Бережи печінку змолоду

Всім нам відомо, що печінка важливий орган. Така собі хімічна лабораторія організму, яка знешкоджує шкідливі речовини, виробляє та зберігає корисні.

В юному віці ми мало замислюємося про те, що печінка у нас є, бо її не відчуваємо. Спеціалісти Всесвітньої організації охорони здоров‘я давно прогнозували, що хронічні хвороби печінки мають шанси стати конкурентами серцево-судинних захворювань серед причин, які суттєво впливають на тривалість життя людини. Так що ж потрібно знати тому хто бажає зберегти печінку здоровою? Як уникнути помилкових уявлень про хвороби печінки?

Перше помилкове уявлення: «хвора печінка повинна боліти».

Для хвороб печінки не характерна наявність відчуття сильного болю, який  би суттєво порушував сон та працездатність. Сильний біль у правому підребір’ї частіше свідчить про захворювання жовчного міхура. В той же час, причиною загальної слабкості, втомлюваності, дратливості, свербіння шкіри, легкого дискомфорту у животі може бути хронічна хвороба печінки.  Такі симптоми не сильно дошкуляють людині, їх оминають увагою, не вважаючи приводом для звернення до лікаря.  Крім того, ці хворобливі прояви часто пояснюють іншими причинами не згадуючи про печінку.

Подробнее... [Бережи печінку змолоду]
 
Мамографія

В Україні кожних 30 хвилин виявляється новий випадок раку молочної залози і кожної години від цієї недуги гине одна жінка. Єдиним надійним методом профілактики раку молочної залози є мамографія.

Мамографія – спеціалізована процедура обстеження молочної залози з використанням малої дози рентгенівського випромінювання. Мамографія дозволяє виявити найменші зміни в груді, які можуть вказувати на можливий розвиток пухлини. Час між початком виникнення   пухлини в молочній залозі і її клінічними проявами складає біля 8 років.  Вчасне виявлення пухлини в груді дозволяє вилікуватись від раку, зберегти молочну залозу, уникнути хіміотерапії. Регулярне проведення мамографії жінкам у розвинутих країнах дозволило знизити смертність від раку молочної залози на 33 %. Незважаючи на значні переваги мамографії частина жінок відмовляється від проходження цього обстеження.

Чому це відбувається? Спробуємо відповісти на це в нашій статті.

Подробнее... [Мамографія]
 
Секрет материнського щастя

В нашому світі, повному інформаційних технологій та прогресу, змінюється соціум, змінюються звичаї. Інтернет, телебачення заохочують до легковажної поведінки в інтимному житті. Але це - хибний шлях. Чисті відношення без статевих стосунків до заміжжя стали «старомодними». Втрата моральних цінностей призводить до руйнування інституту сім’ї,  ранніх статевих відношень, часта зміна статевих партнерів, подружні зради – все це  призводить до інфікування статевих органів, а у подальшому до безпліддя, раку шийки матки, раку молочної залози. Чи не самі себе ми знищуємо? Варто над цим замислитись. 

Є помилкова думка в жінок: «Я не йду до лікаря, бо в мене сильно не болить», «виділення є, але вони мені не заважають», починається самолікування: як вчила мати, бабуся чи порада подруги або співробітника аптеки: пару пігулок та спринцювань  - і все пройде. Хотілось, щоб кожна жінка знала, що самолікування призводить до хронічних захворювань, «стертих», прихованих інфекцій, які у подальшому погано та тривалий час лікуються. І з роками, коли стає питання планування вагітності, може наступити безпліддя.

Не всім відомо, що захворювання шийки матки, а саме запалення, ерозії, дисплазії шийки матки можуть не мати проявів, симптомів та визначаються тільки при гінекологічному огляді та за результатами лабораторних досліджень.
Поважаюча себе жінка повинна два рази на рік пройти огляд у гінеколога. Де беруться цитологічні мазки з шийки матки та мазок на флору. Серед жінок поширена  думка, що якщо статеве життя відсутнє, то звертатись до гінеколога не потрібно. Але це – помилка.

Подробнее... [Секрет материнського щастя]
 
Бережи честь і здоров’я змолоду

Діти – це дарунок Бога для подружжя. Як прикро, коли бажана вагітність не настає. Що робити? Розлучатись чи боротись за збереження сім’ї ? Звичайно, боротись! Бо безпліддя-це не вирок. Порада молодим сім’ям: замість того, щоб сваритися, хто винен, він чи вона, що в сім’ї немає дітей, потрібно звернутись до лікаря. Жінці до гінеколога, а чоловікові – до уролога-андролога. Безпліддя не можна віднести до однієї людини, це проблема пари і правильно говорити про безплідний шлюб. За даними Європейського співтовариства репродуктології людини в Україні близько 1 млн. безплідних пар.

Як часто зустрічається жіноче безпліддя?

Частота безплідного шлюбу коливається від 10 % до 20 %. На жіноче безпліддя припадає до 35 %. Ця статистика відноситься до тих, хто виявив проблему і звернувся за медичною допомогою.

Подробнее... [Бережи честь і здоров’я змолоду]
 
Медичний центр альтамедика

На сучасному етапі розвитку медицини  жоден практичний лікар не поставить точний діагноз і не призначить ефективного лікування без попередніх аналізів. Саме якісно зроблені аналізи стають провідним аргументом в діагностиці. Надсучасна лабораторія з новітнім устаткуванням працює і при медичному центрі «Альтамедика».  Завіси яких таємниць нашого здоров’я відкривають аналізи, розповідають завідуюча лабораторією, лікар вищої категорії  Ірина Віленівна Палій і лаборант Ірина Борисівна Бондар.

-Центр «Альтамедика» відомий, перш за все, як центр молочної залози. Переважна більшість ваших клієнток – жінки?

-Ні, до нас звертаються і багато чоловіків. Але саме жінкам і їхньому здоров’ю ми приділяємо пильну увагу, і акцент  робимо на профілактиці. Так, кожна жінка раз на рік повинна пройти огляд у гінеколога. Під час таких оглядів береться два мазки: один на чистоту мікрофлори, другий - цитологічний аналіз з шийки матки. Ці мазки ми ретельно досліджуємо, і якщо виявляємо нетипові клітини в цитології,  то шукаємо причину. І причиною може бути хламідійна, мікоплазмена і уреоплазмена інфекція, вірус папіломи людини. Лише  вчасно розпочавши лікування ерозій, можна уникнути раку шийки матки, який останнім часом «помолодшав».

Подробнее... [Медичний центр альтамедика]
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 8