ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Біоревіталізація лиця: що це і навіщо вона потрібна?

Біоревіталізація лиця: що це і навіщо вона потрібна?

Біоревіталізація - метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Крім того, біоревіталізація є ефективним методом лікування атрофічних рубців, розтяжок, постакне.

Гіалуронова кислота - природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, потоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності.Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри. Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуроновою кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.

У медичному центрі «Альтамедика» ми використовуємо якісні та сертифіковані препарати, ефективність яких перевірена часом. За 25 хвилин до початку процедури на шкіру наноситься знеболюючий крем. Процедура проходить достатньо комфортно,а відчуття уколу більшість пацієнтів порівнює з укусом комахи. Як і при всіх інших ін”єкціях можлива поява внутрішньо-шкірних крововиливів, набряку, почервоніння ,що проходить протягом 2-5 днів. В перші дні після процедури рекомендується обмеження фізичного навантаження, перебування на сонці, відвідування бані, сауни. Максимальний ефект досягається після проходження курсу лікування, що складається з 2-6 процедур (в залежності від типу шкіри).

Покази: зниження тонусу шкіри, суха, зневоднена шкіра, поява мімічних зморшок, нездоровий колір обличчя (“шкіра курця”), гіперпігментація, рубці після акне.

Протипокази: гострі запальні захворювання в зоні ін'єкцій, порушення згортання крові,вагітність та лактація, тяжкі соматичні та онкологічні захворювання.

Гаєвик І.В. (косметолог)Статті по темі: