ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Кардіолог

Кардіолог

Кардіолог- лікар, до якого звертаються в разі виникнення проблем з роботою серцево- судинної системи, а також для попередження подібних проблем.

До кардіолога звертаються зі скаргами на дискомфорт або біль в ділянці серця і за грудиною, при підвищенні або зниженні артеріального тиску, відчуття прискореного серцебиття , перебоїв в роботі серця, сповільненні пульса, виникненні задишки, набряків нижніх кінцівок. Ці симптоми можуть вказувати на такі захворювання , як ішемічна хвороба серця ( стенокардія, інфаркт міокарда, порушення ритму серця і провідності), гіпертонічна хвороба, кардіоміопатії, запальні захворювання ( міокардити, перикардити та ін.), розвиток серцевої недостатності.

Причиною цих захворювань може бути і атеросклероз, і генетична схильність, і підвищений артеріальний тиск, і багато інших факторів, особливо при несвоєчасній діагностиці та нехтуванні лікуванням.

Серцево- судинні захворювання виникають дуже часто. їх може правильно і своєчасно діагностувати тільки досвідчений спеціаліст. Компетенція кардіолога- вияснити справжні причини цих захворювань, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Приватна -клініка запрошує на прийом!

Медичний центр “ Альтамедика” в м, Вінниця запрошує записатись на прийом до кардіолога, щоб вчасно потурбуватись про своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.Статті по темі:

Адреси прийому

м Вінниця, вул. Литвиненко, 40

Лікарі

Варварська Наталя Федорівна Варварська Наталя Федорівна
кардіолог, терапевт

Прайс на послуги

Первинний прийом терапевта (кардіолог) 330
Повторний прийом терапевта (кардіолог) 200

Записатися на прийом до лікаря