ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Кабінет ендопротезування молочної залози

Поставити запитання лікарю

Кабінет ендопротезування молочної залози

Ми раді розповісти вам про послугу, яка ось вже багатьох років допомагає жінкам міста Вінниці і Вінницької області, що перенесли операцію по видаленню молочної залози, жити повноцінним життям!

Вже більше 15 років МЦ “Альтамедика” згідно державної програми реабілітації для жінок, що перенесли мастектомію, безкоштовно забезпечує їх протезами молочної залози, спеціалізованими ліфами для кріплення протеза, компресійним рукавом (якщо жінка має набряки руки), а також спецліфами для зайняття спортом і плаванням.

Досвідчений консультант по протезуванню підбирає для кожної жінки найбільш відповідний за формою, розміром і вагою экзопротез і ліфи для його кріплення, основна функція яких – надійна фіксація экзопротеза. Протезування проводиться з урахуванням анатомічних особливостей жінки і специфіки перенесеної операції. Правильно підібраний протез не лише компенсує післяопераційний дефект і відновлює симетрію тіла, але і є профілактикою захворювань хребета (скалиоз, кефоз і тому подібне) і набряклості руки, яка можутевиникнути, якщо не носити протез.

Спеціалізована білизна передає своїй власниці відчуття природності і виконує вимогу залишатися жінкою. Приваблива білизна пропонує відмінний взаємозв’язок між дизайном і функціональністю : спеціалізована білизна добре підтримує протез – завдяки спеціально розробленому крою, який піклується про комфорт при носінні і може запобігти виникненню лимфодемы.

Необхідні документи для безкоштовного отримання протеза і спеціалізованої білизни, а також лимфорукавів:

– направлення з Управління праці і соціального захисту населення (собез) на безкоштовне отримання протеза;

– копія паспорта (1,2,11 стор.);

– копія ідентифікаційного коду;

– копія пенсійного посвідчення (за наявності);

– довідка МСЕК (при встановленні інвалідності);

– копія довідки ВКК (при первинному зверненні).

Довідки за телефоном: 097-085-08-89.

Не впадайте у відчай і будьте здорові!
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Литвиненко, 40 ( переглянути на мапі)