ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Дерматолог

Дерматолог

Лікар дерматовенеролог займається діагностикою , лікуванням , профілактикою шкірних захворювань та захворюваннь , яки передаються статевим шляхом. Приводом звернутись до дерматолога є поява висипаннь на шкірі , почервоніння , свербіж , печія , новоутворення , зміни нігтьових пластинок , проблеми з волоссям.

Поширеними серед шкірних захворювань є дерматити . Лікар виявить причину та призначить правильне обстеження та лікування дерматиту . Адже причин дерматитів велика кількість : алергічні , контактні , подразнюючі фактори , прийом харчових продуктів та інші . Також дерматолог займається лікуванням уражень шкіри , спричиненими грибковою, вірусною та бактеріальною інфекцією. При вугревій хворобі , як правило ,особливо у жінок , є проблеми в гормональній сфері .Тому лікування призначається з урахуванням всіх причин хвороби.

Шкіра – «дзеркало» внутришнього стану організму. Тому в комплексному обстежені можуть бути призначені додаткові аналізи та консультації суміжних спеціалістів.

Щоб запаисатись на прийом дерматовенеролога в Вінниці,потрібно заздалегіть по телефону уточнити вільні дати та час.

Для постановки правильного діагнозу шкіра повинна бути чистою (без нанесених лікарських засобів та косметики)Статті по темі:

Фотогалерея


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Пирогова, 45
м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А

Лікарі

Майструк Людмила Степанівна Майструк Людмила Степанівна
дерматовенеролог
Гаєвик Ірина Василівна Гаєвик Ірина Василівна
дерматовенеролог

Прайс на послуги

Первинний прийом дерматолога (дорослий) 270
Повторний прийом дерматолога (дорослий) протягом місяця 200
Бесіда — консультація дерматолога (дорослий) 130