ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Проктолог

Проктолог

Неправильний спосіб життя і наявність шкідливих звичок ніколи не минає марно. В результаті люди починають страждати від різних захворювань і порушень, в тому числі і тих , що стосуються нормального функціонування прямої кишки. Якщо ви помітили такі поширені симптоми як свербіж, запор, кров’яні виділення, біль або дискомфорт – вам необхідно терміново записатися на прийом до проктолога. Адже всі ці симптоми можуть служити сигналом серйозних захворювань або злоякісних пухлин.

Найпоширеніше захворювання прямої кишки називається геморой. Лікування геморою може бути різним. Сьогодні медицина досягла того рівня, що лікувати такого захворювання можливе без хірургічного втручання. Медикаментозна терапія допоможе знизити кількість загострень і зробить їх менш болючими. Але для успішної боротьби з цією недугою потрібно вчасно звернутися за консультацією до фахівця, адже чим раніше виявлена ​​проблема, тим легше від неї позбавлятися.

Також є таке захворювання як коліт, запалення слизової товстого кишечника. Є хронічна і гостра форма цієї хвороби. Але головні симптоми коліту такі: біль у животі, діарея, нудота, блювота, слабкість. Наявність цих ознак також сигналізує про те, що потрібно негайно звертатися за допомогою до лікаря. Причини виникнення коліту можуть бути різні – тривале вживання антибіотиків, дисбактеріоз, нездорове харчування, кишкова інфекція та інші. Для призначення лікування захворювання потрібно здати аналіз калу, можливо, пройти УЗД . Якщо хвороба викликана інфекцією, тоді не виключено лікування антибіотиками.

У приватній клініці в Вінниці приймають досвідчені лікарі-проктологи, які швидко і правильно поставлять діагноз і призначать лікування. Для запису на прийом, попередньо проконсультуйтеся по телефону.Статьи по теме:


Адреса приёма

г. Винница, ул. Магистратская, 44А

Врачи

Горчук Олег Петрович Горчук Олег Петрович
хирург, проктолог
Лысенко Роман Викторович Лысенко Роман Викторович
хирург, проктолог

Прайс на услуги

Первичный прием проктолога (беседа, осмотр, пальцевое обследование, аноскопия) 270
Повторный прием проктолога (в течение месяца) 200
Беседа-консультация проктолога 130
Подготовка к осмотру, постановка микроклизмы “Нормокол” 240
RRS (ректороманоскопия) 350
Латексное лигирование внутр. геморроидальных узлов (1 узел), полипов 2100
Операции на внешних геморроидальных узлах: тромбэктомия 950
Операции на внешних геморроидальных узлах: иссечение внешнего геморроидального узла 3000
Удаление доброкачественных новообразований полипов анального канала прямой кишки 2500
Удаление доброкачественных новообразований полипов перианального участка 1000
Блокада анальной трещины 550