ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ
(0432) 69-60-09, (068) 840-30-30, (063) 840-30-30

Расписание приёма 25.05.2020 - 30.05.2020



ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Сорока Ірина Петрівна Гастроентеролог дитячий 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Кравцова Ірина Петрівна Дерматовенеролог дитячий 12:00 - 17:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 12:00
Росощук Оксана Володимирівна Кардіоревматолог дитячий 9:00 - 11:00
Сінельник Таїсія Володимирівна Кардіоревматолог дитячий 16:45 - 18:00 16:45 - 18:00 9:00 - 12:00
Ліпська Вікторія Вікторівна Консультант з грудного вигодовування 14:00 - 18:00 10:00 - 14:00
Розгон Ірина Леонідівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 9:00 - 18:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 18:00
Сафанюк Ліліана Вікторівна Лікар з ультразвукової діагностики,Лікар з ультразвукової діагностики дитячий 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 16:30 - 18:00 9:00 - 14:00
Яковишен Руслан Олександрович Медична сестра,Масажист 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 14:00
Марценюк Наталія Володимирівна Невролог дитячий 9:00 - 14:00
Щувайло Діна Олександрівна Невролог дитячий 17:00 - 18:00
Бойко Вадим Ігорович Отоларинголог дитячий 14:30 - 17:50 15:30 - 17:50 9:00 - 13:20 15:00 - 18:00
Кислощук Тетяна Анатоліївна Отоларинголог дитячий,Отоларинголог,Сурдолог 9:00 - 14:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 9:00 - 14:00
Черній Мирослава Михайлівна Офтальмолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Фурман Лариса Борисівна Офтальмолог 9:00 - 16:00
Гук Світлана Володимирівна Офтальмолог дитячий 14:10 - 14:30;14:30 - 18:00 9:00 - 14:00
Журавель Тамара Дмитрівна Педіатр 9:00 - 13:00 13:30 - 18:00 9:00 - 13:30 13:00 - 17:00
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр 13:30 - 18:00 13:00 - 17:00 9:00 - 13:30 9:00 - 13:00 9:00 - 14:00
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр 9:00 - 13:00 9:00 - 13:30 13:00 - 17:00 13:30 - 18:00
Гульман Ірина Валеріївна Педіатр 13:00 - 17:00 13:30 - 18:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:30
Малиновська Наталія Олександрівна Педіатр 9:00 - 13:30;13:30 - 17:00 13:00 - 17:00 13:30 - 18:00;9:00 - 13:30 13:00 - 16:00;9:00 - 13:00 9:00 - 13:00
Гончарук Ігор Васильович Хірург дитячий,Ортопед травматолог дитячий 15:10 - 17:50 15:10 - 17:50 15:30 - 17:50 15:30 - 17:50 9:00 - 14:00
Ляховченко Сергій Анатолійович Хірург дитячий,Ортопед травматолог дитячий 8:30 - 14:50 8:30 - 14:50 11:00 - 18:00 8:30 - 14:50 8:30 - 14:50
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Варич Жанна Василівна Акушер-гінеколог 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00
Пивовар Альона Василівна Акушер-гінеколог 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00
Пробончук Ольга Олегівна Акушер-гінеколог 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Павлишена Лариса Сергіївна Ендокринолог 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 15:00
Дяченко Надія Степанівна Ендокринолог,Терапевт 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Іванова Олена Петрівна Кардіолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Кардіограма Кардіограма Кардіограма Кардіолог 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Варварська Наталя Федорівна Кардіолог,Терапевт 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00
Скорюкова Еліна Германівна Лікар з ультразвукової діагностики 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Гаглоєва-Коваленко Фатіма Ахсарбеківна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Ємельянова Алла Володимирівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00
Гнатик Владислав Валерійович Лікар з ультразвукової діагностики,Консультативне заключення 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00
