Гиперандрогения и репродуктивное здоровье женщины

Гиперандрогения - одна из наиболее частых причин нарушений репродуктивной и менструальной функции у женщин репродуктивного возраста. По данным литературы, у 10-30% женщин обнаруживаются те или иные признаки гиперандрогении.


Подробнее... [Гиперандрогения и репродуктивное здоровье женщины]
 
ДІЄТОТЕРАПІЯ ТА ЇЇ РОЛЬ ПРИ СЕЧОКАМ'ЯНІЙ ХВОРОБІ

Для початку потрібно відмітити,що по хімічному складу розрізняють такі конкременти,як оксалати,фосфати,урати;рідше зустрічаються карбонатні,цистинові,білкові,холестеринові.У відсотковому співвідношенні це виглядає приблизно так:оксалати –близько 60%,урати близько 25% ,фосфати близько 10%,на всі інші в загальній сукупності припадає не більше 5%.

Подробнее... [ДІЄТОТЕРАПІЯ ТА ЇЇ РОЛЬ ПРИ СЕЧОКАМ'ЯНІЙ ХВОРОБІ]
 
ЩО ХОВАЄТЬСЯ ЗА ПЕЧІЄЮ

Печія - це неприємні відчуття печіння в верхній частині живота та ( або) за грудиною, що розповсюджується в напрямку шиї.

Це один з найпоширенних симптомів , з яким звертаються люди до лікаря- за консультацією до лікаря. Більшість людей вважає печію несуттєвим симптомом, що не потребує особливої уваги та лікування, достатньо правильно харчуватися і все мине. Нажаль , це не завжди так!

Подробнее... [ЩО ХОВАЄТЬСЯ ЗА ПЕЧІЄЮ]
 
ПОМЦ

Жіночі гормони - справжнє диво природи. Вони управляють унікальними можливостями жіночого організму протягом всього життя.Сьогодні порушення менструального циклу є одним з найбільш поширених гінекологічних відхилень. Хоча би раз в житті з цим стикаються майже всі жінки.

Подробнее... [ПОМЦ]
 
ФИЗИОТЕРАПИЯ

Физиотерапия - это один из самых щадящих методов лечения, в котором используются не химические факторы (лекарства), а физические: токи, магнитные поля, лазер, ультразвук и др.

Подробнее... [ФИЗИОТЕРАПИЯ]
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8