ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Щоденний догляд за обличчям

Щоденний догляд за обличчям

Доглядати за обличчям потрібно починати з 14-16 річного віку і здійснювати його протягом усього життя відповідно до потреб шкіри. У підлітків- це лікування акне та постакне ,а догляд за шкірою після 25, 30, 40, 50 років має абсолютно різні завдання і відрізняється по своїй інтенсивності, та по складу косметичних засобів.

Догляд за шкірою обличчя повиннен складатися з декількох етапів, тому не потрібно чекати вражаючих результатів при купівлі одного дорогого крему проти зморшок, нехтуючи етапами очищення, тонізації та зволоження.

Одним з головних етапів по догляду за обличчям є очищення шкіри.На сьогоднішній день є маса різноманітних засобів для усіх типів шкіри, тому важливо підібрати саме той, який буде ідеально підходити для вашої шкіри. Другим, не менш важливим, є етап тонізації, після чого наноситься сироватка, крем для обличчя, крем для зони навколо очей та сонцезахисний крем. Для того, щоб ваша шкіра сяяла красою усі ці етапи потрібно виконувати щоденно два рази на добу.

У МЦ Альтамедика на консультації у лікаря дерматолога-косметолога ви отримаєте рекомендації та підбір професійних засобів по догляду за шкірою.

Гаєвик І.В.Статті по темі: