ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Чистка обличчя

Чистка обличчя

Пил, бруд та інші чинники викликають різні проблеми зі шкірою обличчя: висип, чорні крапки та інші дефекти. Їх можна закрити шаром пудри або тонального крему, але це позбавить вас від проблеми лише на короткий час. Щоб повністю забути про такі проблеми, потрібно провести чистку обличчя у спеціаліста. Наразі існує величезна кількість косметологічних чисток. Сьогодні ми розглянемо механічну чистку, її переваги та недоліки.

Механічна чистка обличчя з’явилася давно і робиться вона дуже просто. Спочатку косметолог знімає макіяж з обличчя і добре вмиває, щоб не залишилося ніякого бруду і пилу на шкірі, так як це може викликати серйозне подразнення після чищення. Потім шкіра обличчя розігрівається спеціальними кремами-масками. На розпареній шкірі косметолог приступає до процедури. Додатково можуть використовуватися спеціальні інструменти. По закінченні процедури обличчя обробляється спеціальною маскою і кремами, що допомагає знизити подразнення і почервоніння після процедури.

Перевага механічної чистки в тому, що при обробці шкіри усуваються майже всі дефекти, так як фахівець робить її вручну і не пропустить жодної проблемної ділянки. Щоб повністю позбавитися від різних дефектів одного відвідування буде недостатньо. Зазвичай чистка проводиться один раз на місяць для жирної, комбінованої та проблемної шкіри і раз в два-три місяці- для чутливої, сухої та нормальної шкіри. Перші кілька днів після процедури вам доведеться користуватися спеціальною косметикою, яка дезінфікує і очищує шкіру. Протягом декількох днів після процедури не рекомендується користуватися декоративною косметикою, щоб повторно не забити пори.

Проводити процедуру не рекомендується після інфекційних та вірусних захворювань. До недоліків механічної чистки можна віднести тривалість та болючість процедури. Після сеансу шкіра може лущитися, почервоніти та поколювати, але ці неприємні відчуття пройдуть через пару годин або днів і ваша шкіра буде сяяти здоров'ям.

Гаєвик І.В.Статті по темі: