ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Грижепластика

Грижепластика

Ця патологія характеризується тим, що має випинання одного з внутрішніх органів або його частини одночасно з очеревиною, яка розтягнута в результаті дефекту в сполучної тканини під шкіру. Патологія з’являється в черевній стінці, там, де є слабке місце.

Залежно від того місця, де утворилося випинання, вона буває: пахова, пупкова, білої лінії живота. Однією з найбільш частих гриж, яка зустрічається, є пахова, вона становить близько 90% від даної патології. Мають цю недугу частіше чоловіки, ніж слабка стать. Дуже часто пупкова грижа буває у дітей першого року життя, але зазвичай вона проходить і не вимагає оперативного втручання.

До факторів, що призводить до появи відносять важка фізична праця, підняття тяжкості, сильний кашель, запори, а також вагітність З’явитися вони можуть в результаті оперативного втручання, через порушення черевної стінки після її розрізу. Згодом грижі збільшуються в розмірах.

Також на виникнення хвороби може вплинути спадковість, хронічний запор, цироз печінки, зайва вага, хвороби простати, хронічний кашель, слабкість м’язів, в результаті літнього віку, підняття важких предметів.

Якщо вам поставлений діагноз грижа, то необхідно утримуватися від підйому важких предметів, намагатися не робити важкі фізичні вправи, намагатися довго не стояти, кинути палити, лікувати кашель.

Грижу не можна вилікувати лікувальною гімнастикою або певної дієтою. Лікується вона тільки оперативним методом.

До грижі не варто ставитися несерйозно. Вона є важким захворюванням, і вилікувати її без операції неможливо. Людина, у якого є грижа, повинен з часом бути прооперований і не варто сидіти, і чекати моменту, коли грижа дасть ускладнення.

В нашому центрі проводяться операції з приводу гриж живота. При проведенні таких операцій ми використовуємо вдосконалені методики пластики гриж: як пластика власними тканинами та за показами – пластика сіточними протезами.

Оперативні втручання в нашому центрі проводяться із застосуванням сучасного медичного устаткування та максимально атравматично. Це дає можливість пацієнту максимально швидко повернутися до звичайного життя.
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А ( переглянути на мапі)

Прайс на послуги

Грижепластика пупочного кільця 6600
Грижепластика білої лінії живота Категорії І 8000
Грижепластика білої лінії живота Категорії ІІ 14000
Грижепластика пахового каналу 7000
Лапароскопічна герніотомія - пахова грижа 8300
Лапароскопічна герніотомія - пупова грижа 8300
Абдомінопластика 1 категорія складності 24200
Абдомінопластика 2 категорія складності 33000
Лапароскопічна апендектомія 6600
Лапароскопічна апендектомія 2 категорії складності 10000
Холецистектомія: Лапороскопічна холецистектомія 10000
Холецистектомія: Лапороскопічна холецистектомія 2 категорії складності 14000
Холецистектомія: Відкрита холецистектомія 13200
Фіксація сіточного протезу 1 категорія складності 1100
Фіксація сіточного протезу 2 категорія складності 2200