ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Грижепластика

Поставити запитання лікарю

Грижепластика

Ця патологія характеризується тим, що має випинання одного з внутрішніх органів або його частини одночасно з очеревиною, яка розтягнута в результаті дефекту в сполучної тканини під шкіру. Патологія з’являється в черевній стінці, там, де є слабке місце.

Залежно від того місця, де утворилося випинання, вона буває: пахова, пупкова, білої лінії живота. Однією з найбільш частих гриж, яка зустрічається, є пахова, вона становить близько 90% від даної патології. Мають цю недугу частіше чоловіки, ніж слабка стать. Дуже часто пупкова грижа буває у дітей першого року життя, але зазвичай вона проходить і не вимагає оперативного втручання.

До факторів, що призводить до появи відносять важка фізична праця, підняття тяжкості, сильний кашель, запори, а також вагітність З’явитися вони можуть в результаті оперативного втручання, через порушення черевної стінки після її розрізу. Згодом грижі збільшуються в розмірах.

Також на виникнення хвороби може вплинути спадковість, хронічний запор, цироз печінки, зайва вага, хвороби простати, хронічний кашель, слабкість м’язів, в результаті літнього віку, підняття важких предметів.

Якщо вам поставлений діагноз грижа, то необхідно утримуватися від підйому важких предметів, намагатися не робити важкі фізичні вправи, намагатися довго не стояти, кинути палити, лікувати кашель.

Грижу не можна вилікувати лікувальною гімнастикою або певної дієтою. Лікується вона тільки оперативним методом.

До грижі не варто ставитися несерйозно. Вона є важким захворюванням, і вилікувати її без операції неможливо. Людина, у якого є грижа, повинен з часом бути прооперований і не варто сидіти, і чекати моменту, коли грижа дасть ускладнення.

В нашому центрі проводяться операції з приводу гриж живота. При проведенні таких операцій ми використовуємо вдосконалені методики пластики гриж: як пластика власними тканинами та за показами – пластика сіточними протезами.

Оперативні втручання в нашому центрі проводяться із застосуванням сучасного медичного устаткування та максимально атравматично. Це дає можливість пацієнту максимально швидко повернутися до звичайного життя.
Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А ( переглянути на мапі)

Прайс на послуги

Грижепластика пупочного кільця 7300
Грижепластика білої лінії живота Категорії І 8800
Грижепластика білої лінії живота Категорії ІІ 15500
Грижепластика пахового каналу 7700
Лапароскопічна герніотомія - пахова грижа 9100
Лапароскопічна герніотомія - пупова грижа 9100
Абдомінопластика 1 категорія складності 26600
Абдомінопластика 2 категорія складності 36500
Лапароскопічна апендектомія 7300
Лапароскопічна апендектомія 2 категорії складності 11000
Холецистектомія: Лапороскопічна холецистектомія 1 категорії складності 11000
Холецистектомія: Лапороскопічна холецистектомія 2 категорії складності 15400
Холецистектомія: Відкрита холецистектомія 14500
Фіксація сіточного протезу 1 категорія складності 1200
Фіксація сіточного протезу 2 категорія складності 2400