Расписание
Имя врача Специализация ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Лук'янчук Тетяна В'ячеславівна Гастроентеролог - -
9:00
16:00
9:00
16:00
9:00
16:00
- -
Самойлов Олександр Іванович Гастроентеролог;Ендоскопіст
9:00
16:00
9:00
16:00
9:00
14:00
9:00
14:00
9:00
14:00
9:00
14:00
-
Носов Дмитро Миколайович Гінеколог
9:00
13:00
-
14:00
18:00
-
9:00
13:00
- -
Варич Жанна Василівна Гінеколог
14:00
18:00
14:00
18:00
9:00
14:00
- -
9:00
14:00
-
Керницький Євген Вікторович Гінеколог
9:00
14:00
14:00
18:00
14:00
18:00
9:00
16:00
9:00
17:00
9:00
14:00
-
Пивовар Альона Василівна Гінеколог
13:00
18:00
9:00
14:00
9:00
14:00
- - - -
Кравчук Ірина Іванівна Гінеколог -
9:00
14:00
-
12:00
18:00
- - -
Пустоваренко Валерія Олександрівна Дерматовенеролог -
14:00
18:00
- -
9:00
14:00
- -
Олійник Наталія Володимирівна Ендокринолог - - -
16:00
18:00
- - -
Дідоренко Світлана Борисівна Ендокринолог - -
9:00
15:00
- - - -
Ліщенко Ірина Олександрівна Ендокринолог -
9:00
13:00
-
9:00
13:00
-
9:00
14:00
-
Варварська Наталя Федорівна Кардіолог;Терапевт
9:00
15:00
9:00
15:00
9:00
15:00
9:00
15:00
9:00
15:00
- -
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики) - - - - -
9:00
14:00
-
Скорюкова Еліна Германівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
- -
Гаглоєва-Коваленко Фатіма Ахсарбеківна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
- -
Ємельянова Алла Володимирівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
- -
Михайлик Юлія Вікторівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
9:00
14:00
-
Безбах Наталія Віталіївна Логопед
15:00
18:00
-
15:00
18:00
-
15:00
18:00
- -
Пробончук Євгеній Сергійович Мамолог;Онколог
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
18:00
14:00
18:00
- - -
Шакула Олег Олександрович Мамолог;Хірург
15:00
18:00
- - - - - -
Жовнір Тетяна Георгіївна Мамолог;Хірург - - - - -
9:00
14:00
-
Горчук Олег Петрович Мамолог;Хірург - - - -
9:00
14:00
- -
Дорохіна Ольга Михайлівна Невропатолог - - - - - - -
Агафонова Віта Русланівна Невропатолог
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
9:00
14:00
- -
Усова Ольга Сергіївна Невропатолог
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
14:00
18:00
9:00
14:00
-
Сенченко Юлія Володимирівна Рентгенолог
9:00
14:00
9:00
15:30
9:00
14:00
9:00
15:30
9:00
15:30
- -
Зубко Олена Всеволодівна Рентгенолог -
15:30
18:00
-
15:30
18:00
15:30
18:00
9:00
14:00
-
Засієнко Анна Іванівна Терапевт - - - - -
9:00
14:00
-
Костюк Володимир Григорович Травматолог
9:00
12:00
9:00
14:00
9:00
14:00
9:00
14:00
- - -
Костюченко Сергій Андрійович Уролог -
8:30
13:00
15:30
18:30
8:30
13:00
- - -
Кочура Владислав Ігорович Уролог
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
15:00
9:00
14:00
-
Шевня Богдан Петрович Хірург;Онколог -
9:00
14:00
-
9:00
14:00
- - -
Имя врача Специализация ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Самойлова Тамара Вікторівна Гастроентеролог дитячий
14:00
18:00
-
12:00
18:00
9:00
15:00
- - -
Сорока Ірина Петрівна Гастроентеролог дитячий -
9:00
15:00
- -
9:00
15:00
- -
Пивовар Альона Василівна Гінеколог -
16:00
18:00
- - - - -
Кравчук Ірина Іванівна Гінеколог дитячий
15:00
18:00
-
15:00
18:00
- - - -
Пустоваренко Валерія Олександрівна Дерматовенеролог
9:00
14:00
-
9:00
14:00
9:00
15:00
-
9:00
14:00
-
Кравцова Ірина Петрівна Дерматовенеролог дитячий
14:00
18:00
9:00
15:00
14:00
18:00
-
9:00
15:00
- -
Пентюк Ганна Петрівна Ендокринолог дитячий
9:00
