ПЕЙТЕ БОЛЬШЕ ВОДУ

Основные правила как и сколько пить воды в течении дня:

Любителям физкультуры или спортсменам полезно выпить стакан воды не позже чем за полчаса до начала занятий;

с интервалом двадцать минут в перерывах между упражнениями разрешается сделать несколько глотков, чтобы компенсировать потерю жидкости, выходящую с потом для охлаждения тела.

Важно не пить за один раз слишком много, поскольку заниматься с полным желудком не комфортно.

Подробнее... [ПЕЙТЕ БОЛЬШЕ ВОДУ]
 
СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ


Як і інші злоякісні новоутворення, рак молочної залози, найкраще піддається лікуванню при виявленні на ранніх стадіях Але саме ці ранні стадії протікають безсимптомно , чим і пояснююється пізнє

звернення жінок за медичною допомогою до лікаря мамолога Тому рання діагностика раку молочної залози як ніколи актульна на сьогоднішній день.

Як правильно розпочати обстеження молочної залози ?

Подробнее... [СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ]
 
ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

Цукровий діабет – це не вирок, а особливий спосіб життя.

Цукровий діабет – це захворювання , яке характеризується  підвищеним вмістом  глюкози в крові ( гіперглікемією), що є результатом дефектів секреції   та  дії інсуліну , інакше кажучи, це захворювання виникає у тому випадку , коли інсуліну виробляється недостатньо або ефект його дії знижений.

Багато відомих та успішних людей в світі – діабетики, але захворювання ніяк не завадило їм  стати знаменитими та досягти своїх цілей.  Нам завжди бракує інформації  про захворювання. Про те як можна його уникнути, чи у разі неминучості хвороби, запобігти розвитку ускладнень  , навчитися повноцінно жити з ним.

При цукровому діабеті ( незалежно від типу захворювання)  потрібно  дотримуватись  правильного  і  здорового  харчування, уважніше   відноситись  до свого організму ,   частіше перебувати на свіжому повітрі , займатись оздоровчою гімнастикою  та разом з цим   контролювати  рівень  цукру у крові. Кількість хворих на цукровий діабет щороку зростає. Хвороба вражає людей незалежно від віку, статті та достатку.

 

Подробнее... [ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ]
 
МІКРОФЛОРА КИШЕЧНИКА

Дисбактеріоз - міф чи реальна хвороба?

Недосконалість наукових знань на минулих етапах розвитку медицини породжувала міфи, які міцно закріплюються у нашій свідомості та заважають приймати правильні рішення що до відновлення здоров’я. Одним з поширених хибних стереотипів є так званий «дисбактеріоз».

Всім нам відомо, що в нашому кишечнику мешкають мікроорганізми, які захищають нас від інфекцій, токсичних речовин, допомагають перетравлювати їжу, приймають участь у синтезі вітамінів. Дискомфорт, урчання у животі, здуття, пронос, запор, висипка на шкірі, слабкість, швидке стомлювання наводять нас на думку, що причина нездужання у «дисбактеріозі». Здаємо кал на аналіз...?! Наші найгірші підозри повністю виправдалися. Починається титанічна, часто безуспішна боротьба з порушеннями мікробного складу кишечнику. Так що ж дисбактеріоз - це невиліковна хвороба чи міф?

Подробнее... [МІКРОФЛОРА КИШЕЧНИКА]
 
ОЖИРІННЯ: ЧИ ВАРТО ХУДНУТИ?

Ожиріння – серйозна проблема. І не тільки косметична. Більшість людей, особливо жінки молодого віку, хочуть бути стрункими тому, що це вважається красивим. І навпаки, дехто досі вважає надмірну вагу тіла ознакою здоров‘я та благополуччя. Однак, нормалізувати вагу тіла важливо не тільки заради психологічного комфорту. Уявіть собі, що людину з нормальною вагою навантажили 20-кілограмовим мішком та примусили носити постійно. Як вона буде себе почувати? Тому, надмірна вага тіла – не просто важка ноша а ще й фактор, який негативно впливає на здоров‘я. Наш організм не розрахований на таке хронічне перевантаження, тому люди з ожирінням частіше хворіють та мають меншу тривалість життя.

Подробнее... [ОЖИРІННЯ: ЧИ ВАРТО ХУДНУТИ?]
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 8