ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Анестезіолог

Поставити запитання лікарю

Анестезіолог

Анестезіолог - це медичний фахівець, який гарантує безпеку пацієнта під час операції і в найближчий післяопераційний період. Анестезіолог відповідає за те, щоб хірургічна операція пройшла безболісно для пацієнта, завдяки грамотно підібраною анестезією, щодо особливостей функціонування органів і систем пацієнта, а також успішний вихід із анестезії після хірургічного втручання.

Діяльність анестезіолога можна умовно розділити на 3 основних етапи:

  1. Підготовка до операції.Сюди відноситься знайомство з історією хвороби пацієнта і призначеннями хірурга, перевірка дії анестезуючих препаратів на організм людини, і призначення на операцію - відповідно до показників аналізів.
  2. Операція. Ін'єкція, за допомогою якої хворого вводять в наркоз розраховується анестезіологом. Далі його завдання: збалансовано, та коректно провести анестезію згідно нормального функціонального стану організму, та його власних особливостей. Показники сучасних приладів, та апаратури допомагають здійснити це йому на високому рівні протягом всієї операції, незалежно якою була обрана анестезія.
  3. Післяопераційний період: безболісно вивести пацієнта з наркозу, привести його в нормальний функціональний стан і перевести його в післяопераційну палату, де буде проводитися подальше спостереження і реабілітаційний період пацієнта за участю медперсоналу і самого анестезіолога.

Медичний центр “ Альтамедика” запрошує на обстеження і лікування різних захворювань. Власна хірургія дозволяє гарантувати пацієнтам допомогу кваліфікованих медиків і обслуговування з використанням висококласного обладнання.

МЦ “Альтамедика” - формула Вашого здоров'я!Фотогалерея


Адреси прийому

м. Вінниця, вул. Магістратська, 44А ( переглянути на мапі)

Статті по темі: