ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Ліпська Вікторія Вікторівна

Ліпська Вікторія Вікторівна
Спеціалізація: Сертифікований консультант з питань грудного вигодовування
Стаж роботи за фахом: Практичний досвід консультування на протязі 7-ми років.
Професійна діяльність: Підтримкою мам, які годують, займається з 2012 року. У 2016 році пройшла курс «Основний» за сучасною програмою та інформаційними рекомендаціями ВООЗ/ЮНІСЕФ, міжнародних асоціацій консультантів, а також за авторськими методиками та досвіду викладачів курсу підготовки консультантів з питань грудного вигодовування «Путь консультанта», та за підтримки Київського міського методично-організаційного моніторингового центру з впровадження галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні», розвиток «Клінік, дружніх до молоді» та ГО ” Асоціація свідомого батьківства”, який також включає теоретичну, практичну підготовку та базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ.
Про себе:

Сертифікований консультант з питань грудного вигодовування, допомога жінкам в період лактації, володіння технікою безболісного зцідження молочної залози у випадках нагрубання та лактостазу. Особистий досвід годування грудьми на трьох дітей складає шість років.

Отримала можливість бути в реєстрі МОЗ України, це надає право на поширення інформації, спрямованої на вдосконалення навичок з консультування матерів, що годують грудьми, з метою зберігання, підтримки та заохочування грудного вигодовування, наказ МОЗ України від 28.10.11р.№ 715 про подальше впровадження Розширеної Ініціативи «Лікарня доброзичлива до дитини» в Україні.

Право на надання наступних послуг, як консультанта з питань грудного вигодовування:

  • Консультування, підтримка, супровід, очні консультації, виїзд додому, виїзд в пологовий, виїзд в лікарню;
  • Застосування техніки безболісне зціджування молочних залоз у випадку нагрубання та лактостазу;
  • Лекції вагітним, як підготовка до післяпологового періоду;
  • Лекції матерям, які годують грудьми, та хочуть покращити чи налагодити організацію грудного вигодовування;
  • Лекції по завершенню грудного вигодовування;
  • Консультування по телефону, скайп/вайбер онлайн консультації, проведення акцій, зустрічей, свят, фестивалів з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей.

Розклад прийому (20.01.2020 - 26.01.2020)

Пирогова, 45
Вт: 14:00 - 18:00
Пт: 10:00 - 14:00Записатися на прийом до лікаря