ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Дитячий отоларинголог

Дитячий отоларинголог

Дитячими захворюваннями, пов’язаними з болем в горлі, вухах або нежиттю, займається дитячий лор. Завдання цього лікаря не тільки виявити причину занепокоєння, але ще і знайти до кожної дитини індивідуальний підхід, не налякати малюка. Адже дітям часто важко пояснити, що і де у них болить. Малюк стає примхливим, нервовим і неспокійним.

Пам’ятайте, що якщо у дитини болить горло, і біль не проходить тривалий час, то слід негайно звертатися до лікаря отоларинголога. Якщо у дитини починають хворіти вуха або виражена закладеність носа не проходить протягом декількох днів, з’являється головний біль, підвищується температура тіла на тлі нежиті, вам необхідна консультація ЛОР.

Зі здоров’ям жарти погані. Згодом може знижуватися імунітет, погіршується пам’ять, сповільняться розвиток дитини, може з’явитися часта стомлюваність, порушуватися слух і мова. Краще один раз витратити час на похід до лікаря, ніж потім витрачати багато часу і грошей на серйозне лікування.

Спеціаліст завжди допоможе запобігти захворюванням або призначить потрібне на початкових стадіях лікування.Статті по темі:

Фотогалерея

Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Пирогова, 45

Лікарі

Бойко Вадим Ігорович Бойко Вадим Ігорович
дитячій оториноларинголог
Кіслощук Тетяна Анатоліївна Кіслощук Тетяна Анатоліївна
дитячий отоларинголог, сурдолог
Лось Сергій Анатолійович Лось Сергій Анатолійович
Дитячий оториноларинголог вищої категорії

Прайс на послуги

Первинний огляд лікаря-ЛОРа (дитячий) (отоскопія, риноскопія, задня риноскопія, непряма ларингоскопія, мезофарингоскопія, гострота слуху) 300
Повторний огляд лікаря - ЛОРа (дитячий) 200
Бесіда-консультація лікаря - ЛОРа (дитячий) 130
Виклик лікаря - ЛОРа (дитячий) додому 540

Задати питання лікарю