ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Отоларинголог

Отоларинголог

Кожна людина знає, що таке простуда і які симптоми її супроводжують. Багато людей не надають занадто великого значення даному захворюванню, і займаються самолікуванням в домашніх умовах. Але не всі знають, наскільки небезпечною може виявитися застуда, які веде за собою ускладнення, якщо її запустити або неправильно лікувати. І тоді відвідування ЛОР-лікаря стане просто необхідним.

Досвідчений фахівець в області лікування вуха, горла, носа (отоларинголог) швидко визначить перебіг захворювання і призначить необхідне лікування. Тривалий нежить може перейти в гайморит / синусит (або запалення інших придаткових пазух носа). А лікування гаймориту вимагає втручання лікарів. Скупчення гною в гайморових пазухах викликає сильний головний біль, який посилюється при нахилі голови, виникає біль при жуванні. Головне не допустити ускладнень. В таких випадках ефективним може бути тривале лікування, і в крайніх випадках хірургічне втручання.
Біль в горлі не завжди ознака ангіни, саме тому неграмотно називати ангіною всяку недугу, при якій має місце почервоніння горла і боль при ковтанні. АНГІНА – це гостра інфекційна хвороба. Саме поразка мигдалин визначає при ангіні тяжкість захворювання. Ангіна дає серйозні ускладнення на роботу серця, нирок, суглобів.

Якщо болить вухо, то це перша ознака того, що пора “бити тривогу” і поспішати на прийом до лікаря. Важка форма отиту може привести до часткової або повної втрати слуху. Не рекомендується займатися самолікуванням, адже самостійно встановлений діагноз може бути неправильним.

У Вінниці є висококваліфіковані ЛОР-лікарі, які відразу поставлять правильний діагноз і призначать необхідне лікування. Щоб записатися на прийом або консультацію, потрібно попередньо уточнити вільну дату і час по телефону.Статті по темі:

Фотогалерея


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Амосова, 26А

Лікарі

Кіщук Василь Васильович Кіщук Василь Васильович
дитячий та дорослий отоларинголог, хірург, д.м.н., професор, заслужений лікар України
Кислощук Тетяна Анатоліївна Кислощук Тетяна Анатоліївна
отоларинголог, сурдолог
Ковбасюк Людмила Миколаївна Ковбасюк Людмила Миколаївна
отоларинголог
Іваха Антон Тарасович Іваха Антон Тарасович
отоларинголог
Трофимчук Яна Володимирівна Трофимчук Яна Володимирівна
отоларинголог
Дмитренко Ігор Васильович Дмитренко Ігор Васильович
Отоларинголог
Лобко Анатолій Дмитрович Лобко Анатолій Дмитрович
Отоларинголог-фоніатр вищої категорії
Лобко Катерина Анатоліївна Лобко Катерина Анатоліївна
отоларинголог

Прайс на послуги

Первинний прийом лікаря - ЛОРа (дорослий) (отоскопія, риноскопія, задня риноскопія, непряма ларингоскопія, мезофарингоскопія, гострота слуху) 300
Повторний прийом лікаря - ЛОРа (дорослий) протягом місяця 200
Бесіда-консультація лікаря - ЛОРа (дорослий) 130
Профогляд лікаря - ЛОРа 200
Консультація ЛОР-хірурга д.м.н., професора 500
Медичний супровід при лікуванні хронічного фарингіту (5 діб) 900
Медичний супровід при лікуванні хронічного фарингіту (10 діб) 1600
Медичний супровід при лікуванні хронічного тонзиліту (10 діб) 2600