ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30
Графік роботи

Денситометрія

Денситометрія

Остеопороз – системне прогресуюче захворювання кісткової тканини, яке пов’язане з вимиванням солей кальцію, що призводить до витончення кісток і підвищенню їх крихкості. Внаслідок цього зростає ризик переломів. Небезпека захворювання полягає в тому, що воно протікає безсимптомно і проявляє себе тільки в результаті травм. Через низької щільності кісткової тканини переломи погано зростаються, що значно знижує якість життя, особливо в літньому віці.

Остеопороз – надзвичайно поширене захворювання: в Україні остеопороз має кожна третя жінка і кожен четвертий чоловік у віці 50 років і старше. Для попередження важких наслідків остеопорозу, важливі рання діагностика і своєчасно почате лікування. Разом з тим до цього часу велика кількість пацієнтів, що мають остеопороз, не знають про своє захворювання і не отримують лікування.

Своєчасна діагностика остеопорозу – рентгенівська остеоденситометрія –

є самим важливою складовою в його лікуванні. У клініці «Альтамедика» дослідження проводиться досвідченими співробітниками на високоточному обладнанні.

Спеціальний апарат – денситометр – дозволяє за короткий проміжок часу виявити ділянки зі зниженою щільністю кісткової тканини. Цей неінвазивний метод є безпечним, відрізняється високою точністю і інформативністю. За результатами проведеного дослідження кваліфікований фахівець Альтамедика призначить відповідне лікування остеопорозу, яке особливо ефективно на ранніх стадіях захворювання.Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А

Прайс на послуги

Ультразвукова Денситометрія 220

Записатися на прийом до лікаря