Іович Вікторія Владиславівна Мамолог,Онколог 14:00 - 18:00 9:00 - 13:00 9:00 - 17:00 9:00 - 14:00
Шевня Богдан Петрович Мамолог,Онколог,Онкохірург 9:00 - 14:00
Пробончук Євгеній Сергійович Мамолог,Онколог,Онкохірург 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 17:00
Шакула Олег Олександрович Мамолог,Хірург 13:00 - 17:00
Канарська(Агафонова) Віта Русланівна Невропатолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Дзюбак Ольга Сергіївна Невропатолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Костюк Володимир Григорович Ортопед травматолог 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Михайлик Юлія Вікторівна Рентгенолог,Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00
Кочура Владислав Ігорович Уролог 9:00 - 16:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 16:00
Костюченко Сергій Андрійович Уролог,Андролог 8:30 - 13:00 15:30 - 18:15 8:45 - 13:00 9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Носов Дмитро Миколайович Акушер-гінеколог 9:00 - 10:00;12:00 - 14:00 9:00 - 10:00 9:00 - 14:00
Керницький Євген Вікторович Акушер-гінеколог 9:00 - 15:00 14:00 - 18:00 9:00 - 16:00 13:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Лук'янчук Тетяна В'ячеславівна Гастроентеролог 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Продан Вілія Леонідівна Гастроентеролог,Ендоскопіст 15:30 - 18:00 15:30 - 18:00 15:30 - 18:00 9:00 - 14:00
Майструк Людмила Степанівна Дерматовенеролог 9:00 - 14:00 12:00 - 17:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Гаєвик Ірина Василівна Дерматовенеролог,Косметолог 11:00 - 18:00 11:00 - 18:00 11:00 - 18:00 13:00 - 18:00 13:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Гончарук Ольга Олександровна Ендоскопіст 15:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00 9:00 - 16:00
Ємельянова Алла Володимирівна Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 14:00
Свідра Михайло Михайлович Ортопед травматолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00
Зозуля Олександр Миколайович Ортопед травматолог 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00;14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Янощук Ганна Василівна Отоларинголог 9:00 - 10:00;10:00 - 16:00 9:00 - 10:00;10:00 - 13:30
Іваха Антон Тарасович Отоларинголог 9:00 - 14:00
Федурко Наталія Миколаївна Отоларинголог 9:00 - 10:00;10:00 - 13:00 9:00 - 10:00;10:00 - 16:00
Ковбасюк Людмила Миколаївна Отоларинголог 9:00 - 10:00;10:00 - 13:00
Кіщук Василь Васильович Отоларинголог,Отоларинолог онколог 13:00 - 16:00 13:00 - 16:00
Черній Мирослава Михайлівна Офтальмолог 14:00 - 18:00 14:00 - 17:00
Фурман Лариса Борисівна Офтальмолог 14:00 - 18:00 9:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Чернякевич Дар'я Сергіївна Реабілітолог 12:00 - 17:30 9:00 - 14:00 12:00 - 17:30 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Штефанюк Ганна Миколаївна Рентгенолог,Рентгенлаборант 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 18:00 9:00 - 14:00
Заєць Юрій Миколайович Уролог,Онкохірург 15:00 - 17:00 16:00 - 18:00
Ковальчук Анатолій Пилипович Хірург,Онколог 16:00 - 18:00 16:00 - 18:00
Горчук Олег Петрович Хірург,Проктолог,Хірург судинний 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00
Лисенко Роман Вікторович Хірург,Проктолог,Хірург судинний,Хірург проктолог 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00 14:00 - 18:00 14:00 - 18:00 9:00 - 14:00
ПІБ лікаря Спеціалізації Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Служивий Андрій Олександрович Лікар з ультразвукової діагностики 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00 9:00 - 15:00
Журавель Тамара Дмитрівна Педіатр 9:00 - 15:00
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр 9:00 - 15:00
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр 9:00 - 15:00
Гульман Ірина Валеріївна Педіатр 9:00 - 15:00
Малиновська Наталія Олександрівна Педіатр 9:00 - 15:00