ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Психолог

Поставити запитання лікарю

Психолог

Протягом усього життя люди стикаються з психологічними проблемами. Іноді психологічні проблеми можуть відчуватися як негативні емоції – тривога, страх, пригніченість, апатія. Вони також можуть залишитися неусвідомленими, але проявитися у відносинах з іншими, ефективності в справах, у здоров’ї тіла. Часом же мова може йти і про глибокі зміни особистості, втрати адекватності. Ймовірно, ви відчули, що не справляєтеся самостійно звичним чином зі своїми проблемами і вам потрібен вихід, рада, рішення фахівця.

Кажуть, що всі дорослі проблеми родом з дитинства. І коли мова йде про наших дітей, їх психологічні проблеми і особливості, допомога фахівця просто необхідна. Як правило, консультація дитини вимагає участі батьків, а іноді і всієї сім’ї.

Кваліфікований психолог проведе психодіагностику , надасть психологічну підтримку і допомогу в цьому, допоможе впоратися з тривогою про майбутнє, пережити біль з минулого, дізнатися більше про себе, про актуальну проблему, побачити більше шляхів і можливостей.
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Скалецького, 35/194 ( переглянути на мапі)

Прайс на послуги

Консультація психолога 500

Статті по темі: