ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Кардіолог

Кардіолог

Кардіолог- лікар, до якого звертаються в разі виникнення проблем з роботою серцево- судинної системи, а також для попередження подібних проблем.

До кардіолога звертаються зі скаргами на дискомфорт або біль в ділянці серця і за грудиною, при підвищенні або зниженні артеріального тиску, відчуття прискореного серцебиття , перебоїв в роботі серця, сповільненні пульса, виникненні задишки, набряків нижніх кінцівок. Ці симптоми можуть вказувати на такі захворювання , як ішемічна хвороба серця ( стенокардія, інфаркт міокарда, порушення ритму серця і провідності), гіпертонічна хвороба, кардіоміопатії, запальні захворювання ( міокардити, перикардити та ін.), розвиток серцевої недостатності.

Причиною цих захворювань може бути і атеросклероз, і генетична схильність, і підвищений артеріальний тиск, і багато інших факторів, особливо при несвоєчасній діагностиці та нехтуванні лікуванням.

Серцево- судинні захворювання виникають дуже часто. їх може правильно і своєчасно діагностувати тільки досвідчений спеціаліст. Компетенція кардіолога- вияснити справжні причини цих захворювань, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Приватна -клініка запрошує на прийом!

Медичний центр “ Альтамедика” в м, Вінниця запрошує записатись на прийом до кардіолога, щоб вчасно потурбуватись про своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.Статті по темі:

Адреси прийому

м Вінниця, вул. Литвиненко, 40

Лікарі

Варварська Наталя Федорівна Варварська Наталя Федорівна
кардіолог, терапевт
Іванова Олена Петрівна Іванова Олена Петрівна
кардіолог

Прайс на послуги

Первинний прийом терапевта КМН (кардіолог) 300
Повторний прийом терапевта КМН (кардіолог) 200
Первинний прийом терапевта (кардіолог) 270
Повторний прийом терапевта (кардіолог) 200

Записатися на прийом до лікаря