ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ
(0432) 64-49-59, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

4.07.2022 - 10.07.2022

ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Кудлаєнко Олена Вікторівна Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Пробончук Євгеній Сергійович Мамолог,Онколог,Онкохірург 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00   14:00 - 18:00 10:00 - 17:00  
Іович Вікторія Владиславівна Мамолог,Онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 13:00 9:00 - 14:00    
Жовнір Тетяна Георгіївна Мамолог           9:00 - 14:00
Шакула Олег Олександрович Мамолог     13:00 - 17:00      
УЗД Пивовар Альона Василівна Лікар з ультразвукової діагностики 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00  
Скорюкова Еліна Германівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30  
Гнатик Владислав Валерійович Лікар з ультразвукової діагностики,Консультативне заключення 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00  
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики           9:00 - 14:00
УЗД Михайлик Юлія Вікторівна Лікар з ультразвукової діагностики 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00 8:00 - 9:00      
Служивий Андрій Олександрович Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30  
Ємельянова Алла Володимирівна Лікар з ультразвукової діагностики 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 13:30 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Канарська(Агафонова) Віта Русланівна Невропатолог 8:40 - 14:00 13:40 - 18:00 8:40 - 14:00 13:40 - 18:00 8:40 - 14:00  
Дзюбак Ольга Сергіївна Невропатолог 13:30 - 18:00 8:30 - 14:00 13:30 - 18:00 8:30 - 14:00 13:30 - 18:00 8:30 - 14:00
Фігурська Альона Олександрівна Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Глушанець Володимир Аркадійович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог     9:00 - 14:00   9:00 - 14:00  
Кочура Владислав Ігорович Уролог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00  
Вістовський Олесь Петрович Уролог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00   9:00 - 14:00 9:00 - 14:00  
Костюченко Сергій Андрійович Уролог,Андролог     16:00 - 18:00     9:00 - 14:00
Павлишена Лариса Сергіївна Ендокринолог,Ендокринолог дитячий 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00   9:00 - 14:00 9:00 - 14:00  
Секрет Тетяна Вікторівна Ендокринолог     9:00 - 14:00 14:00 - 18:00   9:00 - 14:00
Варварська Наталя Федорівна Кардіолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00  
Бібік Катерина Іванівна Кардіолог,Терапевт,Лікар ФД (з функцірнальної діагностики) 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Пробончук Ольга Олегівна Гінеколог дитячий,Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00    
Бондарчук Кристина Володимирівна Гінеколог,Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00   14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00  
Матіяш Ольга Володимирівна Акушер-гінеколог   14:00 - 18:00 9:00 - 14:00   9:00 - 14:00  
Керницький Євген Вікторович Акушер-гінеколог           9:00 - 14:00
Загороднюк Наталія Володимирівна Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00   14:00 - 18:00   9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Пивовар Альона Василівна Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00   9:00 - 14:00 14:00 - 18:00  
Кардіограма Кардіограма Кардіограма Кардіолог 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 18:00 8:30 - 14:00
Яковишен Руслан Олександрович Реабілітолог 10:20 - 15:40 10:20 - 15:40 10:20 - 15:40 10:20 - 15:40 10:20 - 15:40 9:00 - 14:00
Алексєєва Ірина Прокофіївна Гастроентеролог,Кардіолог,Терапевт 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00   9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Заєць Юрій Миколайович Уролог,Онкохірург 15:00 - 17:00 16:00 - 18:00
Обертинський Віталій Антонович Вертебролог,Нейрохірург 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Шевчук Юрій Миколайович Ортопед травматолог 9:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Костюк Володимир Григорович Ортопед травматолог 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00
Зозуля Олександр Миколайович Ортопед травматолог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Свідра Михайло Михайлович Ортопед травматолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Керницький Євген Вікторович Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Бондарчук Кристина Володимирівна Гінеколог,Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00
Матіяш Ольга Володимирівна Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Носов Дмитро Миколайович Акушер-гінеколог 9:00 - 14:00
Пивовар Альона Василівна Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00
Загороднюк Наталія Володимирівна Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00
Пробончук Ольга Олегівна Гінеколог дитячий,Акушер-гінеколог 14:00 - 18:00
Горчук Олег Петрович Хірург,Проктолог 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 15:00 - 18:00 8:00 - 12:00 8:00 - 14:00
Лисенко Роман Вікторович Хірург,Проктолог,Хірург проктолог 12:00 - 15:00 15:00 - 18:00 8:00 - 12:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Сябрук Дмитро Олександрович Хірург,Проктолог,Хірург проктолог 8:00 - 12:00
Навценя Сергій Олександрович Хірург 15:00 - 18:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Гнатик Владислав Валерійович Лікар з ультразвукової діагностики,Консультативне заключення 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 14:00
Богданова Ганна Миколаївна Рентгенолог,Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Зеленянська Яна Ігорівна Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Гончаренко Дмитро Петрович Хірург судинний 14:00 - 16:00 9:00 - 12:00 14:00 - 16:00 9:00 - 12:00 14:00 - 16:00 9:00 - 12:00
Чернякевич Дар'я Сергіївна Реабілітолог 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00
Вознюк Андрій Олегович Реабілітолог 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 9:00 - 14:00
Фурман Лариса Борисівна Офтальмолог 9:00 - 13:00 13:00 - 18:00 13:00 - 18:00
Габрук Ілля Іванович Офтальмолог,Офтальмолог дитячий 9:00 - 15:00 9:00 - 13:00 9:00 - 15:00 10:00 - 14:00
Лук'янчук Тетяна В'ячеславівна Гастроентеролог 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 14:00
Ошовський Іван Андрійович Гастроентеролог,Ендоскопіст 8:00 - 12:00;16:00 - 17:00 12:00 - 16:00;16:00 - 17:00 8:00 - 12:00;16:00 - 17:00 8:00 - 15:00;16:00 - 17:00 12:00 - 16:00;16:00 - 17:00
Гавриловська Анастасія Олександрівна Ендоскопіст 12:00 - 16:00 8:00 - 12:00 12:00 - 16:00 8:00 - 12:00
Гончарук Ольга Олександрівна Ендоскопіст 16:00 - 17:20 15:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Пирковський Віктор Анатолійович ( Хіміотерапія) Медична сестра,Лікар 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Бадзян Віталій Анатолійович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Бородій Яна Володимирівна Отоларинголог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Ковбасюк Людмила Миколаївна Отоларинголог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Дмитренко Ігор Васильович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Лобко Анатолій Дмитрович Отоларинголог,Отоларинолог онколог 9:00 - 14:00
Кіщук Василь Васильович Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00
Лобко Катерина Анатоліївна Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Отоларинолог онколог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Абдуллаєва Аміна Сахілівна Лаборант,Медична сестра,Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Сурдолог,Отоларинолог онколог,Цитолог, 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Павленко Юлія Дмитрівна Масажист 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Журавель Тамара Дмитрівна Педіатр 9:00 - 14:00 9:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 16:00
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр 9:00 - 16:00 9:00 - 14:00 9:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Бойчук Денис Віталійович Педіатр 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Райчиба Каріна Володимирівна Офтальмолог дитячий 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Гук Світлана Володимирівна Офтальмолог дитячий 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Бадзян Інна Василівна Кардіоревматолог дитячий,Кардіолог дитячий 9:00 - 13:00 13:00 - 16:00
Кравцова Ірина Петрівна Дерматовенеролог дитячий 14:00 - 18:00 9:00 - 16:00 9:00 - 13:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Скакун Зінаїда Анатоліївна Дерматовенеролог дитячий 9:00 - 14:00
Махиборода Іванна Іванівна Терапевт,Сімейний лікар 9:00 - 11:00;11:00 - 14:00 9:00 - 11:00;11:00 - 14:00 14:00 - 16:00;16:00 - 18:00 9:00 - 11:00;11:00 - 14:00 9:00 - 11:00;11:00 - 14:00
Пентюк Ганна Петрівна Ендокринолог дитячий 16:00 - 18:00 9:00 - 12:00
Павлишена Лариса Сергіївна Ендокринолог,Ендокринолог дитячий 9:00 - 14:00
Розгон Ірина Леонідівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 9:00 - 18:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 18:00
Сафанюк Ліліана Вікторівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 9:00 - 14:00
Гончарук Ігор Васильович Хірург дитячий,Ортопед травматолог дитячий 8:30 - 11:00 8:30 - 11:00 8:30 - 11:00
Тананчук Марина Іванівна Хірург дитячий 11:00 - 16:00 9:00 - 16:00 11:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Гончарук Віктор Борисович Хірург дитячий 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00 16:20 - 18:00
Деркач Євгеній Васильович Хірург дитячий 11:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Ліпська Вікторія Вікторівна Консультант з грудного вигодовування 14:00 - 16:00