ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Геморой - як діяти?

Геморой - як діяти?

Якщо у людини зявляються проблеми зі здоров'ям, то виникає велика кількість запитань: що робити, як і де обстежитись та лікуватись ? А якщо це стосується проблем із прямою кишкою,то цих запитань в рази більше і людина починає розуміти важливість цього органу.

Хотілося б поміркувати не медичними термінами та висловлюваннями,а доступно та просто розповісти про головне. Сьогоднішня тема - ГЕМОРОЙ.

Найчастіші скарги: виділення крові після дефекації, випадіння вузлів (що вправляються самостійно чи не вправляються), наявність болісного вузла біля анального каналу.

Що робити?

обовязковий огляд лікаря (бажано проктолога).

Як лікувати?

При початкових стадіях геморою, коли з'явились кровотечі, або випадіння вузлів, що вправляються самостійно- золотим стандартом є лігування латексними кільцями внутрішнього геморою. При пізніх стадіях: коли вузли випадають та вправляються пальцем, чи зовсім не вправляються - золотим стандартом лікування є гемороідектомія. Тоді виникають запитання: до кого звернутись, як лікуватись, якій методиці надати перевагу?Методики операціі майже однакові, але має значення устаткування та апаратура. Із власного досвіду можу відмітити: найменьшу травму анальноі ділянки, а відповідно і біль в післяопераційному періоді дає застосування ультразвукового скальпелю- Harmonic. Провівши декілька десятків операцій за допомогою такого устаткування, можу відмітити: застосування ультразвукового скальпелю, адекватне знеболення, активне та правильне ведення післяопераційного періоду- дає можливість скоротити перебування пацієнта в стаціонарі до однієі доби з мінімальними больовими відчуттями. Підводячи підсумок :

  • коли маєте проблему, її необхідно вирішувати;
  • в залежності від стадіі геморою підбирається індивідуальний план лікування;
  • використання новітніх світових методик та обладнання- дає можливість досягти найкращих результатів.

Лікарі МЦ Альтамедика проводять комплексну діагностику та лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Горчук О.П.Статті по темі: