Отзывы


Марина

Вдячна Шевні Богдану Петровичу, приїхавши в клініку дуже стурбованою, ажде на 6 - му місяці вагітності в районній лікарні кажуть, що в тебе рак молочної залози.....тоді здавалося, що більше не живеш!!!!!Але "золоті руки" Богдана Петровича зробили все для того, аби погані сумніви зникли всі. Медперсонал від Бога!!!!Дякуємо, нехай Бог вас усіх оберігає....

08.11.2017

Ольга

Лікар- алерголог Коцур Людмила Дмитрівна прекрасний спеціаліст ,призначене лікування допомогло моїй донечці перед цим відвідали різних лікарів без ефекту ,дуже доступно пояснила про дієту та майбутні обстеження !Дякую вам ,ви справжній професіонал .

03.11.2017

Алина

Хочу подякувати лікарю Керницькому Є.В. Всі обстеження виконуютья швидко, якісно та компетентно.На першому прийомі відразу розумієш, що Євгеній Вікторович - чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи з доброю душею і відкритим та чуйним серцем.Він вміє знайти підхід до свого пацієнта. Пояснює доступно, вміє вислухати та підтримати. Євгеній Вікторович - людина, яка переймається проблемами кожного пацієнта. Велике Вам дякую!

24.10.2017

Ирина

Большая благодарность Шевни Богдану Петровечу врач от бога, золотые руки рекомендую очень хорошый мамолог

04.09.2017

Віктор

Руслан Олександрович спасибо большое за помощь дочке))) Я не из тех кто пишет отзывы но все же.. Доча с удовольствием к Вам ходила и не жаловалась что что то ей не нравится. Я присутствовал на занятиях сам сидел с открытым ртом. Интересно, доступно, с подходом, весело, и результат тоже есть. С уважением семья Матлаевых.

12.07.2017

ОКсана

ПРочитала Ваші відгуки,згідна з думкою Анни, ще один великий+ в ауру Руслана ОЛександровича - допоміг, пояснив, дав всі рекомендаціїї які тільки можна було,заспокоїв, підняв настрій. Знайшла того кого давно шукала. Обіцяю наступного разу прийду з рентгензнімком )) Дякую Вам

23.06.2017

Наталья

Хочу подякувати цій чудовій клініці, а особливо Горчуку Олегу Петровичу та всю операційну бригаду, яка оперує з ним, дуже чуйні , професійні, порядні та насамперед людянні працівники, які знаходяться на високому професійному рівні, мені особисто робили лапароскопію жовчного, я дуже задоволена всім, людським ставленням, професійність, спілкуванням. "Альтамедика"- це високий рівень європейського життя, побільше б таких лікарень . Успіхів Вам у праці!!!

23.04.2017

Кирилл

Типичное медицинское учреждение колхозного типа. Сегодня сдавал анализ крови там. Нужно было срочно. И полбеды, что работают они по-левому (полстраны так работает), давая чек на ФЛП с надписью "АЛЬТАМЕДИКА". Результаты сказали смотреть на сайте. Ладно, думаю, имэйл, очевидно, давал им для очередного спама. Захожу на сайт, а здесь и раздела такого нет. Все сделано для "людей". Я не то, что не буду рекомендовать это медицинское учреждение, я бы уведомил Минздрав о том, что ФЛП без лицензии на забор биоматериала осуществляет подобную деятельность. Искренне желаю поднять уровень сервиса хотя бы до деревенского, а то 21 век на улице, а "совок" цветет и пахнет.
Здравствуйте, Кирилл.
ООО «Альтамедика» - это не просто фирма, а корпорация нескольких юридических и физических лиц — предпринимателей. Медицинские услуги Вам могут предоставлять как и юридические лица, так и ФЛП, которые имеют соответствующие лицензии на медицинскую деятельность (о чем можно узнать на официальном сайте Министерства охраны здоровья Украины).
По поводу просмотра результатов, сообщаем, что после сдачи анализов о результатах проведенных исследований Вы можете узнать отправив запрос на наш электронный адрес, который указан на сайте.
В ближайшее время у нас будет новый сайт с личным кабинетом, зайдя в который вы сможете посмотреть и распечать результаты анализов.

22.04.2017

Ольга

Дивно, залишила відгук, але його нема на сайті. Спробую ще раз. У мене неприємний відгук, бо неприємне враження від роботи деяких працівників. Років 10 назад, заходячи в Альтамедику у Вінниці, було враження, що попав в заклад високого рівня, де тобою дорожать, грубо кажучи, не знають де і посадити. Що ми маємо на сьогодня? не завжди працівники і бачать клієнта, який стоїть над головою і хоче щось дізнатись, отримати інформацію. Одна працівниця дозволила собі ігнорувати мене і спілкувалась собі далі по телефону, розказуючи в подробицях, яких котиків вона продає чи роздає.Хвилини 3 я чекала, доки закінчиться ця розмова, а тоді інша дівчина помітила мене і вирішила моє питання. Це неприємно! правда! заклад бере не малі гроші за свої послуги, то ж клієнт має бути з увагою.
Дякуємо, Ольга за відгук.

Просимо вибачення за некоректну поведінку нашого персоналу. Ми обов"язково покращимо якість обслуговування пацієнтів.
На Ваш відгук не відповіли вчасно, оскільки розробляємо новий сайт,  в якому буде приватний кабінет та можливість отримати інформацію on-line.

"

07.04.2017

Ольга

Олександре Івановичу, безмежно Вам та Вашій команді (анастезіологу та медсестрам)вдячна за проведення ендоскопії під наркозом. Якраз для таких "панікьорш" як я! Дякую за Ваше терпіння. Все без болісно, професійно та турботливо. Дякую "Альтамедиці" за можливість проведення таких досліджень в ногу із сучасними технологіями. Безмежно Вам вдячна!!!

29.03.2017

Альона

Скільки разів зверталась у Вашу клініку - завжди залишалась задоволеною!Рекомендувала друзям, зайомим - всім допомогли! Все виконується швидко, якісно. Щиро вдячна лікарю акушеру - гінекологу Керницькому Є.В. перш за все за добре, людяне відношення. Після першої консультації розумієш, що Євгеній Вікторович - хороший спеціаліст, професіонал свого діла з чутливою душею і відкритим серцем, людина, яка турбується про кожного пацієнта. Велике Вам дякую!

18.03.2017

Інна

Дивно.Одні позитивні відгуки на сторінці (аж ні, один все ж знайшла типу негативний). Але скільки знайомих та друзів, хто скористався послугами цієї клініки, відмовляли мене не йти туди. Я не прислухалась до порад. Тепер зрозуміла чому дійсно не варто відвідувати цю клініку. Адже люди, котрі там працюють там не лише не можуть вірно зорієнутвати в ціновій політиці. Спочатку кажуть одну ціну, як приходить діло до розрахунку, ціна зібльшується в рази. Ніхто при цьому не може пояснити чому так (то сто гривень, то 500)... Але і лікарі не зацікавлені в пацієнтах (моя думка). Адже призначають один курс, потім "в нагрузку" ще кілька аналізів (адже вони лікарі, краще знають що і як), але у той час знають, що це додаткові кошти для клініки. Та і в очікуванні під дверима лікаря окрім своїх думок ще можна (хоч і не хочеться) наслухатись недолугих базікань праціваників заклад по телефону (ну хтось чимось не сподоабвся, треба ж обговорити з іншими працівниками). Прикро, що такі горе фахівці зустрічаються на моєму шляху. П.С. Цікаво, чи буде мій відгук у переліку інших, ну, позитивних) чи він зіпсує репутацію.

Клініка:

Дякуємо, Інна, за Ваш відгук.

Адміністрація нашого центру завжди адекватно сприймає критику, але хотілось би, щоб вона була більш конструктивною.

З приводу цінової політики: на нашому сайті є у відкритому доступі прайс, де Ви можете ознайомитесь з цінами на усі послуги.

Якщо у Вас є питання з приводу призначених аналізів та лікування, просимо звернутись за тел. (063) 494 87 74 (Анжеліка Василівна) у робочі дні до 13.00.

14.03.2017

Любовь

Хочу поблагодарить гинекологов Варич Жанну Васильевну и Носова Дмитрия Николаевича!После плохого анализа крови (очень высокое СОЕ)нужен был осмотр гинеколога. Решила обратиться в Альтамедику. Мне повезло, Жанна Васильевна сделала осмотр и поставила неутешительный диагноз. Через неделю меня прооперировал доктор Носов. Сейчас уже сняли швы. Лежала сутки в стационаре Альтамедики. Операция прошла успешно. Отношение и врачей и медперсонала на 5+. Всю ночь сестра контролировала мое самочувствие, температуру, капельницы ставила. За последние 5 месяцев пришлось столкнуться с хирургией на киевской и гемоотделением на пирогова. Лучше заплатить и получить качественное лечение, чем получить так называемое бесплатное лечение, которое по факту будет еще дороже, а главное само качество лечения... Буду продолжать и в дальнейшем обращаться к Варич, надеюсь только для профилактики.

15.02.2017

Олександр

Хочу висловити величезну подяку неврологу Агафоновiй В.Р.Незважаючи на молодий вiк лiкаря,дуже компетентний,грамотний,приэмний спецiалicт.Про таких кажуть-вiд Бога!Лiкуюсь сам та вже й моя родина.Раджу всiм звертатись!

02.02.2017

Людмила

Очень хочу поблагодарить маммолог Горчук Олега Петровича !! Внимательный и ответственный врач , спокойный , психологически успокаивает и специалист своего дела! Олег Петрович не просто маммолог но и хирург , сделал мне операцию и очень ответсвенно отнеся к своей работе !!! Большое спасибо !!

28.01.2017

Анатолій

Хочу висловити подяку медичному центру "Альтамедика" приємний персонал та кваліфіковані спеціалісти!!! Дякую!!!

21.01.2017

Наташа

Шановний Олег Петрович,дуже вдячна вам за лікування,яке дало гарний результат.Ви чуйна і добра людина,руки у вас золоті.Коли ідеш на прийом до вас-таке відчуття,що не до лікаря,а до друга..Я дуже рада,що є такий лікар,який допоможе і словом і ділом

20.01.2017

Аnna

Доброго дня. Хотіла б сказати дякую масажисту А+ Яковишину Р.О.,за велику допомогу в боротьбі з хронічним больовим синдромом в спині, до Вас на прийоми не ходила, а прям "летіла" так як після Ваших сеансів все як рукою зняло, не розраховувала на такий великий результат за такий малий термін, краще я буду ходити до Вас, а ніж приймати кучу таблеток. Ще раз дякую Вам велике за рекомендації які дійсно діють, за розуміння, підтримку та велику роботу яку Ви провели своїми руками з моєю спиною. P.s: буду через 4 міс на наступний курс лікування.

28.11.2016

Ольга

Не дуже приэмне враження склалось про "Альтамедику +". Для чого взагалі писати про надання послуг вакцинації, якщо вакцини або немає, або вона в кількості 4 шт. Ми робили вакцинацію дитині препаратом "Інфанрікс", і тепер вже півтора місяці в наявності його немає!Що робити коли прийде термін наступної, я не знаю. Просила б адміністрацію закладу звернути на це увагу.
Клініка:

Дякуємо за звернення !  Якби питання постачання вакцин на територію України можливо було вирішити на рівні нашого медичного центру , наявність вакцин була би 100%вою. Наразі Україна є невідповідальним та нерегулярним споживачем вакцин , тому основні виробники вакцин постачають свою продукцію на Україну за залишковим принципом . Таким чином навіть в комерційну мережу вакцини поступають нерегулярно і в обмеженій кількості. Від цього залежить наявність вакцин в аптеках та всіх приватних медичних закладах. Ми зацікавлені в щепленні наших пацієнтів не лише фінансово , а , в першу чергу , піклуючись про профілактику найнебезпечніших захворювань. В реєстратурі нашого центру формуються списки пацієнтів , які зацікавлені в щепленні . Як тільки ми отримаємо  вакцини , проводиться інформування  всіх бажаючих з можливістю бронювання вакцин . За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами МЦ "Альтамедіка плюс".

24.10.2016

Наталія Фаюра

Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю - кордиологу Кошубі Віталію Миколайовичу. Це сравжній професіонал своєї справи. З грудня місяця лікарі не змогли нормалізувати мій тиск та серцебиття. Я зверталась до відомих лікарів і в приватні поліклініки, і в обласну лікарню, і в військовий центр, перепробувала багато курсів лікування - все дарма. Витратила лише час та " купу" грошей. Мені вже порадили їхати до Києва в кардіологічний центр. І лише в "Альтамедіка " у Віталія Миколайовича я отримала необхідне мені лікування. Він надзивачайно уважно продивився всі мої попередні обстеження, зробив власні, задав багато запитаньі знайшов правильний шлях лікування. Дякую, Вам лікарю! Тепер я рекомендую всім своїм знайомим та родичам лікуватися саме у лікаря Кошуби В.М. Бажаю центру успіхів, процвітання та довіри вінничан!

18.03.2016

Лариса

Выражаю искреннюю благодарность Богдану Петровичу Шевне за профессионализм,индивидуальный подход к пациентам и готовность использовать альтернативные методы лечения! Очень благодарна Загороднюк Наталье Владимировной за чуткость и доброе отношение и за ваш профессионализм! Врачи вашего центра-это лучшие специалисты,которых я посещала в Украине! Спасибо за вашу работу и здровья вам,чтобы вы могли помочь еще многим людям!

19.01.2015

Леся

Загороднюк Наталья Владимировна самый лучший гинеколог в Виннице. Уже 6 лет наблюдаюсь только у нее. Осмотры проходитят доброжелательно и самое главное никаких лишних анализов и узи. Лично мой отзыв - это врач от Бога!!!!

23.10.2014

Ярослава

Щиро вдячна невропатоголу Дорохіній Ользі Михайлівні за її професіоналізм, чудове ставлення, встановлення точного діагнозу, методів лікування та профілактики.Без перебільшень - пеціаліст від Бога!

19.02.2014

Юлия

Хочу поблагодарить Дубас Людмилу Григорьевну за высокий уровень профессионализма и человечность по отношению к пациенту!! Всегда на уровне: точный диагноз, эффективное лечение, мудрые советы. Очень рада, что нашла своего доктора, который всегда поможет в любой ситуации, которая касается женского здоровья. Спасибо огромное!!!!!

12.02.2014

Надежда С.

Хочу выразить благодарность Малащуку Александру Александровичу! Очень хороший и внимательный доктор. Щепетильно относиться к своей работе. Спасибо Вам!

13.01.2014

Лариса

Огромнейшее СПАСИБО Врачу с большой буквы, замечательному Человеку и прекрасной женщине - Сухановой Наталии Викторовне! Врач от Бога!!! Низкий ей поклон! Благодарю её за всё, что она сделала для нашей семьи!!! Побольше бы таких врачей!

06.01.2014

irina

велика подяка Сергію Олексійовичу!!!!!!!!!!!!!!! (Могилів-Подільський)

18.11.2013

Людмила

Хочу поблагодарить Жанну Васильевну, за оказанное квалифицыраванное лечение. Вы супер-врач! Очень ценно, когда врач сопереживает и относиться к пациенту как к другу, а не просто, как к рабочему моменту, вот Вы именно такой человек, за что, вам огромнейшее спасибо. Здоровья Вам, и счастья!

30.10.2013

Наталья

Огромное спасибо Богдану Петровичу !!!!!!!!!!!!! У вас золотые руки!

12.03.2013

Наталия Черныш

Огромное спасибо Богдану Петровичу! Вы дважды мне помогли.

27.11.2012

Инна

Наталия Владимировна!Огромное Вам спасибо за Ваш профессионализм,доброту,душевность. Вы очень хороший, опытный врач. Желаю Вам долгих лет жизни, карьерного роста, и всего хорошего.

28.10.2012

Aleksus

Сергей Андреевич! Спасибо Вам за Ваш профессионализм,понимание и чуткость к проблемам Ваших пациентов. В день рождения своего долгожданного внука выпью за Ваше здоровье!

18.03.2012

Александр Владимирович

Вы пример того, как нужно строить Европу в Украине. Прекрасное обслуживание, квалифицированный персонал и отличное оборудование - вот рецепт современной медицины, которым вы с успехом пользуетесь. В этом я убедился на себе. Спасибо!

10.01.2012

Ольга

Сергій Андрійович, вы врятували нашу сім'ю! Тепер у чоловіка все гаразд, а значить у мене також. Завдяки вашим своєчасним діям та діагностиці лікування пройшло добре и швидко. Ще раз дякую вам, дай Вам боже здоров'я!

10.01.2012

Irina

Уважаемый Богдан Петрович, уезжая, хотела бы оставить Вам на долгую память свои слова благодарности. В первую очередь огромное Вам спасибо за ваш профессиональный труд, благодаря которому люди начинают жить новой, полноценной жизнью. Спасибо Вашему центру, который собрал в себе самых лучших, добрых, понимающих и отзывчивых людей!

26.12.2011

Виктория

Богдан Петрович! Бесконечное Вам спасибо! Спасибо, как врачу – за золотые руки, за опытность, за отличный результат. Спасибо, как человеку – за доброту, за понимание, за отзывчивость, за душевность… Я никогда Вас не забуду и буду всегда Вам благодарна. Спасибо лучшему врачу, лучшему коллективу, лучшему медицинскому центру в Виннице!

26.12.2011

Имя
Текст сообщения *
Контрольное изображение * Контрольное изображениеОбновить изображение
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook