ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Кабінет головного болю

Поставити запитання лікарю

Кабінет головного болю

Життя втрачає свої фарби, коли людину починає переслідувати сильний головний біль. Працювати в такому випадку, вести домашні справи, та й просто насолоджуватися життям досить проблематично. Завжди приймати таблетки теж не вихід, адже всі вони мають свої наслідки. До того ж організм до них звикає, і таблетки перестають діяти.

Мігрень може бути симптомом більш серйозного захворювання або запального процесу в організмі. Тому дуже важлива рання діагностика і своєчасне лікування. Якщо у вас часті головні болі, вам слід звернутися до лікаря, який допоможе вам розібратися в причинах головного болю.

У головного болю може бути безліч причин, серед яких стреси, порушення сну, високий тиск, судинні розлади, отримана травма голови, неправильне харчування, підвищений внутрішньочерепний тиск, патології шийного відділу хребта, інтоксикація, радикуліт, гайморит, отит, тепловий удар, пухлина мозку , вегетативна дисфункція, тривалий прийом гормональних препаратів, і інші.

Головний біль часто сприймають як щось несерйозне: при періодичних болях приймають анальгетик, і тільки при тривалих і інтенсивних вирішують звернутися до лікаря. Якщо болі з’явилися без явної причини і тривають – не затягуйте з візитом до лікаря.

Слід пам’ятати, що системні болю не бувають самостійними і є симптомом порушення в організмі або навіть захворювання, саме тому так важливо своєчасне звернення за допомогою до лікаря. У кабінеті головного болю вам допоможуть визначити причину виникнення недуги і, головне, дізнатися, як його подолати.
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Литвиненко, 40 ( переглянути на мапі)

Статті по темі: