ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Вакуумно-роликовий масаж обличчя

Вакуумно-роликовий масаж обличчя

Молодість завжди привертає хорошим та здоровим кольором обличчя, гладкою та еластичною, оксамитовою та ніжною шкірою. Про процеси старіння свідчить згаслий погляд, тьмяність шкіри, поява зморшок. Ламкість капілярів перешкоджає повноцінному насиченню шкіри киснем та необхідними речовинами, колаген, що відповідає за міцність та еластичність шкіри, слабшає.

Тому сучасний розвиток технологій пропонує безліч методів позбавлення від зморшок: масажі, маски, крема по догляду за різними типами шкіри і для будь-якого часу доби, ін'єкції молодості.

Розберемо більш детально вакуумно-роликовий масаж обличчя.

Цей метод передбачає застосування спеціальних насадок - банок та маніпул, всередині яких розміщені ролики. Процедура абсолютно безболісна та дуже ефективна, завдяки їй посилюється лімфатичний дренаж, підвищується еластичність шкіри, тонізуються та підтягуються м'язи обличчя.

Покази:

  • поліпшення стану шкіри,
  • усунення набряків та темних кіл під очима,
  • зменшення “другого” підборіддя,
  • позбавлення від глибоких зморшок (зниження напруги у м'язах),
  • усунення шрамів та рубців.

Результат після масажу буде уже після першої процедури, відображення у дзеркалі покаже підтягнутий овал обличчя, яскравий “свіжий” колір шкіри, менш вираженні носогубні складки, зменшення зморшок.

Чекаємо Вас на процедури.

Дерматовенеролог, косметолог: Гаєвик І.В.Статті по темі: