анестезія, після цього видалення. На місці видаленого невуса може з'явитись бліда пляма, яка зникає протягом кількох місяців.
наталя
13.04.2021
Доброго вечора. Пишу від імені бабусі 83 роки ,вона має стимулятор на серці , її призначили лікування на пів року потім доктор сказала приїхати знов, але доктор за кордоном, бабуся в селі 200 км від Вінниці, пульс у неї 35-40 тривоги нерви, рветься в лікарню, змоги і по ситуації це більше неможливо бо боїмось і за себе і за ню, оскільки всі ізольовані один від одного, ПОМОЖІТЬ ПІДКАЖІТЬ що можна зробити в нашій ситуації, чи можливо назначити інше лікування, якщо маємо попереднє лікування і можемо описати її стан зараз?????
Відповідь від лікаря
Доброго вечора. Потрібно обов'язково приїхати в лікарню, оскільки потрібно перевірити роботу кардіостимулятора, а попередньо поставити холтер ЕКГ.
Каріна
13.04.2021
Доброго дня. Сьогодні 14 день протікання ковіду. З'явився нюх, температури нема. Чи свідчить це про одужання? Чи можна вже здавати тест?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, так, можна здавати тест. Якщо з цих 14 днів останні 3 дні абсолютно без симптомів, Ви автоматично вважаєтеся здоровими
Anatoliy
13.04.2021
Доброго дня! Прошу Вашої консультації за результатами аналізів дружини : Дружині 72 роки, вузловий зоб, тиреотоксикоз з липня 2020р Призначено тирозол -30 мг на добу, знижували дозу до 5 мг на добу до початку вересня, у вересні тирозол відмінили, тому що з’явилися судоми в ногах. З листопада 2020 тирозол по 10 мг на добу до теперішнього часу. Результати; від 14.12.20р ТТГ -0.78 (N 0,4-4,0 мОд/мл). Т3- 3,07 (N 2,6- 5,7 пмоль/л. Т4 - 1,69 (N 10,6 - 19,4 пмоль/л). Результ. від 5.04.21р ТТГ
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Перевірте, будь ласка, чи Ви вірно вказали результат Т4. Дякуємо
Анатолій
13.04.2021
Доброго дня! Продовження запитання від 12.04.21р Результ. від 5.04.21р ТТГ-
Анатолій
12.04.2021
Доброго дня! Прошу Вашої консультації за результатами аналізів дружини : Дружині 72 роки, вузловий зоб, тиреотоксикоз з липня 2020р Призначено тирозол -30 мг на добу, знижували дозу до 5 мг на добу до початку вересня, у вересні тирозол відмінили, тому що з’явилися болі у всіх м’язах і судоми в ногах (особливо в нічний час), пастозність на обличчі, допоміг магнерот. З листопада 2020 тирозол по 10 мг на добу до теперішнього часу. Результати; від 14.12.20р ТТГ -0.78 (N 0,4-4,0 мОд/мл). Т3- 3,07 (N 2,6- 5,7 пмоль/л. Т4 - 1,69 (N 10,6 - 19,4 пмоль/л). Результ. від 5.04.21р ТТГ
Тетяна
12.04.2021
Доброго дня. У мене дитина 2.5 міс. Періодично на личку зявляються прищики які зливаються і потім покриваються кірочками і проходять. Дитина виключно на грудному вигодовуванні. Я їм лише печені та варені продукти зсвіжих лише яблуко, банан та огірок. В сімї старші діти мають контактну алергію. До якого лікаря мені звернутись з цією проблемкою до педіатра чи дерматолога.
Відповідь від лікаря
У віці 2,5 місяців у дітей практично істинної алергії бути не може. Тому висипання можуть бути як наслідок харчової непереносимості ( викликають деякі продукти в раціоні матері). Може бути при подразненні та інфікуванні шкіри, якщо неправильний догляд. Це можуть бути і прояви дитячого себорейного дерматиту. Потрібна очна консультація дитячого дерматолога для вирішення Вашого питання. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Ніна
12.04.2021
Доброго дня. У мого сина (4 роки) закисають очі вже 2 добу. Зранку важко очі відкрити, тільки після ретельного промивання роствором ромашки та вичищення від засохлих виділень з ока. Протягом для з куточка ока йде жовте виділення, яке постійно забираю. Капаю окомістином. Перед тим як мали хворіти очі, син хворів (кашель, температура, нежить). Що робити?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У вашому випадку потрібно записатись на очну консультацію до дитячого офтальмолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Елена
11.04.2021
Завершила гв тиждень тому. Останніх пів року зменшувала годування до 1 в день. Груди не набираються, м’які, але одна болить.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Є багато причин, які можуть викликати болі у молочній залозі. Для того, щоб з'ясувати, що саме їх викликає необхідно записатись на прийом до мамолога. Звертайтесь, будемо раді допомогти
Оксана
11.04.2021
Що робити, якщо дитина царапнула очко паличкою від чупачупса...
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Потрібно звернутись на огляд до офтальмолога.
Юлия
09.04.2021
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи можливо дізнатися за допомогою аналізів чи була вагітність після того як пройшло 4 роки.
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Юліє! Нажаль, немає аналізу, який би допоміг прояснити данну ситуацію, яка сталась чотири роки тому.
Софія
08.04.2021
Хочу дізнатися причину прищів на спині та обличчі. До якого звернутися?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно записатись на прийом до дерматолога. При необхідності лікар призначить необхідні обстеження та призначить лікування. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Катя
08.04.2021
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, якщо в матері 1 негативна група крові, а в чоловіка 3 позитивна і при першій вагітності робила 2 уколи Резонатив чи потрібно їх робити при другій вагітності?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Катерино! Дуже важливо,що Ви вчасно отримали введення антирезус імуноглобуліну! За наступної вагітності ризики імунного конфлікту будуть низькі. За час вагітності Ви будете щонайменше двічі здавати кров на визначення анти-резус антитіл (при постановці на облік і в 28 тижнів). Можливо і частіше в динаміці, якщо буде виявлено зростання титрів антитіл. Якщо у других пологах народиться немовля з резус-позитивним типом крові, знову показане введення антирезус-імуноглобуліну. Якщо ж резус буде негативний - введення Резонативу не показане.
