ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Уролог-андролог

Уролог-андролог

Уролог-андролог – багатопрофільний фахівець, спеціалізація якого підпадає під термін «чоловічий доктор». У його компетенцію входить профілактика та лікування захворювань чоловічої статевої системи, сексуальних розладів у чоловіків, чоловічого безпліддя.

Особливості професії

Пацієнти амбулаторних та районних поліклінік, більш знайомі з роботою лікаря-уролога, основна спеціалізація якого – діагностика та лікування хвороб сечостатевої системи, проведення профілактичного огляду чоловіків.

Лікар-андролог – фахівець, діяльність якого охоплює діагностику та лікування хвороб статевих органів, чоловічого безпліддя, сексуальних розладів у чоловіків. До них відносяться: захворювання що передаються статевим шляхом, дисфункція та запальні процеси простати (аденома простати, простатит), статевих органів, онкологічна та ендокринологічна патологія, варикоцеле.

Уролог-андролог- проведе комплексне обстеження, правильно поставить діагноз, призначить адекватне лікування при чоловічому безплідді та спільно з лікарем гінекологом забезпечить фаховий супровід сімейної пари.

Медичний центр Альтамедика – один з кращих в м.Вінниця та області за рівнем лабораторної та діагностичної бази, кваліфікованих фахівців, що дозволяє отримувати достатньо високі результати лікування.

Своєчасне звернення до спеціалістів нашого центру є запорукою вашого здоров’я.Статті по темі:

Фотогалерея


Адреси прийому

м Вінниця, вул. Литвиненко, 40

Лікарі

Костюченко Сергій Андрійович Костюченко Сергій Андрійович
уролог-андролог
Кочура Владислав Ігорович Кочура Владислав Ігорович
уролог
Заєць Юрій Миколайович Заєць Юрій Миколайович
Онкологія, урологія
Вістовський Олесь Петрович Вістовський Олесь Петрович
Уролог

Прайс на послуги

Первинний прийом андролога (без аналізів) 270
Первинний прийом уролога (без аналізів) 270
Бесіда-консультація уролога 200
Бесіда-консультація андролога 200
Виклик уролога додому 540