11:00
- -
16:00
18:00
- - -
Росощук Оксана Володимирівна Кардіолог дитячий -
9:00
11:00
- - - - -
Сінельник Таїсія Володимирівна Кардіолог дитячий - - -
16:45
18:00
-
9:00
14:00
-
Гаєвик Ірина Василівна Косметолог -
15:00
18:00
-
15:00
18:00
15:00
18:00
- -
Кирилюк Лілія Іванівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
9:00
18:00
9:00
16:00
9:00
16:00
9:00
16:00
9:00
18:00
- -
Розгон Ірина Леонідівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
9:00
16:00
9:00
15:00
9:00
16:00
9:00
16:00
9:00
15:00
- -
Сафанюк Ліліана Вікторівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики) -
16:30
18:00
16:30
18:00
16:30
18:00
-
9:00
14:00
-
Горчук Олег Петрович Хірург;Проктолог;Хірург проктолог
9:00
15:00
9:00
14:00
-
9:00
14:00
14:00
18:00
- -
Ріщук Світлана Миколаївна Невролог дитячий -
16:00
18:00
9:00
11:00
16:00
18:00
- - -
Марценюк Наталія Володимирівна Невролог дитячий
16:00
18:00
- - - -
9:00
14:00
-
Барціховський Кирило Андрійович Отоларинголог
15:00
18:00
-
15:00
18:00
-
15:00
18:00
9:00
14:00
-
Бойко Вадим Ігорович Отоларинголог дитячий
9:00
13:30
15:30
18:00
9:00
13:30
15:00
18:00
15:30
18:00
- -
Кислощук Тетяна Анатоліївна Отоларинголог дитячий;Отоларинголог;Сурдолог
9:00
14:00
15:00
18:00
-
9:00
13:00
9:00
14:00
- -
Черній Мирослава Михайлівна Офтальмолог
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
14:00
18:00
9:00
14:00
9:00
14:00
-
Гук Світлана Володимирівна Офтальмолог дитячий
14:10
18:00
9:00
14:00
14:10
18:00
9:00
14:00
- - -
Суханова Наталія Вікторівна Педіатр
9:00
15:00
10:00
16:00
-
10:00
16:00
- - -
Журавель Тамара Дмитрівна Педіатр
13:00
18:00
-
13:00
18:00
-
13:00
18:00
9:00
14:00
-
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр -
9:00
15:00
-
9:00
15:00
- - -
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр
11:00
16:00
9:00
14:00
11:00
16:00
9:00
14:00
11:00
16:00
- -
Якубич Світлана Георгіївна Педіатр
9:00
12:00
16:30
18:00
9:00
12:00
16:30
18:00
9:00
12:00
- -
Михненко Сергій Олександрович Педіатр;Лікар -
14:00
16:00
9:00
11:00
14:00
16:30
9:00
11:00
14:00
16:00
-
Сенчук Тетяна Анатоліївна Психолог
15:00
18:00
15:00
18:00
15:00
18:00
15:00
18:00
- - -
Бенюк Лілія Володимирівна Фізіотерапевт
11:00
18:00
11:00
18:00
9:00
16:00
9:00
16:00
11:00
18:00
- -
Лисенко Роман Вікторович Хірург -
14:00
18:00
9:00
15:00
-
9:00
14:00
9:00
14:00
-
Гончарук Ігор Васильович Хірург дитячий
15:30
18:00
15:30
18:00
9:00
12:00
-
15:30
18:00
- -
Ляховченко Сергій Анатолійович Хірург дитячий
9:00
15:00
9:00
15:00
12:30
18:00
9:00
15:00
9:00
15:00
9:00
14:00
-
Рибачук Володимир Іванович Хірург проктолог - - -
14:00
18:00
- - -
Имя врача Специализация ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сорока Ірина Петрівна Гастроентеролог дитячий - -
15:00
18:00
- - - -
Кравцова Ірина Петрівна Дерматовенеролог дитячий - - -
15:00
18:00
- - -
Розгон Ірина Леонідівна Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики) -
15:30
18:00
- -
15:30
18:00
9:00
14:00
-
Служивий Андрій Олександрович Лікар УЗД (з ультразвукової діагностики)
9:00
18:00
9:00
15:30
9:00
18:00
9:00
18:00
9:00
15:30
- -
Журавель Тамара Дмитрівна Педіатр -
9:00
15:00
-
9:00
15:00
- - -
Рудакова Світлана Віталіївна Педіатр
9:00
15:00
-
9:00
15:00
-
9:00
15:00
- -
Сидорук Олексій Михайлович Педіатр - - - - -
9:00
14:00
-
Михненко Сергій Олександрович Педіатр,Лікар
15:00
18:00
- - - - - -
Ляховченко Сергій Анатолійович Хірург дитячий -
15:30
18:00
- -
15:30
18:00
- -