Олена
07.04.2021
Доброго дня. Скажіть, будь- ласка, якщо у жінки на обох трубах виявлено гидросальпинкс, чи безпечно займатись спортом? Наприклад бігом чи качанням пресу. Чи це може бути небезпечним для здоров'я?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Не бажано, тому що при важких фізичних навантаженнях може бути розрив труби
Василь
07.04.2021
Чи необхідно приймати антибіотики (такий як Пілобакт НЕО) при виразці цибулини ДПК та гастродуеніті, якщо Hp-інфекцію не виявлено? І чому, якщо так? Завчасно дякую Вам.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Не потрібно.
Кирило
06.04.2021
Лікарю у мене питання моя мама потрапила із інсультом в лікарню аналізи показали хороші результати, але через три дні у неї з'явилася температура рвота наче все пройшло , але вона не хоче пити немає сил пити води лікарі нічого не кажуть що в такому випадку робити скажіть будь ласка?
Ірина
05.04.2021
37 років. Зникло лібідо. Раптово перестала отримувати оргазм. Параленьно відбулося загострення гастритдуоденіт з жовчним рефлюксом. Підлікувавшись, оргазм не відновився, натомість поступово зник і статевий потяг. Шукаючи причину, неочікувано був встановлений аутоімунний гіпотеріоз і склерозуючий ліхен вульви. Загальний аналіз крові і сечі в нормі. Інші результати теж в нормі: Пролактин, тестостерон, глобулін СЗГ, естрадіол, фсг, тиреоглобуліг, антитіла (аттг)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Проблеми з щитовидною залозою часто можуть бути причиною зниження лібідо. Не зовсім зрозуміла, чи є у вас підвищення ТТГ (тиреотропного гормону). Якщо є, то необхідно лікуватись у ендокринолога. Склерозуючий ліхен теж, до речі, може призводити до зиження сексуального потягу за рахунок відчуття «стягнення» і травматизації під час статевого акту, тому його лікувати теж необхідно. Важливо знати, чи достатнє зволоження, чи немає больових відчуттів під час статевого акту - це теж може бути причиною зниження лібідо. Жіночі статеві гормони зовсім необов‘язково мають бути порушені: статевий потяг у жінок - це найчастіше емоційна причина, як кажуть «в голові». Підвищити лібідо можна правильним харчуванням, здоровим сном і відпочинком. Змініть «декорації», поїдьте на відпочинок, проводьте більше часу зі своїм партнером і проконсультуйтеся у сексолога. Причин може бути дуже багато.
Володимир
04.04.2021
Добрий день, півтора року тому в мене з'явилася бородавка на великому пальці руки. З часом в мене збільшилась кількість до 11, але не всі великі. Підкажіть будь ласка, куди потрібно до якого лікаря потрібно записатися і яка процедура видалення? Зарання дякую)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно записатись до хірурга на СВЧ видалення. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Євгенія
03.04.2021
В течении полгода у меня наблюдается мишечная боль по всему телу. Ковидом как будто-бы не переболела - осенью симптомы были, но тест был отрицательным. Думала пройдет.Посоветуйте, пожалуйста, какие нужно здать анализы,чтобы определить болезнь. Заранее благодарна.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Враховуючи отриману інформацію, для початку можна виконати загальний аналіз крові та ревмопроби. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Вікторія
02.04.2021
Доброго дня! Турбує ком в горлі, стресу немає, проте дивні відчуття в горлі, ніби щось душить, заважає. Рік тому в цей самий період березень квітень було так само, сказали через нерви, хоча я не погоджуюсь. Відчуваю слабкість, головну біль, втомленість та постійно хочу спати. Що ви порекомендуєте????
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Рекомендуємо пройти УЗД щитовидної залози та здати аналізи (ТТГ і ВТ4).
Ігор
02.04.2021
Близько тижня як закладений ніс. Використовував спрей Евказолін, але полегшення часткове, доводиться бризкать 3 р. на добу. Був у лікаря, зробили рентген ППН, сказали, що гайморит. Прописали Сінгуляр, азітро сандоз 500 мг (або азитроміцин 500 мг, сказали, щоб тільки не виробництва Індії), форінекс, серрата та міліносік. Питання: чи можна замість Сінгуляр використовувати Монтел (діюча речовина однакова)? Чи така сама буде ефективність? І чи всі ці ліки обов'язкові, чи без деяких можна обійтись?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Без огляду про доцільність призначення відповісти важко. Щодо монтелу - так, діюча речовина така ж тому, думаю, різниці (крім суми) в аптеках не буде.
Олена
02.04.2021
Доброго дня, мені 42 роки. Турбує втома, роздратованість, пітливість, деколи задишка при фізичному навантаженні. Результат аналізів ТТГ-0,853мкМод/мл, ВТ4- 0,94пг/мл, ТА до ТПО-1,0 Мод/мл. Допоможіть будь ласка розшифрувати. Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Аналізи в межах норми. Гормонального порушення немає. Описані Вами симптоми не пов'язані з щитовидною залозою. Потрібно зробити ще УЗД щитовидної залози. Здати загальний аналіз крові, цукор крові та віт Д.
Анна
02.04.2021
Доброго дня! Цікавить видалення папілом на тілі (шия, спина/тулуб). Це множинні утворення невеликих розмірів - до 1-2 мм (на шиї десь більше 20шт). Підкажіть, будь ласка, якими методами здійснюєте видалення папілом? Якщо різними, то яка між ними відмінність? Цікавить загальна вартість процедури і як вона визначається? За анатомічну зону, кількість папілом чи за час роботи?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Такі папіломи можна видалити коагулятором. Стосовно вартості лікар зможе зорієнтувати Вас на прийомі. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Мар'яна
30.03.2021
Доброго дня підкажіть як поступити в даній ситуації в моєї мами часто піднімається тиск, і прицьому болить голова. Тиск вдається збити на невеликий час і то не набагато. Відчувається постійна пульсація в голові. Вона зробила МРТ головного мозку . Висновок порожнє турецьке сідло, кіста ЗЧЯ, Гіпоплазія Р1 сегменту лівої ЗМА. Сказали звернутись до невропатолога. Невропатолог скерував до ендокринолога. Мама здала аналізи на гормони, і її відправляють в обласну лікарню. Для того щоб туди поїхати потрібно було здати тест на ковід, тест показав негативний результат. Притому, що в неї немає інших сисмптомів окрім вище описаних. Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації.
Відповідь від лікаря
З приводу підвищення артеріального тиску потрібно звернутися до терапевта чи кардіолога для оптимального підбору ліків.
Надія
29.03.2021
Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, до якого лікаря звернуться з наступною проблемою та чи потрібно її вирішувати. З минулої весни (вже рік) стабільно час від часу з’являється температура від 37 до 37.4 На початку думала, що це дає цистит. Пролікувала, але температура пропала на деякий час (поки пила антибіотики). Потім гадала, що влітку дають про себе знати кондиціонери. Вже змирилась з цим, але так як зараз повсюди температурний контроль, в тому числі і в офісі, то восени відправили на віддалену роботу, поки буде температура. Сиділа вдома місяць, але вирішила знайти причину. Сімейний лікар сказав, що так як в мене мала вага, то це нормально, по типу організму потрібно більше енергії. Я все ж пішла здала загальні аналізи, до того ж один з лікарів порекомендували здати аналіз на вірус Енштейн Барр, котрий і виявили. Впринципі вірус у вигляді герпесу, але на підборідді давав знати з років 14 (зараз мені 27) при будь-якому ослабленні імунітету. Раніше я пила протифлазид і вірус з’являвся рідше, але останнім часом протифлазид теж перестав діяти, тому перестала його пити. Після аналізів лікар (ендокринолог) назначив імуностимулюючі та противовірусні на 3 місяці, але в мене з’явились сумніви і курс не проходила, лише певний час пропила гропринозин. Температура зникала, потім знову давала про себе інколи знати. Тиждень тому, в черговий раз відправили додому з офісу з температурою 37.4, але симптомів хвороби немає. Чомусь впевнена, що на весну, знову повторюється аналогічна ситуація. Сімейний лікар каже, що 98% населення мають даний вірус і лікувати його не потрібно Якщо це дійсно так, то добре, але хотілось би отримати консультацію від лікаря, котрий спеціалізується на цьому. І зрозуміти чи це є нормою. Адже я відчуваю підняття температури, хоч і не значної. Які причини можуть бути? До якого лікаря звертатись ? УЗД малого тазу зробили, у гінеколога була, в ендокринолога також була. Все в рамках норми. Якщо ж температуру все ж дає вірус Енштейн Барр, то до кого звертатись , чи потрібно це лікувати ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Надія. Підвищення температури тіла до вказаних Вами цифр може бути і варіантом норми, якщо Ви не відчуваєте дискомфорту при її підвищенні. Загалом, таке підвищення температури може спричинювати ряд захворювань і потребує широкого комплексу обстежень, що краще визначити після огляду лікаря. Не зациклюйтеся на ЕБ-вірусі, Ваш сімейний лікар має рацію і це не причина температури, тому противірусних, імуностимулюючих не потрібно.
Таня
24.03.2021
Доброго дня. дитині 4 роки 9 днів 28 день як перенесла інфекційний мононуклеоз. Зробили УЗД. Чи потрібно щось пити для печінки в селезінки. Чи чекати час щоб вони самі прийшли а норму. Чи потрібно надалі дитину обмежуватии фізичну навантаженість. Селезінка Розміри 86 /40 однорідна. Ехогенність середня. Контури чіткі рівні. V.lienalis 3.7мм прохідна Печінка Контури збережені. Судинний малюнок бо. Права доля 110 мм виступає за край реберної дуги на 6 мм. Ліва доля 46,5. Структура паренхіми однорідна. Ехогенність середня. V.porte 7мм. Холєдох 2.4 мм Підшлункова Однорідна. Ехогенність дещо підвищена. Голівка 18.5.мм Тіло 9 мм. Хві ст 17 мм
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це очікувані реактивні зміни при інфекційному мононуклеозі. Лікування не потребують. Тільки не значні обмеження в фізичному навантаженні, не бажано стрибати.
Анна
24.03.2021
Доброго дня. Турбує неприємний запах з рота (з‘являється десь у районі носоглотки). Звичайне чищення зубів та полоскання ефекту не дає. Зверталася до стоматолога - проблем в ротовій порожнині немає. Лор також робив обстеження, виявив підозру на хворобу ГЕРХ, сказав що запах йде від стравоходу, відправив до гастроентеролога. Робили гастроскопію. Ніяких проблем не виявили. Порадили пити 1,5 л води і зменшити шкідливі продукти в раціоні. Так і зробила, але нічого не змінюється. По симптомах з інтернету запідозрила що у мене може бути понижена кислотність (запах тухлих яєць з ротової порожнини, пуста відрижка, тяга до кислих продуктів). Але робили тест на кислотність шлункового соку - 3.0 (сказали що в нормі). Підкажіть, які ще можуть бути проблеми з ШКТ, від чого виникає неприємний запах з роту? Які б ще вартувало здати аналізи? (Х.Пілорі та на цукор робила, аналізи в нормі)
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для постановки діагнозу та призначення обстеження необхідна очна консультація гастроентеролога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними
Андрей
24.03.2021
Здравствуйте. Мне 30 лет. 26.01.21 проводили установку металлоконструкции (перелом бедренной кости). 23.03.21 рентген показал осколок кости возле перелома. Скажите, пожалуйста, обязательно ли вынимать осколок? Видно ли на снимке процесс заживления? Ссылка на фото: https://ru.files.fm/u/y25mbdwx4 Спасибо.
Юля
24.03.2021
Добрий день. З’явилась така проблема, що у мене на малих губах з’явилось сильне почервоніння. Немає зуду(моментами з’являється), при сухості пече; виділення: лише овуляція. Один партнер був, але статевого акту не було давно. Що це приблизно може бути?
Відповідь від лікаря
Доброго дня.Є багато факторів, що можуть спричинити дані скарги (засоби гігієни, бриття, та ін). Для зняття симптомів можете змастити ділянки почервоніння гелем Інтінова. При можливості бажано записатись на огляд до гінеколога. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Світлана
23.03.2021
У мене збільшений правий підчелюсний лімфовузол, 11мм округлої форми за результатами УЗД діагностики, віддає у вухо, корінь язика, потилицю. Підскажіть до якого лікаря звернутися і які пройти обстеження і здати аналізи потрібно
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно записатись на консультацію до отоларинголога та стоматолога, а також здати загальний аналіз крові та зробити УЗД щитоподібної залози. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Алена
23.03.2021
Доброго дня. Дитинi 3 мiсяцi на ножках складочки не симетичнi ззадi до кого звернутися на прийом?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно записатись до дитячого хірурга. Звертайтесь, будемо раді бути корисними.
Людмила
22.03.2021
Скажіть будь-ласка, якщо є камінь в нирці розміром 6,7 мм і він уже в лоханці.Чи може самостійно вийти,або потрібно його виймати?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо він ніяким чином не заважає, то можна спробувати пролікувати медикаментозно, якщо турбує якимось чином - то в такому випадку треба звернутися в центр літотрипсії.
Евгения
22.03.2021
В течении полгода у меня наблюдается мишечная боль по всему телу. Ковидом как будто-бы не переболела - осенью симптомы были, но тест был отрицательным. Думала пройдет.Посоветуйте, пожалуйста, какие нужно здать анализы,чтобы определить болезнь. Заранее благодарна.
Наталія
22.03.2021
Доброго дня. Хотіла запитати. Я два тижні тому перехворіла ковідом. Була пневмонія - ступінь ураження біля 10%. Пройшла лікування антибіотиками. Зараз ще приймаю серрату, цинк, вітамін Д, вітамін С і лоспірин. Чотири дні тому (після закінчення прийому антибіотиків) відчула печіння в роті. Думала що попекла. Але і зараз є це відчуття. Язик трохи набряк деякі сосочки збільшились (по бокам і ближче до кореня язика). Зараз примішується відчуття затерпання язика. Чи може це бути реакцією на якийсь препарат. Відвідати лікаря поки немає можливості, оскільки знаходжусь в лікарні з дитиною. Дякую за відповідь.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Навряд чи це пов'язано з препаратами, однак проаналізуйте, чи додатково не почали приймати ліків, біологічних добавок протягом останніх 4 днів. Міг розвинутися глосит на тлі зниженого імунітету після інфекції. Тимчасово відмініть вітаміни та цинк. Найкращим варіантом, звичайно, був би огляд. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я.
Олена
22.03.2021
Чи доцільно робити обрізання верхньої плоті на статевому органі хлопчику 2 роки? Чи вбереже це від хвороб в майбутньому?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Доцільно тільки за показами, деталі Ви можете вияснити у дитячого хірурга чи дитячого уролога.
Мария
21.03.2021
Здравствуйте скажите пожалуйста мне сказали что у меня увеличен левый яичник, размеры 35/27/30 , это опасно?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Маріє! Важко зорієнтуватись лише по замірам яєчника. Потрібно оцінити структуру яєчника, звернути увагу на фазу менструального циклу, розміри другого яєчника, кількість фолікулів і уточнити наявність чи відсутність кіст в структурі яєчника. Це питання очної консультації з результатами УЗД. Будемо раді Вам допомогти!
Олена
20.03.2021
Добрий вечір. У дитини 2 роки на ніжці з’явився фурункул, через дня 2-3 ззовні нічого не видно, але при натисканні відчувається тверда гуля під шкірою. В той день, як фурункул з’явився в дитини була температура до 39,5(не знаю чи це якось зв’язано). До якого лікаря звернутись?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У Вашому випадку необхідно, щоб дитячий хірург оглянув дитину. Звертайтесь, будемо раді допомогти. Записатись на прийом можна за тел. (068) 840-30-30
Ольга
19.03.2021
Доброго дня) Болить кістка на нозі біля мізинця, маю відчуття що вона збільшується, що робити в такому випадку?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ваш опис відповідає декільком захворюванням,які можна диференційної діагностувати лише при огляді та комп'ютерній діагностиці стоп. Тому рекомендовано записатись на прийом до ортопеда-травматолога.
Сергій
19.03.2021
Доброго дня. Піднімаючи мішок з картоплею відчув біль у спині. На сьогодні проблеми з потенцією, хоча ерекція є слабка і нетривала, секс можливо але відчутів немає. Мрт нічого не показало, сахар в нормі, тестостерон в нормі. Нога не німіє, в туалет хожу як завжди, болей при цьому не має. Ви такими випадками займаєтеся?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Якщо є проблемами з потенцією - необхідно записатись на прийом до андролога. Також, для виключення проблем з хребтом, потрібно отримати консультацію нейрохірурга.
Аня Грищенюк
18.03.2021
Добрий вечір. Проходила курс лікування і зараз хочу піти на чистку обличчя , але не знаю на яку краще. Хотілось би запитати у лікаря
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Ви можете записатись на механічну чистку обличчя, а в кабінеті з косметологом визначитесь, яку саме чистку краще зробити саме у вашому випадку.
Євгенія
16.03.2021
Доброго дня. Нещодавно замітила що у носоглотці збирається густа слизь. Через ніс видути неможливо. Також язик покривається білим налітом, а ближче до кореня язика наліт темнішого відтінку. Слизь відчуваю у горлі, завжди хочеться прокашлятись зайвий раз, адже відчуваю дискомфорт. Слизь також дає неприємний запах з рота (здається ніби він присутній постійно). Підкажіть, симптомом якої хвороби може бути це?
Відповідь від лікаря
Доброго дня.Це може бути запалення додаткових пазух носа, яке супроводжується виділеннями через носоглотку. Потрібно зробити рентген або СКТ додаткових пазух носа і записатись на консультацію до отоларинголога.
Валентина
16.03.2021
Доброго вечора, у мене виникла така ситуація 1-го березня розпочалась менструація, тривала вона 4 дні, але не як зазвичай, а тільки мазало. Я почекала 2 тижні, здала рівень ХГЧ показав 7,81. При нормі у невагітних не більше 5, і у вагітних від 25. Що робити?
Відповідь від лікаря
Доброго вечора, швидше за все, вагітності немає, але необхідно здати ХГЛ в динаміці через 3 дні, та зробити УЗД органів малого тазу для виключення органічних причин незвичної менструації.
Мечник Наталія
15.03.2021
Ваш флеболог лікував хворих на гемодіалізі? В мене набрякла рука з фістулою.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Для початку необхідно зробити УЗД вен верхньої кінцівки.
світлана
15.03.2021
доброго дня два рази був приступ болі в низу живота аж відавало в задній проход, зробила узд внут. органів узд і огляд гінеколога все добре, Але периживаю за кишечник щоб не було нічого поганого, на яке обстеження краще записатись, щоб виключити все погане з кишечником .Дякую.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У вашому випадку необхідно пройти фіброколоноскопію та звернутись на консультацію до хірурга-проктолога.
