ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Офтальмолог

Офтальмолог

Обстеженням зорового апарату, виявленням та лікуванням захворювань органа зору займається лікар-офтальмолог. У колі його обов”язків — планова перевірка зору, передбачувана періодичним обв’язковим медичним обстеженням, прийом пацієнтів зі скаргами на біль в очах та інші дискомфортні стани, пов”язані із зміною гостроти зору, призначення терапевтичного або хірургічного лікування.

Зір — одне з головних почуттів, що дозволяють людині відчувати себе комфортно. Тому профілактика захворювань та лікування очей має проходити під контролем кваліфікованого спеціаліста. Досвідчений лікар, використовуючи традиційні та сучасні методи діагностики, здатний виявити захворювання вже на початковій стадії. Часто це дозволяє попередити такі хвороби, як глаукома, катаракта і навіть відшарування сітківки.

Якщо ж патологія має вроджений або хронічний перебіг – наприклад, астигматизм, далекозорість або короткозорість – офтальмолог може призначити підтримуючу терапію або операцію, що здатна поліпшити стан пацієнта. Однією з таких операцій є лазерна корекція зору.

У вас з’явилися дискомфортні відчуття – сухість очей, почервоніння, біль? Робота пов’язана з великим навантаженням на зір? Медичний центр“Альтамедика” запрошує на прийом до лікаря офтальмолога. Ви отримаєте розгорнуту консультацію фахівця, а також можливість обстеження з використанням сучасних технологій.Статті по темі:

Фотогалерея

Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Пирогова, 45

Лікарі

Черній Мирослава Михайлівна Черній Мирослава Михайлівна
офтальмолог
Фурман Лариса Борисівна Фурман Лариса Борисівна
офтальмолог

Прайс на послуги

Первинний прийом офтальмолога (дорослий) (дослідження очного дна, оптичні середовища, авторефрактометрія, гострота зору, пневмотон.) 270
Повторний прийом офтальмолога (дорослий) 200
Бесіда-консультація офтальмолога (дорослий) 130
Виклик офтальмолога (дорослий) додому 540

Записатися на прийом до лікаря