ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Отоларинголог

Отоларинголог

Кожна людина знає, що таке простуда і які симптоми її супроводжують. Багато людей не надають занадто великого значення даному захворюванню, і займаються самолікуванням в домашніх умовах. Але не всі знають, наскільки небезпечною може виявитися застуда, які веде за собою ускладнення, якщо її запустити або неправильно лікувати. І тоді відвідування ЛОР-лікаря стане просто необхідним.

Досвідчений фахівець в області лікування вуха, горла, носа (отоларинголог) швидко визначить перебіг захворювання і призначить необхідне лікування. Тривалий нежить може перейти в гайморит / синусит (або запалення інших придаткових пазух носа). А лікування гаймориту вимагає втручання лікарів. Скупчення гною в гайморових пазухах викликає сильний головний біль, який посилюється при нахилі голови, виникає біль при жуванні. Головне не допустити ускладнень. В таких випадках ефективним може бути тривале лікування, і в крайніх випадках хірургічне втручання.
Біль в горлі не завжди ознака ангіни, саме тому неграмотно називати ангіною всяку недугу, при якій має місце почервоніння горла і боль при ковтанні. АНГІНА – це гостра інфекційна хвороба. Саме поразка мигдалин визначає при ангіні тяжкість захворювання. Ангіна дає серйозні ускладнення на роботу серця, нирок, суглобів.

Якщо болить вухо, то це перша ознака того, що пора “бити тривогу” і поспішати на прийом до лікаря. Важка форма отиту може привести до часткової або повної втрати слуху. Не рекомендується займатися самолікуванням, адже самостійно встановлений діагноз може бути неправильним.

У Вінниці є висококваліфіковані ЛОР-лікарі, які відразу поставлять правильний діагноз і призначать необхідне лікування. Щоб записатися на прийом або консультацію, потрібно попередньо уточнити вільну дату і час по телефону.Статті по темі:

Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Пирогова, 45

Лікарі

Кіслощук Тетяна Анатоліївна Кіслощук Тетяна Анатоліївна
отоларинголог, сурдолог
Іваха Антон Тарасович Іваха Антон Тарасович
отоларинголог
Федурко Наталія Миколаївна Федурко Наталія Миколаївна
отоларинголог
Ковбасюк Людмила Миколаївна Ковбасюк Людмила Миколаївна
лікар-отоларинголог

Прайс на послуги

Первинний прийом лікаря - ЛОРа (дорослий) (отоскопія, риноскопія, задня риноскопія, непряма ларингоскопія, мезофарингоскопія, гострота слуху) 300
Повторний прийом лікаря - ЛОРа (дорослий) протягом місяця 200
Бесіда-консультація лікаря - ЛОРа (дорослий) 130
Профогляд лікаря - ЛОРа 200

Записатися на прийом до лікаря