ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Профогляди

Поставити запитання лікарю

Профогляди

Основним завданням будь-якої сім’ї є турбота про здоров’я дітей. Культура збереження здоров’я і профілактики захворювань вже багато в чому щеплена нашим сім’ям. У всьому світі пріоритетною метою охорони здоров’я є профілактика. Лікарське спостереження за дитиною передбачає профілактичні огляди, коли можливо виявити перші відхилення в стані здоров’я і дати рекомендації по модифікації способу життя, харчування, медикаментозної корекції стану для того, щоб уникнути розвитку захворювання у дитини. Крім того раннє виявлення захворювання, як правило, покращує прогноз і збільшує ймовірність повного одужання, покращує якість життя. Частота і обсяги таких оглядів регламентовані відповідними наказами МОЗ України.

У МЦ «Альтамедика» відповідно до цих документів розроблені профілактичні огляди дітей першого року життя, дошкільнят і школярів, які включають в себе:

  • консультації дитячих фахівців;
  • лабораторні дослідження;
  • методи функціональної діагностики (УЗД, ЕКГ);

Як результат цих профілактичних оглядів видається лікарський висновок і відповідні медичні форми (ф.026 / о, 086-1 / о, 086-2 / о, 079 / о і т.д.).

Безсумнівною перевагою профілактичних оглядів в нашому центрі є можливість пройти всі необхідні обстеження в одному місці, в максимально короткі терміни і в комфортних умовах.
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Хмельницке шосе, 23 ( переглянути на мапі)