ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Розклад прийому 19.10.2020 - 24.10.2020



ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Кравцова Ірина Петрівна Дерматовенеролог дитячий 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Пентюк Ганна Петрівна Ендокринолог дитячий 10:00 - 12:00 15:00 - 16:40
Росощук Оксана Володимирівна Кардіоревматолог дитячий 16:00 - 18:00 9:00 - 13:00
Сінельник Таїсія Володимирівна Кардіоревматолог дитячий 16:40 - 18:00 16:40 - 18:00
Ліпська Вікторія Вікторівна Консультант з грудного вигодовування 13:00 - 16:00 13:00 - 16:00
Розгон Ірина Леонідівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 9:00 - 18:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 18:00
Сафанюк Ліліана Вікторівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 9:00 - 14:00
Герлей Олена Володимирівна Невролог дитячий 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00
Гук Світлана Володимирівна Офтальмолог дитячий 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:10 - 17:50 14:00 - 18:00
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр 13:30 - 18:00 9:00 - 13:30 9:00 - 16:00 13:30 - 18:00 9:00 - 13:30 9:00 - 14:00
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр 9:00 - 13:30 9:00 - 17:00 13:30 - 18:00 9:00 - 13:30 9:00 - 17:00 9:00 - 13:00
Малиновська Наталія Олександрівна Педіатр 9:00 - 17:00 13:30 - 18:00 9:00 - 13:30 9:00 - 17:00 13:30 - 18:00;11:00 - 13:30
Гончарук Ігор Васильович Хірург дитячий,Ортопед травматолог дитячий 15:30 - 17:50 15:30 - 17:50 15:30 - 17:50 15:30 - 17:50
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Яковишен Руслан Олександрович Пресотерапія 14:50 - 18:00 14:50 - 18:00 8:50 - 18:00 14:50 - 18:00 8:50 - 18:00 8:50 - 14:00
Керницький Євген Вікторович Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00
Пивовар Альона Василівна Акушер-гінеколог 8:00 - 9:00;14:00 - 18:00 8:00 - 9:00;9:00 - 14:00 8:00 - 9:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Пробончук Ольга Олегівна Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Матіяш Ольга Володимирівна Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Алексєєва Ірина Прокофіївна Гастроентеролог,Кардіолог,Терапевт 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Павлишена Лариса Сергіївна Ендокринолог 9:00 - 15:30 9:00 - 16:00 9:00 - 15:00
Олійник Наталія Володимирівна Ендокринолог 16:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Дяченко Надія Степанівна Ендокринолог,Терапевт 9:00 - 15:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Варварська Наталя Федорівна Кардіолог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Кардіограма Кардіограма Кардіограма Кардіолог 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 14:00
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00
Скорюкова Еліна Германівна Лікар з ультразвукової діагностики 14:00 - 18:00;9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00;9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Гаглоєва-Коваленко Фатіма Ахсарбеківна Лікар з ультразвукової діагностики 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Ємельянова Алла Володимирівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Жовнір Тетяна Георгіївна Мамолог 9:00 - 14:00
Шевня Аліна Миколаївна Мамолог 9:00 - 13:00
Іович Вікторія Владиславівна Мамолог,Онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Шевня Богдан Петрович Мамолог,Онколог,Онкохірург 9:00 - 13:00 9:00 - 14:00
Пробончук Євгеній Сергійович Мамолог,Онколог,Онкохірург 9:00 - 14:00 13:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Шакула Олег Олександрович Мамолог,Хірург 13:00 - 17:00
Дорохіна Ольга Михайлівна Невропатолог 9:00 - 14:00
Канарська(Агафонова) Віта Русланівна Невропатолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Дзюбак Ольга Сергіївна Невропатолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Костюк Володимир Григорович Ортопед травматолог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Побережець Оксана Леонідівна Пульмонолог 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00
Яковишен Руслан Олександрович Реабілітолог 9:00 - 16:20 9:00 - 16:20 9:00 - 16:20 9:00 - 16:20 9:00 -16:20 9:00 - 14:00
Фігурська Альона Олександрівна Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Кудлаєнко Олена Вікторівна Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00
Вознюк Олександр Віталійович Травматолог,Ортопед травматолог 9:00 - 14:00
Кочура Владислав Ігорович Уролог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Вістовський Олесь Петрович Уролог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Костюченко Сергій Андрійович Уролог,Андролог 8:30 - 13:00 15:30 - 18:15 8:45 - 13:00 9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Носов Дмитро Миколайович Акушер-гінеколог 9:00 - 10:00;12:00 - 14:00 9:00 - 10:00 9:00 - 14:00
Керницький Євген Вікторович Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 13:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Лук'янчук Тетяна В'ячеславівна Гастроентеролог 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Продан Вілія Леонідівна Гастроентеролог,Ендоскопіст 16:00 - 18:00 16:00 - 18:00 16:00 - 18:00 16:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Алексєєва Ірина Прокофіївна Гастроентеролог,Кардіолог,Терапевт 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Майструк Людмила Степанівна Дерматовенеролог,Дерматовенеролог дитячий 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Гаєвик Ірина Василівна Дерматовенеролог,Косметолог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Гончарук Ольга Олександровна Ендоскопіст 15:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Ошовський Іван Андріїович Ендоскопіст 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00
Розгон Ірина Леонідівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 9:00 - 14:00
Свідра Михайло Михайлович Ортопед травматолог 8:00 - 12:00 15:00 - 18:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 8:00 - 12:00 9:00 - 14:00
Зозуля Олександр Миколайович Ортопед травматолог 12:00 - 15:00 8:00 - 12:00 15:00 - 18:00
Шевчук Юрій Миколайович Ортопед травматолог 12:00 - 15:00 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00
Криклива Наталія Юріївна Отоларинголог 8:00 - 10:00 8:00 - 10:00 8:00 - 10:00 8:00 - 10:00 8:00 - 10:00
Черній Мирослава Михайлівна Офтальмолог 9:00 - 15:00 9:00 - 14:00 9:00 - 15:00 14:00 - 18:00
Фурман Лариса Борисівна Офтальмолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Чернякевич Дар'я Сергіївна Реабілітолог 12:00 - 17:30 8:00 - 14:00 12:00 - 17:30 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00
Давидова Яна Ігорівна Рентгенлаборант 9:00 - 19:00 9:00 - 19:00 9:00 - 19:00 9:00 - 19:00 9:00 - 19:00 9:00 - 14:00
Штефанюк Ганна Миколаївна Рентгенолог,Рентгенлаборант 9:00 - 15:00;15:00 - 19:00 9:00 - 15:00;15:00 - 19:00 9:00 - 15:00;15:00 - 19:00 9:00 - 15:00;15:00 - 19:00 9:00 - 15:00;15:00 - 19:00 9:00 - 12:00;12:00 - 14:00
Вознюк Олександр Віталійович Травматолог,Ортопед травматолог 15:00 - 18:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 12:00 - 15:00
Вістовський Олесь Петрович Уролог 14:00 - 18:00
Заєць Юрій Миколайович Уролог,Онкохірург 15:00 - 17:00 16:00 - 18:00
Навценя Сергій Олександрович Хірург 15:00 - 18:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 15:00 - 18:00 12:00 - 15:00
Ковальчук Анатолій Пилипович Хірург,Онколог 16:00 - 18:00 16:00 - 18:00
Горчук Олег Петрович Хірург,Проктолог,Хірург судинний 12:00 - 15:00 8:00 - 12:00 15:00 - 18:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 8:00 - 14:00
Лисенко Роман Вікторович Хірург,Проктолог,Хірург судинний,Хірург проктолог 8:00 - 12:00 15:00 - 18:00 8:00 - 12:00 12:00 - 15:00 15:00 - 18:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Сорока Ірина Петрівна Гастроентеролог дитячий 9:00 - 14:00 11:00 - 14:00 9:00 - 14:00 11:00 - 15:00
Служивий Андрій Олександрович Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Шастун-Нестерчук Раїса Василівна Логопед 14:30 - 17:00 12:30 - 17:00
Іваха Антон Тарасович Отоларинголог 9:00 - 14:00
Ковбасюк Людмила Миколаївна Отоларинголог 14:30 - 17:50 8:00 - 13:00 14:30 - 17:50 8:00 - 13:00 14:30 - 17:50
Трофимчук Яна Володимирівна Отоларинголог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Лось Сергій Анатолійович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог 14:15 - 18:00 14:15 - 18:00 14:15 - 18:00
Кіщук Василь Васильович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Лобко Катерина Анатоліївна Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Дмитренко Ігор Васильович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Кислощук Тетяна Анатоліївна Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Сурдолог 9:00 - 13:45 9:00 - 13:45 9:00 - 13:45 14:00 - 18:00
Лобко Анатолій Дмитрович Отоларинголог,Отоларинолог онколог 15:30 - 18:00 15:30 - 18:00