Ірина
15.03.2021
Мені потрібно робити колоноскопію , у вашій клініці роблять її з седативно чи з наркозом і чи безпечно це .
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Це обстеження є цілком безпечним і у нашому центрі є можливість пройти його під седацією.
Євгенія
14.03.2021
Доброго дня. У моєї мами на обличчі під лівим оком з'явилася родимка, яка за кілька років переросла у рану після спроб її видалити і наразі лише збільшується в площі і в об'ємі а також кровотичить якщо її випадково зачепити.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У вашому випадку необхідна консультація онколога.
Віталіна
13.03.2021
Доброго дня! Чесно кажучи навіть не знаю чи до Вас це питання. Я не відчуваю що наїлась. Аж до болю та блювоти. Постійно голодна. Набрала 20 кг за півтора роки. Допоможіть будь ласка. Або хоч підкажіть до кого звернутися... Я так більше не можу..
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У ваших скарг може бути декілька причин. Для того, щоб поставити остаточний діагноз необхідна очна консультація гастроентеролога
Леся
12.03.2021
Доброго дня. Маю 5 день температуру 37-37,2. Біль у грудях( поколюючий),важке дихання. Зробила рентген. Маю висновок і лікування. Прошу можливо ще доповнити з ліків,щоб не погіршити ситуацію! Висновок: Рентгенологічні ознаки хронічного бронхіту. Правобічна полісегментарна пневмонія. 1. Цефтріаксон 2.Азитроміцин 3. Флюдітек 4. Мукалтін форте 5. Кардіомагніл 6. Цинк, Вітаміни С,Д
Відповідь від лікаря
Доброго дня, корекція лікування у Вашому випадку можлива лише після очної консультації
Таня
11.03.2021
Доброго вечора. В дитини 17 день хвороби інфекційний мононуклеоз. Гостра стадія закінчилася. Зараз все зводиться до дієти і обмеження фізичного навантаження через збільшення печінки і селезінки. Але другий день як дитина почала підхрипати. Що це може бути. Дитина тільки вдома з чужими не спілкується,. Це щось нове накладається чи ускладнення на фоні мононуклеозу. Що дитині робити. І що давати. Які потрібно аналізи і взагалі до якого лікаря.
Тетяна
09.03.2021
Доброго дня. Дитина захворіла на мононуклеоз. Зараз 14 день захворювання. Гостра фаза закінчилася. На даний момент збільшення печінки в селезінки. Ліки нічого не п'ємо обмежуємо фізичну активність і дієта. Питання полягає в тому. Коли дитина може відвідувати садок і спілкуватися з дітками. До якого періоду вона рахується заразна для навколишнього середовища. Одні дані пишуть як тільки аналізи лейкоцити і мононуклеари і узд прийде в норму . Інші що дитина рік є заразна. Не може ж рік ні з ким не спілкуватися і сидіти вдома. І друге питання якщо до нас приходить бабуся чи може вона перенести мононуклеоз іншим своїм внукам приходячи до них. Дякую наперед за відповідь
Відповідь від лікаря
Доброго дня. 1. Дитина контактна тільки в гострий період захворювання. 2. Обмеження фізичної активності до поки є збільшення печінки та селезінки , біля 3 міс. 3. Через 3 особи (бабуся) вірус не передається.
Катя
05.03.2021
Доброго ранку , я до вас уже зверталась, скажіть будь ласка після польового акту виник свербіж і маленьке червоне висипання в обох партнерів в області статевого органу, раніше лікувалась від мікоплазми та гарднерели, і партнер також приймав протигрибкові, скажіть будь ласка від чого це якщо після лікування аналіз не виявив проблем. Зараз записатись на прийом не можу тому звертаюсь про допомогу тут.
Відповідь від лікаря
Доброго дня,Катерино! Нажаль в цій ситуації без огляду визначитись з діагнозом чи причиною складно, оскільки захворювань з подібними ознаками багато. Причиною може бути, як рецидив перенесеного захворювання, так і інший збудник, не з перерахованих Вами вище. Призначати якісь засоби, без вияснення етіології не доцільно. Тому раджу, знайти можливість разом з партнером відвідати лікаря найближчим часом.
Валерия
04.03.2021
Здравствуйте!Помогите пожалуйста разобраться,очень боюсь.Уже год прощупываю у себя лимфоузлы (подмышки,шея,под челюстью).За все это время сдавала миллион анализов,вирусы,оак раз 5, белок, ревматизм,гормоны-везде все норма,ниразу не было воспалений.Делала УЗИ всех лимфоузлов раза 3- у лимфоузлов структура не изменена,все хорошие.Узи брюшной полости,молочных желез, щитовидной железы-все норма.Рентген грудной клетки-норма.Посетила терапевтов, гастроэнтеролога,Лора, инфекциониста,маммолога и даже онколога ,после того как нашла месяц назад у себя надключичный Лимфоузел.Очень переживаю за лимфому,врач надключичный опасным не посчитала ,его даже на УЗИ не увидели пока я не выкатила его и в самой ямке его не ощущаю,только если выкатить.Лимфоузлы перекатываются ,не спаяны,не болезненны,не выпирают и меня не беспокоят,размерами до 1,5-2 см ,некоторые вообще как крупинки,по УЗИ описаны как неувеличены, только надключичный умеренно увеличен,хотя на ощупь самый маленький.Так же наблюдаю субфебрильную температуру,все врачи списывают на нервы,у меня тревожное расстройство и ужасная фобия онкологии.В биопсии мне отказали ,лимфоузлы здоровые и не огромные,не откуда брать.Все говорят я очень худая(45 кг рост 160 ) и конечно можно прощупать что угодно.Чувствую я себя хорошо,нет зуда,потливости,иногда тяжело дышать и болит грудная клетка, плечо,лопатка,под ключицей,но у меня сколиоз грудного отдела и все твердят боли из-за этого, только извожу себя постоянно из-за надключичного,ведь везде информация что это онко лимфоузлы.Устала бегать по врачам,мне кажется меня уже все ненормальной считают.Помогите пожалуйста советом,страшно за лимфому.
Відповідь від лікаря
Для того, чтобы поставить диагноз необходима очная консультация онколога. Исходя из описанных вами обследований и симптомов - это может быть вариант нормы
Світлана
04.03.2021
Я здавала аналіз на ТТГ, у мене результат 0,67 мкМЕ/мл, інша графа ТТГ, де визначається mlU/me - пуста. Чи це є нормою? Мені 50 років, 5 років тому ударили матку з яїчниками, відчуваю себе не дуже добре, постійні хвилювання, ночні потовиділення.Робила УЗІ щитовидки в нормі, цукор крові в нормі, але в області щитовидки відчуваю якийсь дискомфорт, ніби хочеться щось відкашляти
Відповідь від лікаря
Доброго дня, пані Світлана. Показник гормону хороший, а отже, функція щитоподібної залози в нормі й на загальне самопочуття впливати немає. Дискомфорт в шиї може бути пов'язаним з захворюванням ЛОР- органів, рефлюксною хворобою. (Враховуючи нормальні дані УЗД)
Сопрун Любов
04.03.2021
Доброго дня. Хлопчик 11 років упав і отримав закритий перелом обох кісток на правій руці. Лікар склав через тиждень було все добре. Ще через 2 тижні зробивши знімок виявилося що кістки розійшлися в різні сторони. Потрібна операція . Скільки це буде коштувати.
Відповідь від лікаря
Доброго дня Нажаль дітям у нас такі операції не проводять.
Софія
01.03.2021
Доброго вечора, мене обсипало маленькими прищиками на щоці після використання лосьйону де присутня олія лаванди виявилося що у мене на неї є алергія чи прищики самі зійдуть, чи потрібно лікувати їх.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Необхідно відмінити використання даного засобу та поспостерігати за станом шкіри, у разі, якщо протягом 3 днів висипання не зникнуть, бажано звернутись на консультацію до лікаря
Сергій
28.02.2021
Доброго дня вам. Хотів запитати як нам поступити..? Є в мене дитина уже вік 6 місяців. Хлопчик. При народженні в йому ще в пологовому відділенні сказали, що не опустилось ліве яєчко в мошонку, та на ніжці є родиме пятно. При виписці з родому показались сімейному лікарю яка довгий період працює на цій посаді, при огляді сказала спостерігати, нічого не робитм, воно (яєчко) може до 1 року саме опуститись. Масажі там ніякі не робити. І ця пісня тривала до 6 місяців. Написала після натиску направлення до лора, хірурга, ортопеда в обл. Дит. Лікарню. Тут коронавірус, поки що не працює лікарня, нам сказали. Вирішили ще після неї до дитячого хірурга за місцем проживання звернутись. Прийом був не офіційний так як лікарня на той час не працювала в звязку з карантином. Хірург сказав що можна оперувати, але перед цим зверніться до обласної дит. Лікарні. Направлення є вже 2 місяць електронне. Але ті в відпустці, ті ще десь лікарі. Потрапити на прийом це жесть. Зараз хочем поїхати, бо проживаєм 100 км від Вінниці. І катати, тримати дитину під кабінетами, які пусті не хотілося б, тим паче що епідемія знов росте... Хотілося б потрапити на прийом до вас. Та щоб все було добре
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Щоб не очікувати в черзі ви можете попередньо записатись на прийом до лікаря за телефоном (068) 840-30-30. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
Юлія
28.02.2021
Доброго дня. Хлопчик 1 рік травувався і лікарі виявили закритий перелом лівої ноги стегнової частини із невеликим зміщенням. Поклали на витяжку, ножку догори перпендикулярно тіла. Хвилююся чи правильні методи лікування обрано? І чи можна з цього приводу ще проконсультуватися у вас у дитячого ортопеда-травматолога?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, звичайно, ви можете звернутись на консультацію до наших лікарів.
Ганна
26.02.2021
Добрий день. У мене 3 дні була температура, 37-38, пила парацетамол, сьогодні вже нема, а вчора почався приступ на підшлункову: цілий день тошнило, так ніби надувався лівий бік, боліло у лівому підребер'ї. Їла лише супчика овочевого, картоплю в мундирі, багато пила. Лікар назначив Реналган, омепразол, креазим 20000. Все це не помогло. Сьогодні сімейний лікар назначив Мебсин, Креазим, Домрид, Дексалгін, Реовода, Газоспазм, Дексаметазон. УЗІ буду робити лише в понеділок, але попереду вихідні, а мені знову надувається бік і тошнить... Що з цього порекомендуєте Ви? Чи можливо крапельниці? Що саме?
Відповідь від лікаря
Доброго дня Щоб відповісти на Ваше запитання необхідна очна консультація Можете спробувати відмінити прийом дексаметазону та дексалгіну, а за 30 хв до сніданку прийміть езолонг (40 мг) і обов'язково зверніться на очну консультацію до лікаря
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болі у лівій частині грудної клітини.Приступообразні.Після прийому обезболюючих,які не допомогають біль концентрується у районі ребріб під груддю або збоку по тій же самій лінії ребра.Чи може кардіограма не показувати проблеми із серцем?Чи можуть проблеми із серцем проявляться так?Дякую
Відповідь від лікаря
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Тетяна
26.02.2021
Доброго дня.У мене болить у лівої частині грудної клітини під груддю.Біль переходить під лопатку на позвоночник .Може боліти вся ліва частина грудної клітини.Обізбоючи ніяки не допомогають.Болить постійно.Спати на лівий бік не можу.2 раза у різних докторів робила кардіграму.Сказали що з серцем все нормально.Це продовжується вже 6 місяців.Розпочалось раптово після привівки столбняк.Я перепила за цей час безліч ліків:моваліс,тізалуд,зонік.Всі ліки дають короткотривалий ефект.3-5 днів нормально,а потім знову як приступ.Сильний біль або в лівої частині грудної клітини і я думаю що це серцевий напад або сильно болить позвоночник.У мене питання яке обстеження мені потрібно пройти ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня Причин ваших скарг може бути багато і вони не обов'язково зв'язані з захворюваннями серця Якщо кардіолог не виявив патології з боку сецево- судинної системи, ви можете звернутись на консультацію до вертебролога або невропатолога
Олена Вишнева
25.02.2021
Низький гемоглобін може будти причиною довготривалості місячних ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так звичайно
Олена Іванівна
25.02.2021
Доброго дня.Мені 47 років.Останні місячні у листопаді.У всіх жінок у родині ранній клімакс.У січні були 7 днів скудні місячні.У лютому почалась мазня.Раз в день пару крапель крові.І так вже 20 днів.Чи це є нормою на початку клімаксу?Чи таке можливо ?Весь минулий рік місячні гуляля.Були то обільні то скудні.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Нерегулярний цикл є нормою для пременопаузального періоду (того, що передує клімаксу). Головне, щоб у цей час не було проривних маткових кровотеч зі значною крововтратою. 47 років - абсолютно нормальний вік для настання менопаузи (норма з 45 до 55 років), і, судячи з ваших скарг, кровотеч у вас не було. Але насторожує значна тривалість виділень. Це можна трактувати як аномальну маткову кровотечу, незважаючи на те, що виділень щодня небагато. Потрібно обов‘язково пройти ультразвукове обстеження для виключення патології ендометрію (поліпи, гіперплазія), здати загальний аналіз крові та феритин (для виключення або підтвердження анемії) і звернутися до гінеколога.
Олена Вишнева
25.02.2021
Доброго дня.Вже 6 місяців турбують болі у лівої частині грудної клітини.Збоку груді лівої у районі ребрів.Біль гуляюча .Може ввждавати у позвоночнік ,або під лопатку,або вверх груі аж до шиї.2-3 дня може не сильно боліти а потім як серцевий напад йде по всій грудній клітині вверх.Ставили діагноз невралгія.Призначали діклоберл і вітаміми в.Не допомогло.Потім інший лікар ставив остеохандроз.Призначали тізалуд зонік вітаміни в.Не допомогло.2 рази робили кардіограму.Сказали з серцем все нормально.У мене питання до якого лікаря мені звернуться ?Хочу пройти СКТ органів грудної клітини.Чи може ви порадите шось інше.Дякую.
Відповідь від лікаря
Симптоми характерні для ураження нервових корінців на рівні грудного відділу хребта. Причина може бути різна : деформуючі,дегенеративні зміни хребта, запальний процес нервових волокон та ін. Для визначення причини зверніться до невролога, який в свою чергу зможе визначити необхідний план обстеження та лікування.
Марія
23.02.2021
Доброго вечора, дівчинка 3. 8 р,при ходьбі, ставе ніжки носками всередину, раніше мали дисплазію. Раніше так сильно видно не було як зараз. Починаю хвилюватись. Чи можна обійтись без операції, бо вже такого начиталась, що жах. Хочу попасти до вас на консультацію
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Маріє Щоб відповісти на Ваше запитання необхідно оглянути Вашу доньку. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти
Юлия
23.02.2021
Доброго дня! Чи може гарднерельоз та уреаплазмоз бути причиною ненастання вагітності?
Відповідь від лікаря
Юліє, окремо, самі по собі, уреаплазмоз та гарднерельоз - не можуть бути причиною ненастання вагітності. Але дуже часто вони поєднуються з іншими прихованими інфекціями, або створюють умови для виникнення біоплівок, тому підтримують перебіг хронічних запальних станів жіночої репродуктивної системи. Отже точно потребують уваги і лікування.
Володимир
23.02.2021
Покалывание в руках и ногах, принимал витамин B12 в таблетках 500 мкг в день(15 дней) , после B12 внутримышечно раз в неделю 0.5мл(половину ампулы),после третьего приема началось покалывание в руках и ногах,и продолжается уже четвертый день
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до невролога для того, щоб визначити причину. Потрібно детально зібрати скарги, анамнез, супутні захворювання і, можливо, пройти деякі обстеження для постановки точного діагнозу та призначення адекватного лікування.
Семен
21.02.2021
Добрий день! Хочу видалити папілому на стопі. Перед цим обов'язкова консультація дерматолога і дерматоскопія? Якщо так - скажіть, будь ласка, чи можна це все зробити за один прийом чи результати аналізу потрібно чекати кілька днів? І чи можна це зробити в суботу, чи тільки у будній день? Дякую!
Відповідь від лікаря
Доброго дня Вам потрібно записатись на прийом до хірурга і лікар визначить необхідність проведення дерматоскопії. Це все можливо зробити за один прийом (і в суботу також)
Світлана
21.02.2021
Порадьте до якого лікаря звернутися і які пройти обстеження, коли випиваєш будь-яку таблетку, таке відчуття, що вона ніби застрягла десь у гортані, хочеться чимось заїсти, щоб попхнути її
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам необхідно записатись на прийом до гастроентеролога. Лікар призначить необхідні обстеження
Тарас
20.02.2021
При порушенні сечовиділення, тянучих болях внизу живота і порушенні ерекції до кого краще звернутися - до уролога, чи уролога-андролога?
Відповідь від лікаря
Якщо є порушення ерекції, краще звернутись до уролога-андролога
Влада
18.02.2021
здраствуйте! Періодично синіють губи, іноді з'являється біль в грудній клітині. Мені 18. Чи є сенс хвилюватися?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Влада. Згаданих Вами симптомів недостатньо, щоб зрозуміти повну клінічну картину. Цікавить, чи немає у Вас задишки, серцебиття, кашлю, набряків, а також частота виникнення симптомів. Крім того, в таких випадках, потрібно обов'язково проводити обстеження лікарем(аускультація легень, серця).
Ирина
16.02.2021
Доброго дня.Чим лікувати кропив"ятку?Тіло зудить?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Ірина. Вам обов'язково потрібно звернутись на прийом до лікаря. Для зняття симптомів: Ніксар 1таб 1раз в день -1тиждень Ентеросгель 1капс 3 раза в день перед їдою -1тиждень Глюконат кальція 1таб 3 раза в день Гіпоалергенна дієта ,виключити фізичні навантаження
Катя
13.02.2021
Доброго дня скажіть будь ласка , у мене було виявлено мікоплазму та гарднереду , я лікувалась в гінеуолога, але виділення все ж ідуть, в чому причина не ефективного лікування, ?
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Насправді виявлена мікоплазма і гарднерели не завжди є причиною збільшеної кількості виділень. Так як і збільшена кількість виділень - не обов'язково є ознакою захворювання, а може характеризувати певну фазу менструального циклу. Необхідно звернутись на повторний огляд і здати аналізи після закінчення лікування. Тоді матимемо підставу говорити про ефективність, неефективність і, за потреби, підібрати інший альтернативний варіант лікування.
Анатолій
12.02.2021
Доброго дня.маю порушення сну,іде постійний набір ваги .підозрюю що в мене гармональний збій Що порадите
Відповідь від лікаря
Доброго дня, Анатолій. Причин Ваших скарг, може бути багато, у тому числі, дійсно, й гормональні. Рекомендуємо для початку перевірити рівень тиреотропного гормону, кортизолу слини та звернутися до лікаря-ендокринолога.
Наталья
11.02.2021
Доброго вечора! Які аналізи і обстеження потрібно пройти дитині 4р.? Кашель 3-тій тиждень,мокрий, без температури!
Відповідь від лікаря
Доброго вечора. Потрібно здати загальний аналіз крові та записатись на консультацію до педіатра.
Руслан
10.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка ,якщо на крайній плоті і головці статевого члена з'явився сирнистий наліт в великій кількості , гігієна дотримується, але всеодно протягом доби формується наліт знову. Головка яскраво червоного кольору, деякий свербіж є , дискомфорт з середини ста. члена. Як бути з цим, цю проблему вирішує дерматолог чи уролог?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Можна звернутися за допомогою як до уролога, так і до дерматовенеролога, щоб більш детальніше ознайомитися з даною проблемою, а також набрати мазки з уретри.
Ростислав
10.02.2021
Доброго лня! Чи можу я замовити у вас розмову-консультацію за 150 грн згідно цінами альтамелики по Viber чи Skype/FaceTime? Знаходжусь за кордоном, хочу їхати до вас і наступні консультаціі проводити наживо. Але щоб не витрачати час, прошу вас про вищеописане. Дякую
Відповідь від лікаря
Вкажіть, будь ласка,номер телефону на наш емейл altamedik@gmail.com
Ольга
09.02.2021
Здравствуйте, у меня на лице уже 4 месяца есть довольно большое шелушение и ничего не помогает от него избавиться, кожа буквально отшелушиваются кусочками
Відповідь від лікаря
Це складно - треба бачити стан шкіри. Поки можна - фізіогель(крем) 1 раз в день, вранці. Цікопласт (бальзам) 1 раз в день ввечері на ділянки враження - 1 тиждень, через тиждень бажано прийти на прийом
Надежда.
09.02.2021
Доброго дня.Яка вартість ендопротезування кульшового суглобу?Якого виробника протези і що входить в вартість операції?
Відповідь від лікаря
Доброго дня. З вартістю хірургічного втручання Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі Травматологія та ортопедія. Ціна самого ендопротезу залежить від країни виробника, стадії ураження суглобу та показів для постановки. У вартість операції входить саме хірургічне втручання, анестезія, ендопротез та перебування у стаціонарі.
Саша
08.02.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи якісь заборони у віці для процедури вазектомії? Якщо чоловіку 22 роки, в шлюбі, маємо двох діток, одна дитина у спільному шлюбі.
Відповідь від лікаря
Доброго дня! Вікових заборон немає, можуть бути нюанси по стану здоров‘я. Для того, щоб виконати таке оперативне втручання, потрібно обстежитися! І, обов’язково, обговорити дане питання з родичами та лікуючим лікарем, адже вік досить молодий для того, щоб бути безплідним протягом всього життя.
Вікторія.
08.02.2021
Недавно була у лікаря у вас, узд грудей - кісти, фіброаденоми, мастодинія. Лікар призначила прожестожель на ніч. На третій день з'явились виділення з піхви більше коричневі, ніж червоні. Мазня іншими словами. Чи може це бути через прожестожель? Я руками втирала повністю. Про соски ніде не було написано, що не можна... Є фіброміома. Завжди цикл був регулярний. А зараз на 15 день ось таке. Дякую за відповідь. Немає номера лікаря, інакше звернулася б напряму (
Відповідь від лікаря
Подібні симптоми можуть бути пов‘язані з використанням прожестожелю через те, що незначна кількість прогестерону може поступати в кров. Це може бути одноразовим проявом. Але необхідно отримати консультацію гінеколога для уточнення подальших дій.
Наталя
06.02.2021
Доброго вечора. Скажіть будь ласка що може бути дитина 2 рочки рано встав а на ножку стати не може плаче ножки підносе ними рухає а стати не може. Одна ножка ліва. Дякую за відповідь.
Відповідь від лікаря
Доброго дня. У мене, як у лікаря, є багато додаткових запитань, відносно стану дитини. Потрібна консультація ортопедії. Записатись до лікаря Ви можете за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.
Наталія
06.02.2021
Якщо на Узд виявлено фіброаденома 16.3×9.8 мм до кого потрібно звернутись до масового чи до онколога
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Вам потрібно звернутись до мамолога. Записатись на прийом до лікаря в нашу клініку, Ви можете за номерами телефонів вказаних на сайті.
Вадим
06.02.2021
Холодная фаланга безымянного пальца, сначала побелела, через две недели приобрела синеватого оттенка, что это может быть?
Відповідь від лікаря
Добрый день. Это может быть тромбоз переферичных артерий, нужен осмотр сосудистого хирурга, УЗИ. После - определяться с дальнейшей тактикой лечения.
Богдан
03.02.2021
Зробили у вас сперматограму прийшли аналізи але нічого не зрозуміло
Відповідь від лікаря
Аналіз сперми має оцінити лікар. Потрібно записатись на прийом.
Микола
02.02.2021
Погіршення зору (багато працюю за ноутбуком).
Відповідь від лікаря
Доброго дня. Так, при тривалій роботі за комп'ютером можуть виникати порушення зору. Тому, для вчасного визначення змін та їх профілактиці Вам потрібно звернутись до спеціаліста для перевірки. Звертаю Вашу увагу, що для уточнення змін зору потрібно виконання певних діагностичних маніпуляцій, що потребуватиме перебування в клініці до 1 години.
Ірина
02.02.2021
Доброго дня! Помітила у дитини на трусиках жовту пляму (виділення), інших скарг не має. Дитині 5р. На що це вказує? Наші дії?
Відповідь від лікаря
Доброго дня, якщо інші скарги відсутні, швидше за все - це норма. Переконайтесь, що ці виділення точно з піхви, а не з уретри. Для виключення наявності бактеріальної інфекції можна виміряти рН піхви дівчинки, зробити аналіз виділень та загальний аналіз сечі.