ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Проктолог

Проктолог

Неправильний спосіб життя і наявність шкідливих звичок ніколи не минає марно. В результаті люди починають страждати від різних захворювань і порушень, в тому числі і тих , що стосуються нормального функціонування прямої кишки. Якщо ви помітили такі поширені симптоми як свербіж, запор, кров’яні виділення, біль або дискомфорт – вам необхідно терміново записатися на прийом до проктолога. Адже всі ці симптоми можуть служити сигналом серйозних захворювань або злоякісних пухлин.

Найпоширеніше захворювання прямої кишки називається геморой. Лікування геморою може бути різним. Сьогодні медицина досягла того рівня, що лікувати такого захворювання можливе без хірургічного втручання. Медикаментозна терапія допоможе знизити кількість загострень і зробить їх менш болючими. Але для успішної боротьби з цією недугою потрібно вчасно звернутися за консультацією до фахівця, адже чим раніше виявлена ​​проблема, тим легше від неї позбавлятися.

Також є таке захворювання як коліт, запалення слизової товстого кишечника. Є хронічна і гостра форма цієї хвороби. Але головні симптоми коліту такі: біль у животі, діарея, нудота, блювота, слабкість. Наявність цих ознак також сигналізує про те, що потрібно негайно звертатися за допомогою до лікаря. Причини виникнення коліту можуть бути різні – тривале вживання антибіотиків, дисбактеріоз, нездорове харчування, кишкова інфекція та інші. Для призначення лікування захворювання потрібно здати аналіз калу, можливо, пройти УЗД . Якщо хвороба викликана інфекцією, тоді не виключено лікування антибіотиками.

У приватній клініці в Вінниці приймають досвідчені лікарі-проктологи, які швидко і правильно поставлять діагноз і призначать лікування. Для запису на прийом, попередньо проконсультуйтеся по телефону.Статті по темі:


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А

Лікарі

Горчук Олег Петрович Горчук Олег Петрович
хірург, проктолог
Лисенко Роман Вікторович Лисенко Роман Вікторович
хірург, проктолог

Прайс на послуги

Первинний прийом проктолога (бесіда, огляд, пальцеве дослідження, аноскопія) 270
Повторний прийом проктолога (протягом місяця) 200
Бесіда-консультація проктолога 130
Підготовка до огляду, постановка мікроклізми “Нормокол” 240
RRS (ректороманоскопія) 350
Латексне лігування внутр. гемороїдальних вузлів (1 вузол), поліпів 2100
Операції на зовнішніх гемороїдальних вузлах: тромбектомія 950
Операції на зовнішніх гемороїдальних вузлах: висічення зовнішнього гемороїдального вузла 3000
Видалення доброякісних новоутворень поліпів анального каналу прямої кишки 2500
Видалення доброякісних новоутворень поліпів перианальної ділянки 1000
Блокада анальної тріщини 550