ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Операції на органах малого таза

Операції на органах малого таза

Лапароскопія це один з основних сучасних та ефективних методів діагностичного обстеження, а також вид хірургічної операції на внутрішніх органах. Назва походить від двох грецьких слів (laparo) – живіт і (skopeo) – дивитися. Основною відмінністю лапароскопії від звичайного хірургічного втручання є те, що вона проводиться через відносно невеликі отвори. У той час як для звичайної хірургічної операції потрібні чималі розрізи.

Лапароскопічна гінекологія – нова можливість ефективного лікування гінекологічних захворювань, що дозволяє максимально скоротити терміни одужання, відновлення працездатності і мінімізує косметичний дефект.

Виділяють діагностичну та оперативну лапароскопію.

Під час діагностичної лапароскопії можна безпосередньо побачити оком внутрішні статеві органи жінки і отримати, таким чином, вичерпну інформацію про їх стан. Оглянувши органи черевної порожнини, лікар підтверджує або виключає будь-якой діагноз, або перевіряє, наприклад, прохідність маткових труб.

При оперативної лапароскопії лікар усуває виявлені патологічні зміни в малому тазу, в матці (фіброматозні вузли, ендометріоз, гіперпластичні процеси, поліпи та ін), яєчниках (кісти, склерополікістоз, ендометріоз, і ін.), трубах (гідросальпінкс, трубна вагітність, трубноперітонеальне безпліддя та ін.).Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А

Прайс на послуги

Конізація шийки матки 2500
Діагностичне вишкрібання порожнини матки 2000
Лапароскопічне видалення гідросальпінксу 4500
Лапароскопічне дослідження на проходження труб 4000
Лапароскопія при позаматковій вагітності 4500
Фенестрація яєчника при полікістозі 4000
Гістерорезектоскопія 3500
Видалення фіброматозного вузла матки 6000
Розширення оперативного втручання 2500
Діагностична лапароскопія 3000
Лапаротомія(ампутація матки) 9000
Лапароскопічна аднексектомія 5000

Записатися на прийом до лікаря