ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Обстеження зору

Обстеження зору

Стандартний огляд лікаря – офтальмолога включає в себе наступні процедури:

Візометрія – визначення гостроти зору вдалину.

Рефрактометрія – визначення оптичної сили ока (рефракції). За допомогою даного методу діагностуються аномалії рефракції: короткозорість, далекозорість і астигматизм.

Тонометрія – вимірювання внутрішньоочного тиску. Дана процедура є обов’язковою для людей старші 40 років, оскільки саме після 40 років значно підвищується ризик розвитку глаукоми.

Тонографія — це метод визначення та реєстрації внутрішньоочного тиску, що дозволяє визначати стан віддоку внутрішньоочної рідини.

Дослідження колірного зору – даний метод дослідження очей проводиться за допомогою спеціальних таблиць (таблиці Рабкіна), і служить для визначення порушень колірного зору .

Периметрія – визначення периферичного зору людини. Це важливий метод діагностики таких захворювань очей, як глаукома, часткова атрофія зорового нерва та ін.

Біомікроскопія – метод дослідження переднього відрізка ока за допомогою щілинної лампи .

Офтальмоскопія – дослідження, яке дозволяє лікарю побачити очне дно (внутрішню поверхню ока) – сітківку, судини. Процедура проводиться безконтактно, з допомогою спеціального приладу – офтальмоскопа або лінзи.

Промивання слізних каналів – процедура проводиться в діагностичних цілях при підозрі на непрохідність слізних шляхів. Може проводитися і в лікувальних цілях.

Тест Ширмера – дослідження, що дозволяє визначити сльозопродукцію. Даний тест проводиться при такому захворюванні, як синдром сухого ока.Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Пирогова, 45

Прайс на послуги

Пневмотонометрія (очний тиск) - після 40 років 60
Тонографія ока 180
Периметрія ока 180

Записатися на прийом до лікаря