ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

ЛОР хірургія

ЛОР хірургія

Так задумано природою, що нормальне носове дихання — це запорука здоров”я людини. Повітря ,яке ми вдихаємо повинно зволожуватись, очищатись і зігріватись перед тим , як потрапить в нижні дихальні шляхи.Ці функції, а також нюхові і захисні властивості покладаються на носову порожнину. Наявність викривлень перегородки,гіпертрофічних ринітів чи новоутворень носової порожнини призводить до порушень цих функцій, хронічної гіпоксії, храпу, провокує постійне використання назальних деконгестантів( судиннозвужувальних крапель), які дають тимчасовий ефект. Безконтрольне їх використання призводить до атрофії слизової носа, залежності( привикання), спазму судин не лише в кавернозних тілах носових раковин, які скорочуються від діючої речовини і дають нам тимчасове вільне носове дихання,але і призводить до спазму судин як головного мозку, так і судин серця. Як результат — ішемія, головні болі, підвищений артеріальний тиск, ризики інсульту, інфаркту навіть в молодому віці.

Тому ,завдання професійного ЛОР лікаря - діагностувати проблему порушення носового дихання і усунути її.

Ми використовуємо світові стандарти діагностики захворювань носової порожнини:

  1. сучасне 3D сканування, яке дозволяє побачити всі анатомічні структури і нюанси, недоступні при звичайному ЛОР огляді;
  2. також в комплексі використовується ендоскопічне дослідження носової порожнини для візуалізації як анатомії, так і стану слизової.

Лише після цього ми плануємо хід та обсяг хірургічної допомоги.

При викривленнях носової перегородки і гіпертрофічних ринітах пацієнту показана септопластика і сучасна турбінопластика — вапоризація носових раковин. Використовується сучасна тампонада носа — спеціальними назальними гемостатичними тампонами (виробництва США) і силіконовими сплінтами. Ми не використовуємо тугі тампонади марлевими тампонами, щоб запобігти травмування ніжної слизової оболонки носа. Як результат — можливість скоротити час перебування пацієнта в стаціонарі з 7-10 днів до 1-3 днів, відсутність безлічі болючих перев”язок, більш швидкий і легкий післяопераційний період!

Обов”язкове використання сучасної ендоскопічної апаратури дає можливість виконувати оперативні втручання з високою точністю і кращими результатами. Всі операції по відновленню носового дихання проводяться під загальним наркозом по сучасним стандартам, якого боятись зовсім не варто і який менш шкідливий ніж місцева анестезія в цих випадках!Статті по темі:

Фотогалерея

Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А

Прайс на послуги

Септопластика + турбінопластика ендоскопічна 10000
Септопластика ендоскопічна 8500
Турбінопластика (вапоризация носових раковин) 5500
Гайморотомія ендоскопічна з видаленням стороннього тіла, кісти 7500
Поліпотомія ендоскопічна шейверна 8500
Редресація кісток носа 3500
Тонзилектомія 8000
Антромастоїдотомія, Антротомія 9000
Атікоантротомія, Радикальна операція на вусі 15000
Ринопластика 35000

Записатися на прийом до лікаря