ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Уролог-андролог

Уролог-андролог

Уролог-андролог – багатопрофільний фахівець, спеціалізація якого підпадає під термін «чоловічий доктор». У його компетенцію входить профілактика та лікування захворювань чоловічої статевої системи, сексуальних розладів у чоловіків, чоловічого безпліддя.

Особливості професії

Пацієнти амбулаторних та районних поліклінік, більш знайомі з роботою лікаря-уролога, основна спеціалізація якого – діагностика та лікування хвороб сечостатевої системи, проведення профілактичного огляду чоловіків.

Лікар-андролог – фахівець, діяльність якого охоплює діагностику та лікування хвороб статевих органів, чоловічого безпліддя, сексуальних розладів у чоловіків. До них відносяться: захворювання що передаються статевим шляхом, дисфункція та запальні процеси простати (аденома простати, простатит), статевих органів, онкологічна та ендокринологічна патологія, варикоцеле.

Уролог-андролог- проведе комплексне обстеження, правильно поставить діагноз, призначить адекватне лікування при чоловічому безплідді та спільно з лікарем гінекологом забезпечить фаховий супровід сімейної пари.

Медичний центр Альтамедика – один з кращих в м.Вінниця та області за рівнем лабораторної та діагностичної бази, кваліфікованих фахівців, що дозволяє отримувати достатньо високі результати лікування.

Своєчасне звернення до спеціалістів нашого центру є запорукою вашого здоров’я.Статті по темі:

Фотогалерея

Адреси прийому

м Вінниця, вул. Литвиненко, 40

Лікарі

Костюченко Сергій Андрійович Костюченко Сергій Андрійович
уролог-андролог
Кочура Владислав Ігорович Кочура Владислав Ігорович
уролог

Прайс на послуги

Первинний прийом андролога (без аналізів) 270
Первинний прийом уролога (без аналізів) 270
Бесіда-консультація уролога 200
Бесіда-консультація андролога 200
Виклик уролога додому 540

Записатися на прийом до лікаря