ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Дитячий сурдолог

Поставити запитання лікарю

Дитячий сурдолог

Дитина народжується і пізнає світ звуків за допомогою слуху, вона чує мамин голос, шум води, спів птахів, чує звуки, які попереджують про небезпеку - стукіт, гул, шум. Купаючись в світі звуків, дитина намагається їх повторити і чути себе.

Якщо є проблеми зі слухом, йде відставання в мовному розвитку. За даними європейської статистики 2-3 дитини на 1000 новонароджених мають проблеми зі слухом. Дитячі інфекції, ототоксичні речовини, черепно-мозкові травми, отити, ангіни, синусити можуть призвести до зниження слуху.

У 60% випадків втрата слуху викликана попереджувальними причинами. Важливо вчасно діагностувати втрату слуху, з'ясувати причину, визначити тактику ведення дитини: медикаментозна терапія, хірургічне лікування або слухопротезування.

Вже з 3-4 дня після народження можна провести оцінку слуху методом отоскрінінга. У дітей дошкільного та шкільного віку ступінь втрати слуху і рівень ураження слухового аналізатора визначається тімпанометрією, тональною пороговою і мовною аудіометрією.

Якщо у дитини є проблема зі слухом, йому необхідна консультація лікаря сурдолога, який допоможе діагностувати втрату слуху, підібрати лікування і при необхідності підібрати і налаштувати слуховий апарат.Статті по темі:


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Хмельницке шосе, 23 ( переглянути на мапі)

Лікарі

Кіслощук Тетяна Анатоліївна Кіслощук Тетяна Анатоліївна
дитячий отоларинголог, сурдолог

Прайс на послуги

Первинний прийом сурдолога (оцінка данних обстежень, призначення та визначення методів реабілітації слуху) 360
Повторний прийом сурдолога (оцінка данних обстежень, призначення та визначення методів реабілітації слуху) 220
Бесіда — консультація сурдолога 150